Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Nate_Collins

Narys
 • Pranešimų skaičius

  5
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

1 Neutralus

Apie Nate_Collins

 • Rangas
  Naujas narys forume
 • Gimtadienis 2003.01.21

Kontaktai

 • Discord
  luy#3015

Informacija apie narį

 • Miestas
  Mažeikiai
 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Na ką, pasveikinkite mane su naujomis pareigomis! :)) https://imgur.com/a/m7oynBl

   

   

   

  Pasirašo Kelių Prižiūrėtojų direktorius Nate_Collins(Volodia)

  1. Jerry_Stars

   Jerry_Stars

   swejkinutuesitiesiogprosenimldcspaudžiukaire

  2. Turbo_Butch
  3. Adomas_White

   Adomas_White

   @Rls_Pagalbajie dar nežino jog tik tu gali būti pagalbininku .

 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė, kuris padarė pažeidimą?: Diego_Santos Kokį pažeidimą padarė žaidėjas?: Nužudymas Pažeidimo įrodymai: https://imgur.com/a/UNPBNBp
 3. A N K E T O S Š A B L O N A S 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Nate_Collins 2. Ar paspaudėte patinka mygtuką ant temos?: Taip. 3. Kokios modifikacijos ieškote?: 4. Ar reikės kartu patarti kur ir ką dėti?: Ieškau HD skin modpacko.
 4. Seni, širdis negali skaudėt, čia tik šiaip pastaba, kad žinotum, o šiaip gal visai ir nieko :DD
 5. Tavo Vardas_Pavardė RLS.LT serveryje: Nate_Collins Keliais sakiniais papasakok apie save, prisistatyk (kuo vardu, kiek metų, kuo domiesi, ką veiki laisvalaikiu, koks tavo charakteris...): Mano vardas Pijus, gyvenu Mažeikiuose, man 17 metų. Mokausi Merkelio Račkausko gimnazijoje. Laisvalaikiu mėgstu žaisti krepšinį. O kai nėra kur, žaidžiu kompiuterinius žaidimus arba su draugais leidžiu laiką viešumoje. Mano charakteris yra gan sudėtingas, nes greitai užsiplieskiu ir man svarbu kiekviena detalė. Kada pradėjai žaisti šiame projekte? Kokie pirmi įspūdžiai? Kas patiko, o kas nelabai? Papasakok plačiau: Žaisti pradėjau prieš dvi dienas, na pirmas įspūdis tikrai geras, patiko tai, jog automobiliai turi du pavarų dėžės tipus, niekur nesu to matęs. Kiek serveryje praleidau laiko, dar neteko nusivilti, nei vienu dalyku. Kokia tavo SA-MP patirtis? Galbūt esi kažką pasiekęs kituose serveriuose? Papasakok: Na, SA-MP žaidžiu jau 6 metus, nieko įspudingo nesu pasiekęs, tačiau, tai nereiškia, jog nieko ir nepasieksiu. Iš kokio SA-MP projekto imigruoji?: Iš *reklama.lt*.lt Iš kur sužinojai apie serverį? Jeigu pakvietė draugas, koks jo vardas žaidime?: Man šį serverį rekomendavo, mano geras draugas Linas @Linux_Kill, ačiū jam labai. Ar žinai, kad serveryje yra pasiekimų, misijų sistemos? Ką galėtum apie jas pasakyti?: Taip, žinau. Na ši sistema tiesa sakant man tiesiog sistema ir viskas:D neturiu prie ko prikibt, bei neturiu ko labai paminėt. Su kokiomis problemos jau teko žaidime susidurti? Papasakok plačiau, kaip jas išsprendei: Na, teko susidurti šiandien su pavarų dėžės problema. Parašiau /padmins ir gavau ko man reikėjo. Ką manai apie serverio žaidėjus? Ar bendruomenė draugiška? Ar maloniai priėmė į serverį?: Manau, kad šis serveris yra labai draugiškas, dar neteko sutikti įžulios asmenybės. Galbūt jau išbandei kokius nors, su pakvietimu, ar be, serverio darbus? Kurie iš jų tau patiko, o kurie priešingai?: Dirbau tik viename, autobusų vairuotoju. Na, darbas, kaip darbas, gal šiek tiek nuobodoka važinėti vien tik po raudonus taškus. Tikiu, kad atsiras ir kitokios veiklos. Ką dažniau tenka naudoti: nuomojamą transportą, ar Taksi? Kodėl šia paslauga naudojiesi dažniau?: Taksi, paslaugos greitai suteikiamos, malonūs darbuotojai. Ar jau spėjai susidurti su kokiais nors sunkumais ir prašyti Administratorių pagalbos (/padmins)? Papasakok plačiau: Kaip ir minėjau, dėl pavarų dėžės. Ar teko kviesti kokį nors darbą su komanda /kviesti? Ar greitai buvo sureaguota ir atvykta į iškvietimą?: Teko, taksi. Iškvietimas buvo priimtas žaibiškai greitai. Ką, tavo nuomone reikėtų keisti ar tobulinti, kad naujokams būtų lengviau įsitvirtinti mūsų projekte?: Serveryje žaidžiu tik 2 dienas, ir dar nesu susipažinęs su visu serveriu, tačiau nemanau, kad reiktų kažką keisti. Manau kiekvienas naujokas čia ras savo vietą, nes serverio kolektyvas labai draugiškas ir sutinka pagelbėti.

Copyright © 2012-2020 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.