Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Andrius_Winter

PTB narys
 • Pranešimų skaičius

  364
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

65 Pritampantis

Apie Andrius_Winter

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimtadienis 2000.12.11

Kontaktai

 • Discord
  thepigwhocouldbarf#3300

Informacija apie narį

 • Miestas
  Drogheda ;)
 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

4.100 profilio peržiūros
 1. As cia irgi parasysiu nes noriu surinkt daugiau postu ant acc. Baisu pasidare nes ir realybei ekonomikos krizis ir cia dbr bus... padaret is mane bomzu!! Nrg net neipirksiu!
 2. Hola, turiu pora klausimu del taisykliu. Veržimasis į mafijos bazę ar teritoriją -> Teisėsaugininkams dalyvaujantiems šturme LEIDŽIAMA atsišaudyti, rakinti, dėti kliūtis bei naudoti skydą mafijos/gaujos zonoje. DRAUDŽIAMA naudoti /ita komandą ar išvežti kitus nusikaltėlius, kurie nebuvo su /bėga statusu šturmo metu. /ita komanda ir išvežimas leidžiamas tik prieš žaidėjus su /bėga statusu. Del sitos taisykles, noriu isitikinti kad jeigu yra mafijos bazei zmogus su /bega (kur bega buvo uzdeta kai jis nebuvo bazei) tai galima rakint visus kurie ten bus kai atvaziuoji pagaut begli? Klausiu kadangi man atrodo kad yra klaidingu nuomoniu kaip viskas turi veikt. pvz negalima rakint kitus tik ta su bega, tazint tik galima kitus o ta su bega ant etc. Bendrosios veiksmų taisyklės -> Galima: -> Naudoti tik tuos ginklus, kurie yra gaunami iš ginklų dėžės. Turiu klausima del 'tik' taisyklej. Tai reiskia kad veiksmo metu negalima naudoti ginklu kaip m4 kuris yra gaunamas is /ginklai ar coltas kuris gaunamas is /vginklai taipogi ginklus kurios gali nusipirkt gun pardei kuriu nera gun dezei? Tai jeigu teisesauga nori padaryti greita rushu is hp pasidalindami m4 ginklus tai negalim, ta pati ir mafijai?
 3. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Andrius_Winter 2. Pažeidėjo @Vardas_Pavardė: @Luger_Danix 5. Įrodymai (būtina):https://www.youtube.com/watch?v=al6HhSSl-xA o cia kad tikrai jis (matos nick) https://www.youtube.com/watch?v=kcpsdqtH3DQ 6. Papildomi komentarai (nebūtina): is bausmiu ir ju teikimas "Nusikaltelis padarė relog būdamas su /bega netoli pareigūno, kuris jį gaudė - 24h"
 4. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Andrius_Winter 2. Pažeidėjo @Vardas_Pavardė: @Rolandas_Fordas 5. Įrodymai (būtina): 6. Papildomi komentarai (nebūtina):
 5. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Mark_Bellarus Pažeidimo aprašymas: free mute uz keiksmazodzius :x sake admin baiges tai ntr ka veikt tai ka zn Pažeidimo įrodymai (foto/video):
 6. Administratoriaus, kuris jus užtildė Vardas_Pavardė?: @Mark_Bellarus Kodėl buvote užtildytas?: keiksmazodzius Įrodymai, jog buvote užtildytas:
 7. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Lai_Vas Pažeidimo aprašymas: free kick kai veziau mafijoza i jail Pažeidimo įrodymai (foto/video):
 8. Sveiki, esu detektyvas Andrius. Norejau tik pasakyti viena dalyka. Sudiev.
 9. Sveikinu! Ponas teisėsaugininke.

  Ir čia yra rasta interneto pastraipa

   

  Gyvenimas - kaip šokoladinių saldainių asorti dėžutė - niekada nežinai, su kokiu įdaru saldainį išsitrauksi. Linkiu išsitraukti tik skaniausius gyvenimo „saldainius“. Su gimtadieniu!

Copyright © 2012-2020 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Important Information

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su Terms of Use.