Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Vlad_Shelkovnikov

Narys
 • Pranešimų skaičius

  17
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

-11 Nemėgstamas

Apie Vlad_Shelkovnikov

 • Rangas
  Naujas narys forume

Profilio peržiūros

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. BTT pažeidimas tiksliai matosi įrodymų neturi. Dėl forumo paskyros esu parašęs Ridui nes esu pamiršęs slaptažodį, tad rašau per šį.
 2. https://imgur.com/a/tDtXTWr kaip paaiškinsi šitą :DDDDD 0.15km nebuvo
 3. Jūsų Vardas_Pavardė: Vlad_Shelkovnikov Pareigūno Vardas_Pavardė: @Tetik_Boom Nusižengimo aprašymas[PRIVALOMA]: ateme free glic ;d Nusižengimo įrodymai[PRIVALOMA]: https://imgur.com/a/2pSWCll
 4. Tik noriu priminti, norint IV lygio administratoriui užblokuoti žaidėją, pirmiausia jis turi pasitarti su komandos nariais. Šitoje situacijoje Deividosas pasielgė savivališkai ir užblokavo žaidėja be priežasties ir nepasitaręs su komanda. Turėtų būti nubaustas Deividosas, o ne jūs.
 5. Kad seni tawo irodimuose kaiptik matosi jog saudai i zeme ir eina hp alenui... Aj beje imesk normalu vidosa tokio pat ilgio kaip pas alena xd : -D
 6. I zeme saudai o hp imasi xd : - Ddd sitas tai geras, iš idomesnių toks
 7. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: egvidas ganja2. Pažeidėjo @Vardas_Pavardė: @Jerry_Clark4. Kaip buvo čytinama: aim spryd nzn5. Įrodymai (būtina): https://youtu.be/cU-pCKz9CXs6. Papildomi komentarai (nebūtina): :DDDDD šeip sakyčeu labai daug dmg darai, ir labai jau taiklei iš tokio atstumo kaj žmogeliukas prieš akis bėgioja.
 8. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: egvidas ganja2. Pažeidėjo @Vardas_Pavardė: @Jerry_Clark4. Kaip buvo čytinama: spryd5. Įrodymai (būtina): 6. Papildomi komentarai (nebūtina): sake pradės filmot veiksmus tai paziuram.
 9. Tegul tik meta ta vidzijo kaj per sienas plaka,bliuda turit triadose kam dar cytint.
 10. Jūsų Vardas_Pavardė: Algirdas_Pingvininis2. Pažeidėjo @Vardas_Pavardė: @Egis_Nike4. Kaip buvo čytinama: silentas5. Įrodymai (būtina): https://www.youtube.com/watch?v=Bz3yuYKR0Ak&feature=youtu.be6. Papildomi komentarai (nebūtina) srr Jūsų Vardas_Pavardė: Algirdas_Pingvininis2. Pažeidėjo @Vardas_Pavardė: @Paul_Wilson4. Kaip buvo čytinama: aim5. Įrodymai (būtina): https://www.youtube.com/watch?v=WeoSQzqJvdo&feature=youtu.be6. Papildomi komentarai (nebūtina) ;d dw ir tau Jūsų Vardas_Pavardė: Algirdas_Pingvininis2. Pažeidėjo @Vardas_Pavardė: @Vierch_Rajon4. Kaip buvo čytinama: aim5. Įrodymai (būtina):
 11. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: James_Coddin2. Pažeidėjo @Vardas_Pavardė: @Paul_Wilson4. Kaip buvo čytinama: aims5. Įrodymai (būtina): https://www.youtube.com/watch?v=tp-xk9IrdbU6. Papildomi komentarai (nebūtina): like jei padainavau gražei <3

Copyright © 2012-2020 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.