Jump to content
📢 Kreditų pirkimas SMS žinute naujas telefono numeris 1679! 📱 ×

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

The_Ciukas

Narys (-ė)
 • PraneÅ¡imų skaičius

  55
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

33 Pritampantis

1 Sekėjas

Apie The_Ciukas

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis
 • Gimtadienis 2002.06.03

Informacija apie narį

 • Miestas
  Maldyvai
 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • Administratorius
  I lygis
 • VIP narys
  Taip
 • Darbas
  FÅ«ristas

Profilio peržiūros

404 profilio peržiūros
 1. Kadangi tu paskutinis žmogus buvai iki 00:00, tai būsiu sąžiningas ir parduosiu tau. Btw, susieksiu pats žaidime.
 2. Ačiū už puikų atnaujinimą. Taip pat, ačiū, kad kuri RLS sistemas
 3. RLS'e žmonės sveikint viens kitus pradėjo, Lempinis pavasaris jau įpusėjo: Snigs ar lis mes nežinojom, Velykas praknisti jau bijojom... Egis muša margus kiaušinius Laimi, džiaugiasi ramus! Yolo lupa, ryja, nesustoja, Kol Naikidzė baladoja. O už lango saulė šviečia, Sveikint ir išgert visus mus kviečia. The_Ciukas
 4. Labas, Agne! Malonu susipažinti bei žinoti, jog RLS'e vis daugiau žmonių yra, kurie gyvena netoli Su Šv. Velykom!
 5. Sveika, ačiū! Sveikas, a toks įdomus pasidariau? Ačiūū! Sveika, bendradarbi ačiūū! Sveikas, tave irgi su Šv. Velykom! Sveika, ačiū! Sveikas, man taip pat malonu. Ačiū tau irgi linkiu to paties! Gražių švenčių Labas, Džioraldai! Malonu žinoti, kad turiu kur kreiptis tuo atveju jeigu kils klausimų! AČIŪ! Tave taip pat su Šv. Velykom!
 6. Sveikas, ačiū! Labas, dėkoju! Labas, Almantai, ačiū tau labai! Hey, man taip pat!
 7. Jūsų vardas realybėje: Mano vardas Kipras. Jūsų slapyvardis žaidime: Žaidime esu žinomas kaip The_Ciukas, kiti dar žino kaip Dutch_Stuff bei Kipras_Emo Jūsų pravardė (nebūtina): Draugai vadina Čiuku Miestas, kuriame jus gyvenate: Esu iš Šakių rajono, Kudirkos Naumiesčio miestelio. Amžius, gimimo data: Man yra 18 metų (2002.06.03) Pagrindiniai charakterio bruožai: Esu bendraujantis, supratingas, draugiškas vaikinas Kiek laiko žaidžiate SA:MP?: SAMP'ą žaidžiu maždaug nuo 2012 metų, kuomet ir pradėjau žaisti RLS. Žinoma, prieš tai dar buvau gal užsukęs į porą DRIFT/FREEROAM serverių. Kada pradėjote žaisti RLS projekte bei kaip jį atradote?: Tiksliai kada nepasakysiu, bet žinau, jog 2012 metais, pavasario laikotarpiu berods (baisu sumeluot čia jum) Jūsų pomėgiai ir hobiai: Mėgstu leisti laiką su draugais, beabejo pažaisti prie PC, o daugiau kaip ir neturiu jokių hobių (Gal kažkada dar atrasiu). Kuo užsiimate laisvalaikiu?: Laisvalaikiu išeinu su chebra laukan, karts nuo karto ir reivą padarom (nėra pats geriausias įprotis, bet visgi jaunyste reikia atsidžiaugti). Mėgstu ir užsukti į RLS pabendrauti su kita kompanija. Kokius filmus/serialus mėgstate žiūrėti?: Labai mėgstu "Heist" tipo filmus, o serialus žiūriu įvairius. Kokios muzikos klausotės?: Muzikos klausau įvairios. Man būna taip, jog kurį laiką klausai vienokios, kitą kartą kitokios. Pagrinde mėgstu ieškot dar geresnių "rave" muzikų negu, kad esu radęs. Ar turite brolių, seserų, ar gerai su jais sutariate?: Taip, turiu ir brolių, ir sesių. Su daugeliu iš jų sutariu gana gerai, su likusiais nelabai bendraujam, nes tam yra priežasčių. Ar auginate kokį nors augintinį?: Auginu Biglį vardu Berta Gal turite kokių nors išskirtinių bruožų, kuriais galėtumėte pasigirti? Kokie jie?: Nea, labai abejoju Kokie šiuo metu yra jūsų tikslai gyvenime, kokie jūsų prioritetai ir ko siekiate?: Na bandysiu kažkaip išlaikyti reikalingus egzaminus ir toliau norėčiau gyvenimą sieti su transporto logistika. Papildomas laukelis jūsų prisistatymui (jame galite ką nors pridurti, kas nebuvo paminėta, tačiau nebūtina): Kaip ir neturiu, nemoku rašyti labai išsamių tekstų. Jūsų nuotrauka (privaloma): Na čia imituota jog geriu alų būdamas dar "suslikas" Čia viena nuotrauka daryta prieš ~1 metus, o kita per Rugsėjo 1-ąją.
 8. Sveikas, Eisvydai. Malonu susipažinti
 9. Ė Alfredas, girdėjau mano SK pas tave stovi su numeriais "Čiukas" kąą?

  Norėčiau atgauti šiaip, nes laimėjau jį per šį eventą

   

   

  Acxnl.PNG

   

  1. Rodyti daugiau komentarų  4 more
  2. The_Ciukas

   The_Ciukas

   siani, aš Dutchas esu, o buvo eventas, jame laimėjau sk, tai noriu atgaut su vardiniais savo nr :D

  3. Vierch_Rajon
  4. The_Ciukas

   The_Ciukas

   /rcon password haha

 10. Sveikinu išrinktuosius bei linkiu sėkmės bandyti dar kartą tiem, kurie nebuvo išrinkti.

Copyright © 2012-2021 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.