Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Ridas

Administratorius
 • Pranešimų skaičius

  4.991
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  85

Ridas paskutinis laimėjimas - Rugsėjis 10

Tą dieną Ridas turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

1.531 Valdau

Apie Ridas

 • Rangas
  nemo censetur ignorare legem
 • Gimtadienis 1999.07.12

Kontaktai

 • Skype
  ridas.
 • Discord
  Ridas#0715

Informacija apie narį

 • Miestas
  Vilnius
 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • Administratorius
  Pagrindinis
 • VIP narys
  Taip
 • Darbas
  Kareivis

Profilio peržiūros

271.036 profilio peržiūros
 1. Ridas

  unban

  Blokavimai tikrinami VVP.RLS.LT sistemoje.
 2. Pokyčiai paslaugų kainose Projektui veikiant jau daugiau nei septynerius metus, buvo nuspręsta atnaujinti paslaugų, tiksliau kreditų, kainas perkant juos SMS būdu, kadangi pragyvenimo lygis mūsų šalyje didėja, ištekliai išlaikyti projektą taip pat. Kainos buvo suapvalintos, paslaugų kaina prasideda nuo 0,50e iki 10e vertės SMS žinučių. Perkant mažesnį kreditų kiekį paslauga pabrango, tačiau perkant didesnį kiekį kreditų, paslauga yra pigesnė nei buvo. Tikimės, jog kreditų pirkimas bus kur kas paprastesnis - nesimaišys daug keistų skaičių kombinacijų (pvz. 2.03e / 8.69e žinučių kainos) ir bus paprasčiau orientuotis. Atnaujinti raktažodžiai Vokietijos, Norvegijos ir Jungtinės Karalystės gyventojams. Forumo atsiblokavimo paslauga brangsta iki 3€. Seniau buvusi vieno eurą kaina buvo pernelyg maža, atsižvelgiant į tai, jog galima padaryti net septynis nusižengimus - tikiuosi labiau vertinsite projekto moderatorių darbą bei tvarką mūsų forume. p.s. kreditų kainos perkant juos per Paysera - nesikeitė.
 3. Sveiki!

  Kadangi per keletą dienų netekome jau trijų, vienas svarbiausių pareigas ėjusių ir aktyviausių komandos narių, paprašysiu laiko, kad kartu su jau likusia komandos dalimi galėtume pilnai jas išspręsti.

  • Pagalbininko pareigų kol kas neužims niekas - pripažįstu, pripratau, kad kokybiškas komandos darbas suteikė man daug laisvės nuo projekto, net nebepamenu kada paskutinį kartą teko daryti kokius nors sprendimus ar elementariai tikrinti skundų skiltį. Nutolau nuo projekto, todėl vėl pradėdamas daryti tai, ką už mane darė Tom_White, viliuosi vėl aktyviai grįžti į projekto veiklą bei žinoti tai, kas vyksta mūsų serveryje.
  • Direktorių prižiūrėtojo pareigas perima Džioraldas_Golden - ilgametis projekto dalyvis, per plauką netapęs projekto pagalbininku, dabartinis komandos narys ir jau buvęs DP pilnai susitvarkys su pareigomis bei tikiuosi, jog išaugins dar vieną naują DP narį.
  • Su TeamSpeak situacija šiek tiek kitokia. Tai mažiausias projekto gabalėlis apskritai per visą mano RLS karjerą, niekuomet tai nebuvo ta erdvė, kur daryčiau kokias nors reformas, ieškočiau asmenų į komandą. Pats TeamSpeak apsiimti neplanuoju, bandysiu surasti žmogų, kuris apsiimtų TeamSpeak veikla, didžiausia tikimybė jog tai bus vienas iš dabartinių TeamSpeak komandos narių.
  • Emigracijų priežiūroje situacija nesikeičia, Džioraldas kol kas tęs darbus ir kaip emigracijų prižiūrėtojas, ties tuo kol kas nelabai yra ką pakomentuoti.

  Ačiū buvusiems komandos nariams už tvarų darbą bei puikias emocijas, padarėte tai, dėl ko RLS yra RLS.

  1. Rodyti daugiau komentarų  10 more
  2. Andrius_Crazy

   Andrius_Crazy

   tu nenorek kad rapas sudauzytu tave oboly

  3. Vierch_Rajon
  4. Rytis_Gun

   Rytis_Gun

   @Mantas_Sviderskas siulau si bicai priziuretojo pareigas mldc yra kaunietis 

 4. @Tom_White girdejau kazka panasaus kolekcionuoji
 5. Kompensuosime nuostolius kreditais vėlai vakare, atsiprašom
 6. VVP sistemos pakeitimai, nauja aprangų sistema Sveiki. Kartu su naujuoju 3.7.1 versijos atnaujinimu atsinaujina mūsų projekto aprangų bei apskritai visų paslaugų sistema. Kreditų sistema bei paslaugų pirkimas persikelia į patį žaidimą, dėl ko iš VVP sistemos yra išimtas paslaugų pirkimas, t.y. drabužių, administratoriaus, VIP, įspėjimų nusiėmimų paslaugos. Taip pat VVP sistemos drabužių atvaizdavimas yra nebesuderinamas su dabartinėmis naujovėmis, dėl ko jūsų turimos aprangos VVP nebebus rodomos. Tikimės, jog šis pokytis bus į naudą visiems - norėdami nusipirkti paslaugų nebereikės iš žaidimo pereiti į VVP bei atvirkščiai. Žinoma, laikui bėgant (galbūt su d0Nt pagalba) VVP sistemą pritaikysime ir su nauja paslaugų sistema, tačiau kol kas norisi ją išbandyti dabartinėje stadijoje, galbūt ir papildyti jei atsirastų toks poreikis (VIP/Admin statusą pirkti ir daugiau nei 15d./30d., sukurti spec. VIP + Admin I/II/III lygio paketus ir pnš.). Kaip žinia, iš projekto bus pašalintos visos CJ (id:0) aprangos, dėl ko yra griežtai draudžiama prekiauti turimomis CJ aprangomis nuo šios temos paskelbimo. Papildyta: Žaidėjams, turėjusiems CJ aprangas išdalintos kompensacijos kreditais. Kadangi dauguma žaidėjų turėjo nusipirkę ir kitas aprangas už 50 kreditų iš VVP sistemos, turėjo kitas retesnis aprangas, visus žaidėjus kviečiu apačioje nurodytomis datomis apsilankyti serveryje, kadangi visomis šio savaitgalio dienomis vyks kreditų dalybos, kad nei vienas nebūtų nuskriaustas dėl patirtos žalos. 2019-08-16 nuo 19:00 iki 19:30 tarpe serveryje visiems tuo metu prisijungusiems žaidėjams bus išdalinta po 50 kreditų. 2019-08-17 nuo 19:00 iki 19:30 tarpe serveryje visiems tuo metu prisijungusiems žaidėjams bus išdalinta po 50 kreditų. 2019-08-18 nuo 19:00 iki 19:30 tarpe serveryje visiems tuo metu prisijungusiems žaidėjams bus išdalinta po 50 kreditų. Jei serveryje bus prisijungę bent 80 žaidėjų, kreditų suma dvigubinasi, t.y. bus išdalinta po 100 kreditų! Tikiuosi, jog serverio prižiūrėtojai šiomis valandomis jums surengs įvairių renginių, o teisėsauga bei mafijos valdžios leis savo darbuotojams juose dalyvauti nerengdami grobimų. Ačiū. Taip pat labai noriu padėkoti projekto komandai (ypač Alfred_Pennyworth, Tom_White, Darius_Blogizzz, Intoxas_Samp) bei testuotojams už milžinišką darbą kuriant 3.7.1 atnaujinimą, prie kurio darbo buvo iš ties visko daug. Ačiū Jums! Pasilieku teisę redaguoti kreditų dalinimo datas, todėl prašau besidominčių sekti šią temą.
 7. Po tiek laiko, atėjo laikas skirti prizus. Taip, žinau, turėjo visa tai įvykti kur kas greičiau, tačiau mano noras su šiuo konkursu virto niekuo. Šiuo konkursu tikėjausi, jog patys žaidėjai parodys man ką jie iš tiesų nori pamatyti projekte, ne pora sakinių, ne eilinių pasiūlymų su "naujokų misijos/gaujas perverčiam mafijas/apsauga prideti prie /teisesauga lenteles/+rep uždėti kitam žaidėjui ir t.t. Mano lūkestis buvo, jog ši tema bus atspintys to, kur komanda galėtų iškarto nuo A iki Z pamatyti didelės sistemos atnaujinimą, kaip pavyzdį galiu paimti narkotikų sistema. Tikėjausi, jog kažkas ją aprašys, kad sukurs kažką unikalaus, į sistemą įtrauks darbus, pvz. teisėsaugą/mafijas/fūristus, jog idėja bus sugeneruota taip, kad dar patys žaidėjai ją norės tobulinti. Deja, šios užduoties niekas neįvykdė. Kadangi tikėjausi daug, o gavau labai mažai, esu priverstas sumažinti prizų fondą (kadangi negavau tai, ko buvo prašoma,, logiška, kad už 1/10 idėjos dalį negaliu duoti viso prizo). Už šiokias tokias pastangas šie žaidėjai gauna po 500 kreditų: Hero_Master Pink_Nightmare Black_Kodak (geriausiai suprato konkurso prasmę, ačiū jam) Lukas_Zip Matthew_Kiwi
 8. labas, kiek skoloj į PM. Dar vienas ameizing darbas, ačiū Intox už darbą p.s. gal kas gali man parašą padaryt iš tos viršuj esančios foto, kurioj yra ta cool citata įmesta? ačiū

Copyright © 2012-2019 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Important Information

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su Terms of Use.