Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Como_Alaste

Narys
 • Pranešimų skaičius

  7
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

0 Neutralus

Apie Como_Alaste

 • Rangas
  Naujas narys forume

Profilio peržiūros

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Como_Alaste Namo numeris: Nuotraukoj matos. Aprašymas, privalumai: Namas su stogu, sienom, durimis, langais ir kiemu. Kaina: Nuo 100k siūlom. Nuotraukos (išorės, vidaus, spintos, skinų (jei parduodate kartu su namu)): https://imgur.com/a/6mk9VAt Papildomi komentarai:
 2. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Como_Alaste2. Pažeidėjo @Vardas_Pavardė: @Toma_Zzz5. Įrodymai (būtina): https://imgur.com/a/Y0euT3q6. Papildomi komentarai (nebūtina): Norėjau dėti įtarimą, bet atsijungė man nespėjus jų sudėti.
 3. Žaidimo Vardas_Pavardė (būtina). Como_Alaste Trumpas prisistatymas (kuo vardu, kiek metų, kuo domiesi, ką veiki laisvalaikiu, koks tavo charakteris) (būtina). Esu vardu Mantas, turiu 16 metų. domiuosi tik sportu, nes kiti užsiėmimai ne kažką, laisvalaikiu tai prie kompo sėdžiu arba lauke su draugais, drauge, esu lengvo būdo, nepiktybinis, geras Kas serveryje patiko, kas sukėlė teigiamą įspūdį (būtina). Sistema kuri buvo šiandien įkelta tai yra šaudykla, nauja /radijas, /mapp naujas patiko bei administratoriai kurie greit atsakė į pagalbos prašymus. Kas serveryje nepatiko, kas trukdė žaisti. Ką dar reikėtų tobulinti (būtina). Viskas kaip ir nice, nebuvo nei kas trukdė nei ką, buvo čiuvelis kuris sekė, bet šiaip iš neturėjimo ką veikti pataginčiau, bet nicko nepamenu. Idėjos serveriui. Galbūt žaidimo metu kilo kažkokia idėja, kuri pagerintų žaidimą. Neturiu kol kas idėjų, bet su laiku gal kažką kažkur sumastysiu. Kokie žaidėjai labiausiai padėjo "įsivažiuoti" serveryje? Kokie trukdė (šaudė ar panašiai)? @Andrius_Bzk dq tau už pagalba bei kitiems kurie kažkiek padėjo. Nebuvo jokio žaidėjo kuris man trukdytu visi šiltai priėmė ir manau nebus jokių pykčių Ką manai apie serverio administraciją? Ar tinkamai atlieka pareigas? Kurie iš administratorių tau padėjo labiausiai? Visi mandagus, greitai viską atlieką, padeda vos parašius į /padmins kažką. Pareigas atlieka tikrai puikiai. Padėkoti noriu visiems kurie padėjo su klausimais nelabai pamenu kas padėjo, bet visi vienodai prisidėjo. Visa kita... Nežinau, žadu pasilikt, žadu siekti kažko, čia ir pasiliksiu. Sėkmės visiems, dėkui kas skaitė<3
 4. Jūsų :Vardas_Pavardė: aka gamka Dominančios tr. priemonės pavadinimas: blista Reikalavimai: jokie Galima pirkimo kaina: sutartinė Papildomi komentarai
 5. Tavo Vardas_Pavardė RLS.LT serveryje: Como_Alaste Keliais sakiniais papasakok apie save, prisistatyk (kuo vardu, kiek metų, iš kokio miesto, kuo domiesi, ką veiki laisvalaikiu: LINAS, 21, KLAIPĖDA, SPORTU, ŽAIDŽIU. Kada pradėjai žaisti šiame projekte? Kokie pirmi įspūdžiai? Kas patiko, o kas nelabai? Papasakok plačiau: VAKAR, JOKIU KOL KAS, VISKAS PATIKO. Kokia tavo SA-MP patirtis? Galbūt esi kažką pasiekęs kituose serveriuose? Papasakok: TIK RLS BANDĘS. Iš kokio SA-MP projekto imigruoji?: TIESIOG UŽĖJAU, JOKIAM KITAM NEŽAIDŽIAU. Iš kur sužinojai apie serverį? Jeigu pakvietė draugas, koks jo vardas žaidime?: RADAU INTERNETE. Ar žinai, kad serveryje yra pasiekimų, misijų sistemos? Ką galėtum apie jas pasakyti?: ŽINAU, VISAI NEBLOGAI, EZ XP IR PINIGAI PRADŽIAI. Su kokiomis problemos jau teko žaidime susidurti? Papasakok plačiau, kaip jas išsprendei: KOL KAS JOKIOMIS. Ką manai apie serverio žaidėjus? Ar bendruomenė draugiška? Ar maloniai priėmė į serverį?: MALONUS IR DRAUGIŠKI. Galbūt jau išbandei kokius nors, su pakvietimu, ar be, serverio darbus? Kurie iš jų tau patiko, o kurie priešingai?: DAR NE. Ką dažniau tenka naudoti: nuomojamą transportą, ar Taksi? Kodėl šia paslauga naudojiesi dažniau?: VISAIP, ABU DALYKAI PRAVERČIA. Ar jau spėjai susidurti su kokiais nors sunkumais ir prašyti Administratorių pagalbos (/padmins)? Papasakok plačiau: NU DAR NE. Ar teko kviesti kokį nors darbą su komanda /kviesti? Ar greitai buvo sureaguota ir atvykta į iškvietimą?: MEDIKUS, GREITAI SUREAGUOTA. Ką, tavo nuomone reikėtų keisti ar tobulinti, kad naujokams būtų lengviau įsitvirtinti mūsų projekte?: NIEKO, VISKAS IR TAIP GERAI.

Copyright © 2012-2020 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.