Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Ridas

Administratorius
 • Pranešimų skaičius

  5.234
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  93

Ridas paskutinis laimėjimas - Sausis 7

Tą dieną Ridas turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

1.733 Valdau

Apie Ridas

 • Rangas
  nemo censetur ignorare legem
 • Gimtadienis 1999.07.12

Kontaktai

 • Skype
  ridas.
 • Discord
  Ridas#0715

Informacija apie narį

 • Miestas
  Vilnius
 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • Administratorius
  Pagrindinis
 • VIP narys
  Taip
 • Darbas
  Kareivis

Profilio peržiūros

279.813 profilio peržiūros
 1. Parduota Eimantas_Oho už 13.1mln (Derekas spėju neturi pinigų, tad jo statymus ignoravau). Susisiek su manim.
 2. Verslo pardavimo anketa: Jūsų Vardas_Pavardė: Ridas_Rls Verslo pavadinimas: TropGun ginklinė, nupirka iš gargalynės banku už dvacoką. Aprašymas, privalumai: n/a Kaina: Siūlome, valiuta. Nuotraukos (/verslas >> informacija): https://imgur.com/a/eQ7O98D Papildomi komentarai: Parduosiu tam, kuris pasiūlys daugiausiai valiutos ir nuo paskutinio parašyto komentaro temoje praeis bent 12h.
 3. Moderatorius neturi teisės taip bendrauti su žaidėjais, viešai prieš visų žaidėjų akis. Nobody gauna pirmąjį įspėjimą ir papeikimas yra priimtas. p.s. Tik DP nariai gali riboti darbų/direktorių veiklą, kaip pvz. uždrausti grobimus, tad renginių komandai taip burnotis dėl pačių direktorių sprendimų yra nevalia.
 4. Komandos narys pasiteisino, papeikimas atmestas.
 5. Anketa Peikiamo komandos nario Vardas_Pavardė?: @Nobody_Ellse Peikiamo komandos nario pareigos?: Forumo moderatorius Komandos nario nusižengimo paaiškinimas?: Įžeidinėjimai, netinkamo elgesio rodymas Įrodymai, patvirtinantys komandos nario nusižengimą?: https://prnt.sc/qpjefy
 6. 20:30 GT VAKARAS, jei tik surinksime 80on žaidėjų!

 7. Sveiki, visų pirma RLS administracija dar kartą sveikina sulaukus naujųjų, 2020, metų bei labai linki, jog šie metai Jums būtų dar įdomesni bei geresni! tačiau, namų be dūmų nėra. šiandien buvo paplatina vieno iš buvusio projektų žaidėjų duomenų bazė ir net 268 mūsų žaidėjų paskyrų slapyvardžiai bei slaptažodžiai sutampa su paplatintos duomenų bazės duomenimis. todėl šiems žaidėjams yra pakeičiamas slaptažodis ir jį atsistatyti žaidėjai privalo per VVP, o jei vis dar nėra nusistatę bei patvirtinę el. pašto, teks rašyti paskyros susigrąžinimo anketą skundų skilties forume pagal duotąjį šabloną. atsiprašome dėl patiriamų nepatogumų, tačiau privalome imtis šių priemonių norėdami užtikrinti ne tik jūsų paskyros saugumą, bet ir kitų žaidėjų. taip pat labai prašome nenaudoti tokių pačių slaptažodžių kituose serveriuose, nes jie gali būti labai lengvai pavogti, rekomenduojame keisti slaptažodį bent kartą į pusmetį bei būti nusistačiusiems el. paštus bei slaptus klausimus, jog ateityje nebūtų tokių nesklandumų. p.s. nors dar ir nepasitaikė paskyrų vagysčių, tačiau jei pasitaikys, bus baudžiama itin griežtai. Dėkojame, jog esate su mumis!
 8. Kviečiu prisiminti galiojančius dalykus ir jais naudotis, jei norit sąžiningesnio žaidimo.

   

 9. Sveikinu visus mūsų bendruomenės narius su naujais (kas greičiau pamatė, tai dar artėjančiais :D) 2020 metais. Labai džiaugiuosi, jog 2019 metai buvo labai įdomūs bei pilni pokyčių projekte metai ir labai viliuosi, jog 2020 metais tas įdomumas niekur nedings ir tai bus prasmingi metai. Linkiu visiems smagiai šiąnakt praleisti laiką, ar tai būtumėt draugų būryje, ar kartu su šeima, o galbūt RLSo Exit klube? Džiaugiuosi, jog esate kartu bei tikiuosi visus kitus metus išliksime drauge! Ačiū jums!

  1. Rodyti daugiau komentarų  11 more
  2. Aye_Aye

   Aye_Aye

   uzsikask nes nusisneki

  3. Saška_Finazonik

   Saška_Finazonik

   2 dienas piliau, ir šiandien vėl pilsiu važiuojam... 

  4. Pijakas_Ltu

   Pijakas_Ltu

   Neišsipyzdinai sau dantų ir vėl ? @Ridas

 10. ??? Ties kurie vieta administracija suteikė leidimus mutinti už tavo nurodytus žodžius? Mes, kaip ir apskritai kiekvienas SAMP projektas Lietuvoje, turime bausmes už įžeidinėjimus bei keiksmus. VISI TURI TOKIAS BAUSMES. Bet čia yra tik pačių žaidėjų reikalas kaip jas interpretuoti. Juk ne komandos nariai eina ir visus mutina dėl tokių žodžių, o patys žaidėjai. Kaip tada turėtų elgtis administracijų prižiūrėtojas, jei žaidėjas tikrai nusikeikė, kad ir paprastu žodeliu, bet nori, nenori, jis pažeidė parašytą taisyklę. Kodėl jis tada turėtų bausti administratorių, jei realiai jis nepažeidė jokių taisyklių? Labai lengva dėl kiekvieno prigijusio dalyko kaltinti administraciją - taip, mes atpirkimo ožiai kiekvienoje situacijoje, bet imtis iniciatyvos, pamačius problemą ieškoti jos sprendimų būdų bei pasiūlyti pakeisti neteisybę - Ė RITKA KUR TJU XDDDD. Labai prašau nenurodinėti kaip kažkas kitas turi elgtis tik jau tada, kai problemos burbulas sprogo. Reikėjo tą daryti anksčiau kartu su visais viršuje replikavusiais, bet nieko dėl to nedariusiais. ------- JEI WISI, TAI WISI ANE XDD Veršleni, jog Mantas patvirtinta tokius papeikimus dėl simple žodžių, bet pats mutini dėl paprasto šūdeliako, kuris nelabai ką ir įžeidė :DD Va tokiu požiūriu ir atsiranda tokios problemos - vienas padarė, paėjo, atmetė ppk. tai zjbs, visi dabar galim taip daryt. Tokiu požiūriu žaidžia RLS bendruomenė, pati prisidaro taip problemų, kurias vėliau turi tvarkyti administraciją, kurios kišimosi į žaidimą irgi dauguma nemėgsta ------- Grįžtant prie papeikimo. Argumentas, jog užtildymas buvo padarytas ne iš karto, o vėliau, nėra vertas administratoriaus įspėjimo. Dėl mute pagrįstumo būtų galima ginčytis, bet ar verta? Administratoriui įspėjimas nuimtas. ------ Pasistengsime, Alfred jau įmėsi iniciatyvos, peržiūrėti keiksmų bei įžeidimų bausmių apibrėžimus, kadangi dėl kvailų administratorių sprendimų atsirado tokia problema, jog net pažaisti nebegalima.
 11. Kuris serverio prižiūrėtojas pasakė, jog tai yra keiksmažodis? Tokiais atvėjais iš vis gal rls.lt paverčiam į rls-žodis-ne-žvirblis.lt? Pastaraisiais mėnesiais visi administratoriai tapo priekabus ir dėl kiekvieno šūdeliako, kaip ir šis, pradėjo tildyti projekto žaidėjus praktiškai dėl paprasto paauglių pokalbio - gėda tokiems atvejams. Noriu prižiūrėtojo slapyvardžio, bei duosime žodį tarti Mantui.
 12. Nieko nesuprantu, kas čia parašyta, nežadu likusios antros kalėdų dienos aukoti bandant iššifruoti ką čia suraizgaliojai.

Copyright © 2012-2019 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Important Information

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su Terms of Use.