Jump to content
Gyveni užsienyje? Informacija tau! ×

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Jack_Hardshaw

Narys (-ė)
 • Pranešimų skaičius

  18
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

9 Neutralus

Apie Jack_Hardshaw

 • Rangas
  Naujas narys forume

Profilio peržiūros

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Žadėjau rašyt neblogas videkas, bet ta žemės drebėjima pamatęs, persigalvojau tau ten kompas gal perkaito
 2. Nu daužhykla atidaręs žiūriu
 3.  

  1. Gytiz_Kweb

   Gytiz_Kweb

   jau buvai kitur imetes gi

  2. Jack_Hardshaw

   Jack_Hardshaw

   Tj ne visi tam kitam frm lankos:) 

 4. Na dėkui broli, stengiaus iki paskutiniųjų kaip ten sakoma iki paskutinio kraujo.
 5. nu ka galiu pasakyt direktoriau ir bratuha, gražei bet siūlyčiau atsisakyti to žalingo įpročio kuris vadinamas tabas :)))
 6. Kąžinau šhaudymas nekažką, bet už daina ir už tai kad paminėjai paspausiu tau dešinė ranka))
 7. Pranešimo apie čyterį anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Jack_Hardshaw 2. Pažeidėjo @Vardas_Pavardė:Swg_Ande 4. Kaip buvo čytinama:Galimai aimbot 5. Įrodymai (būtina):https://streamable.com/b04tk1 6. Papildomi komentarai (nebūtina):-
 8. Nu mldc taškai gerai nekreipk dėmėsio į tuos negatyvo apkrautus žmones.
 9. 1480987374_GTA_SA_MP11_30_202012_12_33PM(2).png.209dce8839e581f2f3c83538a0ebaf69.png

  Sveiki 

  1. Deima_Deima

   Deima_Deima

   nzn ira ir greiceu negu as

   image.png.a880de3fcc7f6ebd6bada8732394b10f.png

  2. Jack_Hardshaw

   Jack_Hardshaw

   @Deima_Deima nu zjbs as nesu toks geras ant greito saudymo labiau patinka movementas, nei stovet vietoj ir drozt))

 10. Žaidimo Vardas_Pavardė (būtina).Jack_Hardshaw Trumpas prisistatymas (kuo vardu, kiek metų, kuo domiesi, ką veiki laisvalaikiu, koks tavo charakteris) (būtina).Mano vardas yra Jack, man yra 18metų, duomiuosi sportu, laisvalaikį leidžiu su draugais, sporto salėje, bei žinoma žaisdamas sampa. Mano charakteris yra gan neišskirtinis, nemėgstu išsiskirt iš kitų, kadangi visi mes esame lygus. Kas serveryje patiko, kas sukėlė teigiamą įspūdį (būtina).Na servyje patiko ganėtinai gera vairavimo mokyklos praktika, bei šiuo metų labai patraukė autobuso vairuotojo darbas, dar sukėlė teigiama įspūdį informacija apie serverį bei geri ir linksmi žaidėjai. Kas serveryje nepatiko, kas trukdė žaisti. Ką dar reikėtų tobulinti (būtina). Na kadangi esu naujokas pradėjau žaisti tik vakar, tai dar tokių kaip ir minusu neradau, po kolkas viskas klostos tikrai labai gerai ir puikiai. Idėjos serveriui. Galbūt žaidimo metu kilo kažkokia idėja, kuri pagerintų žaidimą.Nesu toks labai senas žaidėjas todėl dar nežinau visų serverio trūkumų ir pliusu, bet kai įsižaisiu ir būsiu labiau pražaides šitame serveryje, tikrai manau atsiras kokių įdėju su kuriomis aš pasidalinsiu. Kokie žaidėjai labiausiai padėjo "įsivažiuoti" serveryje? Kokie trukdė (šaudė ar panašiai)?Na kolkas niekas netrugdė, o labiausiai padėjo tai senas pažystamas Alan_Paradox, kuris man padėjo vairavimo mokykloje, kadangi nevisai gerai moku Lietuvių kalbą. Ką manai apie serverio administraciją? Ar tinkamai atlieka pareigas? Kurie iš administratorių tau padėjo labiausiai?Na su daug administracijos dar nebendravau, kolkas bendravau tik su vienu administratorium kuris yra Alan_Paradox. Tai tikrai labai malonus ir geras žmogus, su kuriuo esu bendravęs ir ankščiau, tad po kolkas tas administratorius mano atžvilgių yra pats geriausias kadangi pats pirmas padėjo man. Visa kita...Na manau serveris yra tikrai gan puikus ir kad jame tikrai užsibūsiu ne taip kaip kitose projektuose, šis mane labai įtraukė. ?
 11. Tavo Vardas_Pavardė RLS.LT serveryje:Jack_Hardshaw Keliais sakiniais papasakok apie save, prisistatyk (kuo vardu, kiek metų, iš kokio miesto, kuo domiesi, ką veiki laisvalaikiu:Esu vardu Jack, man yra 18metų, esu atvykęs iš užsienio. Duomiuosi sportu, laisvalaiki leidžiu su draugais , bei sporto salėje. Kada pradėjai žaisti šiame projekte? Kokie pirmi įspūdžiai? Kas patiko, o kas nelabai? Papasakok plačiau:Pradėjau žaist šiandien, draugiški žaidėjai bei administracija, kolkas vien tik teigiamos emocijos, neigiamu emociju dar nespėjau patirti, nes nedaug ką išbandžiau dar. Kokia tavo SA-MP patirtis? Galbūt esi kažką pasiekęs kituose serveriuose? Papasakok:Sampą, žaidžiu gan ilgai jau 6metai eina, o pasiekęs tj esu buves klano pavaduotojas kitame projekte. Iš kokio SA-MP projekto imigruoji?:Sargo Iš kur sužinojai apie serverį? Jeigu pakvietė draugas, koks jo vardas žaidime?:Serverį žinojau jau senei, bet tik šiandien sugalvojau ateit pabandyt pažaist. Ar žinai, kad serveryje yra pasiekimų, misijų sistemos? Ką galėtum apie jas pasakyti?:Na, dar kolkas neteko išbandyti /pasiekimu sistemos, bet esu girdėjas, kad ji gera. Su kokiomis problemos jau teko žaidime susidurti? Papasakok plačiau, kaip jas išsprendei:Na, dar neturėjau jokių problemu, žaidėjai malonus, linksmi ir geri žmonės, tad tikiuosi ir ateityje nebus jokių pykčiu ir problemu. Ką manai apie serverio žaidėjus? Ar bendruomenė draugiška? Ar maloniai priėmė į serverį?:Na, kaip minėjau serverio žmonės tikrai geri ir malonūs žmonės,bei administracija tikrai draugiška ir gera, na jie mane priėme tikrai labai maloniai. Galbūt jau išbandei kokius nors, su pakvietimu, ar be, serverio darbus? Kurie iš jų tau patiko, o kurie priešingai?:Na, darbų dar neteko išmegint kadangi pirma stebėjau serverio žaidėjus, bet greitu metu tikrai išbandysiu kokį nors darbelį. Ką dažniau tenka naudoti: nuomojamą transportą, ar Taksi? Kodėl šia paslauga naudojiesi dažniau?:Dar neteko naudoti nei taksi, nei nuomuojamos transporto priemonės. Ar jau spėjai susidurti su kokiais nors sunkumais ir prašyti Administratorių pagalbos (/padmins)? Papasakok plačiau:Ne, dar neprireikė administracijos pagalbos, kadangi po kolkas su viskuo susitvarkau pats. Ar teko kviesti kokį nors darbą su komanda /kviesti? Ar greitai buvo sureaguota ir atvykta į iškvietimą?:Nieko dar nekviečiau, nes nereikėjo bet būtinai reikės išbandyt tai. Ką, tavo nuomone reikėtų keisti ar tobulinti, kad naujokams būtų lengviau įsitvirtinti mūsų projekte?:Na, kaip naujokas dar nežinau visų pliusu ir minusų, bet ateityje turėtu būt kokių jau nors susidariusiu įdėju.

Copyright © 2012-2021 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.