Jump to content
Gyveni užsienyje? Informacija tau! ×
Dalyvaukite 2021-ųjų žiemos nominacijų rinkimų 1-jame ture! ×

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dutch_Rizzuto

The Triads direktorius
 • Pranešimų skaičius

  37
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  1

Dutch_Rizzuto paskutinis laimėjimas - Sausis 6

Tą dieną Dutch_Rizzuto turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

69 Pritampantis

Apie Dutch_Rizzuto

 • Rangas
  Naujas narys forume

Kontaktai

 • Skype
  -
 • Discord
  ManTis#5806

Informacija apie narį

 • Miestas
  Akmenė
 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

224 profilio peržiūros
 1. Pavaduotojo nušalinimo anketa Pavaduotojo Vardas_Pavardė: @Bws_Nivalit Kokiam darbui šis asmuo atstovavo?: The Triads Nušalinimo data: 2021.02.22 Nušalinimo priežastis (detalus paaiškinimas): atsilaisvino tikrasis pavaduotojas, tariu didelį ačiū už pagalbą
 2. Pavaduotojo priskyrimo anketa (PILDO TIK DIREKTORIUS) Priskiriamo pavaduotojo Vardas_Pavardė: @Bws_Nivalit(Laikinas) Kokio darbo pavaduotoju skiriamas?: The Triads Priskyrimo data: 2021.02.20 Argumentuokite savo pasirinkimą: Pasitikiu šiuo asmeniu, padės man kol išvykęs tikrasis pavaduotojas, aktyvus, padęs kol praeis gimtadienis:)
 3. Ši tema skirta asmenims, kurie visiškai neturės laiko pražaisti 60 minučių ar prisijungti į bet kokį tos dienos grobimą. Ilgiausias neaktyvumo terminas - 3 dienos. Anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavardė: 2. Kuriam laikui išvyksite?: 3. Dėl kokių priežasčių?:
 4. Apie The Triads mafijos darbuotojų nusižengimus gali pranešti šitoje temoje, tačiau nepamiršk laikytis taisyklių. Prieš rašant papeikimą, perskaityk žemiau pateiktą informaciją: Tavo forumo slapyvardis PRIVALO sutapti su tavo žaidimo slapyvardžiu; Papeikimą BŪTINA rašyti pagal pateikitą anketos formą žemiau; Peikiamą darbuotoją privaloma pažymėti @Vardas_Pavarde(pvz.: @Dutch_Rizzuto) Įrodymai privalo būti aiškūs, neredaguoti. Pageidautina, jog įrodymai būtų keliami į imgur.com arba part.lt, arba video medžiaga į youtube.com arba streamable.com; Jei įrodymai bus įkelti į nuorodą, kurioje reikia atsisiūsti įrodymus - papeikimas atmetamas.; Papeikimas be vaizdinių įrodymu nėra tikrinamas. Įrodymai galioja 24 valandas, per tiek pat laiko darbuotojas privalo atsakyti į papeikimą; Parašytas papeikimas patikrinamas per 48 valandas.; Anketa, norint parašyti papeikimą: 1. Jūsų Vardas_Pavarde: 2. ĮrodymaiBŪTINA] 3. Detalus darbuotojo nusižengimo paaiškinimas: Už informaciją ačiū @Linux_Killir @Vierch_Rajon!
 5. The Triads - viena iš dviejų nusikalstamojo pasaulio grupuočių, kurios pagrindinis tikslas ginti savo bazę nuo pašalinių asmenų, organizuoti grobimus, užgrobimus, reketus. Taip pat itin svarbu kovoti dėl įtakos mafijų zonų (sandėlių), „The Triads“ reikalavimai Būti susipažinusiam su BMT; Turėti ir mokėti naudotis "Discord" programa; Turėti vairuotojo pažymėjimą ir ginklų licenziją; Mokėti vartoti ir šaudyti; Turėti 30'000 patirties taškų(XP). „The Triads“ taisyklės Laikytis bendrųjų mafijų taisyklių; Dalyvauti visuose grobimuose ir kitose veiklose; Skatinti komandinį darbą; Gerbti darbo valdžią ir kitus darbuotojus; Darbo racijoje bendrauti tvarkingai; Per dieną privaloma pražaisti 60 minučių; Privaloma išdirbti kontrakte nurodytą laiką; Draudžiama šaudyti į civilius be priežasties; Nesipykti su kolegomis ir juos gerbti bei padėti; Dirbti galima tik su darbine apranga; Išlipus iš darbinės transporto priemonės arba baigus darbą būtina sunaikinti mašiną (/sunaikinti); Visuomet privaloma perskaityti /dzinute; Nebendradarbiauti su teisėsauga. „The Triads“ mafijos apranga Už informaciją ačiū @Linux_Killir @Vierch_Rajon!
 6. Gražu žiūrėt, taip toliau varyk
 7. 1. Jūsų Vardas_Pavarde: Dutch_Rizzuto 2. Šiandienos data: 2021-01-30 3. Įrodymai, jog atlikote užduoti[NUOTRAUKA]: https://imgur.com/a/E040qtP
 8. 1. Jūsų Vardas_Pavarde: Dutch_Rizzuto 2. Šiandienos data: 2021-01-29 3. Įrodymai, jog atlikote užduoti[NUOTRAUKA]: https://imgur.com/a/NsrhzBx
 9. Norėčiau gražios gtaškes bet kad ir nenumuštų fps ;d
 10. Viską susitvarkau ir ant keliuose numuša beprotiškai fpsus. Gal kažką kito pasiūlytumėt?
 11. Jūsų Vardas_Pavardė: Dutch_Rizzuto Kokios modifikacijos ieškote: ieškau pilno gta. Trumpai apibūdinkite ieškomą modifikacija: nenumuštu fps masėje, šaudymui, geriausia būtų low PC , meskit visas už patinkančią atsidėkosiu. Pavyzdžiai (nuotraukos/video): neturiu.
 12. https://www102.zippyshare.com/v/BkgD6k6V/file.html https://www102.zippyshare.com/v/JarM0dzv/file.html https://www102.zippyshare.com/v/L77V7grf/file.html va visus į vieną aplanką.
 13. 1. Jūsų V_P serveryje: Dutch_Rizzuto 2. Kokios modifikacijos prašote surasti?: hud ahueno, enb ir winter modo 3. Modifikacijos vaizdinė medžiaga - [NEBŪTINA]: 4. Apibūdinkite modifikacija: Hud'as kad nesibugintu fistas būtų kitoks ir ginklų skin pasikeitė išskyrus dgl, enb kaip blur mod žmogeliukas būtų neužblurintas o tolumoj uzblurinta, ir winter modas kad snigtų. 5. Ar reikės pagalbos įsirašant?: nereiks 6. Ar paspaudėte ant temos - patinka?: tikrai taip. 7. Kokio tipo turi būti modifikacijos (LQ/HQ? HQ

Copyright © 2012-2020 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.