Jump to content
Gyveni užsienyje? Informacija tau! ×

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Eagle_Flies

Narys
 • Pranešimų skaičius

  18
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  1

Eagle_Flies paskutinis laimėjimas - Balandis 9

Tą dieną Eagle_Flies turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

26 Pritampantis

Apie Eagle_Flies

Kontaktai

 • Skype
  alio
 • Discord
  ArthurMorgan

Informacija apie narį

 • Miestas
  Švenčionėliai
 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. nieko bratuha dar tuos myzalus numysim ir mes :DDDD
 2. Pranešimo apie čyterį anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Eagle_Flies 2. Pažeidėjo @Vardas_Pavardė: @Juodukas_Kevinas, neturi paskyros. 4. Kaip buvo čytinama: stebėkit video 5. Įrodymai (būtina): https://streamable.com/xpbhol 6. Papildomi komentarai (nebūtina):
 3. sakau montuojant video pasirode biski kitaip, negu kaip realiai isejo
 4. Kokios jūsų kompiuterio specifikacijos?
 5. pas tave laptopas, bandyk ne per nvidia control panel, o paciu windowsu display settings
 6. aciu uz palaikyma, bet ar niekas is cia ziurinciu sia tema needitinat video?
 7. Sveiki, esu naujokas šiame serveryje, pirma diena serve ir turėjau nemažai veiksmo taip pat pirmą kart gyvenime pabandžiau sukurti filmuką. Naudojau ""Filmora X"". Kaip matot iš kokybės, tai dar man sunkiai sekas, bet vėl gi - pirmas mano gyvenime editintas video. Iškart žinau kad pradžioje video įkėliau tas pačias dvi vietas, ir tie efektai ant muzikos dropo, editinant pasirodė visai kitaip , taip pat ant galo kažkodėl iš naujo pasirodo kelios sekundės vidurio video (nžn dėl ko). Žodžiu ką aš šituo norėjau pasiekti tai ne savo šaudymo įgūdžius jums parodyt, o noru kad gal pasidalintumėt kokius transitionus naudoti, efektus ir aplamai kokiais editinimo ypatumais?
 8. Sveiki, mano vardas Remigijus ir rašau pirmuosius naujoko įspūdžius. Man yra 18 metų, esu iš Švenčionėlių miestelio, gimnazijoje esu trečiokas, duomiuosi tailandietišku boksu, mašinomis, taip pat gal kas kiek neįprasta, tai domiuosi senovės Azijos kultūra (Kinija, Japonija, Tailandas), taip pat Amerikos vietinių gyventojų kultūra, iš kurio ir kilo idėja pavadinti savo SAMP veikėją. Vos prisijungus į serverį, paklausiau savo draugo kuris pakvietė mane į šį serverį Elvino, pagrindinių komandų. Jas sužinojus, parašiau adminams ar galėtų padėti ir ar mano netradicinis vardas pavardė yra tinkami šiame serveryje. Atsakymo nesulaukiau per pirmą valandą kiek žaidžiau, visi kas man padėjo buvo paprasti žaidėjai (taksistas, kariuomenės darbuotojas). Kartu su taksistu, man net neprašius parodė svarbiausias vietas, bei padėjo įvykdyti nemažai misijų ir pasiekimų už ką jam ačiū. Tad aš susidariau teigiamą įspūdi apie paprastus žaidėjus. Tačiau kalbant apie administraciją, ar taip apie adminus kurie nusipirko privilegijas, iš jų pagalbos - 0. Aš nežinau ar jum jų trūksta, ar jie nemotyvuoti, tačiau nesulaukiau net minimalios pagalbos iš jų. Kas dar yra sudėtinga, ir kiek neįprasta tai - mašinos teisių laikymas. Pradėjus laikyti teoriją, serveris tau neduoda net iš ko pasimokinti ar kaip nors pasiruošti, ir puola iškart prie testo. Ją išlaikius ir perėjus prie praktikos yra ne ką lengviau, nes net ir atidžiai sekant ką tau liepia, išlaikyti yra labai sudėtinga, o pinigų iš tavęs reikalauja nemažai. Tai tiek, ačiū kas man padėjo serveryje ir tiems kas skaitė mano įspūdžius.
 9. Tavo Vardas_Pavardė RLS.LT serveryje: Eagle_Flies Keliais sakiniais papasakok apie save, prisistatyk (kuo vardu, kiek metų, iš kokio miesto, kuo domiesi, ką veiki laisvalaikiu: Esu iš Švenčionėlių, vardas Remigijus. Man 18 metų, greitai ateis eilė laikytis mašinos teises, todėl ties tuo esu dabar susikoncentravęs. Mokaus Švenčionėlių karaliaus Mindaugo gimnazijoje, kartu su žaidėju Armis_Elegy. Laisvalakiu jau 2 metus lankau Muay Thai (Tailandėtišką boksą), bet dabar dėl karantino treniruotės vyksta labai retai, jei išvis vyksta. Kada pradėjai žaisti šiame projekte? Kokie pirmi įspūdžiai? Kas patiko, o kas nelabai? Papasakok plačiau: Pradėjau normaliai žaisti tik šiandien, gavęs pasiūlymą iš Elvino (Armis_Elegy). Kažkada 2014 m, buvau užsukęs, bet serveryje ilgai neužsibuvau dėl asmeninių problemų. Kokia tavo SA-MP patirtis? Galbūt esi kažką pasiekęs kituose serveriuose? Papasakok: Pradėjau žaisti būdamas dar visai mažas, tikriausiai kaip daugelis buvau daręs daug pertraukų, bet formaliai žaidžiu SAMP nuo 2011m pavasario. Iš kokio SA-MP projekto imigruoji?: *reklama.lt*.lt Iš kur sužinojai apie serverį? Jeigu pakvietė draugas, koks jo vardas žaidime?: Iš Elvino (Armis_Elegy), pasakojo per zoom pamoką, kol mokytoja kalbėjo su vyru (Tikra istorija) Ar žinai, kad serveryje yra pasiekimų, misijų sistemos? Ką galėtum apie jas pasakyti?: Taip, sužinojau iš man pagelbėjusio taksisto. Gerai, kad bent tokios yra, bet jų kiekis galėtų būti ir didesnis. Su kokiomis problemos jau teko žaidime susidurti? Papasakok plačiau, kaip jas išsprendei: Nepadėjo nei vienas 4 levelio adminas, vienas žmogus kuris man padėjo tai taksistas, kurio nick pamiršau. Ką manai apie serverio žaidėjus? Ar bendruomenė draugiška? Ar maloniai priėmė į serverį?: Bendravau tik su keliais asmenimis, gal kiek per anksti vertinti? Tačiau iš to, su kuo susipažinau tai tikrai draugiški. Galbūt jau išbandei kokius nors, su pakvietimu, ar be, serverio darbus? Kurie iš jų tau patiko, o kurie priešingai?: Dar neišbandžiau, ketinu išbandyti. Ką tik pamačiau, kad kelių prižiūrėtojai yra labai neišplėtoti, aplamai nuobodus darbas, o gaisrininkų darbas tik daužyti su gaisrine žmonės mieste Atsiprašau jei ne taip supratau. Ką dažniau tenka naudoti: nuomojamą transportą, ar Taksi? Kodėl šia paslauga naudojiesi dažniau?: Taksi, nereikia nieko mokėti. Ar jau spėjai susidurti su kokiais nors sunkumais ir prašyti Administratorių pagalbos (/padmins)? Papasakok plačiau: Taip, paprasčiausiai niekas neatsiliepė į jokį prašymą. Ar teko kviesti kokį nors darbą su komanda /kviesti? Ar greitai buvo sureaguota ir atvykta į iškvietimą?: Taip, taksistai sureagavo labai greitai, iki manęs atvyko taip pat operatyviai. Ką, tavo nuomone reikėtų keisti ar tobulinti, kad naujokams būtų lengviau įsitvirtinti mūsų projekte?: Daugiau užsiimti su serverio administratoriais, kiek supratau iš pasakojimų iš jų reikalaujama labai daug, o mainais negauna beveik nieko apart admino privilegijų.

Copyright © 2012-2021 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.