Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Prosta_Jonce

Narys (-ė)
 • Pranešimų skaičius

  28
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

28 Pritampantis

7 Sekėjai

Apie Prosta_Jonce

 • Rangas
  Naujas narys forume

Profilio peržiūros

1.288 profilio peržiūros
 1. kas tau unguriui cia valdzia dave?

 2. Pirmoji situacija dėl pataikytos kulkos į Samperį. Tavo rankoje laikomas ginklas „Desert Eagle“ buvo tiesioje linijoje su Teisėsaugos atstovais, bet kai Samperis nubėgo truputėlį į šoną, Tavo ginklas pasisuko į Samperį ir jį pateikei kulką. Antroje situacijoje Tu šaudei į pareigūną Henry tačiau magiškai Tavo ginklas nuvedė į AFK stovinti žmogų t.y Spidometra. ir staiga nustojai šaudyti, turbūt šovė į galvą, jog nustosiu šaudyt nes užlockino? Argumentai visada lieka argumentais. Tiek šitame Projekte tiek kituose, yra n žaidėjų kurie teigia, jog nieko nenaudoja iki to pirmojo karto, kai pasigauna. Kiekvienas šiame Projekte žaidžiantis žaidėjas ir dalyvaujantis įvairiuose veiksmuose, jog visada geriausia filmuoti viską iš savo perspektyvos (POV) Tu galėjai, bet nefilmavai? Taip, Jūsų Projekte yra leidžiama šaudyti su TAB ir naudoti FPS UNLOCK dėl ko vaizdas iš /pzu gali būti visai kitoks, nei yra pas stebimo žaidėjo, todėl filmavimo medžiaga (POV) būtų geriausias dalykas o ne žodžių kalnas ir „argumentai“ Priedui: https://streamable.com/5ty9ag Viską parašiau ką norėjau į tolimesnius komentarus nebus. Tu viską parašei, aš viską. Laukiame Džioraldo atsakymo ir neteršiam temos, ačiū.
 3. Pradėkim nuo to, jog žaidėjas šiuo metu Julius prasinešė, jog naudos „smcm“ ir čia visiškai gerai, už tokį dalyką žaidėjas nebūtų buvęs baudžiamas, nes prasinešė, jog nekiltų jokių nesklandumų. Tačiau, kodėl teisėsaugos atstovas stabdė žaidėją ir uždėjo bėglio režimą, jis nuskrido ant pastato stogo ir nušovė teisėsaugos darbuotoją? Niekas nieko nesako, žaidėjas fotografavo modifikacijas ir viskas yra tvarkoje, tačiau, kai žaidėjas ignoravo teisėsaugos stabdymą ir nuskridęs aukščiau ant pastato nušovė jį. Nuskridęs ant pastato, Julius įgavo pranašumą prieš teisėsaugos darbuotoja, todėl žaidėjas ir buvo nubaustas. Sprendimas priimtas ne manęs vieno, nes kaip ir žinote, esu naujas Jūsų Projekte, todėl kiekvienam skundui/papeikimus klausiu kitų PP nuomonės, kaip būtų geriau pasielgti vienoje ar kitoje situacijoje. Juliaus žodžiai „Tai gal, palei tave, turėjau nusileisti prie Dovio - Lados, leist,kad surakintų kai aš su 150star? “ Julius neturėjo nusileisti? Žaidėjas turėjo įtarimo lygi, teisėsaugininkas privažiavęs jį stabdė, tačiau, Julius pasirinko lengvesnį variantą nuskrido ant pastato stogo ir pareigūną nušovė. Mes nesame robotai, todėl normalu, jog mes darome klaidų, kaip šiuo metu klaidą padarė Nedas. Žaidėjas gavęs papeikimą suprato, jog padarė nusižengimą ir grįžęs į žaidimą atitildė Tave. Taip, praėjo 7 minutės, kol žaidėjas susiprato (pamatė gautą papeikimą) ir tik tada atmutino, taip, Administratorius turėjo kuo greičiau atitildyti Tave, bet kaip ir rašiau pradžioje, mes nesame robotai, todėl normalu, jog darome klaidų, o svarbiausia, jog iš tų klaidų mokomės. "Sprendimas priimtas ne manęs vieno, nes kaip ir žinote, esu naujas Jūsų Projekte, todėl kiekvienam skundui/papeikimus klausiu kitų PP nuomonės, kaip būtų geriau pasielgti vienoje ar kitoje situacijoje" Kaip ir bebūtų, ne Tu, ne paprastas serverio žaidėjas, o Projekto Priežiūros nariai sprendžia ar administratorius bus baudžiamas ar ne. Nedas yra aktyvus serverio žaidėjas, aktyviai blokuoja žaidėjus, kurie pažeidinėja serverio taisykles, bet niekas to nemato? Kodėl niekas nerašo pagyrimo, kai administratorius gerai atlieka savo darbą? Bet kai administratorius nusižengia, iškart rašomas papeikimas ir reikalaujamą jį nubausti, kodėl?
 4. Administratorius perspėjimas žodiniu įspėjimus. Administratorius supratęs, jog šiuo metu neturėjo būti naudojama (/mute) komanda atitildė žaidėją, todėl bausti įspėjimu būtų nelogiška.
 5. Labas, ir ačiū už pirmąjį papeikimą, jeigu jau skaitome ir kopijuojame taisykles, kitam kartui atidžiau pasiskaityk. Neterminuoto užblokavimo bausmė (BAN) taikoma žaidėjui (paskyrai arba asmeniui) atlikus šiuos pažeidimus: Naudojimasis serverio ar SA:MP klaidomis; Piktnaudžiavimas serverio ar SA:MP sistemomis, siekiant išvengti mirties ar bausmės, ar įgauti pranašumą prieš kitus žaidėjus; Šiuo atveju, Tu išėjai keletą kartu į AFK rėžimą, jog išvengtum mirties. Visi įrodymai pateikti čia: https://vvp.rls.lt/bans

Copyright © 2012-2021 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.