Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Ridas

Garbės administratorius
 • Pranešimų skaičius

  5.927
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  107

Ridas paskutinis laimėjimas - Gruodis 3 2021

Tą dieną Ridas turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

2.304 Valdau

Apie Ridas

 • Rangas
  nemo censetur ignorare legem
 • Gimtadienis 1999.07.12

Kontaktai

 • Discord
  Ridas#0715

Informacija apie narį

 • Miestas
  Vilnius
 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • Administratorius
  Pagrindinis
 • VIP narys
  Taip
 • Darbas
  Kareivis

Profilio peržiūros

382.795 profilio peržiūros
 1. @Dwayne_Salvatorekaip tau ten sekasi turto pardavimai? Roadtrainą jau paimė kažkas pervedimu?
 2. https://www.supergames.lt/topic/334636-20212022-m-sa-mp-projekto-rinkimai/ zinot ka daryt
 3. Drąsiai klausk, paprašyk mūsų nuomonės apie įvykius projekte bei neužmiršk pranešti apie korupciją projekte man į AŽ!

  https://forumas.rls.lt/forum/303-specialiųjų-tyrimų-taryba/

 4. STT | Nuomonės ir klausimų skyrius STT nuomonės ir klausimų skyrius yra vieta, kurioje projekto žaidėjai gali gauti alternatyvią nuomonę apie projekto pasiūlymus, atrankų rezultatus, papeikimus. Anketos norint užduoti klausimą nėra (laisva forma), tačiau: Klausimai turi būti susiję su projektu ir STT klubo idėjomis. Galima uždavinėti klausimus ir prašyti STT nuomonės apie komandos narius, direktorius, pavaduotojus, 4 lygio administratorius, parašytas direktorių analizes, papeikimus komandos nariams. STT pasilieka teisę neatsakyti į klausimus ar nuomonės prašymus, kadangi šiuo metu STT komandą sudarau aš vienas pats ir viso projekto aktualijų taip, kaip seniau, nebežinau, todėl mano nuomonė ne visada gali būti objektyvi ir nešališka, todėl pasilieku teisę atsisakyti atsakyti į klausimus ar nuomones - apie tai informuosiu bet kokiu atveju. Į parašymus pateikti savo nuomonę apie papeikimą pasiliekame teisę į jį atsakyti tik tada, kai papeikimas jau patikrintas. Nenorime, jog mūsų nuomonė būtų priima per daug nei reikia - STT nėra RLS projekto valdžios struktūra ar kaip nors su ja susijusi, lai taip ir lieka. Komandos nariams draudžiama prašyti nuomonės apie komandos narių papeikimus, nesvarbu ar peikiamas asmuo esate jūs ar jūsų kolega. Tokiu dalykus turėtumėt aptarti tarpusavyje. Pašaliniai komentarai draudžiami, tik klausimai. Pastabos į klausimus nerašomos nauju komentaru - norint pridėti pastabą paredaguokite savo klausimą, dėl aiškumo galite pridėti žodelį "EDIT:" Visi atsakymai yra tik STT nuomonė. Mūsų tikslas nėra kažkaip pakeisti kieno nors sprendimo, o tiesiog žaidėjams atsakyti į klausimus „iš šalies“
 5. Kaip prisijungti prie STT?

  1. Ridas

   Ridas

   tau visada vietos yra♥

  2. Lukas_Svr
 6. Pirmas pletkas pasiteisino. Žinai dar kokių projekto ximičintojų? PM! https://forumas.rls.lt/topic/85435-stt-pletkų-skrynia/

   

 7. Kviečiu pradėti pildyti pletkų skrynią! Žinai įdomų faktą apie mūsų žaidėjus-nekadėjus? PM!

   

 8. Plektas #1 Slando gandai, jog @Martynas_Zzmmėgsta pardavinėti savo RLS turtą už pinigėlius tikrus. Three_Drugs ar tavo SandKingas už dvackį į swedbanką Martynui dar važiuoja??? EDIT:
 9. STT | Pletkų skrynia STT pletkų skrynia yra vieta, kurioje pranešame RLS žaidėjams apie įvairius projekto neklaužadas, jų šposus ir kitus negražius darbelius. Taip pat visus kitus plepalus kurie girdėti projekte. Pletkas gali būti išimtas jei būtų pateikta pagrįsta informacija jog pletkas nėra tikras. Nori jog čia atsidurti koks įdomus pletkas? Parašyk man asmenine forumo žinute arba į discordą! Šioje temoje pateikta informacija yra tik informacinio pobūdžio ir negali būti priimta už gryną tiesą, kadangi įrodymų patvirtinančių visus pletkus nėra.
 10. Kviečiu prisidėti prie dar geresnio RLS rytojaus kūrimo! Startuoju su nauju mini projektu RLSe, kurio kviečiu projekto vilkus ir visus neabejingus projektui prisijungti ir bent kažkiek prisidėti savo patirtimi!

   

   

 11. Specialiųjų tyrimų tarnyba (RLS STT) - klubas, skirtas kovoti prieš degradavimą serveryje, įskaitant žaidėjus kurie kenkia projektui, kenkia kitiems serverio žaidėjams, kenkia sau. Šis klubas veikia tik aktyvių, drąsių ir sąžiningų žaidėjų dėka. Visų, tikinčių šio projekto ateitimi žaidėjų kviečiame prisidėti prie STT klubo veiklos ir kurti geresnį rytojų kiekvienam projekto piliečiui. Pagrindinė STT veikla Viešinti korupcinę veiklą projekte: čytinimai, buginimai, družokų prastumimai į aukštesnes pareigas/darbus/rangus. Viešinti žaidėjus kurie užsiima neteisėta veikla ar tiesiog prasilenkiančia su sveiku protu. Konsultuoti visus projekto žaidėjus jiems norimais klausimais. Padėti, patarti projekto komandos nariams, direktoriams ar pavaduotojams. Padėti, patarti iniciatyviems žaidėjams su idėjomis ar jų realizavimu šiose temose: nauji klubai, klubų veikla, renginių organizavimas, idėjos, konkursai serveryje. Prisidėti prie konkrečių idėjų projektui. Trumpai drūtai - klubas tikisi surinkti projekto veteranus, kuriems rūpi RLS projektas ir jo ateitis. Narystė STT klube Šiuo metu aš, Ridas_Rls, esu vienintelis šio klubo narys. Labai tikiuosi, jog ateityje atsiras žmonių norinčių prisidėti prie šio klubo idėjų ir galbūt kažkada jas perimti. Specifinių atrankų į klubo narius nėra, tačiau prisidėti prie klubo veiklos galite ir nebūdamas oficialiu nariu - aktyviai jungtis prie STT iniciatyvų ir sulaukti kvietimo prisijungti. Narių skaičius nėra ribojamas, tad galimybės prisijungti yra visiems. Kaip galiu prisidėti prie STT veiklos? Pagrindinis STT klubo darbas yra sąžiningos atmosferos kūrimas projekte, todėl kviečiu visus norinčius prisidėti prie to, jog žaidimas projekte būtų geresnis, pranešti forumo asmenine žinute / discordu apie įvairius korupcinius požymius serveryje, kaip: Pranešimas apie komandos narių, direktorių ar pavaduotojų, 4 lygio administratorių, kitų įtakingų žaidėjų čytinimus (jei kažkas bijo užblokuoti ar pranešti, ar tiesiog turi įtarimų), serverio klaidų išnaudojimus ar apskritai kažkokius negražius ir nešvarius darbelius. Direktorių, pavaduotojų d. fondo naudojimąsi savomis reikmėmis, nesąžiningą priėmimą į darbą, nuolaidų darbe taikymo (pvz. rango pakėlimas). Naujokų (ar apskritai kitų žaidėjų) išnaudojimas (pvz. "Aciusk rls5 priimsiu i darpa). Apskritai betkokie nesąžiningo žaidimo požymiai iš aktyviai žaidžiančių žaidėjų. Anonimiškumas garantuotas
 12. as tavo fanas seniukau. kada i serva biski retu pamazejo

  1. Ridas

   Ridas

   kas tu toks vapsie

  2. Tony_Abrikos

   Tony_Abrikos

   The_Misterius gerbiamas buves savininke :P

  3. Kazach_Borat

   Kazach_Borat

   tik niurkt niurkt į subinę 

 13. Anketa, norint įkurti klubą: Jūsų Vardas_Pavardė bei būsimo klubo pavadinimas? Ridas_Rls, STT (ale Specialiųjų tyrimų tarnyba) Jūsų įkuriamo klubo būsima veikla? Kadangi dar yra mane prisimenančių veidų, kurie karts nuo karto parašo apie tai kas dedasi projekte, o pats kai užeinu į serverį gaunu nusiskundimų bombų, nutariau įkurti klubą, kuriame dalinsiuosi serverio gandais, pletkais, korupcinėm apraiškom iš komandos, direktorių pusės ir pnš. Turėtų būti įdomu Jūsų klubo nariai? Ridas_Rls Papildomi komentarai: Jei bus susidomėjimo, bus aktyvus reikalas, jei nelabai, tai aktyvumo nepažadu, bet apleista baisiai nebus.

Copyright © 2012-2021 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.