Jump to content
Gyveni užsienyje? Informacija tau! ×
Dalyvaukite 2021-ųjų žiemos nominacijų rinkimų 1-jame ture! ×

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Ridas

Administratorius
 • Pranešimų skaičius

  5.869
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  103

Ridas paskutinis laimėjimas - Kovas 1

Tą dieną Ridas turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

2.199 Valdau

Apie Ridas

 • Rangas
  nemo censetur ignorare legem
 • Gimtadienis 1999.07.12

Kontaktai

 • Skype
  ridas.
 • Discord
  Ridas#0715

Informacija apie narį

 • Miestas
  Vilnius
 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • Administratorius
  Pagrindinis
 • VIP narys
  Taip
 • Darbas
  Kareivis

Profilio peržiūros

357.958 profilio peržiūros
 1. Prie forumo moderatorių komandos prisijungia Gintarė_Smk. Džiaugiamės komandos papildymu, linkim sėkmės darbuose :) Komandos narių dar trūksta, tad kviečiu pildyti anketas į komandą.

 2. Klaida padaryta ir pripažinta. Komandos nariui skirama pusę įspėjimo, kadangi Tpaba, kiek suprantu, pretenzijų pilnam įspėjimui neturi.
 3. Kviečiame dalyvauti atrankoje į komandos narius - 

  Netekus Manto, norėsiu užpildyti komandą, trūksta kandidatų!

 4. Žiemos įvykis — Nominacijos, kai negali pažiūrėt družokų pasirinkimus..........
 5. Mantas atsisakė pagalbininko pareigų, todėl temą tiesiog užrakinu.
 6. Daugiau nei keturi metai komandoj.. Pačios pirmosios forumo moderatorių atrankos dalyvis, tuomet man pačiam buvus projekto pagalbininku bei keletą kartų net spėjus palikti pareigas ir į jas grįžti... Daugybė investuoto laiko, nervų ir gerų darbų - ačiū @Mantas_Sviderskasuž viską ką jis padarė dėl RLS.

  1. Rodyti daugiau komentarų  10 more
  2. Salvis_Lolas

   Salvis_Lolas

   ok dbr rcon nuimkit nes elemo kitaip negris sake.

  3. Egis_Nike

   Egis_Nike

   Kiekvienas geras davinys ir kiekviena tobula dovana yra iš aukštybių, nužengia nuo šviesybių Tėvo, kuriame nėra permainų ir nė šešėlio keitimosi.

  4. Jack_Tokyo

   Jack_Tokyo

   Kada mass unrcon/fullban nuiemimai

 7. Buvo padaryta klaidų, argumentai yra, tvirto pasiteisinino, kuris tuos argumentus nugalėtų, nėra. Mantui skiriamas komandos nario įspėjimas už viršuje paminėtus pažeidimus (nors tai labiau įvardinčiau tiesiog kaip skubotų sprendimų priėmimą?). Neslėpsiu, bet įspėjimas duodamas su skaudančia širdele, kadangi Manto indėlis į projektą, palyginus su mano, yra milžiniškas.
 8. Repitacijos sistema yra skirta išreikšti savo nekomentuotiną nuomonę apie komentarą, o ne dėlioti ją tam, kad pažaisti ar kažkam pakenkti. Vaikų darželis, ne papeikimas. Atmesta.
 9. Informacija užsienyje gyvenantiems žaidėjams - whitelist Sveiki, norėdami kovoti prieš neteisėtus prisijungimus prie serverio (VPN), pastovų ir dažnai nevaldomą čytinimą, RLS.LT projekte greitu metu atsiras naujovė - su užsienietišku IP į serverį prisijungti nebus galima, jei jis nebus įtrauktas į sąrašus (whitelist). Kada tiksliai ši sistema atsiras, tiksliai nepasakysiu, tačiau tikrai šį mėnesį, galbūt net ateinantį savaitgalį. Šios sistemos pagalba projekte tikimės sulaukti mažiau nelaukiamų žaidėjų, visišką VPN naudojimo panaikinimą ir dar didesnį žaidėjų sąmoningumą - žaisti reikia nečytinant. Aš gyvenu ne Lietuvoje, ką man dabar daryt?????????? Skundų skilties informacijos temoje atsiranda nauja anketa - prašymas įtraukti į whitelist. Šias anketas, kaip ir visus skundus, tikrinu aš kartu su Mantu. Parašius anketą ir sulaukus kol ji bus patikrinta, jūsų IP bus įtrauktas į whitelist ir galėsite toliau sėkmingai žaisti serveryje. O jei ir užsienyje mano IP dinaminis?? Neproblema. Whitelisted bus uždėtas ant jūsų visos paskyros.. Kviečiu užsienyje gyvenančius žaidėjus nelaukti ir anketas pildyti jau dabar, jog po šio atnaujinimo nereikėtų laukti kol jūsų anketa bus patikrinta.
 10. Peikiamo komandos nario Vardas_Pavardė?: Nojus_Shadow Peikiamo komandos nario pareigos?: Projekto priežiūros komandos narys. Komandos nario nusižengimo paaiškinimas?: Komandos narys šališkas, buvo priimtas šališkas sprendimas. kuris netenkina. Visi administratoriai yra baudžiami už neteisingus užtildymus, o šiuo atvėju Alenas nebuvo nubaustas. Aiškiai buvo padarytas nusižengimas, ir nebuvo atlyginta jokia žala, nebuvo jokio atsiprašymo, ir žadėjas net nebuvo atitildytas. Nematau jokios prasmės kodėl turėtų būtų taikomos kažkokios nuolaidos kai administratorius net negebėjo atsakyti į jo pačio papeikimą, kuriame jisai galėjo atsiprašyti dėl savo blogai priimto sprendimo. Įrodymai, patvirtinantys komandos nario nusižengimą? Linkas i papeikimą - Nojaus sprendimas - https://imgur.com/AFiH66D
 11. Nemokamas žaidimas neribotam laikui. Pasiimti žaidimą galite iki vasario pirmos. Nuoroda: https://store.steampowered.com/app/616560/Ultimate_Epic_Battle_Simulator/
 12. https://i.imgur.com/ZKjDm3X.png https://i.imgur.com/WdteYe4.png https://i.imgur.com/ULc1Dwj.png https://i.imgur.com/rtntU76.png https://i.imgur.com/NqMJeuw.png Darbus atliko @Turbo_Butch, didelis ačiū Jam.
 13. Bet esmės tai nekeičia - sakai daryt darbus, kuriuos daro kiti tam atsakingi asmenys lidlas matau irgi smegenų neprideda

Copyright © 2012-2020 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.