Jump to content
Gyveni užsienyje? Informacija tau! ×

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Gabriel_Fonsi

Narys (-ė)
 • Pranešimų skaičius

  6
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

8 Neutralus

Apie Gabriel_Fonsi

 • Rangas
  Naujas narys forume

Profilio peržiūros

153 profilio peržiūros
 1. lviniu šaknys rlse jau nuo 2014 pasirodo

   

 2. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Gabriel_Fonsi 2. Dėl kokių priežasčių negalėsite praleisti 60 minučių: Buvau išvykęs visai dienai 3. Kiek laiko žadate būti neaktyvus: Tik spalio 14 dieną.
 3. uzmesciau haha bet limitas sori

  1. Josh_Hokage

   Josh_Hokage

   “Taip pat, labai nustebau, paieškojus informacijos apie tave, kad esi gavęs keletą ban už neleistinas programas, apgavystes, pagalba kenkėjams, bet šiuo metu esi 4lvl administratorius. Taip pat buvai 'atstumtas' iš kažkokios tai grupuotės, kurioje yra Jerry, Ray_Allen, Josh_Hokage ir daug kitų, už nesąmones“

    

   o priciom cia sitas neponel 

  2. The_Dude

   The_Dude

   Tai cia pasirodo as tik pries menesi gryzes te esu.. nezinojau

  3. Martis_Forsas

   Martis_Forsas

   Pasirodo pinigu bugintojas esu :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 4. Aiškiai matosi, kaip Gilera tiesiogine ta žodžio prasme užlipa ant kulkų. Jerry turėjo 94 kulkas, iš 5 pataikė tik 2, su 'aim' turėtų kabinti bent jau 4, nemanai? Gilera užlenda, Brues'ui užbėgus už medžio, Jerry'io 'aim' jau būtų seniai užkabinęs į kairę pusę Gilerą, bet to nebuvo. O matosi, kaip tik Jerry, šaudo link Brues, o Gilera užbėga tiesiog ant kelio. Iš viso, iš 14 kulkų, pataikytos 7. Kad ir ne ant aukštos 'aim' konfigūracijos, kabintų daugiau kulkų, nei šiuo metu, pataikyta be palengvinamųjų komandų, Taip pat, labai nustebau, paieškojus informacijos apie tave, kad esi gavęs keletą ban už neleistinas programas, apgavystes, pagalba kenkėjams, bet šiuo metu esi 4lvl administratorius. Taip pat buvai 'atstumtas' iš kažkokios tai grupuotės, kurioje yra Jerry, Ray_Allen, Josh_Hokage ir daug kitų, už nesąmones ir, kiek pamačiau, stengiesi atkeršyt žmonėms ar ką, filmuodamas juos ištisai. Apie Martį_Forsą irgi paieškojus informacijos, radau, kad kitam serveryje gavo rcon, už pinigų buginimus, plovimus, bet po savaitės, kito normalaus serverio prižiūrėtojas Taipogi paieškojus informacijos apie The_Dude, žaidėjas grįžo į serverį prieš mėnesį, nežaidęs keletą metų, ir yra PROJEKTO PRIEŽIŪRA? Kaip gali žmogus būti atsakingas už blokavimus, kai net nesupranta naujausių cheat'ų? Keista šeimynėlė susirinkusi. ------------------------------------------------------------------------- Servas tuo metu veikė normaliai dėl desynco iš pzu packet loss svyravo nuo 0,66-0,72(nejaučiamas) ir tikrai labai nedesyncintu,dar vienas faktorius clarko pingas 66(stable) tai jam negalejo lagint. Video ne dudes,o kito IV lygio administratoriaus(ne mano nesijaudinkit) kuris pingu nesiskundė,tai desynca galim atmesti. dėl išlipimo ir šaudymo taip dažnai būna iš pzu perspektyvos ir tai neturi jokios įtakos kulkų krypčiai. Atkreipk dėmesį,kad gilera išlipo (o ne ilipo) ne iš galiniu,o iš priekinių durų( https://imgur.com/a/RDFamiJ ) ,artimiausias kūnas buvo prie galiniu durų galo( https://imgur.com/a/J6b1X2Y ),tai šita teoriją taipogi gali atmesti. Tai prižiurėtojui ne tik,kad rodė,bet tos kulkos ir buvo kreivos. Taip pat pamačiau, kad šaudant į William, Jerry pataikė į Gilerą vieną kulką, ir toliau į William. Nuo kada 'aim' taip veikia, kad per puse sekundės, perlockintų 2 kartus? JEI esate įsitikinę, kad Jerry tikrai čheatino, kodėl nebuvo surinkta daugiau įrodymų? Nes turbūt neužgaudėt 'kaip čia jis nušovė mane???!' akimirkų?
 5. Sveiki. Neseniai atvykau čia į serverį, ir gal neturėčiau reikštis, bet esu matęs ir čyterių, ir pats juos išbandęs, tai nesuprantu, kur čia galima įmatyti 'aim'. Įrodymuose, už kuriuos užblokavot Jerry, matosi, kaip Gilera lipa, į automobilį ir susibugino animacijos, nes prie galinių durų, gulėjo 2 lavonai. Tai reiškia, kad Gilera kaip ir atsirado aukščiau jų ar prie pat ir taip rodė prižiūrėtojui kreivas kulkas. Tiesiog iš administratoriaus POV, rodė kitaip. Decyncas. Nežinau, ar Dude žino, kas tai, nes nemanau, kad apie tai buvo pagalvota. Taip pat, video pradžioje matosi, kaip Jerry ne išlipęs, o jau šaudo, tai reiškia, kad arba Dudei, arba serveris, arba Jerry lagino. Į tai nebuvo atsižvelgta. Taipogi video gale, Jerry šauna su Deagle ir nei vienos nepataiko. Su 'aim' nėra šansų iš tokio atstumo nepataikyt. Čia specialiai turi 180° sukt pelę į šoną. Antrame video tiesiog žmogus užlindo prieš kulkas ir gavo kelias kulkas, atstumas labai mažas, nespėsi per tiek laiko pasukt, šaudai toliau, nes priešas yra tiesiai. Ir tiesiog labai keista pažiūrėjus į vvp kokie blokavimai tvirtinami. Manau, reiktų PP atidžiau dirbti.
 6. Tavo Vardas_Pavardė RLS.LT serveryje: Gabriel_Fonsi Keliais sakiniais papasakok apie save, prisistatyk (kuo vardu, kiek metų, iš kokio miesto, kuo domiesi, ką veiki laisvalaikiu: Labas. Mano vardas Elijus. Man 17 metų, iš kur esu nenoriu atskleisti. Laisvalaikiu sportuoju, būnu su draugais, žaidžiu su kompiuteriu. Kada pradėjai žaisti šiame projekte? Kokie pirmi įspūdžiai? Kas patiko, o kas nelabai? Papasakok plačiau: 10-06. Kol kas viskas gerai, teises išsilaikiau iškart, PD direktorius padėjo įvykdyti pasiekimą. Tada dar padėjo @Vacius_Zigmisir @Alio_Bistreytai esu dėkingas jiems. Buvo malonu, kai iškart padeda naujokui. Taip pat medikai iškart pagydė porą kart, kai pamatė mane. Kokia tavo SA-MP patirtis? Galbūt esi kažką pasiekęs kituose serveriuose? Papasakok: Žaidžiau *reklama.lt*, bet pabodo, plaukiojau po serverius kitus, niekas neužkabino. Iš kokio SA-MP projekto imigruoji?: *reklama.lt* Iš kur sužinojai apie serverį? Jeigu pakvietė draugas, koks jo vardas žaidime?: Radau internete. Ar žinai, kad serveryje yra pasiekimų, misijų sistemos? Ką galėtum apie jas pasakyti?: Taip. Jau vykdžiau. Smagu, kad yra. Greičiau galima pasikelti patirtį ir užsidirbti pinigų. Su kokiomis problemos jau teko žaidime susidurti? Papasakok plačiau, kaip jas išsprendei: Kioskas dirba iki 23h...negalėjau telefono su sąskaita nusipirkt.... Ką manai apie serverio žaidėjus? Ar bendruomenė draugiška? Ar maloniai priėmė į serverį?: Kol kas sutikau draugiškus žmones. Galbūt jau išbandei kokius nors, su pakvietimu, ar be, serverio darbus? Kurie iš jų tau patiko, o kurie priešingai?: Dar nieko nespėjau išbandyti. Rytoj bandysiu darbus be pakvietimų. Ką dažniau tenka naudoti: nuomojamą transportą, ar Taksi? Kodėl šia paslauga naudojiesi dažniau?: Dar nesinaudojau nei viena, nes pavežė Vacius su Bistrey. Nusipirkau savo mašiną už 5 tūkstančius. Ar jau spėjai susidurti su kokiais nors sunkumais ir prašyti Administratorių pagalbos (/padmins)? Papasakok plačiau: Prašiau 50eurų ant telefono, tai Aivaras davė 800+ eurų. Ačiū. Ar teko kviesti kokį nors darbą su komanda /kviesti? Ar greitai buvo sureaguota ir atvykta į iškvietimą?: Dar ne. Ką, tavo nuomone reikėtų keisti ar tobulinti, kad naujokams būtų lengviau įsitvirtinti mūsų projekte?: Dar nežinau, nespėjau pažinti viso serverio, tad neįsivaizduoju.

Copyright © 2012-2021 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.