Andrius_Crazy

Narys
 • Pranešimų skaičius

  1.041
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  8

Andrius_Crazy paskutinis laimėjimas - Spalis 20 2018

Tą dieną Andrius_Crazy turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

360 Gerbiamas

Apie Andrius_Crazy

 • Rangas
  krejzi
 • Gimtadienis 2001.02.15

Informacija apie narį

 • Miestas
  Šilutė
 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • Darbas
  Grove Street

Profilio peržiūros

17.294 profilio peržiūros
  • TRV (Ievukz_Miau) 1/3 | Komandos nario privilegijų ignoravimas (nepriima į darbą, kai tai yra būtina) | 03.26 
   :DDDDDDDDD Pasigydykit dalbajobai, patys verkiat kaip norit kad senbuvių nepriminėtų į darbą, o tokias taisyklęs kuriat.
  1. Rodyti daugiau komentarų  12 more
  2. Andrius_Crazy

   Andrius_Crazy

   @Kučė_Bora tng aš tokiam pasikėlusiam lohui aiškint kažką, protas jei nelabai funkcija atlieka suprast kas vyksta šioj situacijoj, tai ką darysi. Eik geriau papisk protą tse naujokam kokios rimtos tavo "eros" buvo, ten labiau sekas.

  3. Kučė_Bora

   Kučė_Bora

   Ką žinau, matau kokią situacija ir viską suprantu, bet įspėjimas ne free, o pagal taisykles, tai nelabai yra dėl ko knist protą. Ne DP kalti, kad direktoriai taisyklių neperskaitę, o ir pati taisyklė nėra nauja.

  4. Vikarijus_Finger

   Vikarijus_Finger

   @Kučė_Bora „Komandos nariai gali būti priimti be apklausos atrankų metu“ pagal taisykles, parašyta, kad GALI, o  NE PRIVALO, kas pagal idėja reiškia, kad direktorius gali priimti į darbą be apklausos, bet tai NĖRA BŪTINA. Tai priklauso nuo pačios valdžios, ar apklausinėt žmogų, ar ne. Jeigu pagal taisyklę.

 1. Koks skirtumas jis tų darbų turi padaręs ar ne? Vizualiai vertinti gali betkuris, kuris matęs gerus samp serverių mapp darbus, tu būtent savo darbuose visiškai netobulėji, neeini į detalęs, padarai viską minimaliai (ką galėtų padaryti žmogus kelis mėn pasimokinęs, o gal ir mažiau), taigi po kiekvieno tavo temos posto pist protą kam nepatinką tavo 2015metų lygio darbai tiesiog vaikiška. Nemanai kad yra priežastis kodėl Ridas dar neprašo tavęs mappint rls'ui (mano žinioj, neprašė)? Gavai 4 NE, sekmės kitą kart. Nekreipk dėmesio į baltas aveles, kuriems viskas zjbs viską į srv tik dėkit, o poto patys verkia kokį šūdą čia darot, jie tavo darbo tikros vertės neįvertina, tikiuos viską darai 4fun, nes jei rimtai prie to dirbi, manau laikas kažką susimastyt.
 2. A kartais drk nepalikai kadangi darbuotojų didelis trūkumas? xd Meh, blogas banalumo pilnas, per tiek daug laiko kai žaidėjų valdžia mažai keičiasi (nu vstk pnš tie patys žaidėjai valdžioj) trv vieninteliai kažką dar išsilaikė sistemingo, norinčio pasiekt, o kiti tai.. ai, jei Petriukas ten neleido taksistams sultano po 2d darbo dienų imt, tai max 30d bachuras išbus direktoriumi. btw daug rašyta/kalbėta visų šita tema, tai lyg ir nieko naujo, apart eilinių "jojo, manes irgi snd prase rango.. nedaviau..... pastebekit mane, koks as ahjns drk", nors pas betkurį atėjus random senbuvis per dieną ar dvi gautų 3-4 rangą.
 3. Pasikeitimų šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė: Andrius_Crazy Ką reikia pridėti/pataisyti/ištrinti? Neturiu jokių privlg. dabartinių, tai pakeiskit į buvęs. Citata - "Kiekvienas veiksmas turi atoveiksmį" . Mėgstamiausias darbas - Gaujos (Nu arba gs jei tiksliai reikia). Palikęs projektą - Užblokuotas. Nuotrauką užmeskit https://imgur.com/Cmf4Sad Papildoma informacija/prašymai: Jei kažką netng papildykit.
 4. nujo toks žvėris 1:34, nenorit į major'ą vežt? Jei realiai tai pusę čj cs žaidėjų į vienus vartus tokį.
 5. @Lukas_Monstr @Vilius_Unsafe @Smith_Juozas @The_Smecher @Jack_Marozy @Tpaba_Akgandzia @Tom_White Spėjau su kiekvienu iš jūsų susipykt, bet buvo fun, davai.
 6. @Lukas_Monstr @Vilius_Unsafe @Smith_Juozas @The_Smecher @Jack_Marozy @Tpaba_Akgandzia @Tom_White Spėjau su kiekvienu iš jūsų susipykt, bet buvo fun, davai.
 7. Sveikinu su tuo gimtadieniu karoc gerai atsvesk va dar dainike dedikuoju prie to pacio 

   

 8. Sveikinu,linkiu kuo daugiau panų ir kuo daugiau viagros :D

  1. Andrius_Crazy

   Andrius_Crazy

   Dėkui, btw viagros dar nereikia xd xd xd

 9. sveikas sveikinu daug mergu ir papu ir dw

 10. Sveikinu su pilnametyste, jau galėsi viešai nusipirkt alkoholio. AI JO =DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

  1. Andrius_Crazy

   Andrius_Crazy

   sad laif :D:D, dėkui Ignai