Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Lukas_Lada

Narys (-ė)
 • Pranešimų skaičius

  25
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

10 Neutralus

Apie Lukas_Lada

 • Rangas
  Naujas narys forume

Informacija apie narį

 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • Administratorius
  Nenustatyta
 • VIP narys
  Taip
 • Darbas
  Policininkas

Profilio peržiūros

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kokiam darbui jūs atstovavote?: PD Atsistatydinimo data: 2022/05/21 Atsistatydinimo priežastis (detalus paaiškinimas): Nelaikysiu pavaduotojo be reikalo, matome kokia situacija, @William_Hardneaktyvus, dariau ką galėjau, padėjau kaip sugebėjau.
 2. Kaip PD pavaduotojas galiu įsiterpti. Žmogau juk vasara, netempsiu žmonių iš lauko kai jie mėgaujasi geru oru, laiku su draugais, nes kompiuteriniame žaidime jų kažkas laukia, tuo labiau patys išeinat iš teisėsaugos sričių. Greičiausiai sakysit jog išeinat, nes mes neaktyvūs? Iš jūsų tas aktyvumas ir susidaro, vienas, kitas ir gaunasi tie 8 jūsų taip norimam veiksmui, o teisėsaugoje ne taip kaip mafijose yra ir kitų veiklų apart grobimų kuriomis galite apsiimti. Džiaukitės oru, būkit su draugais, kompiuteris nuo jūsų nepabėgs. Taip, direktorius gal ir neaktyvus, tačiau jeigu jis ir būtų aktyvus, žmonių ieškok neieškojęs, serveryje jų tiesiog mažai, o ir ta aktyvioji serverio dalis turi darbus kurių jie nesiruošia palikti (pvz TRV, taksi) , nes ten jiems gerai. Jeigu turite įdėjų ar paskyrų kuriomis norite pasidalinti jog galėčiau žaidėjus iš kitų serverių pakviesti čia, rašykit į dc: 𝓓𝓸𝓿𝓲𝓼#3089 Gero ryto or whatever.
 3. po tokių ppk romano nesamonės kaip šventas raštas atrodo
 4. Vardas_Pavardė serveryje: Lukas_Lada Pasiūlymo aprašymas: Nežinau ar daug kam teko susidurti, bet man tenka, jeigu turi užsidėjęs kepurę ar kažka ant akių/galvos, nesimato nieko per snaiperio optiką. Siūlau padaryti(jeigu įmanoma), kad per optiką nesimatytų aksesuarų tavo. Pasiūlymo nauda serveriui: Maloniau žaisti, nereiktų nusiiminėti aksesuarų prieš veiksmus. Vaizdinė medžiaga arba nuotrauka(/os): https://imgur.com/a/pMrXlLY
 5. Išimkit tuos stulpus kur apačioj yra nuo HP, nes kai i grobima varai tai tik nusišaut norisi kol ten per juos išvairuoji
 6. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Lukas_Lada Kokį skaičių renkatės: 489
 7. Neivi, kad ir kaip gerai su tavim sutariu, bet čia totali nesamonė Žmogus gal tiesiog pamatė kad kažkas stovi su motociklu ir kabino iš snaiperio, tikrai nėra kažkoks ultra geras sugebėjimas pamatyt žmogų už 100 metrų, tuo labiau ant motociklo, motociklas be žmogaus gi neatvažiavo
 8. Prašė mano POV, nežinau ką čia įrodys, panaši situacija buvus čia: Kulka irgi kibo už kolonos būnant, trassa gal būna neteisingai rodo, matosi kaip ta kulka atsimuša į koloną. O dėl stalkerio situacijos reikėtų tiksliai žiūrėt ar būtent ta kulka ir kabino grizlių.
 9. Papeikimas atmestas, kyšis turi būti siejamas su darbu, pvz: 10k ir išteisinu. Šioje situacijoje kyšis nėra susijes su darbu, tiesiog pasiūlymas dėl relogo anketos pašalinimo(jeigu teisingai supratau). Tačiau Romanui siūlyčiau taip nesielgti, arba bent prašyti 10k prieš įkeliant anketą dėl relogo.
 10. už pirmą įdėją, realiam kalėjime viskas yra konfiskuojama, manau ir čia galėtų būti taip pat arba tiesiog neleisti vartoti, o dėl antros įdėjos: Per siena duodi spray cano ir sušaudai kol ašaroja, hitboxas matosi aiškiai tada.
 11. Apilepcines, po tokių žožių tai tikrai epilepsija.
 12. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Lukas_Lada 2. Kodėl norite dalyvauti šiame evente?: kodėl ne?

Copyright © 2012-2021 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.