Jump to content
Gyveni užsienyje? Informacija tau! ×
Esi naujokas? Informacija tau! ×

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Gintare_Smk

Forumo moderatorius
 • Pranešimų skaičius

  278
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  5

Gintare_Smk paskutinis laimėjimas - Gegužė 8

Tą dieną Gintare_Smk turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

320 Gerbiamas

Apie Gintare_Smk

Informacija apie narį

 • Miestas
  Kretingos raj.
 • Lytis
  Moteris

Žaidėjo informacija

 • Administratorius
  IV lygis
 • VIP narys
  Taip

Profilio peržiūros

8.528 profilio peržiūros
 1.  

  gyvenk ilgai ir pazymiu gerai cia su toyo yello sweikinam jis tas su akiniais

  1. Gintare_Smk

   Gintare_Smk

   aciu labai is visos sirdies toyo ar tu gyvas

  2. Egis_Nike
 2. Sveiki visi! RLS 9-tojo gimtadienio proga skelbiame blogų konkursą. Šio konkurso metu jūsų užduotis yra parašyti blogą, kurio tema - ,,RLS ir aš’’. Konkurso informacija bei taisyklės: Blogas turi būti susijęs su RLS. Galite rašyti apie savo patirtį serveryje, sutiktus RLS žaidėjus realiame gyvenime ar papasakoti, kuo RLS jums patinka; Bloge negali būti įžeidimų ar keiksmų; Turite laikytis blogų skilties taisyklių; Konkursas vyksta iki gegužės 22 dienos; Blogus vertins ir prizus skirs RLS komanda; Blogus kelkite į skiltį ''Blogas'' Prizai: Pirma vieta: 1000 kreditų, 3 lygio administratoriaus statusas 20 d., legendinis aksesuaras ,,kepurė - mėsainis’’ Antra vieta: 700 kreditų bei 2 lygio administratoriaus statusas 20 d. Trečia vieta: 500 kreditų bei 1 lygio administratoriaus statusas 20 d Paguodos prizas: 200 kreditų
 3. Sveiki! Skelbiame meme konkursą, kurio metu kviečiame visus pasidalinti savo kūryba bei gebėjimu juokauti. Konkurso informacija ir taisyklės: Meme turi būti susijęs su RLS serveriu. Kūrinyje negali būti patyčių/keiksmažodžių. Kelti galite iki 3 nuotraukų. Pirmas etapas vyks: nuo 2021-05-09 iki 2021-05-15 Pirmojo etapo metu nuotraukas talpinkite į komentarus, o komanda atrinks penkis geriausius darbus. Antrasis etapas vyks: nuo 2021-05-15 iki 2021-05-16 Antrojo etapo metu 5 geriausi darbai kovos dėl prizinių vietų ir bus įkelti į RLS Instagram, kur bus galimybė išreikšti nuomonę apie kiekvieną darbą. Pagal surinktų simpatijų kiekį bus išrinkti prizininkai. Prizai: Pirma vieta - Transporto priemonė "Dune" ir 800 kreditų; Antra vieta - 800 kreditų ir 15 d. 3 lygio administratoriaus statusas; Trečia vieta - 500 kreditų ir 30 d. VIP statusas.
 4. Nuo šiol kiekvieną šeštadienį-sekmadienį RLS Instagram'e vyks diena su komandos nariu. Šiandien turėsite galimybę geriau pažinti projekto prižiūrėtoją @Bruno_Fernandes, tad kviečiu sekti naujienas! 😛 

  https://www.instagram.com/rls.lt/ 

  1. Dovis_Elemo

   Dovis_Elemo

   Jus man parodyk kaip ta Nina atrodo, kad jis pasirinko isdulkint ja, o ne Gintare

 5. Nuo kitos savaitės pradžios atnaujinama RLS Instagram veikla. Savaitgalį RLS ig puslapyje numatoma diena su komandos nariu, turėsite galimybę geriau pažinti serverio komandą :P 

  Kviečiu pasekti- https://www.instagram.com/rls.lt/ 

  1. Dzioraldas_Golden

   Dzioraldas_Golden

   Alio, valio ir instagramas! Tikimės, kad grįžtame prie šio socialinio tinklo ne šiaip sau ir jame kuriamas turinys jums patiks. 

 6. Filmukų skiltyje pakoreguotos taisyklės, susipažinkite 😉

   

  1. Jack_Tokyo

   Jack_Tokyo

   labas as džekas malonu susipažinti

  2. Andrius_Crazy
 7. [2021.04.09] Žaidėjų klubų atnaujinimas v3: Už dalyvavimą tame pačiame evente kuponus atsiimti gali daugiausiai 3 žmonės iš klubo. Pasipelnyti siekiančio klubo narių limitas - 6 žmonės. Ne pelno siekiančiose organizacijose narių limitas neribotas. Kaip žinoti, ar mano klubas yra priskiriamas prie ne pelno siekiančių organizacijų? Ne pelno siekiančios organizacijos yra tos, kurios už savo vykdomą veiklą negauna didelių pajamų. Ar jūsų klubas yra būtent toks, sprendžia klubų prižiūrėtojai. Atnaujinimai įsigalioja nuo 04.09 dienos.
 8. Jūsų Vardas_Pavardė: Gintare_Smk Koki aksesuarą norite nusipirkti(aksesuaro pavadinimas): bandana ant veido Aksesuaro pirkimo kaina: iki 210k Papildomi komentarai: linkėjimai
 9. Kviečiu visus pasinaudoti Velykiniu paštu ir anonimiškai (arba ne) perduoti linkėjimus draugams, užduoti jiems klausimus ar šiaip pasakyti ką nors gražaus! 😋 Jau šiandien vakare laiškai bus skaitomi Discord'e:)

   

 10. Velykinis paštas Sveiki visi! Velykų savaitė tęsiasi, tad skelbiu šį tą naujo - Velykinį paštą. Šio pašto metu galėsite siųsti anoniminius (arba ne) laiškus savo draugams, kuriuos vėliau perskaitysime RLS Discord'e. Taisyklės bei informacija: Laiške nevartokite keiksmažodžių bei įžeidimų; Laišką gali sudaryti bet koks skaičius žodžių, tačiau pasistenkite rašinėlių neprirašyti; Laiškus siųsti galite bet kuriam iš šių komandos narių: @Gintare_Smk @Bruno_Fernandes@Nojus_Shadow @Justas_Ses (Jeigu laišką norite skirti, pavyzdžiui, Justui, anketą siųskite kitam komandos nariui). Laišką užpildykite pagal anketą: Kam skirtas laiškas?: Laiškas anoniminis ar ne?: Laiško tekstas: Siųsdami asmeninę žinutę temoje įrašykite ''Velykinis paštas'' Laiškai RLS Discord’e bus skaitomi 04-07 20h Tie, kurie nesate prisijungę prie RLS discord, į paiešką įveskite ''discord.rls.lt'' ir būsite prijungti.
 11. Kaip jau daugelis, manau, girdėjot, visai neseniai praradome bendruomenės narį Ignuxx_Player... Įvykus tokiai nelaimei, Igno šeimai yra reikalinga pagalba, todėl prašau visų galinčių nelikti abejingais ir prisidėti paremiant Igno mamą Redą Sarpalytę finansiškai. Kiekvienas paaukotas euras Igno šeimai yra be galo svarbus.

  Aukoti galite į šią sąskaitą: Reda Sarpalytė

  LT837300010086148336

  Bankinio pavedimo paskirtyje įrašykite žodį- AUKA .

   

  Ilsėkis ramybėje, Ignai🙏

  1. Jack_Tokyo

   Jack_Tokyo

   Kas buvo bičiuliui?

  2. Nina_Yoo

   Nina_Yoo

   Žinoma paaukota! Labai skaudu,kaip mano matytas žmogus mokykloje lakstydavo.. Tom pačiom gatvelėm vaikščiodavo.. Ir jo jau nebėra.. 😞

   Ilsėkis ramybėje! 😭

 12. Primenu, jog galite dalyvauti eilėraščių konkurse ir laimėti nemenkus prizus 😛 

   

 13. Pagalba pagal užsakymą Sveiki visi! Ši tema skirta kūrybingiems bei paslaugiems žmonėms, norintiems užsidirbti kreditų, valiutos. Jeigu Tu esi būtent toks žmogus, kuris galėtų suteikti pagalbos, komandai jos paprašius (sukurti, pravesti renginį ir t.t.), kviečiu užpildyti anketą apačioje. Kokie būtų jūsų įsipareigojimai? Vienintelis jūsų įsipareigojimas- laisvu laiku padėti komandai su tam tikra užduotimi; Kokia nauda Jums? Už suteiktą pagalbą bus atsidėkota kreditais bei valiuta; Anketa: Jūsų V_P: Jūsų Discord: Anketas galite skelbti čia, po tema, arba siųsti man asmeniškai. Žmonės, užpildę anketas, gaus specialią rolę RLS discord'e. Ši rolė suteiks galimybę matyti ''Pagalba pagal užsakymą'' kanalą, kuriame bus suteikiama visa informacija.
 14. Eilėraščių konkursas Sveiki! Sveikinu visus su šia nuostabia pavasario švente - Velykomis! Šios dienos proga skelbiu eilėraščių konkursą. Konkurso užduotis Sukurti eilėraštį, kai pirmos eilučių raidės jau duotos. Konkurso trukmė Iki 04-07 18h Konkurso prizai Pirma vieta - Transporto priemonė "Vortex" + 750 kreditų Antra vieta - 800 kreditų; Trečia vieta - 600 kreditų; Papildomos taisyklės Eilėraštyje negali būti keiksmažodžių ar įžeidimų; Eilėraštis turi būti jūsų pačių sukurtas; Eilėraštis turi būti susijęs su Velykomis, pavasariu ar šventėmis; Eilėraščio šablonas R L S V E L Y K O S Eilėraščius vertins ir prizus skirs RLS komanda. Sėkmės! 1 vieta: @Xox_Claudi 2 vieta: @Tekashi_Xdd 3 vieta: @The_Ciukas SVEIKINIMAI!!! Už GFX dėkojame @Vakaris_Ninja!

Copyright © 2012-2021 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.