Jump to content
📢 Kreditų pirkimas SMS žinute naujas telefono numeris 1679! 📱 ×

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Oreo_Orka

Narys (-ė)
 • PraneÅ¡imų skaičius

  232
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  1

Oreo_Orka paskutinis laimėjimas - Kovas 10 2022

Tą dieną Oreo_Orka turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

84 Pritampantis

Apie Oreo_Orka

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimtadienis 2006.09.29

Informacija apie narį

 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • VIP narys
  Taip
 • Darbas
  Mechanikas

Profilio peržiūros

1.497 profilio peržiūros
 1. Kada rls šokių vakaras v3?

 2. Anketa: Vardas_Pavardė serveryje: Oreo_Orka Mechanikas veždamas detales nuo laužyno iki bazes bei norėdamas detales priduoti, kai sandėlyje yra pilna. Leistu ir tiesiog duotu pinigus. Sandėlyje nepasipildytu, būtu prašyta, kad detalę buvo parduota, kadangi sandėlyje detalių daugiau nebetelpa, gautu tapačią sumą ir papildomai keletą eurų galėtu nukeliauti į darbo fondą.. Pasiūlymo nauda serveriui: Mechanikas galės nesustodamas tempti, išrinkinėti, vežti detales nepaisant to, kiek mechanikų bazėje yra detalių, Serveris nėra pakankamai aktyvus, kad detalės greitai išsinaudotu. Vaizdinė medžiaga arba nuotrauka(/os):
 3. Gerai, o jeigu žmogus pasirinks spalva iš šąrašo ir kai nudažys netiks? tam yra sukurta komandą /spalvatest kuri mechanikas panaudojas, gali uždėti norimo žaidėjo spalvą, pvz pasako noriu žalios, salotines spalvos ar spalvos id, Mechanikas užmeta su /spalvatest ir jis įsitikina kad tikrai tokios spalvos nori, Nepritariu, dėl to, kad turi buti galimybę kažka daryti nelegaliai, kaip su kroviniais vežti ne pagal rangą, tai suteikia adrenalino ir įdomumo serverio žaidėjams. (Ypač kai ten gali nemažai užsidirbti") Pritariu, kad pridėti į dvp arba atskira skirti komandą, kurioje būtų surašytos komandos direktoriams. Pritariu, tikrai tas nepakenktu. Aplamai abėjojiu, kad kažkas dar prie mechaniku gryš ir darys atnaujinimus, kadangi scriptino kitas scripteris. Buvo daugiau minčiu sugalvota, kaip, kad galėtum padidinti maksimalu greitį ir pan, Bet kiti atnaujinimai spaudė ir ties mechanikais buvo baigta.
 4. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Oreo_Orka 2. Kur radote moliūgą (nuoroda/nuotrauką): https://imgur.com/a/AC3I3kX 2 moliugai vienas ant anketos šablono, kitas prie busenos atnaujinimo Justas_Ses žaidėjo paskyros.
 5. Anonimas 😎 

   

   Aš ant tavęs nei žodžio nepasakiau, o kai tik gavai direktoriu Oreo padek Oreo padek kaip čia su temom ar galiu tavo idėja pasinaudoti, o dabar kas vyksta?

  1. Klaudijus_Klaudijuz

   Klaudijus_Klaudijuz

   Anonimas, kad neprisirinkt -REP u 

 6. Rls vidurnaktis v2 Sakau didelį AČIŪ dalyviams už susibūrimą prisiminant senus laikus, kai manes dar šiame projekte nebuvo. @Tom_Back@Džioraldas_Golden@Lee_Pri@Aivaras_Slavik@Mode_Weeed@Klaudijus_Klaudijuz @Jason_Alvarez@Feat_Thompson @Death_Stalker@Kinietis_Iskinijos Keletą akimirkų iš susibūrimo.
 7. Kol Klaudijus sodina ąžuoliukus, furistai po krovinių reset'o gaiviną kurą. Susibūrimo/"Konvojaus" organizatorius kaptan @Oreo_Orka Ačiū @Spurga_Karamele@Tipo_Kiskis @Mona_Sax@Eden_Shelby@Tom_Backuž dalyvavima! Keletą akimirkų iš susibūrimo.
 8. Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Oreo_Orka Kurios dienos užduotį atlikote: treciadienio Atliktos užduoties įrodymai: https://imgur.com/a/AhIsYiJ Kokį prizą turėtumėte gauti: Prizas: 30 kreditų ir 12,000e.
 9. Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Oreo_Orka Kurios dienos užduotį atlikote: 2 Atliktos užduoties įrodymai: https://imgur.com/a/LOfgrIC Kokį prizą turėtumėte gauti: 40 kreditų ir 15,000e.
 10. Parduota už 2.5m sjp senai pardaves kodėl niekas neužrakina temos idk....
 11. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Oreo_Orka Kurios dienos užduotį atlikote: Antradienio Atliktos užduoties įrodymai: https://imgur.com/a/80wMJ1d Kokį prizą turėtumėte gauti: 25 kreditai ir 10,000e.
 12. Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Oreo_Orka Kurios dienos užduotį atlikote: 1 Atliktos užduoties įrodymai: https://imgur.com/a/gPjrHQd (chat) Kokį prizą turėtumėte gauti: 40 kreditų ir 15,000e.
 13. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Oreo_Orka Kurios dienos užduotį atlikote: Ketvirtadienio Atliktos užduoties įrodymai: https://imgur.com/a/Ozk1yV9 Kokį prizą turėtumėte gauti: 30 kreditų ir 13,000e.

Copyright © 2012-2021 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.