Andrius_Crazy

Narys
 • Pranešimų skaičius

  949
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  8

Andrius_Crazy paskutinis laimėjimas - Spalis 20

Tą dieną Andrius_Crazy turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

281 Gerbiamas

Apie Andrius_Crazy

 • Rangas
  krejzi
 • Gimtadienis 2001.02.15

Profilio informacija

 • Miestas
  Šilutė

Profilio laukai

 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

15.316 profilio peržiūros
 1. Andrius_Crazy

  Parduodu nama

  150k
 2. Andrius_Crazy

  Parduodu Infernus

  300k duociau
 3. Andrius_Crazy

  Versija 3.5.8

  Hatos 4h restarte?
 4. Andrius_Crazy

  TEAMSPEAK3 RUDENS NOMINACIJOS

  Geriausias TS3 administratorius - @Dovis_Elemo Geriausias TS3 prižiūrėtojas - @Tomy_Gelvaro Geriausias TS3 VIP‘as - Draugiškiausias - @Benas_Master (Jack_Benneton) Keiksmažodžių bajoras - Linksmiausias - Aktyviausias - Vyriausias - Jauniausias - @Ray_Allen Storiausio balso savininkas - Ploniausio balso savininkas - @Invision_Power Aimanuojančio balso savininkas(-ė) - @Gintare_Hill Paslaugiausias - @Kaspiux_Meow Pikčiausias - @Matas_Rap Mic-riteris - @Superinis_Dovis Grasintojas - @Superinis_Dovis Blogiausias TS3 administratorius - @Siaip_Sau Blogiausias TS3 prižiūrėtojas - @Senpai_Hentai Nešūstras - @Msw_Lukas Paprasčiausias - @Pro_Mode Kaimiečio žodynėlio savininkas - Prasčiausio mikrofono savininkas - @Pijus_Dasch Nedraugiškiausias - @Smith_Juozas Melagėlis - @The_Smecher DDOSeris - @Brangios_Apsaugos Daugiausia gavęs banų - @Toyo_Yello Filosofas - @Vincentas_Skol Sezono TS3 komandos narys - @Dovis_Elemo Neišėjo kaikurių patagint sr.
 5. Vietoj perliukų temos, kelkit čia ir pasiimkit pinigų :)

   

  1. Malvinas_Mafija

   Malvinas_Mafija

   Arba kelkit ir ten ir ten, freepostus rinkit henra, nebukit abejingi!!!

 6. Fainas darbas Vodkiau, bei jau paskelbtas fb puslapyje. Dėl pinigų susisiek su Ryčiu ar kitais dp nariais.
 7. Andrius_Crazy

  [Mapp] Antra mafijos bazė

  Objektų skaičius nebūtinai yra kokybė Žinoma nuomonės skiriasi apie mafijas, bet mano manymų tavo pateiktame mapp darbe, tikrai visas vidurys per daug tuščias, atsimink kad bazė vis dėl to nėra dėl įsidarbinimo, gi bus bazės grobimai/žmogaus, tokia lygi vieta būtų visiška nesąmonė , senos bazės geros dėl jų pritaikymo, visad yra šonas/medis ar pnš kuris suteikia priedangą, nebūtinai jie būna sumapinti, jei jau jie yra pritaikyti jau yra zjbs , manau supranti dėl ko tavo darbas nepatiko , bet valanda darbo ir manau savo darbą sutvarkytum nrml.
 8. Andrius_Crazy

  [Mapp] Antra mafijos bazė

  Rls'ui visiškai netinka, narvo nematyt (jei keist kodą, tai čia jau atskiras pasiūlymas apie naują grobimą), aikštelė tai grynai kai prie vyriausybės (Nu tipo mafijos zonoj nei 5, nei 9), padirbėt dar reikėtų, manau rls'o mafijos bazės yra geresnios, nu nebent tobulint tavo darbą aišku, tada gal ir galima kažką apie įkelimą bent jau man taip atrodo
 9. Žinoma, dar idomiau, tik pavadinimą YT normaliai užvadink.
 10. Sveiki, praėjus kiek laiko nuo facebook moderatorių komandos išrinkimo, skelbiame konkursą, kuriame jūs (serverio žaidėjai), galėsite užsidirbti pinigų/kreditų, o kartu ir prisidėti prie serverio populiarinimo. Konkursas yra paprastas, norėdami skleisti RLS‘iečių kūrybą, leisime jiems pasireikšti, ant RLS facebook sienos, o taip ir sukurti galimybę jums užsidirbti. Taigi kaip dalyvauti? Nufotografuojate savo serverio veiklą, ar sukuriate su piešimo programomis betkokio tipo kūrybą apie RLS.LT ir jei jūsų atliktas darbas atitinka FB moderatorių komandai, paveikslėlis įkeliamas į fb puslapį, o jūs gaunate 25‘000 valiutos. Aktyvi kuryba nebus neįvertinta! Įkėlus bent 2 paveikslėlius, kurie surinko bent 35 reakcijas, su trečiuoju paveikslėliu būsit apdovanoti 50 kreditų. Facebook puslapio moderatoriai: Andrius_Crazy Tpaba_Akgandzia Dzioraldas_Golden Matas_Rap Aivaras_Russia Ačiū būsimiems kūrėjams, stenkitės išliet savo fantaziją, taip pat padėdami RLS.LT serveriui kilti į aukštumas. Savo kūrybą galite palikti šitos temos apačioje. RLS.LT FB Puslapis Idėją remia - Pagrindinė serverio administracija, DP nariai.
 11. Andrius_Crazy

  Peikiu Mantas_Sviderskas

  Nesikartosiu vėl, Ridas lai sprendžia.
 12. Andrius_Crazy

  Peikiu Mantas_Sviderskas

  tai manau kažkokius įrodymus turėčiau teisę pamatyt? ar ne?
 13. Įtariamieji yra nekalti, kol teismas neįrodė jų kaltės.

 14. ANKETA: Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): Mantas_Sviderskas Pažeidimo aprašymas: idk, kiek žinau bachurai bando prisiūti Kes_Speed acc vagystę, nežinau kaip tą ipa išgavot mano, bet šauniai padirbėjot jei tikrai viskas švaru. Pažeidimo įrodymai (foto/video): https://imgur.com/a/aQZkkWq Nefreepostinam nebent su įrodymais, tng chatint realiai. p.s. ilgai traukiau gaujuose tiek pradirbęs daba tegavau