Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Bws_Nivalit

Narys
 • Pranešimų skaičius

  172
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  1

Bws_Nivalit paskutinis laimėjimas - Birželis 19

Tą dieną Bws_Nivalit turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

69 Pritampantis

Apie Bws_Nivalit

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis
 • Gimtadienis 2003.07.26

Informacija apie narį

 • Miestas
  Jurbarkas
 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • Administratorius
  IV lygis
 • VIP narys
  Taip
 • Darbas
  Fūristas

Profilio peržiūros

411 profilio peržiūros
 1. https://prnt.sc/tz4p6d In game, pamiršau įrd pasidaryt.
 2. Vardas_Pavardė žaidime: Bws_Nivalit Pasirinktas statymas: Atletico win Statoma suma: 100'000e Įrodymai(nuotrauka): https://imgur.com/a/4sOaE6C
 3. Pridėta. Pridėta. Dyzelis pridėtas. Kad benziną nusipirkt, turi tobulint cisterną ir pirkt.
 4. Tai tipo darbo biržoj nebedirbsi?? Sveikinu, laikykis!
 5. Ignas_Assassin – Sveikas Ignai, klausimuose padarytos kelios klaidelės, situacijose susidorojai puikiai ir manau, kad esi vertas prisijungt prie TRV kolektyvo. Sveikinu patekus. Markoo_Polo – Sveikas Markoo, anketa kaip ir pas Igną, tikrai nebloga, situacijos taip pat. Sveikinu prisijungus. Tomas_Toreno – Sveikas Tomai, anketa išties atsakyta be klaidų, situacijos atsakytos taip pat neblogai, ir esu pastebėjęs, kad esi labai aktyvus žaidime ir manau, kad TRV darbe mums labai praversi. Sveikinu prisijungus. Modestas_Zigle – Sveikas Modestai, anketoje buvo padaryta nemažai klaidų, tad dėl stipresnių kandidatų priimti tavęs negaliu. Sėkmės pildant kitą kartą. The_Guy – Sveikas, anketoje ir situacijose susidorojai išties neblogai, viskas atsakyta aiškiai ir išsamiai. Sveikinu patekus. Nekroz_Ltu – Sveikas, anketa atsakyta visai neblogai, bet buvo padaryta kelios stambesnės klaidos klausimuose, dėl to šį sykį priimti tavęs negaliu, dėl stipresnių kandidatų. Tikiuosi, kad klaidas savo pamatysi, jas ištaisysi ir užpildysi kitoje atrankoje. Tjm_Gamer – Sveikas, skaitant tavo anketą pamačiau, kad esi tikrai stiprus kandidatas į TRV darbą, bet kur dingo 21,22,23 ir 24 klausimai?? Dėl šitų klausimų ir stipresnių kandidatų šį kartą nepatenki. Airis_Mad – Sveikas, šaunu kad situacijose rašei, kad bandysi viską aiškintis su kolegomis, klausimai atsakyti be klaidų, esi aktyvus ir manau, kad TRV darbe būsi naudingas. Sveikinu. Stanley_Goward – Sveikas, anketa tikrai geriausia, situacijose, bei klausimuose nebuvo kur prikibti. Tad sveikinu patekus. William_Hard – Sveikas, anketa tikrai nėra parašyta gerai, situacijos atsakytos neblogai, bet šį sykį negaliu priimti, nes yra tikrai stipresnių kandidatų. Martynas_Zzm – Sveikas, klausimuose padaryta nemažai klaidų. O kur situacijos? Situacijas taip pat reikia atsakyti, o jų pas tave šį kartą nebuvo. Tai galiu tik palinkėti sėkmės pildant kitą kartą.
 6. Kadangi šiuo metu yra laisvų vietų į darbą, skelbiama atranka į TRV. Visų norinčių anketų laukių A.Ž. Atranką vyksta iki 2020.08.10 23:00h. Prireikus atranka gali būti pratesta Primenu pažeidus nors menkiausiai taisykles anketą bus iškarto atmesta, taip jog pasiskaitykit taisykles prieš pildant.

Copyright © 2012-2020 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.