Jump to content
📌 09-10 įvyko serverio ekonomikos perkrovimas!! ×

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!

Mario_Mellor

Narys (-ė)
 • PraneÅ¡imų skaičius

  36
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  1

Mario_Mellor paskutinis laimėjimas - Birželis 2

Tą dieną Mario_Mellor turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

10 Neutralus

Apie Mario_Mellor

 • Rangas
  Naujas narys forume

Kontaktai

 • Discord
  Sinsas#7154

Informacija apie narį

 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

125 profilio peržiūros
 1. Papeikimas priimtas. Darbuotojas bus nubaustas darbo įspėjimu, tema rakinama.
 2. Papeikimas priimtas, darbuotojas baudžiamas darbo įspėjimu. Situacijos paaiškinimas: Įrodymuose aiškiai matome kaip baudi žaidėją už tą patį nusižengimą kelis dar kartus. Taip pat pirmoje įrodymų nuotraukoje chate matome kaip tu pasinaudojai administratoriaus komandomis - atsiteleportavai prie žaidėjo ir surakinai jį. Tai yra nepriimtina policininkui ir tai draudžia Policijos darbo nuostatai, tema rakinama.
 3. Papeikimas priimtas bei bus nubaustas vienu darbo įspėjimu. Darbuotojas neturi įrodymų, todėl papeikimas yra priimamas. Kitam kartui žinokite, jog parašius dviems skirtingiems žmonėms papeikimą ant vieno darbuotojo dėl to pačio nusižengimo ir dar vienu metu, jis bus nubaustas kaip už vieną, tema rakinama.
 4. Papeikimas priimtas bei bus nubaustas vienu darbo įspėjimu. Darbuotojas neturi įrodymų, todėl papeikimas yra priimamas. Kitam kartui žinokite, jog parašius dviems skirtingiems žmonėms papeikimą ant vieno darbuotojo dėl to pačio nusižengimo ir dar vienu metu, jis bus nubaustas kaip už vieną, tema rakinama.
 5. Informacija: Norint parašyti pagyrimą/papeikimą policijos darbuotojui, naują temą šiame subforume pavadinimu "Giriu Vardas_Pavardė" ar "Peikiu Vardas_Pavardė". Pagyrimą/Papeikimą privaloma rašyti pagal žemiau nurodytą anketos šabloną. Jūsų įrodymai galioja 24 valandos nuo padaryto nusižengimo, jie negali būti klastoti, karpyti ar kitaip redaguoti, jose PRIVALO matytis Rls.lt /laikrodis, pažeidėjo Vardas_Pavardė. Rašant pagyrimą/papeikimą, jūsų forumo slapyvardis turi sutapti su žaidimo slapyvardžiu. Giriant/Peikiant policijos darbuotoją, privaloma jį pažymėti (Pvz: @Mario_Mellor). SVARBU: Pažeidžiant bent vieną iš šių taisyklių, pagyrimas/papeikimas atmetamas. Darbuotojas į papeikimą privalo atsakyti per 24 valandas nuo jo parašymo, kitu atveju šis priimamas. Pagyrimo anketos šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė: Giriamo darbuotojo @Vardas_Pavardė: Girimo priežastis: Įrodymai (NEBŪTINA): Papeikimo anketos šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė: Peikiamo darbuotojo @Vardas_Pavardė: Peikimo priežastis: Įrodymai (BŪTINA):

Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.