Andrius_Crazy

Narys
 • Pranešimų skaičius

  998
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  8

Visas forumo dalyvio Andrius_Crazy turinys

 1. Andrius_Crazy

  Versija 3.6.2

  Omg pagaliau gamble atsirado rlse šauniai dirbat abu
 2. Andrius_Crazy

  Keičiu/Parduodu vilą

  1m
 3. Andrius_Crazy

  2011.12.01 - 2019.01.06

  Ačiū Deividai, už visus tuos metus paaukotus rls'ui ir žinoma sėkmės Ridui laikyt kardaną rls'e .
 4. Andrius_Crazy

  Geriausios vilos KONKURSAS LS !

  Dalyvauju
 5. O floyd - mcgregor mma matchas kuris turėjo įvykt šiandien naktį bus ar ne? 

 6. Andrius_Crazy

  Black_Snake

  Amm? Kuom mano poke susijęs su banu? Rikkis ir aš visiškai niekuom nesusiję, žaidžiu už tb ir pamačiau kad banką imat su rm, dėl to taip ir parašiau. O kad jūs pesimistai apsiverkę jau nieko nesugebat apart verkt, tai ir skaitot kiekvieną žodį kaip už įkaltį kažkokį :DD
 7. Andrius_Crazy

  Naujasis Rusų mafijos bosas!

  Nu pagaliau vėl pamatysim ir mafijų karus. Sveikinu gražvi, tikiuos pasiruošęs geležinius nervus esi.
 8. Andrius_Crazy

  Perlai perliukai

  lol
 9. Andrius_Crazy

  Free ban by Andrius_Crazy

  Tai taip, kadangi bugai nėra sutvarkomi per dieną, tu pasiskaitei ir naudojaisi tuo, ane
 10. Andrius_Crazy

  Free ban by Andrius_Crazy

  Tai nereikia naudotis klaidomis? Kaip smagu, einu paskaityt į vvp bugus kad galėčiau palengvint žaidimą sau, dar nieko nesakau kad būtų įprastas ten dm mieste, bet grobime šito naudojimas tai nonono, ar ne pats kėlei vid kaip g per sieną jau yra LABAI BLOGAI, tai čia manau daug blogiau
 11. Andrius_Crazy

  Peikiu Tpaba_Akgandzia :)

  Tai koks skirtumas kaip tu trajektuoji, tai dabar tave mokykloj "Duxu" vadins, albumų skiltį parašys tpaba "haha duxai", nors ir rašys ant prikolo savo nariam, bet tu taikysi įžeidimą sau? Su kokia kūno vieta galvoji ponas Dovydai???
 12. Andrius_Crazy

  Peikiu Tpaba_Akgandzia :)

  Tu man neaiškink ką daryt, kaip tai nepakenkei? Pavyzdžiui aš likčiau visiškai nusivylęs mūsų teisėsaugininkų darbu jei būtų tavę paleidę. Su tpaba išaiškinom, sakė mane ten tuo ožviu vadina, aš neįsižeidžiau, tai tavo puse papeikimo lygus 0
 13. Andrius_Crazy

  Peikiu Tpaba_Akgandzia :)

  dėl įspėjimų tai ne bubnius kaltas kiek jam įspėjimų yra sudėta, dėl visų situacijų yra susitarta, dėl lago, geriausia smecho frazė "Lagina? Nežaisk", taip pat kaip užbaninot tb nary už inv (net kai jis rr darė ir davė kill) tai lygiai tapati situacija ir čia, jei tau lagina tavo bėdos, nes kai lagas palengvina žaidimą tai jau yra nelegalu (ane????), dėl ožvio tai krč :DDDDDDDDD nebejuokink, nenustebdčiau kad tavę ir šūlėj jau taip vadina, cmon per 3metus jau turėjo sueit klyčka , o jei ir nesuėjo visuose įrodymuose neesi būtent minimas tu, kur tu matai kad būtent tau skirtas tas įžeidimas? Kiekvienas serverio ožys vadinamas ožvydų v2 v3 ir t.t taigi nėra konkrečiai tau skirta čia, tai gal į albumus parašius "duxai esat", įsižeisi ir eisi rašyt papeikimą, cmon nejuokink.
 14. Andrius_Crazy

  Elegy su tune

  500k
 15. Andrius_Crazy

  Free ban by Andrius_Crazy

  aaa, o tu dar čyt priž? Nu jei tvarka pasilikusi, o Dont'as nusprendė, kad čytų čia vis dėl to nėra, atsiprašau mano klaida. Tik norėčiau pamatyti įrodymus, kad buvai atblokuotas dont'o (vvp istorijoj rasi, malvinui čia)
 16. Andrius_Crazy

  Free ban by Andrius_Crazy

  Sveikutis ponas Malvinai, dontas tikrindamas vvp banus ir sprendžia ar uždėti įspėjimą, iškur tu žinai kad aš įspėjimo negavau? Ždž daugiau nekomentuosiu.
 17. Andrius_Crazy

  Peikiu Andrius_Crazy

  Ryt įrd pateiksiu, dėl ko tema sukūrei nlb suprantu, daba teks laukt.
 18. Andrius_Crazy

  Tpaba_Akgandzia ???

  Say no more
 19. Andrius_Crazy

  Tpaba_Akgandzia ???

  Įrd į čyterius įkelti 2018-12-04 10:29, nufilmuoti 2018-12-03 23:00, taisyklės teigia kad įrodymai turi būti nepasenę 24h, apie čyterių skilties prižiūrėtojo sprendimo trukmę niekas neaprašyta. O kad temoj nebuvo parašyta "ČYTERIS POVILAS_DURASEL", nieko nekeičia, įrodymai įkelti nepasenę, tai ir yra geri. Net nekomentuosiu ;DDD tu rakštis? More like 18-metis 12-mečio prote, apie mafijas net nepisk proto, visą laiką tu juose dirbai ir buvai įkyrus af.
 20. Andrius_Crazy

  Tpaba_Akgandzia ???

  NENEENENE ČIA NETIKRA, TPABA NEPRIIMA TB ĮRD, atsimerk.
 21. Andrius_Crazy

  Tpaba_Akgandzia ???

  Keistai mazinat tą Duraselį, suprantama reikia "savas drg ir t.t.", aišku bšk reikėja pasikurt ką sakyt pirmą, o ne Smechas - rezoliucija skirtinga, o Unsafe kad hud kitoks, nu gerai, gerai užskaitom, Unsafe pagal kamuoliuką lakstė, pavargo, ne taip suprato, šūdą sumalė. Jasna kai dieną Poviliuko situacijoj, įvedė spread ir išjungė, tai nepajungia pilnos spread funkcijos, bet sulaiko recoil'ą labiau nei įprastai. Apie kitus tng komentuot lai kiti paaiškina, nes jau atrodo visi pamiršę apie tuos dar 2 sprendimus, bet po 2sav.. "ėėėė bachurai!!! dar to ppk neparašėm".
 22. Andrius_Crazy

  Free ban by Andrius_Crazy

  Įrodymus tikrina d0nt, taigi chill su tais ppk, nieko nepakeisi.