Karolis_Ispanas

Direktorių priežiūra
 • Pranešimų skaičius

  1.394
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  12

Karolis_Ispanas paskutinis laimėjimas - Gegužė 23

Tą dieną Karolis_Ispanas turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

552 Forumo siela

Apie Karolis_Ispanas

 • Rangas
  ¡Vamos España!

Informacija apie narį

 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

15.222 profilio peržiūros
 1. Nemanau, kad čia forume puikus būdas apie tai parašyti. Pripažinkime, kad serveryje žaidžia įvairiausio amžiaus žmonių, bet diduma jų - mažamečiai. Realiai čia jau reikėtų tvirto Psichologo pagalbos, arba žmonių, kuriems galėtum išsipasakoti, žinoma ne forume. Nes čia gali gauti dar daugiau patyčių ir panašiai. Vien iš tavo rango, avataro, parašo galima spręsti, kad viską ką aprašei - tiesa. Realiai siūlyčiau susiimti ir kabintis į gyvenimą. Pats asmeniškai gyvenimo patirties nedaug turiu, tačiau žinau, kad visada reikia stengtis kažką siekti, kad ir kaip būtų beviltiška. Juk gyvenime yra daugiau blogesnių dalykų, o čia paliko pana? Velniop tą paną, panų visame pasaulyje pilna ir duodu garantiją, kad surasi kažkada sau tinkama. Žinoma, jeigu tik išbrisi iš to "šūdo".
 2. Sveiki, buvo renkamas naujasis Medikų vadovas. Sulaukėme trijų motyvacinių laiškų, iš kurių vienas buvo atmestas už taisyklių pažeidimus. Keliaukime prie analizės! ------------------- Laimis_Boy - Pažymėkite anketą kaip redaguotą per 5min. nuo jos parašymo! Mantis_Deziel - Sveikas, Mantai. Pradėkime nuo to, kad savo laiške rašai, kad tavo aktyvumas labai mažas, o padidėtų tik gavus direktoriaus pareigas. Jeigu tikrai nori pasiekti direktoriaus postą, būk aktyvus ir įrodyk, kad nori direktoriaus pareigų. Šiuo metu reikia gero ir aktyvaus direktoriaus, nes Medikai išgyveno tikrai nelengvus laikus. Atsimink, kad atsižvelgiame ne tik į anketą, bet ir į aktyvumą. Tavo idėjos yra labai banalios ir naudotos kitų direktorių n kartų, todėl ši vieta irgi labai kerta per šansus gauti direktorių. Deja, atsirado žymiai stipresnė kandidatė, sėkmės. Pink_Nightmare - Labas, Karina. Pirmiausiai norėčiau pagirti, kad nesiblaškai po įvairiausius postus. Pavyzdys: mechanikų pavaduotoja 46 dienos. Esi serveryje draugiška ir paslaugi, todėl visiškai nekyla abejonių paskirti tave šioms pareigoms. Akivaizdu, kad sulaukei ir didelio serverio palaikymo, o tai irgi didelis pliusas tau šiuose rinkimuose, nes turėti gera reputaciją serveryje yra labai svarbus dalykas direktoriaujant. Peržiūrėjau tavo forumo paskyrą, ten radau nemažai pranešimų, o tai duoda suprasti, kad esi aktyvi ne tik žaidime, bet ir aktyviai dalyvauji forumo diskusijose. Asmeniškai labai patiko idėja - SNK. Šaunu, kad sukursi temą, kuri leis susigrąžinti pinigus specialiems nariams už medicinos paslaugas. Džiugu ir tai, kad pildysi aktyviai fotoalbumą. Linkime didžiausios sėkmės! Direktorių Priežiūros komanda
 3. Estafečių laimėtojai - 

   

 4. I VIETA - Armija 08:41:99 min. II VIETA - Taksi - 09:01:29 min. III VIETA - Policija - 11:05:26 min. *Mechanikai ir TRV gavo paskatinamuosius prizus, 300'000€ visiems prisijungusiems. *Taksi gavo papildomai 100'000 € prie prizo už tai, kad vienu metu buvo prisijungę daugiausiai žmonių, (12). - Šaunuoliai. Ačiū visiems, kurie dalyvavote ir nors kiek paįvairinome savo veiklą!
 5. Sveiki, buvo renkamas naujasis Rusų Mafijos bosas. Per dvi dienas sulaukėme 4 motyvacinių laiškų, iš kurių rimtai svarstėme du kandidatus. Tiesa, abiejų kandidatų laiškai nebuvo įspūdingi, bet turim ką turim. Kaip jau žinote, prieš tai šiose pareigose buvę bosai labai greitai prarado savo pareigas dėl įvairiausių pažeidimų. Tikimės, kad naujasis bosas klaidų nebedarys ir iškels mafiją į aukštumas. Aurimas_Peciulatis - pildai į boso pareigas su visų darbų blist'u? Tony_Frax - su kita paskyra esi visų darbų blist'e. Feat_Thompson - sveikas, Mindaugai. Didžiąją laiko dalį matydavau tave gaujose ir mafijose. Galiu pasakyti, kad sekėsi visai neblogai, tačiau paklydimų - buvo. Laiškas skurdus ir abstraktus, todėl nėra ką analizuoti. Pats žinai, kad praeityje buvai prisidirbęs, bet manau pasitaisei į gerąją pusę. Jeigu labai nori pareigų, siūlau eiti į mafijas ir ten bandyti gauti pavaduotojo postą, o gerai pasirodžius - susigrąžintum reputaciją. Lai_Vas - sveikas, Mantai. Būtent daugiausiai patirties taškų turi būtent mafijose ir gaujose, o tai ir parodo, kad esi atsidavęs nusikalstamosioms frakcijoms. Laiške atvirai pasakius, nieko įspūdingo neradau, lygiai taip pat kaip ir pas Mindaugą, todėl neverta laiško analizuoti. Stebėjau tave žaidime. Dirbai su darbine transporto priemone ir tikriausiai laukei iškvietimų. Labai patiko, kad su klientais bendravai pagarbiai ir net veždavai juos nemokamai. Vakare patikrinus tavo aktyvumą, jis siekė virš 5 valandų, kas duoda didelį pliusą rinkimuose. Realiai sunku nuspręsti buvo ar tau suteikti pareigas ar Mindaugui, nes jūsų anketos vienodos, o žaidime Mindaugo nepamačiau, nes šis turėjo reikalų ir negalėjo prisijungti. Siūlyčiau pasiimti Mindaugą į pavaduotojus, nes abu pasiektumėt daug. Linkime sėkmės direktoriavime! Direktorių Priežiūros komanda
 6. Nauja taisyklė direktorių ir jų pavaduotojų papeikimų temoje! 

   

 7. [2019.06.02] Kadangi pastebėjome, kad direktorių ir jų pavaduotojų įspėjimų temoje nemokate argumentuoti įvedame naują taisyklę, kurios dėka žymiai sumažės free postinimai. Nuo šiol peikiamas direktorius ir pavaduotojas galės atsakyti į papeikimą TIK VIENĄ sykį cituojant. Norint kažką papildyti redaguokite savo pranešimą su žodžiu - Pildau: Žaidėjas, kuris peikia direktorių ar pavaduotoją negali kurti atskirų pranešimų. Norint kažką papildyti redaguokite savo pranešimą. Pavyzdžiai:
 8. Sveiki, buvo renkamas naujasis Rusų mafijos bosas. Sulaukėme 3 motyvacinių laiškų, kurie visi buvo labai silpni. Neįdomūs rinkimai, nes nebuvo ką analizuot, bet neturime kitų pasirinkimų. Sesi_Nulis - ? Tony_Frax ir Absolut_Jokse - Pradėkime nuo to, kad abiejų laiškai skurdūs, tačiau daugiau pasirinkimo - nėra. Tony valdžios skonio dar neragavęs, o Absolut yra turėjęs kelis postus, o tai jam teikia pranašumą. Abu neturit idėjų, arba jos visiškai banalios ir nuvalkiotos. Absolut laimi šiuos rinkimus, nes pastaruoju metu rodė didesnį norą tapti direktoriumi. Daugiau nėra ką analizuoti, nes laiškai - silpni. Sėkmės, Jokse.
 9. Sveikinimai naujiesiems direktoriams, linkime jums sėkmės