Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Bws_Nivalit

Pagalbininkas
 • Pranešimų skaičius

  1.172
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  41

Bws_Nivalit paskutinis laimėjimas - Liepa 3

Tą dieną Bws_Nivalit turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

1.300 Valdau

Apie Bws_Nivalit

 • Rangas
  sesi simtai :D
 • Gimtadienis 2003.07.26

Informacija apie narį

 • Miestas
  Shanghai
 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • Administratorius
  Nenustatyta
 • VIP narys
  Taip
 • Darbas
  Apsauginis

Profilio peržiūros

18.387 profilio peržiūros
 1. Tariu labas RLS piliečiams, atėjo liepos mėnesis, o žaidėjų skaičius projekte nelabai džiugina, todėl skelbiu liepos mėnesio iššūkį, kurio pagrindinis prizas - SANDKING transporto priemonė. Viskas ką jums reikės padaryti, tai per liepos mėnesį pražaisti 15 valandų ir užpildyti žemiau esančią anketą. Tema bus atrakinta visą mėnesį, todėl kai užpildysite anketą, jau būsite žaidime. Visi bereikšmių pranešimų autoriai bus baudžiami forumo įspėjimu. Jei nesiseka loterijose, nenusiminkite, nes visi kurie pražais bent 15 valandų gaus simbolinius prizus už įdėtas pastangas. Anketa Vardas_Pavardė: /info lentelė
 2. Sveiki, po poros savaičių paieškų į Projekto Prižiūrėtojo pareigas pagaliau sulaukėme kandidato galinčio dirbti projekto komandoje.

   

  Asmuo kuris užims šias pareigas yra nesenai iš kenkėjų sąrašo išsipirkęs žaidėjas ir pilnai žinom, suprantam, suvokiam, jog daliai bendruomenės toks mūsų su Alanu sprendimas gali nepatikti.

   

  Tačiau šis asmuo per savo išsipirkimo iš rcon'o laikotarpį sugebėjo pasižymėti motyvacija, aktyvumu, atsakingumu ir noru žaisti šiame projekte. Spėjo pasiekti direktoriaus pareigas ir IV lygio administratoriaus statusą. Taip jis įrodė, jog yra vertas kilti aukščiau.

   

  Be viso šito, Eimantas puikiai orientuojasi neleistinų programų paieškose, kur dabar sakyčiau yra didžiausia projekto komandos spraga ir čia tokio žmogaus labai trūksta. 

   

  Pasiklausus visų komandos narių nuomonės apie jį, nebuvo žodžio PRIEŠ. Lukas pakomentavo jo darbą IV lygio pareigose, Aivaras direktorių komandoje. Šiuo metu tai potencialiausias žaidėjas galintis užimti šias pareigas ir pilnai tikiu, jog su jomis susitvarkys. Todėl sveikinu @Mafioz_Elpatroneprisijungus!

  1. Rodyti daugiau komentarų  19 more
  2. Ray_Allen

   Ray_Allen

   #heiteriamsne #pinigai #slove #sekme #draugaibroliai #lifeforlife #priziuretojas 

  3. Moon_Demon

   Moon_Demon

   Nuo nulio iki menulio

  4. Armandas_Armstrong
 3. Pirmasis papeikimas: Dažniausiai užblokuoti žmonės už čytinimą būna pašalinami iš darbo ir įrašyti į VDB, tačiau Feat'o situacija buvo kitokia, tačiau nebuvo šališkais veiksmais apeita. Turiu omeny, jog po gauto užblokavimo buvo uždėtas išsipirkimas, Feat'as išsipirko ir jokių papildomų problemų nesukėlė, apart šio papeikimo, kurio autorius matomai nori įgelt taksistams, bet čia ne apie tai. Antrąjį atvejį Aivaras pilnai pakomentavo ir neturiu prie ko prikibt. Dėl apsileidimo, Aivaras savo pareigas atlieka gerai ir kokybiškai, o dėl Invision'o Todėl, pastebint tolimesnius apsileidimus, galit kreiptis, bet dabar administracijai buvo pranešta ir už tai baust negalime. Antrasis papeikimas: Kodėl išsipirkus iš rcon'o asmuo dar papildomai turėtų būt darbų blist'e? Susimokėti realius eurus ir dirbt kelių prižiūrėtoju, (su visa pagarba Krejziui) bet nu manau visiems suprantama, kad tai yra didžiausia nesąmonė ;D Abu papeikimai atmesti ir komandos nariai baudžiami nebus.
 4. Relogo nematyt. Užblokuota už serverio klaidų išnaudojimą, nuspausdama ESC Nikita išvengė mirties, kas yra traktuojama kaip serverio klaidų išnaudojimas.
 5. Vietų skaičius: 2

  Kandidatai: 3

  Šiuo metu projekto komandoje turime keletą laisvų pozicijų, kurias tikimės užpildyti. Šiuo metu turime atsilaisvinusią vietą Projekto Priežiūros komandoje ir siekiame ją užpildyti nauju žmogumi. Projekto prižiūrėtojas yra asmuo, kuris yra atsakingas už šias projekto sferas: IV lygio administratoriai, administratorių papeikimų priežiūra, apeliacinės anketos bei jų tikrinimas, migracijos, VVP blokavimų peržiūra bei bendrasis darbas projekto komandoje - esamų problemų iškėlimas, analizavimas bei sprendimas, diskutavimas svarbiais projekto klausimais bendrai su likusia projekto komanda. Šiuo metu turime žmogų, kuris atsakingas už IV lygio administratorius, DISCORD prižiūrėtoją ir žmogų, kuris pagrinde dirba su renginiais, tad Jūsų rolė būtų dirbti ties sudėtingesniais blokavimais veiksmuose. Blokavimų sprendimus galėsite priimti savarankiškai, tačiau turėsite galimybę pasitarti su likusiais komandos nariais, o ypač projekto prižiūrėtojais. Taip pat į pareigas įeis bendri komandos reikalai, atnaujinimų testavimas, švenčių progoms idėjų generavimas ir t.t. Ko mes tikimės iš kandidato?- Gebate puikiai atpažinti žaidimą palengvinančias programas.- Sugebate identifikuoti problemas bei ieškoti jų sprendimų;- Esate komunikabilus, gebate bendrauti su kitais ir dirbti kartu;- Gebate dirbti ir savarankiškai, be priežiūros iš kitų asmenų.- Mokate išsikelti sau asmeninius tikslus ir jų siekti. Kandidatūra yra laisva forma. Ką mes norėtume pamatyti joje:- Trumpas prisistatymas - kas toks esate, kuo užsiimate gyvenime, kokie planai/tikslai?- Jūsų patirtis projekte - ką esate nuveikę projekto ribose, kokie pasiekimai jus labiausiai džiugina? Ko išmokote?- Jūsų veikla serveryje dabar - ką veikiate, ką norėtumėte veikti?- Kaip patys suvokiate darbą projekto komandoje ir projekto prižiūrėtojo pozicijoje?- Kaip įsivaizduojate savo kasdienybę šiose pareigose?- Kokias problemas matote dabar, kokius sprendimus galėtumėte pasiūlyti?- Kodėl norite prisijungti prie mūsų? Kokie jūsų lūkesčiai iš mūsų? Toliau paminėkite tiek, kas jums atrodo aktualu, o su perspektyviais kandidatais detales išsigryninsim pokalbyje.
 6. Labas vakaras. Šiandien tenka atsisveikinti su projekto prižiūrėtoju Nico_Bratashvili. Žaidėjas pareigose dirbo virš 3 mėnesių ir atgaivino projekto prižiūrėtojų komandą, tačiau stebint dabartinį jo darbą priėjome liepto galą ir turime ieškoti pamainos. Ačiū už darbą ir sėkmės tolimesniuose gyvenimo etapuose!

   

   

  1. Josh_Hokage

   Josh_Hokage

   gal butu galima uz dvidesimt penkis eurus nes 8 klasej cv laiskus nerases

 7. Kai iš traumatologinio paleis.. Buvome vaikai, o dabar atrodo neaukšti net pastatai Ačiū, malonu :3
 8. spalva tai galejai issirinkt geresne : - D 

  1. Bws_Nivalit

   Bws_Nivalit

   neturejau pasirinkimo sr

Copyright © 2012-2021 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.