Jump to content
Gyveni užsienyje? Informacija tau! ×

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

James_Withley

Narys
 • Pranešimų skaičius

  7
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

-2 Nepritampantis

Apie James_Withley

 • Rangas
  Naujas narys forume

Profilio peržiūros

94 profilio peržiūros
 1. Atsijungiau ne dėlto ,kad neperdozuočiau ,o dėl to ,kad užsibugine buvo šaudydamas negalėjau judėti , nzn gal tau taip irgi yra buve ar kitiem tai supras
 2. @Bruno_Fernandes norėjai vidoso ,tai ant 32s
 3. Tikiuosi kita kart nebeteks rasyti ppk už tokia nesamone nes jau buvau pasiruošes sudaužyti monstra
 4. Peikiamo komandos nario Vardas_Pavardė?: @Justas_Ses Peikiamo komandos nario pareigos?: Forumo moderatorius 4 lvl admin. Komandos nario nusižengimo paaiškinimas?: Šaudžiau ir nesuprantu kur Lukas_Monstr dingo ir pamačiau kad sesas iškikines Įrodymai, patvirtinantys komandos nario nusižengimą?:
 5. Tavo Vardas_Pavardė RLS.LT serveryje: James_Withley Keliais sakiniais papasakok apie save, prisistatyk (kuo vardu, kiek metų, iš kokio miesto, kuo domiesi, ką veiki laisvalaikiu: Sveiki esu Mantas 16 metu laisvalaikiais bunu su draugais žaidžiu samp ir padedu mamai. Kada pradėjai žaisti šiame projekte? Kokie pirmi įspūdžiai? Kas patiko, o kas nelabai? Papasakok plačiau: Pradėjau 01-09 Man labai patiko kad priregistravus i servery yra apmokymai. Kokia tavo SA-MP patirtis? Galbūt esi kažką pasiekęs kituose serveriuose? Papasakok:2-3metai. Iš kokio SA-MP projekto imigruoji?: Gal nesakysiu. Iš kur sužinojai apie serverį? Jeigu pakvietė draugas, koks jo vardas žaidime?: Ieškojau naujo projekto kuriame galėčiau isikurti draugas pasiule, bet draugas čia nežaidžia. Ar žinai, kad serveryje yra pasiekimų, misijų sistemos? Ką galėtum apie jas pasakyti?: Mačiau manau truputi per mažai pasiekimu. Su kokiomis problemos jau teko žaidime susidurti? Papasakok plačiau, kaip jas išsprendei: Dar teko susidurti su cyteriais, kad jie išskraidina i dangu mane. Gavau kick ir nebeprisijungiau. Ką manai apie serverio žaidėjus? Ar bendruomenė draugiška? Ar maloniai priėmė į serverį?: Dar neteko su daug žaidėju draugauti. Galbūt jau išbandei kokius nors, su pakvietimu, ar be, serverio darbus? Kurie iš jų tau patiko, o kurie priešingai?: Dar neteko niekur dirbti. Ką dažniau tenka naudoti: nuomojamą transportą, ar Taksi? Kodėl šia paslauga naudojiesi dažniau?: Taksi nes iki 10k xp veža nemokamai. Ar jau spėjai susidurti su kokiais nors sunkumais ir prašyti Administratorių pagalbos (/padmins)? Papasakok plačiau: Ne. Ar teko kviesti kokį nors darbą su komanda /kviesti? Ar greitai buvo sureaguota ir atvykta į iškvietimą?: Taksi. Ką, tavo nuomone reikėtų keisti ar tobulinti, kad naujokams būtų lengviau įsitvirtinti mūsų projekte?: Gal truputi daugiau pasiekimu padaryti.

Copyright © 2012-2021 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.