Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Bruno_Fernandes

Armijos direktorius
 • Pranešimų skaičius

  64
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  1

Bruno_Fernandes paskutinis laimėjimas - Rugpjūtis 2

Tą dieną Bruno_Fernandes turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

31 Pritampantis

Apie Bruno_Fernandes

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis

Kontaktai

 • Skype
  [GS]Gameris
 • Discord
  Gavas#7611

Informacija apie narį

 • Miestas
  Alytus
 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • VIP narys
  Taip
 • Darbas
  Kareivis

Profilio peržiūros

122 profilio peržiūros
 1. Vardas_Pavardė žaidime: Bruno_Fernandes Pasirinktas statymas: Atletico laimės Statoma suma: 100k Įrodymai(nuotrauka): https://imgur.com/a/SjTGvtd
 2. Papeikimas priimtas. Darbuotojas pripažino kaltę ir yra pasiryžęs kompensuoti žalą. Tačiau bus skiriamas įspėjimąs.
 3. 1. Dalyvio Vardas_Pavardė: Bruno_Fernandes 2. Meme: 3. Papildoma informacija(neprivaloma): Nieko įspūdingo nepadariau, tačiau vistiek norėjau sudalyvauti dėl įdomumo, sėkmės visiems.
 4. Papeikimas priimtas. Darbuotojas pripažino kaltę ir yra pasiryžęs kompensuoti žalą. Tačiau be įspėjimo neapsieisime, todėl darbuotojui skiriamas darbo įspėjimas. Papeikimas priimtas. Darbuotojas pripažino kaltę ir yra pasiryžęs kompensuoti žalą. Tačiau be įspėjimo neapsieisime, todėl darbuotojui skiriamas darbo įspėjimas.
 5. Papeikimas atmestas. Darbuotojas pateikė įrodymus ir viską atliko gerai.
 6. Laukiame darbuotojo pasiaiškinimo per 24h @Vierch_Rajon
 7. [Armija] Nuolatinė atranka Nuolatinė atranka - Tai tema, kurioje 24/7 galėsite pildyti anketą į armiją. Ši tema niekada nebus uždaroma, net ir tada kai 20/20. Jos tikslas toks, kad žaidėjam norintiems į armiją būtų lengviau patekti, nes būna tokių atvejų kai nėra prisijungus valdžia. Anketos link'as -https://docs.google.com/forms/d/1ynW8vLGj1OyYmFxyabqPLHtOeBlbOIc3INxNTm2Cmv8/edit. Turtorial'as - 1. Paspauskite ant link'o : 2. Įveskite savo el. paštą ir atsakymus: 3. Paspauskite submit: 4. Vaizdas, kurį turi rodyti paspaudę submit mygtuką: Armijos direktorius - @Bruno_Fernandes Už pagalbą dėkoju pavaduotojui - @Nojus_Shadow
 8. Buvau šitą įsirašęs, bet niekas nepasikeitė.
 9. [Armija] Darbuotojų rangai Šioje temoje bus surašyti visi darbo rang'ai, kaip juos pasikelti, kokios tr. priemonės leidžiamos ir kokią aprangą gali naudoti pagal savo rangą Darbuotojų rangai: Šauktinis/Savanoris Leitenantas Majoras Viršila/Pagalbininkas Vyr. Generolas. Informacija apie rangus: Šauktinis/Savanoris - Šį rangą gauna darbuotojai, kurie neturi teisėsaugos patirties arba nedirbę armijoje. Darbuotojai, turintys šį rangą turi praeiti apmokymus per 3 dienas, kuriuos praves 4 rangas(Viršila/Pagalbininkas). Šį rangą turintys darbuotojai nešioja 287id skin'ą ir turi galimybę vairuoti Patriot, Enforcer, Barracks, Coastguard, Army mavericks tr. priemones. Darbuotojai neturi galimybės vadovauti grobimuose ir privalo klausyti valdžios, bei aukštesnius rang'us turinčius darbuotojus. Leitenantas - Šį rangą gauna darbuotojai, kurie pradirbo tris dienas ir praėjo apmokymus. Šį rangą turintys darbuotojai nešioja 287id skin'ą ir turi galimybę vairuoti Fbi truck, Patriot, Enforcer, Barracks, Coastguard, Army mavericks, Cargobob tr. priemones. Darbuotojai turi galimybę patarti valdžiai, tačiau privalo klausyti aukštesnius rang'us turinčių darbuotojų. Majoras - Šį rangą gauna darbuotojai, kurie pradirbo bent 7 dienas, per tą laiką turi įrodyt, kad yra vertas ir moka vadovauti. Šį rangą turintys darbuotojai turi galimybę vairuoti visas tr. priemones ir gali dėvėti swat'ų skiną. Darbuotojai turi galimybę vadovauti grobimui, jeigu valdžia to prašo, taip pat gali pataisyti valdžią. Viršila/Pagalbininkas - Šio rango darbuotojus renka valdžia. Norint gauti šį rangą turi būti pradirbęs bent mėnesį, turėti daug patirties teisėsaugoje, bei vadovavime. Išviso bus du darbuotojai, kurie turės šį rang'ą. Taip pat jie turės vesti apmokymus 1 rango nariams. Darbuotojai turi galimybę vairuoti visas tr. priemones, taip pat žinos hydros kodą ir galės dėvėti swat'ų skin'ą. Šie žmonės bus valdžios pakaitalas, todėl kai valdžia nebus prisijungus, jų turės klausyti visi kiti darbuotojai. Vyr. Generolas - Tai yra aukščiausias darbo rangas. kurį turės tik direktorius, pavaduotojas, taip pat ir laikinas pavaduotojas. Jų turi klausyti absoliučiai visi darbuotojai, išskyrus dp nariai.
 10. Darbuotojas tikrai galėjo starų nedėti kadangi nėra tokios taisyklės, kad per 5sec turi sustot, plius nebuvo uždėta bėga. Tačiau už žodį "nečiulbėjęs" galima traktuoti tai kaip įžeidimą, tačiau darbuotojas pasakė, kad dėjo starus už tai, kad nesustojai. Darbuotojui aš paaiškinsiu ir skirsiu žodinį įspėjimą.
 11. Jūsų Vardas_Pavardė: Bruno_Fernandes Kokios modifikacijos ieškote: No smoke Trumpai apibūdinkite ieškomą modifikacija: Norėčiuau tokio mod'o, kad važiuojant su mašina nebūtų dūmų, nes labai numuša fps'us. Pavyzdžiai (nuotraukos/video)
 12. [Armija] Garbės sąrašas Garbės sąrašas - Šioje temoje bus surašyti žmonės, kurie į fondą paaukojo bent 20k, pradirbo 30 dienų ar kaip nors kitaip prisidėjo prie armijos. Šiems žmonėms vykstant atrankai bus pirmenybė patekti į armiją. Žaidėjo Vardas_Pavardė\Patekimo į garbės sąrašą priežastis 1. Opce_Pukiss\Paaukojo 88,888e į darbo fondą. 2. Bws_Nivalit\Paaukojo 50,000e į darbo fondą. 3. Tituxas_Stumikas\Paaukojo 30,000e į darbo fondą. 4. Grizliuks_Pociuks\Paaukojo 30.000e į darbo fondą. 5. Mazylis_Srb\Paaukojo 25,000e į darbo fondą. 6. Tomas_Toreno\Paaukojo 20,159e į darbo fondą. 7. Egis_Nike\Paaukojo 50,000e į darbo fondą. Armijos direktorius - @Bruno_Fernandes Už info dėkingas - @Aidas_Thebest Už gfx dėkingas - @Jerry_Stars

Copyright © 2012-2020 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.