Tazas_Romero

Narys
 • Pranešimų skaičius

  4.350
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  205

Tazas_Romero paskutinis laimėjimas - Rugsėjis 17 2018

Tą dieną Tazas_Romero turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

3.807 Valdau

Apie Tazas_Romero

 • Rangas
  every nigga is a star
 • Gimtadienis 1995.07.17

Kontaktai

 • Skype
  kajus

Informacija apie narį

 • Miestas
  Šiauliai
 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

786.827 profilio peržiūros
 1. Tazas_Romero

  Perlai perliukai

 2. Tazas_Romero

  2011.12.01 - 2019.01.06

  good luck Deividai. Ne visada buvau didžiausias tavo fanas, bet 7 metus dirbti online žaidimo projekte yra neblogas pasiekimas. Good luck ateityje, tikiuosi karts nuo karto apsilankysi forume ir duosi ridkai velnių. O šis penkiasdešimt ketvirtas ridkos sugrįžimas į serverį nebuvo didelė nuostaba, reikia palinkėti kantrybės, nes jos turbūt labiausiai reikia tokiam poste. Visa kita ateis su laiku.
 3. tru. Daugiau prasmės yra sujungti SWAT su PD, nes tada lifelke Aras su PD būtų, bet Armija su SWAT jau geriau nei nieko.
 4. 1. Specnaz, ne spetsnaz. 2. Specnaz yra dalinys, ne atskira organizacija (panašiai kaip Aras yra Lietuvos Policijos dalis) 3. Tai rusiškas dalykas, tai nežinau ar daug prasmės tokį pavadinimą daryti JAU ISIVAIZDUOJU TRIADS VIETOJ RM :DDDDD KIEK ŠANSŲ KAD KLYČKA BUS TRIEDOS? :DDD JAU TADA GERIAU LENKŲ MAFIJA. Siūlau RM palikti vietoje tiesiog, kodėl ją keist??? O vat Armija su SWAT reikėtų kažkaip susiet, lol arba tiesiog sutrumpinimą pakeist, Special Weapons, Army Tactics xDD O gal "Kariuomenė"? Armija vis dėl to yra karinis vienetas, o ne organizacija. O jau kariuomenėje galėtų būt dalinys, tarkim ARAS, kuris atsakingas už SWAT techniką (Forumas Kariuomenė, Subforumas ARAS ) anyway nežinau kodėl čia rašau vistiek nežaidžiu
 5. KADA Į TERASĄ SENIUK ALAUS IŠGERT??? SWKN, ATPILSIM DA NKJ

 6. Damn, you old as fu**! Hbday tho xD 

 7. Sveiki,

   

  Nežinau kaip čia parašyti tinkamai, tai parašysiu paprastai - atsisakau savo pareigų prižiūrėti administratorius.

   

  Turbūt tą reikėjo padaryti ankščiau, bet man labai patiko papeikimus tikrint, sorry xd 

   

  Ridka jau yra informuotas, jam čia nenaujiena. Šiuo metu komanda balsuoja dėl to ar Jonas perimtu mano pareigas, manau čia jau Ridas jus informuos kaip kas.

   

  Forume gal dar atsirasiu, reikėtų koki blogą vieną kitą parašyt, gal kam ir idomu, bet ne dabar.

   

  Pagrindinė palikimo priežastis yra kad dirbant ir uždirbant pasikeičia prioritetai ir laisvo laiko leidimo būdai. Kai seniau buvau veltėdis, tai buvo dahuje laiko tikrint papeikimus, sėdėt Youtubej ir kimarint. Dabar to laiko nebėra tiesiog, ką daugiausia sau leidžiu tai Netflixa pažiurėt xd

   

  Anyway, ačiū visiems už palaikymą, ačiū visiems prižiūrėtojams, kurie dirbo mano vadovavimo metu, ačiū Jonui už visą jo pagalbą, ačiū RLS komandai, kad neišmetėt ankščiau.

   

  Iki susitikimo blogų skiltyje.

  1. Darius_Blogizzz

   Darius_Blogizzz

   E nu, apsiverksiu gi :(

  2. Ridas

   Ridas

   Ačiū už viską (thx)