Andrius_Crazy

Narys
 • Pranešimų skaičius

  1.036
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  8

Visas forumo dalyvio Andrius_Crazy turinys

 1. A kartais drk nepalikai kadangi darbuotojų didelis trūkumas? xd Meh, blogas banalumo pilnas, per tiek daug laiko kai žaidėjų valdžia mažai keičiasi (nu vstk pnš tie patys žaidėjai valdžioj) trv vieninteliai kažką dar išsilaikė sistemingo, norinčio pasiekt, o kiti tai.. ai, jei Petriukas ten neleido taksistams sultano po 2d darbo dienų imt, tai max 30d bachuras išbus direktoriumi. btw daug rašyta/kalbėta visų šita tema, tai lyg ir nieko naujo, apart eilinių "jojo, manes irgi snd prase rango.. nedaviau..... pastebekit mane, koks as ahjns drk", nors pas betkurį atėjus random senbuvis per dieną ar dvi gautų 3-4 rangą.
 2. Pasikeitimų šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė: Andrius_Crazy Ką reikia pridėti/pataisyti/ištrinti? Neturiu jokių privlg. dabartinių, tai pakeiskit į buvęs. Citata - "Kiekvienas veiksmas turi atoveiksmį" . Mėgstamiausias darbas - Gaujos (Nu arba gs jei tiksliai reikia). Palikęs projektą - Užblokuotas. Nuotrauką užmeskit https://imgur.com/Cmf4Sad Papildoma informacija/prašymai: Jei kažką netng papildykit.
 3. nujo toks žvėris 1:34, nenorit į major'ą vežt? Jei realiai tai pusę čj cs žaidėjų į vienus vartus tokį.
 4. @Lukas_Monstr @Vilius_Unsafe @Smith_Juozas @The_Smecher @Jack_Marozy @Tpaba_Akgandzia @Tom_White Spėjau su kiekvienu iš jūsų susipykt, bet buvo fun, davai.
 5. @Lukas_Monstr @Vilius_Unsafe @Smith_Juozas @The_Smecher @Jack_Marozy @Tpaba_Akgandzia @Tom_White Spėjau su kiekvienu iš jūsų susipykt, bet buvo fun, davai.
 6. ai tng caption galvot, neapsikrauk tik bachuras lol
 7. Photoshoot'ą padarė kažkas po Ievos nuvertimo..
 8. A damest valiutos gal į fondą, ar nrk?
 9. Tai pala, tu ne koks gaujos drk ar pnš., tai jei aš turiu su kitu žaidėju pasikalbėti temomis galbūt net ne apie žaidimą, o tavimi aš nepasitikiu, kodėl aš negaliu išeit iš kanalo? Tai kanalo prižiūrėjimas reiškia, kad negalima išeit iš kanalo? :DD krč situacijos nėra tolko daugiau komentuot, lai patikrina ppk, tam skirti asmenys.
 10. Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė: A_C Pažeidėjo Vardas_Pavardė: @Klaudijus_Klaudijuz Kokį pažeidimą atliko peikiamas asmuo?: hmm, atėjo prižiūrėti outlawsų kanalą bachuras, praėjus kiek laiko, paklausiau kiek laiko liko prižiūrėti kanalą, atsakius kad 20min+, išėjau iš kanalo, jis tą užskaitė kaip už trugdymą prižiūrėti kanalą? btw nieko iš kanalo nemovinau, niekam išeiti nesakiau, pats tyliai ramiai išėjau Pažeidimo įrodymai: https://imgur.com/a/2zqNHBR
 11. Amm, tikiuos sutvarkėt bugą, kad kai neturi 500e nenuskaito vpš pinigų, antraip toyo begėdis yra bugint pradės..