Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Luis_Vega

Narys
 • Pranešimų skaičius

  3
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

4 Neutralus

Apie Luis_Vega

 • Rangas
  Naujas narys forume
 • Gimtadienis 2003.04.17

Profilio peržiūros

120 profilio peržiūros
 1. Žymiai geriau būtų buvę jeigu Marozy gautu bosą. Tiek šaikos vienoje gaujoje nebūtum matęs, bet tau spręsti. O kas kitam projekte buvo - tas ir lieka. Daug informacijos gavai iš kitų, bet daug ko ir nežinai.
 2. Kada c-bug įdės į servą? Norim su chebra pataškyti.

  1. Rodyti daugiau komentarų  6 more
  2. Johny_Flako

   Johny_Flako

   supisciau serija net nesuprastum kas ivyko konkoreziuk, kiek cia palosit? :D iki pirmų banų? apsiverksit ir vėl pisit į kitą srv ahujelint.

  3. Luis_Vega

   Luis_Vega

   Nunu profas esi tikiu suspardytum visus iš eilės. Sakė patys įdės savo launcheri? Tai apie kokius banus kalbi kaušas? :) Jei dar pakankamai nenuskriaudė tavęs, galime i GDM nueiti.

    

  4. Red_Query

   Red_Query

   eik vega prasimetyk tu su šitu i gdm , nes ant chatu jau stiprus "dymeris" tas.

 3. Šitas veikėjas naujoką sodina į jailą, o direktoriu gauna. KORUPCIJA, VISKAS, PASAKYSIU MAMAI
 4. Tavo Vardas_Pavardė RLS.LT serveryje: Luis_Vega Keliais sakiniais papasakok apie save, prisistatyk (kuo vardu, kiek metų, kuo domiesi, ką veiki laisvalaikiu, koks tavo charakteris...): Džemalas, 12 metų, mėgstu sportą ir azartinius žaidimus. Laisvalaikiu žaidžiu beisbolą, bei lankau baletą. Esu labai draugiškas, draugų neturiu, bet parašykit kas norit susipažinti. Kada pradėjai žaisti šiame projekte? Kokie pirmi įspūdžiai? Kas patiko, o kas nelabai? Papasakok plačiau: Šiandieną pradėjau žaisti. Nepatiko tas, jog nėra CBUG'o ir žaidėjai šaudo mane. Patiko veiksmo atmosfera ir adminai, kurie labai greitai ir kokybiškai padeda. Kokia tavo SA-MP patirtis? Galbūt esi kažką pasiekęs kituose serveriuose? Papasakok: Nenoriu apie tai kalbėti, mane primušė morališkai ;( Bet turiu patirties pareigose. Iš kokio SA-MP projekto imigruoji?: *reklama.lt*.lt Iš kur sužinojai apie serverį? Jeigu pakvietė draugas, koks jo vardas žaidime?: Red_Sky a.k.a Jerry_Star ir Red_Query (moliūgai) Ar žinai, kad serveryje yra pasiekimų, misijų sistemos? Ką galėtum apie jas pasakyti?: Žinau, gali užsidirbti taip ir tapti turtingu! Su kokiomis problemos jau teko žaidime susidurti? Papasakok plačiau, kaip jas išsprendei: Žaidėjai šaudo ir muša mane nors esu naujokas :((((( Ką manai apie serverio žaidėjus? Ar bendruomenė draugiška? Ar maloniai priėmė į serverį?: Ką žinau sakau, pašaudė, pamušė, o taip tai neteko bendrauti. Galbūt jau išbandei kokius nors, su pakvietimu, ar be, serverio darbus? Kurie iš jų tau patiko, o kurie priešingai?: Nieko nebandžiau, noriu XP, kad galėčiau apsiginti nuo chuliganų ir banditų. Ką dažniau tenka naudoti: nuomojamą transportą, ar Taksi? Kodėl šia paslauga naudojiesi dažniau?: Draugas mane vežioja, mano asmeninis dušmans, nieko nemoku, viskas liuks. Ar jau spėjai susidurti su kokiais nors sunkumais ir prašyti Administratorių pagalbos (/padmins)? Papasakok plačiau: Vairavimo egzamine pieva, kelis kartus rašiau adminams, kad padėtų, bet vistiek teisių - neišlaikiau. Ar teko kviesti kokį nors darbą su komanda /kviesti? Ar greitai buvo sureaguota ir atvykta į iškvietimą?: Neteko dar. Ką, tavo nuomone reikėtų keisti ar tobulinti, kad naujokams būtų lengviau įsitvirtinti mūsų projekte?: Nešaudyti jų, gerbti, mylėti, biški šaibų galėtu dar numesti.

Copyright © 2012-2020 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Important Information

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su Terms of Use.