Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Luis_Vega

Narys
 • Pranešimų skaičius

  19
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

5 Neutralus

Apie Luis_Vega

 • Rangas
  Naujas narys forume
 • Gimtadienis 2003.04.17

Informacija apie narį

 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

489 profilio peržiūros
 1. Vat nh tu pisi prota. Prisidirbai, nubaudzia, pasimokai. Jau kiek kartu esi pasigaves padares reloga. Tegul logus tikrina jeigu netiki. + tave hp nesimate
 2. joptvaimat tu apie banus geriau net nekalbek
 3. Kentuka nufilmavai, bet video is sawo perspektyvos neturi??? numesk vidosa ir viskas aisku bus. Tikiuos nebusi antras salwi
 4. Nuo kada tabas legalus? O jeigu legalus rlse, tai sto za hujne?
 5. Nepyk buves mano bose, bet kreivos kulkos buna kai naudoji silenta. Jeigu netycia kreiva kulka, o nieko neturi tai max buna 1-2 kulkos. Deja, tavo atveju, kirtai 3-4 kulkos, kurios visos kreivos. P.S Karilai nekomentuok kai saudyt nemoki ir aima naudoji.
 6. nu seni rimtai degraduoji del to kad susidejai su lucy ir lince, da nu nh be zodziu
 7. Anketa: Aukos V_P serveryje?: @Salvis_Lolas Kokios jo pareigos?: Batu valytojas Kaip nori kad užlenktume?: Nesvarbu, bet noriu video kaip guli ant zemes ir spardot ji. P.S paliksiu arbatpinigiu uz gera darba
 8. Nžn nžn su extra atrodo, kad šaudytum, bet ph mldc.
 9. Gerai varai bahūras. Nemoki edinti, šaudyti ir filmuoji ant kažkokios bulvės. Tik tiek galiu pasakyti, kad gegužę sėdėsi už grandinės, o princesės neateis jūsų išgelbėti.
 10. Žaidimo Vardas_Pavardė (būtina). Luis_Vega Trumpas prisistatymas (kuo vardu, kiek metų, kuo domiesi, ką veiki laisvalaikiu, koks tavo charakteris) (būtina). Mindė, 17 metų, gyvenu Vilniuje. Mėgstu laisvalaikiu užsiimti kompiuteriniais žaidimais, bei kažką nuveikti su chebra. Domiuosi istorija, geografija iš mokslo srities, bei patinka krepšis ir fūlė. Charakteris tai ką žinau, ne man spręsti reikia. Kiti geriau apibūdintų tai negaliu pakomentuoti apie tai. Kas serveryje patiko, kas sukėlė teigiamą įspūdį (būtina). Darbų kiekis. Patinka tas, jog yra didelis pasirinkimas kur galėtum dirbti ir yra iš ko rinktis. Yra pakankamai gaujų ir teisėsaugos sričių, jog būtų galima sukurti gerą veiksmo atmosferą. Taip pat sudomino išmėginti projektą draugai, bei jūsų ateities planai - įdėti cbugą. Kas serveryje nepatiko, kas trukdė žaisti. Ką dar reikėtų tobulinti (būtina). Teisių laikymo sistema. Labai nepatiko ir sunku, nes nerašo už ką klaidos buvo padarytos ir tiesiog visiška nesąmonė. Atrodo tobulai viską padarai ir dar daugiau klaidų padarai negu praeitą kartą. Idėjos serveriui. Galbūt žaidimo metu kilo kažkokia idėja, kuri pagerintų žaidimą. Įdėjos kaip ir neturiu, bet patarimas toks - kuo greičiau įdėkite cbugą ir didelę laiko dalį skirkite veiksmui tobulinti ir jos sistemoms. Manau tas ir labiausiai traukia žaidėjus į projektą ir taip einate į priekį. Kokie žaidėjai labiausiai padėjo "įsivažiuoti" serveryje? Kokie trukdė (šaudė ar panašiai)? Tokių nėra. Atėjau į projektą gavęs pasiūlymą iš draugų. Dar nebuvo tokių problemų, kad kažkas trugdytų ar maišytų kažkokiu nors būdu. Ką manai apie serverio administraciją? Ar tinkamai atlieka pareigas? Kurie iš administratorių tau padėjo labiausiai? Nebloga administracija. Parašai jiems pagalbos ir visada atsako. Pirmas įspūdis toks ir buvo. Dabar niekas kaip ir nepasikeitė. Mačiau postus Paradox'o, didelis upgrade'as nuo praeito DPi. Iškalbingesni sakiniai, daugiau darbo ir gražesnes temos. Daugiau nieko kito nežinau. Visa kita... Atėjau į projektą dėl draugų ir planų dėl cbug įdėjimo į projektą. Nekantrauju kada jūsų planai bus įgyvendinti. Sėkmės projekte visiems naujiems ir seniems žaidėjams. Susimatysim žaidime.
 11. Žymiai geriau būtų buvę jeigu Marozy gautu bosą. Tiek šaikos vienoje gaujoje nebūtum matęs, bet tau spręsti. O kas kitam projekte buvo - tas ir lieka. Daug informacijos gavai iš kitų, bet daug ko ir nežinai.
 12. Kada c-bug įdės į servą? Norim su chebra pataškyti.

  1. Rodyti daugiau komentarų  6 more
  2. Johny_Flako

   Johny_Flako

   supisciau serija net nesuprastum kas ivyko konkoreziuk, kiek cia palosit? :D iki pirmų banų? apsiverksit ir vėl pisit į kitą srv ahujelint.

  3. Luis_Vega

   Luis_Vega

   Nunu profas esi tikiu suspardytum visus iš eilės. Sakė patys įdės savo launcheri? Tai apie kokius banus kalbi kaušas? :) Jei dar pakankamai nenuskriaudė tavęs, galime i GDM nueiti.

    

  4. Red_Query

   Red_Query

   eik vega prasimetyk tu su šitu i gdm , nes ant chatu jau stiprus "dymeris" tas.

 13. Šitas veikėjas naujoką sodina į jailą, o direktoriu gauna. KORUPCIJA, VISKAS, PASAKYSIU MAMAI
 14. Tavo Vardas_Pavardė RLS.LT serveryje: Luis_Vega Keliais sakiniais papasakok apie save, prisistatyk (kuo vardu, kiek metų, kuo domiesi, ką veiki laisvalaikiu, koks tavo charakteris...): Džemalas, 12 metų, mėgstu sportą ir azartinius žaidimus. Laisvalaikiu žaidžiu beisbolą, bei lankau baletą. Esu labai draugiškas, draugų neturiu, bet parašykit kas norit susipažinti. Kada pradėjai žaisti šiame projekte? Kokie pirmi įspūdžiai? Kas patiko, o kas nelabai? Papasakok plačiau: Šiandieną pradėjau žaisti. Nepatiko tas, jog nėra CBUG'o ir žaidėjai šaudo mane. Patiko veiksmo atmosfera ir adminai, kurie labai greitai ir kokybiškai padeda. Kokia tavo SA-MP patirtis? Galbūt esi kažką pasiekęs kituose serveriuose? Papasakok: Nenoriu apie tai kalbėti, mane primušė morališkai ;( Bet turiu patirties pareigose. Iš kokio SA-MP projekto imigruoji?: *reklama.lt*.lt Iš kur sužinojai apie serverį? Jeigu pakvietė draugas, koks jo vardas žaidime?: Red_Sky a.k.a Jerry_Star ir Red_Query (moliūgai) Ar žinai, kad serveryje yra pasiekimų, misijų sistemos? Ką galėtum apie jas pasakyti?: Žinau, gali užsidirbti taip ir tapti turtingu! Su kokiomis problemos jau teko žaidime susidurti? Papasakok plačiau, kaip jas išsprendei: Žaidėjai šaudo ir muša mane nors esu naujokas :((((( Ką manai apie serverio žaidėjus? Ar bendruomenė draugiška? Ar maloniai priėmė į serverį?: Ką žinau sakau, pašaudė, pamušė, o taip tai neteko bendrauti. Galbūt jau išbandei kokius nors, su pakvietimu, ar be, serverio darbus? Kurie iš jų tau patiko, o kurie priešingai?: Nieko nebandžiau, noriu XP, kad galėčiau apsiginti nuo chuliganų ir banditų. Ką dažniau tenka naudoti: nuomojamą transportą, ar Taksi? Kodėl šia paslauga naudojiesi dažniau?: Draugas mane vežioja, mano asmeninis dušmans, nieko nemoku, viskas liuks. Ar jau spėjai susidurti su kokiais nors sunkumais ir prašyti Administratorių pagalbos (/padmins)? Papasakok plačiau: Vairavimo egzamine pieva, kelis kartus rašiau adminams, kad padėtų, bet vistiek teisių - neišlaikiau. Ar teko kviesti kokį nors darbą su komanda /kviesti? Ar greitai buvo sureaguota ir atvykta į iškvietimą?: Neteko dar. Ką, tavo nuomone reikėtų keisti ar tobulinti, kad naujokams būtų lengviau įsitvirtinti mūsų projekte?: Nešaudyti jų, gerbti, mylėti, biški šaibų galėtu dar numesti.

Copyright © 2012-2020 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.