Jump to content
Gyveni užsienyje? Informacija tau! ×
Konkursas | MANO VASARA ×

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Vakaris_Ninja

Policijos departamento direktorius (-ė)
 • Pranešimų skaičius

  78
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  2

Vakaris_Ninja paskutinis laimėjimas - Liepa 19

Tą dieną Vakaris_Ninja turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

87 Pritampantis

Apie Vakaris_Ninja

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis
 • Gimtadienis 2005.03.30

Kontaktai

 • Discord
  Arbūzas#0782

Informacija apie narį

 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

1.642 profilio peržiūros
 1. Ė starsai, tau su sveikata viskas gerai? Jau mėnuo kaip drk, kažkas ne taip 🤨

  1. Rodyti daugiau komentarų  2 more
  2. Vakaris_Ninja

   Vakaris_Ninja

   Anais metais tuo pačiu metu taip pat pavyko išbūti direktoriumi 1mėn, nes Vasara, tai paėjo ir šį kart.😎

  3. Karolis_Streetas

   Karolis_Streetas

   Tai kada atsistatydini? Nepersistenk gi

  4. Vakaris_Ninja
 2. Papeikimas atmestas! Darbuotojas už tai tikrai neturėtu būti nubaustas ir manau jog buvo abiejų klaidą šioje situacijoje. Carl_Ltu kita kart siūlyčiau pareigūnui iškart pasakyti jog priekinės lempos sudaužytos, o Cocainui pasižiūrėti iš galo taip pat, o geriausiai šito įtarimo nedėti, nes dažniausiai su šiais įtarimais atsiranda papeikimai ir bereikalingas laiko švaistymas. Taip pat noriu priminti jog per /tikrinti komanda tokio dalyko nėra, kaip rodydamas ar žaidėjas su šviesomis ar ne, tad pasižiūrėjus į šviesas reikia nuspręsti ar žaidėjas važinėja be šviesų ar su. Ačiū, geros dienos.
 3. Jūsų atstovaujamos pareigos: Policijos Direktorius. Pažeidėjo @Vardas_Pavardė: @Dede_Stikeris Detalus taisyklių pažeidimo(-ų)/situacijos paaiškinimas: Darbuotojas apšaudė civilį be priežasties, o taip pat gavęs papeikimą į jį neatsakė ir nepaaiškino situacijos dėl ko buvo apšaudytas civilis. Vienuose įrodymuose matosi jog žaidėjas trukdė atlikti policijos pareigūnui darbą, bet pareigūnas turėjo reaguoti kitaip, o ne pradedant šaudyti žaidėją. Jo veiksmai buvo blogi, tad už tai žaidėjas įrašomas į grubių pažeidėjų sąrašą. Įrodymai (FOTO, VIDEO, LINK): https://streamable.com/xqpc9q https://streamable.com/6sewp2 Jūsų atstovaujamos pareigos: Policijos Direktorius. Pažeidėjo @Vardas_Pavardė: @Eimisss_Samp Detalus taisyklių pažeidimo(-ų)/situacijos paaiškinimas: Darbuotojas gavęs papeikimą neturėjo ir nepateikė įrodymų. Įrodymus turėjo pateikti per 24h, bet jau laiko praėjo žymiai daugiau. Šiandien su juo susisiekus ir pasikalbėjus supratau jog jam įrodymai neišsisaugojo. Suprantu jog galėjo neišsisaugoti, bet tai nėra 10 ar 20starų jog būtų galima atleisti, čia yra jau net 175starai už kuriuos žaidėjas turėjo atsėdėti kalėjime, tad Emilis yra įrašomas į grubius dėl to jog neturėjo įrodymų ir sudėjo įtarimus žaidėjui. Įrodymai (FOTO, VIDEO, LINK):
 4. Papeikimas priimtas! Darbuotojas dėl pažeidimų bus įrašytas į grubių pažeidėjų sąrašą, bei išmestas iš darbo. Gero vakaro..
 5. Sveikas. Dėkoju už papeikimą. Taip pripažįstu dažnai užtrunku ir greitai nespėju sureaguoti į papeikimus, bet kartais neatrandu laiko. Už šį papeikimą prisiimu atsakomybę ir žinau jog šioje situacijoje esu kaltas. Dėl Nojaus buvo taip jog tuo metu tas žaidėjas jau turėjo palikti darbą, tad ir parašiau jog jis nebedirba, bet kadangi nesužiūrėjau vis dėl to jis dar dirba. Taip pat dėl Stalkerio tas pats, šiandien būčiau jau sureagavęs į papeikimą, nes iš darbuotojo nėra noro pasiaiškinti kas įvyko, o ir pats nenori spręsti šios situacijos. Pripažįstu savo kaltę ir galiu pasakyti jog esu tikrai kaltas, ačiū. Gero vakaro! Pridedu: Nojaus_Laivas buvo pašalintas iš darbo - https://imgur.com/a/meiRupw. Dėl Eimio ir Stikerio situacija spręsiu dar šiandien ir greitu metu paredaguosiu savo atsakymus papeikimuose su bausmėm.
 6. Į kokį serverį aš ten žaidėjau išeiti? Gal einam kartu? Kam rašyti tokias pievas🙄🤮

  1. Rodyti daugiau komentarų  3 more
  2. Pablo_Angel

   Pablo_Angel

   ;DDD nebuk cia daba daktaras :D gaila nefilmavau kaip tu tai sakej 

  3. Rajono_Dyleris

   Rajono_Dyleris

   jo vakaris ir mane kviete zaist i kita serva

  4. Tonny_Corleone

   Tonny_Corleone

   mane irgi kviete, sakė einam į sa*g žaist. wtf 

 7. Jūsų atstovaujamos pareigos: PD DRK Pažeidėjo @Vardas_Pavardė: @Pablo_Angel Detalus taisyklių pažeidimo(-ų)/situacijos paaiškinimas: Žaidėjas trukdo man dirbti teisėsaugos darbą ir vis gelbėja bėglį, nors jo pareiga yra jį įkalinti į kalėjimą. Jeigu šaudo bėglį, o jisai yra civilis, tai yra, kaip civilių šaudymas be priežasties. Taip pat dirbdamas pas mane anksčiau buvo pridaręs gan nemažai bendros teisėsaugos taisyklių pažeidimų, tad manau jog šis žaidėjas turėtu būti įrašytas į grubių pažeidėjų sąrašą, nes taip daryti negalima, o ypač nešiojant armijos uniforma. (Kalbu apie pagalba bėgliui) Įrodymai (FOTO, VIDEO, LINK): https://imgur.com/a/KEshDky https://streamable.com/j2q5bg
 8. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Vakaris_Ninja 2. Jūsų /info lentelė: https://imgur.com/a/XMgpLmb 3, Kokios sumos pinigų jums reikia?: 500.000€ 4. Ar žinote savo banko PIN kodą?: Taip. 5. Per kiek laiko planuojate grąžinti paskolą?: Per maždaug pora savaičių 6. Kokioms reikmėms jums reikia pinigų?: Atsirado išlaidų, tad reikia pinigų.
 9. Darbuotojas iš darbo buvo pašalintas ir įrašytas į grubių pažeidimų sąrašą. @Eimisss_SampLaukiu atsakymo, bei įrodymų. Redaguoju: Eimisss_Samp pranešė jog įrodymų neturi, o įrodymų neturėjimas lygus BTT taisyklių pažeidimui, tad už tai darbuotojas bus įrašytas į grubių pažeidimų sąrašą.
 10. Sprendimas, kaip ir yra iš mano pusės, bet ar @Nojaus_Laivasturėtumėt ką pridurti? REDAGUOJU: Darbuotojas kadangi pranešė jog negali prisijungti prie šios forumo paskyros, tad teko daryti pokalbi privačiai. Jis papasakojo visa situacija ir kaip maniau tai vyko provokacija iš jūsų pusės, o darbuotojas neatlaikė ir pradėjo jus šaudyti. Na, nieko blogo tame nematau, nes jus provokavote jį. Žinoma šiuo metu jis būtų nubaustas 2įspėjimais dėl taisyklių pažeidimo, bet jau nebedirba darbe. Gero vakaro.
 11. Tikiuosi nauji forumo rangai patinka.😎

  1. Hyper_Darkness

   Hyper_Darkness

   dar tokie nauji atsirado? nemačeu kažkaip..

  2. Vakaris_Ninja

   Vakaris_Ninja

   Joo, nauji atsirado :D

  3. Moon_Demon

   Moon_Demon

   Puiku gražu mldc

    

 12. labai grazi atmosferiska nuotrauka

 13. Sveiki. Nežinau ar dar madoje, bet ankščiau būdavo toks dalykas, kaip žaidėjų parašai, tad sugalvojau padaryti kažką panašaus. Dariau pirma kart į tai labai daug pastangų nedėjau, tiesiog norėjau išlaikyti darbuose kokybiškumą. Su šiais darbais norėjau išbandyti save, o kaip man sekėsi galite parašyti komentaruose. Kaip sekėsi atlikti darbą ?: Gan puikiai. Kiek laiko darėte darbą ?: Apie 6-5h Jūsų darbas ?: - Vakaris_Ninja
 14. Meh, kaip ir kiekvienas taip ir šitas niekuo nepasižymintis video. Nėra nei efektų, nei kažko įdomaus į ką būtų galima pažiūrėti, o šaudymas tikrai ne iš geriausių. Manau dar reikėtu patobulėti ties cbug'e ir montavime ir galbūt išeis sukurti kažką įdomesnio. Sėkmės tobulėjant.
 15. Papeikimas priimtas! Darbuotojas įspėtas 2įspejimais. Įrodymai nebuvo gauti dėl 2kart starų uždėjimo, tad darbuotojas bus neįspėjamas. Papeikimas atmestas!

Copyright © 2012-2021 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.