Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Tazas_Romero

Narys
 • Pranešimų skaičius

  4.377
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  208

Visas forumo dalyvio Tazas_Romero turinys

 1. she wanna meet carti

   

   

 2. blagadariu B)

   

  image.thumb.png.78fbe2c715ba28131bd92f52039066db.png

  1. Rodyti daugiau komentarų  3 more
  2. Tazas_Romero

   Tazas_Romero

   @Tpaba_Akgandzia

    

   BIŠKI PA 69'NINAI ŠIMONYTĘ

    

   image.png.d3c8b90656bb5ffa72554706f277ec41.png

  3. Tpaba_Akgandzia

   Tpaba_Akgandzia

   LIEPIAU VISAI SAVO MARIUKES SUTVEI EIT BALSUOT PRIES SIMONYTE ZINAI, KAD TIPO ZINAI, KONSPIRACIJU TEORISTAI GALETU RASYT "NE TAI, KAD NAUSEDA LAIMEJO, BET SIMONYTE PRALAIMEJO, NES VISI AGITAVO PRIES JA" TOKS LENGVAS HAHA .

  4. Danke_Green

   Danke_Green

    

    

   Žiūrėkit 2.27.00 

 3. Tabletės pareklamuotos pornhube kaip ir į pabaigą, kodėl penio ilgis neauga? 

  1. Tpaba_Akgandzia

   Tpaba_Akgandzia

   /tkrauti

   /ijungti

   /sms tazas_r sveikas pabandyk isjungt ir ijungt

 4. kai reikia patvirtint Nausėdą prezidentu:
 5. Kieno čia nuotrauką užsidėjai ant savo profilio? Atrodo kaip išsilavinęs ir gerbiamas žmogus, kuris galėtų būti Lietuvos prezidentu. Gal čia man vienam taip atrodo nežinau (rolleyes)

  1. Benas_Offensive

   Benas_Offensive

   jo labai issimokslines, galvojo kad sausio 13 svarke padare

  2. Justas_Ses

   Justas_Ses

   better then simonyte

  3. Lukas_Svr
 6. žiūrėjau šiandien debatus tarp Skverno, Nausėdos ir Šimonytės. Užtikau tokį kadrą ir užplūdo kūrybinė banga. Enjoy. @Kučė_Bora @Darius_Blogizzz @Tom_White Jeigu reikia template:
 7. Seniuk, dar renderina pokalbius?

 8. blogas kaip blogas džora, bet nereikia to dumb as fuck politinio šūdo, bandant vaizduot 200iq geriau nevaizduok, o *keiksmai* komentarą ant 50iq, kaip ir ištikrųjų yra bent pažvengsim su chebra aš kiek pamenu tai gaujas išėmė ne dėl to, kad DP neturėjo ką veikt, o dėl to kad Ridka buvo pažadėjęs atnaujinimą gaujoms soon, kuris vis dar soon . Norėtus aišku kokio status update iš Ridkos, taprasme net dontas/skrudžas juos parašydavo. Kiek pamenu ir prie srw būsenos prisideda kiekvienas, tai jeigu reikia gražint "geras vibracijas" tai vienas ridka ar DP, ar rls team to nepadarys. heitint lengviau kaip sakoma. Aišku be jų nieko nepadarysi, nes jie turėtų pvz rodyt. Serve, frm ar kitur. Draudimai čia ne prie ko, buvo jų prie visų DP. Tiesiog dbr nėra tolko jungtis į rls nes čia pasirodo rmt gaujos buvo life or death (visi kokie gangsteriai šaudytojei )
 9. ne bus meet visi stovės rankos kišenėse ir kokie 2-3 žmonės kalbės
 10. bičui kuris uždavė klausimą apie "Staliką" - atsiliepk, norėčiau asmeniškai užmesti +rep
 11. good luck Deividai. Ne visada buvau didžiausias tavo fanas, bet 7 metus dirbti online žaidimo projekte yra neblogas pasiekimas. Good luck ateityje, tikiuosi karts nuo karto apsilankysi forume ir duosi ridkai velnių. O šis penkiasdešimt ketvirtas ridkos sugrįžimas į serverį nebuvo didelė nuostaba, reikia palinkėti kantrybės, nes jos turbūt labiausiai reikia tokiam poste. Visa kita ateis su laiku.
 12. tru. Daugiau prasmės yra sujungti SWAT su PD, nes tada lifelke Aras su PD būtų, bet Armija su SWAT jau geriau nei nieko.
 13. 1. Specnaz, ne spetsnaz. 2. Specnaz yra dalinys, ne atskira organizacija (panašiai kaip Aras yra Lietuvos Policijos dalis) 3. Tai rusiškas dalykas, tai nežinau ar daug prasmės tokį pavadinimą daryti JAU ISIVAIZDUOJU TRIADS VIETOJ RM :DDDDD KIEK ŠANSŲ KAD KLYČKA BUS TRIEDOS? :DDD JAU TADA GERIAU LENKŲ MAFIJA. Siūlau RM palikti vietoje tiesiog, kodėl ją keist??? O vat Armija su SWAT reikėtų kažkaip susiet, lol arba tiesiog sutrumpinimą pakeist, Special Weapons, Army Tactics xDD O gal "Kariuomenė"? Armija vis dėl to yra karinis vienetas, o ne organizacija. O jau kariuomenėje galėtų būt dalinys, tarkim ARAS, kuris atsakingas už SWAT techniką (Forumas Kariuomenė, Subforumas ARAS ) anyway nežinau kodėl čia rašau vistiek nežaidžiu
 14. Sveiki,

   

  Nežinau kaip čia parašyti tinkamai, tai parašysiu paprastai - atsisakau savo pareigų prižiūrėti administratorius.

   

  Turbūt tą reikėjo padaryti ankščiau, bet man labai patiko papeikimus tikrint, sorry xd 

   

  Ridka jau yra informuotas, jam čia nenaujiena. Šiuo metu komanda balsuoja dėl to ar Jonas perimtu mano pareigas, manau čia jau Ridas jus informuos kaip kas.

   

  Forume gal dar atsirasiu, reikėtų koki blogą vieną kitą parašyt, gal kam ir idomu, bet ne dabar.

   

  Pagrindinė palikimo priežastis yra kad dirbant ir uždirbant pasikeičia prioritetai ir laisvo laiko leidimo būdai. Kai seniau buvau veltėdis, tai buvo dahuje laiko tikrint papeikimus, sėdėt Youtubej ir kimarint. Dabar to laiko nebėra tiesiog, ką daugiausia sau leidžiu tai Netflixa pažiurėt xd

   

  Anyway, ačiū visiems už palaikymą, ačiū visiems prižiūrėtojams, kurie dirbo mano vadovavimo metu, ačiū Jonui už visą jo pagalbą, ačiū RLS komandai, kad neišmetėt ankščiau.

   

  Iki susitikimo blogų skiltyje.

  1. Darius_Blogizzz

   Darius_Blogizzz

   E nu, apsiverksiu gi :(

  2. Ridas

   Ridas

   Ačiū už viską (thx)

    

Copyright © 2012-2020 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.