Jump to content
Gyveni užsienyje? Informacija tau! ×

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Jacob_Khalifa

Narys
 • Pranešimų skaičius

  14
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

4 Neutralus

Apie Jacob_Khalifa

 • Rangas
  Naujas narys forume

Profilio peržiūros

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. sk + priemoka arba duociau kokius 4.5 simboliskai
 2. Jūsų Vardas_Pavardė: Jacob Khalifa Tr. priemonės pavadinimas: WORTEX Aprašymas (apibūdinimas): LEXIT, SKRISIT IR PLAUXIT Rida: NAUJAS AFTOMOBILIS TIK 42KM KATIK NUO TRALO Kaina: siolom nuo wieno milijono Nuotraukos (/vinfo, /bagazine): https://imgur.com/a/E7ygfqa Papildomi komentarai: PASILIEKU TEISE NEPARDUOTI.
 3. Jūsų Vardas_Pavardė: Jacob Khalifa Tr. priemonės pavadinimas: Infernus Aprašymas (apibūdinimas): Greitas aftomobilis, NUMERIAI TOKIE TIK NECYSTI KASKOKIE... Rida: 5.3k Kaina: siolom nuo sesiu simtu k Nuotraukos (/vinfo, /bagazine): https://imgur.com/a/uiblYjL Papildomi komentarai: PASILIEKU TEISE NEPARDUOTI.
 4. Tavo Vardas_Pavardė RLS.LT serveryje: Jacob_Khalifa Keliais sakiniais papasakok apie save, prisistatyk (kuo vardu, kiek metų, kuo domiesi, ką veiki laisvalaikiu, koks tavo charakteris...): Esu Emilis, man 16metų, sportuoju, bendraujantis, linksmas vaikinas. Kada pradėjai žaisti šiame projekte? Kokie pirmi įspūdžiai? Kas patiko, o kas nelabai? Papasakok plačiau: Neperseniausiai, viskas labai gerai, patiko serveris, patinka jame žaisti. Nėra nusiskundimų. Kokia tavo SA-MP patirtis? Galbūt esi kažką pasiekęs kituose serveriuose? Papasakok: Na čia mano pirmas serveris...Nieko neturiu papasakot. Iš kokio SA-MP projekto imigruoji?: Jokio. Iš kur sužinojai apie serverį? Jeigu pakvietė draugas, koks jo vardas žaidime?: Iš Facebook puslapio atkeliavau čia. Ar žinai, kad serveryje yra pasiekimų, misijų sistemos? Ką galėtum apie jas pasakyti?: Taip, susipažinau su viskuom jau. Su kokiomis problemos jau teko žaidime susidurti? Papasakok plačiau, kaip jas išsprendei: Jokiomis, kolkas dirbu autobusų vairuotoju. Ką manai apie serverio žaidėjus? Ar bendruomenė draugiška? Ar maloniai priėmė į serverį?: Taip. Galbūt jau išbandei kokius nors, su pakvietimu, ar be, serverio darbus? Kurie iš jų tau patiko, o kurie priešingai?: Neišbandžiau po kolkas dar. Ką dažniau tenka naudoti: nuomojamą transportą, ar Taksi? Kodėl šia paslauga naudojiesi dažniau?: Taksi, patogiau. Ar jau spėjai susidurti su kokiais nors sunkumais ir prašyti Administratorių pagalbos (/padmins)? Papasakok plačiau: Nelabai iš tikro. Ar teko kviesti kokį nors darbą su komanda /kviesti? Ar greitai buvo sureaguota ir atvykta į iškvietimą?: Taip, ypač taksi greita ir saugu. Ką, tavo nuomone reikėtų keisti ar tobulinti, kad naujokams būtų lengviau įsitvirtinti mūsų projekte?: Greičiau XP susirinkt.. ar šiaip kokių misijų, kad keltis tiek XP tiek pinigų...

Copyright © 2012-2021 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.