Andrius_Crazy

Narys
 • Pranešimų skaičius

  1.048
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  9

Andrius_Crazy paskutinis laimėjimas - Balandis 1

Tą dieną Andrius_Crazy turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

375 Gerbiamas

Apie Andrius_Crazy

 • Rangas
  krejzi
 • Gimtadienis 2001.02.15

Informacija apie narį

 • Miestas
  Šilutė
 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • Darbas
  Grove Street

Profilio peržiūros

18.092 profilio peržiūros
 1. Primsi į devynetu klubą? <3 :D 

 2. sedejes tu?

  1. Tpaba_Akgandzia
  2. Vincente_Delboske

   Vincente_Delboske

   sv grazino autoriu teises 

  3. Smith_Juozas

   Smith_Juozas

   Moteru kaleime bo apsiriko konkrecei musarynas. 

 3. Kadangi zaidime nebera ka bedraust, su komanda nusprendem uzdraust betkoki spaudima forume, uzteks cia pyktis, geriau mylekit, dziaukites gyvenimu.. juk to cia visi ir susirinkom.

  1. Rodyti daugiau komentarų  5 more
  2. Franky_Deurlo

   Franky_Deurlo

   kaip pasakytu  @Torin_Riverdale - laikykites tolerancijes ir viskas bus ok

  3. Barrio_Guerilla

   Barrio_Guerilla

   @Franky_Deurlo kaip jo dabar trūksta.....

  4. Rytis_Gun

   Rytis_Gun

   Aš vienas galvojau, kad tas draudimas tebuvo balandžio 1 juokelis?

 4. Kžn, pavarčiau pora senesnių temų, mafijos bazės, medikų, argumentų pilna, žmonirms tiesiog užkniso kažką berašyt po jo darbais, tai susirenka pora freeposterių ir tiek. O dėl komentavimo, tai omg, keisk savo nuomonę, o tai gyvenime kaži ar toli nueisi ,jei žmogus negali padaryti rlso auditorijai skirto mapp darbo (kokybės atžvilgiu) kam jam pist protą kad darbai ahjn?
 5. Visiškai neįsiskaitai į mano komentarą žmogus kelia jau 3 kokius mėnesius darbus, kuriuose gauna argumentuotos kritikos, bet į ją visiškai neįsiskaito, nesigilina. Daro viską tapatį, tai jei žmogus į argumentuotą nuomonę dėmesio nekreipia, bet vistiek jos prašo, ar ją vistiek rašyti ant kiekvieno jo darbo, spręsti tau. ;)
  • TRV (Ievukz_Miau) 1/3 | Komandos nario privilegijų ignoravimas (nepriima į darbą, kai tai yra būtina) | 03.26 
   :DDDDDDDDD Pasigydykit dalbajobai, patys verkiat kaip norit kad senbuvių nepriminėtų į darbą, o tokias taisyklęs kuriat.
  1. Rodyti daugiau komentarų  12 more
  2. Andrius_Crazy

   Andrius_Crazy

   @Kučė_Bora tng aš tokiam pasikėlusiam lohui aiškint kažką, protas jei nelabai funkcija atlieka suprast kas vyksta šioj situacijoj, tai ką darysi. Eik geriau papisk protą tse naujokam kokios rimtos tavo "eros" buvo, ten labiau sekas.

  3. Kučė_Bora

   Kučė_Bora

   Ką žinau, matau kokią situacija ir viską suprantu, bet įspėjimas ne free, o pagal taisykles, tai nelabai yra dėl ko knist protą. Ne DP kalti, kad direktoriai taisyklių neperskaitę, o ir pati taisyklė nėra nauja.

  4. Vikarijus_Finger

   Vikarijus_Finger

   @Kučė_Bora „Komandos nariai gali būti priimti be apklausos atrankų metu“ pagal taisykles, parašyta, kad GALI, o  NE PRIVALO, kas pagal idėja reiškia, kad direktorius gali priimti į darbą be apklausos, bet tai NĖRA BŪTINA. Tai priklauso nuo pačios valdžios, ar apklausinėt žmogų, ar ne. Jeigu pagal taisyklę.

 6. Koks skirtumas jis tų darbų turi padaręs ar ne? Vizualiai vertinti gali betkuris, kuris matęs gerus samp serverių mapp darbus, tu būtent savo darbuose visiškai netobulėji, neeini į detalęs, padarai viską minimaliai (ką galėtų padaryti žmogus kelis mėn pasimokinęs, o gal ir mažiau), taigi po kiekvieno tavo temos posto pist protą kam nepatinką tavo 2015metų lygio darbai tiesiog vaikiška. Nemanai kad yra priežastis kodėl Ridas dar neprašo tavęs mappint rls'ui (mano žinioj, neprašė)? Gavai 4 NE, sekmės kitą kart. Nekreipk dėmesio į baltas aveles, kuriems viskas zjbs viską į srv tik dėkit, o poto patys verkia kokį šūdą čia darot, jie tavo darbo tikros vertės neįvertina, tikiuos viską darai 4fun, nes jei rimtai prie to dirbi, manau laikas kažką susimastyt.
 7. čia tik low iq turėtojai supras
 8. A kartais drk nepalikai kadangi darbuotojų didelis trūkumas? xd Meh, blogas banalumo pilnas, per tiek daug laiko kai žaidėjų valdžia mažai keičiasi (nu vstk pnš tie patys žaidėjai valdžioj) trv vieninteliai kažką dar išsilaikė sistemingo, norinčio pasiekt, o kiti tai.. ai, jei Petriukas ten neleido taksistams sultano po 2d darbo dienų imt, tai max 30d bachuras išbus direktoriumi. btw daug rašyta/kalbėta visų šita tema, tai lyg ir nieko naujo, apart eilinių "jojo, manes irgi snd prase rango.. nedaviau..... pastebekit mane, koks as ahjns drk", nors pas betkurį atėjus random senbuvis per dieną ar dvi gautų 3-4 rangą.
 9. Pasikeitimų šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė: Andrius_Crazy Ką reikia pridėti/pataisyti/ištrinti? Neturiu jokių privlg. dabartinių, tai pakeiskit į buvęs. Citata - "Kiekvienas veiksmas turi atoveiksmį" . Mėgstamiausias darbas - Gaujos (Nu arba gs jei tiksliai reikia). Palikęs projektą - Užblokuotas. Nuotrauką užmeskit https://imgur.com/Cmf4Sad Papildoma informacija/prašymai: Jei kažką netng papildykit.
 10. nujo toks žvėris 1:34, nenorit į major'ą vežt? Jei realiai tai pusę čj cs žaidėjų į vienus vartus tokį.