Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Romka_Quattro

Narys (-ė)
 • Pranešimų skaičius

  21
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

11 Neutralus

1 Sekėjas

Apie Romka_Quattro

 • Rangas
  Naujas narys forume
 • Gimtadienis 2007.03.22

Kontaktai

 • Discord
  Черный гольф#1952

Informacija apie narį

 • Miestas
  Šilutės rajonas
 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • Administratorius
  Nenustatyta
 • VIP narys
  Taip
 • Darbas
  Policininkas

Profilio peržiūros

101 profilio peržiūros
 1. Dabar išklausyt. Tu beveik kiekvieną kartą tik prisijungia kažkas iš teisėsaugininkų. Tu pradedi visiems rašyt. "TAGINK TSSG" ir pnš. Jau nusibodo tavo tie spaminimai ir visokios nesąmonės ir tiesiog taip parašiau. Ir tuo labiau, kai tu spamini ir dar kai esu kažkuom rimtesniu užsiėmęs. Pvz.: Šneku apie kokius, tai svarbius dalykus. O išvis dar net siundai savo darbuotojus, kad pradėtu ten stumti, kad nedarau grobimų. Dar net grasinat, kad be pav liksiu.
 2. Nemeluosiu, bet tikrai užgriebia už širdies, kai pagalvoji, jog jeigu ne visi žmonės, kurie buvo Vilniuje tą dieną. Dabar būtume rusijos dalimi, bet jų dėka mes esame laisvi.
 3. Karoče leavinu pd nes hyperis megsta pomidoru sultisdownload.jpg.2030914237891f6c4a54535d26c9065e.jpg

  1. Samperis_Dry

   Samperis_Dry

   gaila kad jam dar in game drk neuzmestas

  2. Mark_Bellarus

   Mark_Bellarus

   Senai laikas tau buwo bahuras

  3. Mode_Weeed
 4. Vardas_Pavardė serveryje: Romka_Winston Pasiūlymo aprašymas: Sveiki. Pastaruoju metu dažnai žvejoju su draugais ir pnš. Bet labai trugdo tas dalykas, kad valtis buginasi. Tai siūlyčiau įdėti, tokia komandą /Inkaras. Valties/Katerio vairuotojas galėtu parašyti /Inkaras ir tiesiog kad valtis nebegalėtu judėti išviso. Ir galėtu visi ramiai žvejoti, o norint plaukti į kitą vietą vėl parašo /Inkaras ir gali plaukti. Pasiūlymo nauda serveriui: Nebūtų tokiu prikolų, jog valtis tsg buginasi ir tiesiog pati išplaukia. Vaizdinė medžiaga arba nuotrauka(/os): Video Vardas_Pavardė serveryje: Romka_Winston Pasiūlymo aprašymas: Pakeisti valties bagažinės atidarymo raidė, nes kai žvejoji ir reikia spausti/laikyti Y raidė. Atidaro valties bagažinės langelį Pasiūlymo nauda serveriui: Neužknistu tiesiog tas dalykas Vaizdinė medžiaga arba nuotrauka(/os): https://imgur.com/a/5H0wB24
 5. Pacukas matau 4 klases baigei no hate "Nebūtina ją naudoti kiekvieną grobimą. Tiesiog gerai būtų, kad tokia komandą egzistuotu. Gal nenaudos, gal naudos. Čia priklausys nuo direktoriaus." Va citata isaunu tau
 6. Vardas_Pavardė serveryje: Romka_Winston Pasiūlymo aprašymas: Dažnai būna, kad vyksta grobimai ir tiesiog vieną komandą pasiduoda, nes tiesiog būna atsijungia kolegos arba kitokios problemos. Tai manau būtų galima idėti komanda /DPasiduoti ir tiesiog automatiškai, tą komandą, tada pralaimėtu. Nu nemeluokit būna tokiu atvėjų, kai būna, kad tiesiog pasiduoda. Nebūtina ją naudoti kiekvieną grobimą. Tiesiog gerai būtų, kad tokia komandą egzistuotu. Gal nenaudos, gal naudos. Čia priklausys nuo direktoriaus. Ir jo paminėti norėjau, kad šita komandą galės naudoti tik direktorius arba pavaduotojas. Pasiūlymo nauda serveriui: Būtų mažiau tokių šūdų kaip pvz buvo prieš kelias dienas (ar diena), kad mafijos paėmė banką ir išminavo bombą, bet nebeturėjo taškų ant kitos bombos ir sutarė, kad pradės PD ofisą ir tsg susimaišymas toks gaunas. Ypač naujiems žmonėmis teisėsaugos, mafijos gretose. Vaizdinė medžiaga arba nuotrauka(/os): Norit heitinkit, norit ne, bet mano nuožiūra tokia komandą kaip /DPasiduoti būtų naudingą.
 7. Už. Nes db, kai tssg nušauna mafukus turi laukti 45min kol viskas baigsis. Nu gryna nesamonė. Mafukai ten padarytu 30min ir būtų gerai.
 8. Vardas_Pavardė serveryje: Romka_Quattro Pasiūlymo aprašymas: Dažnai būna, kai draugelis arba kažkas veža tave iki tam tikros vietos ir jie nežino, nes jiems nerodo pvz.: /carmapas /dmap arba į, tai kažkokia specifine vietą kur nevisi žino ir nėra, tos vietos /gps. Tai manau būtų galima padaryti, kai sedi G. Paspaudes ESC ir map'e pažymėjas point'a žaidėjai, kurie sėdi mašinoj irgi, tai matytų arba tik vairuotojas. Daug sakys "Tai tegul duoda vaira ir pats nuvažiuoti gali." Taip iš tikrųjų taip galima, bet jeigu draugelis arba žmogus "Skūpas", tai neduos vairo. Ypač būtų aktualu taksistams. Būtų lengvesnis jų darbas. Nereiktų ten žiūrėti į chat'a ir matyti "KAIRE" "DESINE" "TIESIAI" "PRAVAZIAVOM" "APSISUK" "STOP" "KAZKUR CIA PATS NEZINAU SURASK". Manau tikrai būtų geras dalykas ir daug kam padėtu. Pasiūlymo nauda serveriui: Būtų daug lengviau nuvaryti į kokią nors specifinė vietą. Ypač pagėrėtu ir palengvėtų taksistų darbas. Vaizdinė medžiaga arba nuotrauka(/os):
 9. Bet žinai, kai kurie iš to pasimetimo bandytų pajudėti ir įrašytu kažką tada vel spaustu enter noredami isjungti.
 10. Vardas_Pavardė serveryje: Romka_Quattro Pasiūlymo aprašymas: Zdarowa kentai. Karoce snd buvo pd ofiso grobims ir uzlipau ant tos icon'os kur isidarbinti i pd, bet kadangi esu pd tai ten tik palikti darba gali. Tai vos darbo nepalikau. O kiti gal netycia enter paspausk ir paliks darba b* prikolas butu X.D Tai tsg kol vyksta pd ofisas tegul sistema panaikina ta icon'a. Jeigu nores palikti darba gi galima /paliktidarba Pasiūlymo nauda serveriui: kad nebutu netyciuku per pd ofisa Vaizdinė medžiaga arba nuotrauka(/os): ko ce zuri?
 11. Tai jo jo padarom dar komanda /Kill maistautojas. Kad wapše nebūtų ką daryti pd. Prieš. į jailo vienute mentu nebus nes ten tik baxurai sedi o ne bobos.

Copyright © 2012-2021 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.