Jump to content
Gyveni užsienyje? Informacija tau! ×

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Ins_Sain

Narys (-ė)
 • Pranešimų skaičius

  16
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

1 Neutralus

Apie Ins_Sain

 • Rangas
  Naujas narys forume
 • Gimtadienis 2020.12.10

Informacija apie narį

 • Miestas
  Panevežys
 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • Administratorius
  I lygis
 • VIP narys
  Ne
 • Darbas
  Kareivis

Profilio peržiūros

28 profilio peržiūros
 1. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Ins_Sain 2. Kokias užduotis įvykdėte?: Laikas: https://imgur.com/a/sGEYipJ 4 Laimėtos serverio varžybos: https://imgur.com/a/CehL4tC 4 Sunaikintos mašinos: https://imgur.com/a/mGBzO7Z 2.5 Iškvietimai: https://imgur.com/a/FiQuq9e 1.5 3. Kiek monetų turite gauti?: 12 4. Nuotraukos:
 2. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Ins_Sain 2. Kokį automobilį sudarote? Elegy 4. Įrodymai (2 nuotraukos): https://imgur.com/a/mrconrx
 3. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Ins_Sain 2. Kokias užduotis įvykdėte?: Laikas: https://imgur.com/a/aexjBNp 3.5 3. Kiek monetų turite gauti?: 3.5 4. Nuotraukos:
 4. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Ins_Sain 2. Kokį automobilį sudarote? Hotknife 4. Įrodymai (2 nuotraukos): https://imgur.com/a/z5FuqQb
 5. Pranešimo apie relogerį anketa: 1. Pažeidėjo @Vardas_Pavardė: @Dede_Stikeris 2. Įrodymai (būtina): https://imgur.com/a/93O3AVs 3. Papildomi komentarai (nebūtina):
 6. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Maxer_Powers Pažeidimo aprašymas: Taigi, patruliavau gatvėmis, pamačiau įtartina asmeni manevruojanti @Maxer_Powers Tada aš ji susiradau prie Banko, ir privažiavo, kolegą @Deivis_Pog Jisai sudėjo star už Keliu eismo pažeidimą (KET) Tada paspaudė Esc ir tada dar norėjo dėti už Tyčini Esc bet pasakiau palauk. Tada Grižo ponas @Maxer_Powersir lyg nieko nieko nebūtu būve, pradėjo sakyti ką darot, rašysiu PPK, Na ką atsakiau, lėk rašyk PPk. Ir nuvežiau į jail, praėjus 1minutei, žiūrių, @Maxer_Powers Dėve free, mutė ir Free Jail @Deivis_Pog ir tada praėjus sekundėm gavau aš. Manyčiau tokiam adminuj kuris piknaudžiauja savo, paslaugomis turėtų būti nuimtas, nes nervus reikia išlieti kitur, o ne pradėti dėti, mute, jail ir kenkti teisėsaugai, darbai, dabar nukentėjome mes, bet poto gali nuo tokio nukentėti ir kiti teisėsauginkai. Pažeidimo įrodymai (foto/video): https://imgur.com/a/pIwCV2C
 7. Jūsų slapyvardis žaidime ; Ins_Sain Kiek taškų turėtume gauti ; Užduočių išvardinimas, bei įrodymai ; https://imgur.com/a/DPbkt4X Taigi, kaip ir pirma karta. keliu šytame darbe, dėl rango tai manau užtenka tokios lentelės, kita karta jau su nuotraukas kelsime. + Paukota į fonda 300k Nežinau kaip ir nesimato palei tašku systema, kiek įveina tašku. Bet dėl viso pykto įkeliu ir ta.
 8. Na taip,, su tavimi sutinku. Manau paliekam spresti valdžiai dabar tik.
 9. Taigi, Feat manyčiau čia nera ką diskutuoti, nes tu palei viską. Bandei reketuoti, pareketavai biški, ir toliau važinėjai, kaip niekas, manau tai ir tavo Pavaduotojo pareigos, padarė pažeidimą. Palei Mafijos bendrasias taisykles. Draudžiama surišti žaidėjus be priežasties (jeigu neplanuojamas pagrobimas ar reketas, veiksmo metu) arba siekiant išvengti bausmės (surišti teisėsaugininką prieš jam surakinant) Taigi buvau siryštas be priežasties beveik 2 valandas, o Bendras mafiju taisyklu, skiltije parašyta. Draudžiama surišti žmogu, be priežasties, jeigu nera planuojamas pagrobimas. Taigi per visa ta laiko tu neplanavai pagrobimo, o surišes mane tiesiog važinėjai. Tad kalba ėjo tada apie Rls12 Dnaite aš susitariau su The_Misterius kad negaliu dabar nes esu suryštas, tuo metu tu buvai AFK dar + ir @The_Misteriusaatsiteleportavo mane nušovė. Tai manyčiau ne tik kad ir @The_Misterius padarė pažeidima tai manyčiau, kaip pavaduotojas ir tu nusižengiai savo taisyklėmis.
 10. Taigi, atsidaryk smap, chatlog viskas matosi, tu nufotkinai tada kaip jis nesikeikia bet mano įrodymuose pasigrynžia, tas pats kaip įžeidymas, arba keiksmažodys. (OŽKAPYSIS) Tai gerai jeigų (OŽKAPYSIS) ne keiksmažodys tai, tada priena kaip prie įžeidimo. Nereikia Ineta ginti serverio senbuviu, nes ties tuo tu bandai ir taikytis ginti serverio senbuvi, jeigu reikės aš pateiksiu visa (CHATLOG) Administratoriu prižiurėtojuj. Ir tada nuspres. Manau taip būtu teisingiausia, taip aš savo kaltė pripažystu taip pasakiau keiksmažodI (BLET) ir žinau už kąč būvau nubaustas bet gerai kodėl turiu visa tai gauti vienas, jeigu pas Feat buvo keiksmažodžių. Tai pateikyte Ineta ta vieta kur buvo Feat perspėtas dėl keiksmažodžiu, ir tada kaip jis pasakė aš dar nepradėjau. Ir tada pradėjo keleta keiksmažodžiu rašyti. Nereikia gynti senbuvi serverio. Aš tiesiog noriu tesingumo kodėl turiu būti dėl to kaltas jeigu ir jis naudojo keiksmažodžius. Gal tuo metu nebuvai Online bet kaip ir buvai Online jis tai naudoj. Aš savo kaltė pripažystu, @Feat_Thompson Manau ir pripažink ir savo kalte, kad praspudai ir įšlindo keiksmažodžiai. Ir tada Feat dar net pats parašė 23:08:35] {339900}> [VIP] Feat_Thompson(6): aina *keiksmai* padekit..
 11. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Ineta_Tiesiog Pažeidimo aprašymas: Taigi, VIPCAHTE buvo kaip ir nesusibendravimas su žmogumi. @Feat_ThompsonMes tiesiog susižodžiavome, na nebuvo keiksmažodžiu pas mane. Aš bandžiau be keiksmažodžiu na aišku @Feat_Thompsongavo įspėjimą nuo @Ineta_Tiesiog /VC Chate Feat tadą atsakė kad dar net nepradėjo. bet feat jau buvo pasakės keiksmažodiu negaliu sakyti kad /vc Chatas liejosi keiksmažodžiais pasakydavo vieną kitą. Tada aš /vc Chate be rašdamas tekstą, parašiau žody (BLET) už tai gavau mute. Bet kur yra teisungumas gerai jeigu aš esu baudžiamas už keiksmažodi? (BLET) O kad @Feat_Thompson Pasakė dar daugiau, arba toki kaip (OŽKAPYSI) Tai įveina kaip į keiksmažodi jisai nebuvo baudžiamas už keiksmažodžius. Dabar įkeliu visas žinutęs kur matosi jo keiksmažidžiai. Tada buvau užtildytas. @Ineta_Tiesiog Norėčiau gauti atitinkamūs įrodymus kur buvo pasakytas keiksmažodys [23:04:58] {339900}> [VIP] Feat_Thompson(6): isspisgalvis kazkoks cia isiterpineja [23:08:35] {339900}> [VIP] Feat_Thompson(6): aina *keiksmai* padekit [23:10:34] {339900}> [VIP] Feat_Thompson(6): gerai dusk dvwam ketvirtas id [23:14:36] {D56565}[MUTE] Administratorius Ineta_Tiesiog užtildė Ins_Sain (60 min.) už [Keiksmažodžiai]. [23:14:38] * Tu užtildytas! Pažeidimo įrodymai (foto/video): https://imgur.com/a/YmbKkAG
 12. Jūsų slapyvardis žaidime ; Ins_Sain Koks jūsų rangas ir kokią algą turėtumėte gauti ; Pravežėjas -3000 Alga

Copyright © 2012-2021 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.