Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Ridas

Administratorius
 • Pranešimų skaičius

  5.745
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  99

Ridas paskutinis laimėjimas - Birželis 16

Tą dieną Ridas turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

1.964 Valdau

Apie Ridas

 • Rangas
  nemo censetur ignorare legem
 • Gimtadienis 1999.07.12

Kontaktai

 • Skype
  ridas.
 • Discord
  Ridas#0715

Informacija apie narį

 • Miestas
  Vilnius
 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • Administratorius
  Pagrindinis
 • VIP narys
  Taip
 • Darbas
  Kareivis

Profilio peržiūros

343.843 profilio peržiūros
 1. Kai papasakosit apie savo idėjas nuo a iki z pasiūlymų skiltyje taip, kad net man nekiltų klausimų ir iškarto būtų galima pildyti idėja Pagalvosim, ačiū
 2. Armijos bazė neatnaujinta nuo 2011 medikų ir taksi buvo atnaujintos tame tarpe
 3. Ačiū Jums, jog serveris vėl pasidarė gyvas ir žaidėjų aktyvumas per pastarąsias savaites pakilo vėl. Ta proga tik šį savaitgalį iki rytojaus nakties perkant kreditus, jų gausite net 30proc. daugiau!

   

  3.7.4 atnaujinimas jau greitai! Galiu paminėti, jog atsiras nauja įdomi paslauga už kreditus, todėl kviečiu pasinaudoti proga bei prisidėti prie 3.7.5 atnaujinimo, kuris bus skirtas kalėdoms!

  1. Rodyti daugiau komentarų  17 more
  2. Dovis_Elemo
  3. Vierch_Rajon

   Vierch_Rajon

   o bus galima uz kredus kredu nusipirkti ?

  4. Lukas_Available

   Lukas_Available

   Smagu ir tavę pati matyti aktyvu. ;)  Laukiam atnaujinimo! <3 

 4. Užpiso, tai ir užblokavo. Kdl Ridas turėtų leist kiekvienam bebenčiukui rašinėt nuolatines nesamones? Užaugs, subręs ir kai nebesielgs kaip dvyliketis, galės toliau naudotis forumu
 5. Imigracija sėkminga. Tau buvo skirta: 7,000 serverio patirties! 20,000€ serverio valiutos! VIP galimybės 5 dienoms! Serverio komandas rasi parašęs komandą /komandos Turbūt pradžiai reikės dar daugiau pinigų ir patirties. Tad Tau siūlau šioje temoje papasakoti apie pirmus įspūdžius ir galbūt gausi dar tiek pat patirties ir valiutos!
 6. gal diskusiją paremsite pinigais, gautais iš medikų dfondo?
 7. Ridas

  AFK zona

  Sveiki, Mūsų serveryje niekuomet nebuvo AFK zonos. Kartu su komanda šiek tiek pradėjome diskutuoti šia tema ir norėjau paklausti jūsų visų nuomonės apie tokį dalyką mūsų serveryje. AFK Zona - tai erdvė žaidime, lkurioje palikus savo veikėją AFK būtų galima gauti papildomų eurų ir XP taškų. Pliusai: Didesnis on skaičius serveryje. Pamačius didesnį on skaičių automatiškai kyla noras prisijungti į serverį, ypač naujokams. Minusai freemoney/freexp. Galima aišku tą riboti, pvz. max 2h būti AFK, jei laikas viršytas, nebemokėti eur/xp On skaičius bus šiek tiek iškraipytas - dabar kokį turime on skaičių, dažniausiai tiek ir žaidžia, afk būna mažai žaidėjų, kadangi apsimokiau tiesiog išjungti žaidimą.
 8. Žaidžiančius GTA:V kviečiu prisijungti ir prie naujo http://loading.lt forumo, skirto GTAV žaidėjams!

 9. Kajp laikaisi

  1. Carmine_Rosato

   Carmine_Rosato

   melagis ridas

   geria uz suaukotus evente prizus :P

 10. Vietų ieškojimas. 1vt. - Jezaus_Tevas 2vt. - Lauras_Pro 3vt. - Dangaus_Banginis Nugalėtojų prašau į AŽ man nurodyti į kurį slotą uždėti laimėtą transportą, pirmą ar antrą. Slotai turi būti užimti (nusipirkitę pvz. huntley į tuos slotus, jis neturi būti tuščias). Kreditai bus uždėti kartu su tr. priemone. Kreditų pirkimas Tie, kurie atitiko konkurso salygas prašau parašyti man į asmeninę žinutę savo el. paštą, kuriuo buvo perkami kreditai bei nurodyti sloto numerį (1, 2), tr. priemonę (sk / hr/ dune). Slotas turi būti užimtas (turite turėti tr. priemonę kuri bus pakeista į laimėta, slotas neturi būti tuščias, galite įsigyti pigiausią tr. priemonę iš mašinų turgų.). Pirmos vietos nugalėtoją informuosiu atrašydamas į gautą AŽ.
 11. Have fun

  1. Rodyti daugiau komentarų  10 more
  2. Justas_Ses

   Justas_Ses

   @Tomukas_Nepituhasreikia zmoniu rlse turet kurie sugebetu tai daryt, preitais metais buvo pristatymo kurimo konkursas ir nieko ispudingo ten nebuvo

  3. Tomukas_Nepituhas

   Tomukas_Nepituhas

   as cia tik pavyzdi daviau, jeigu ne tai tai bent kazka kas kazkiek igudziu reikalauja o ne random vietas surast kur cia ridas gal savo korisams pasake tas vietas pats ka gali zinot. padarytum va kokias lenktynes ar dm kur nugali geriausias o ne tas kuris rido draugelis

  4. Armis_Elegy
 12. Rask vietas, laimėk prizus! Jūsų užduotis yra surasti visas vietas, prie prie kurių nusifotografavau aš bei padaryti tą patį. Iš viso yra 15 vietų po visą San Andreas. Pirmas žaidėjas radęs visas vietas laimės DUNERIDE + 1500 kreditų. Antasis - 1500 kreditų + HOTRING Trečiasis - 1000 kreditų + SANDKING Vietų nuotraukos - https://imgur.com/a/iO6hOZO Vietas siųsti reikia man į asmeninę forumo žinutę! Kai bus trys nugalėtojai, pranešiu šioje temoje. ------ Taip pat yra rengiamas kreditų pirkimo konkursas. Nepaslaptis, jog yra ruošiamas nedidelis 3.7.4 atnaujinimas, tačiau jam reikia finansavimo, kuris yra labai sunykęs po poros neaktyvių projektui mėnesių. Visi konkurso dalyvių pinigai bus panaudoti atnaujinimui. Žaidėjai, iki sekmadienio 23:59 pirkę kreditų BANKINIU būdu pretenduoja į šiuos prizus: Per visą laikotarpį daugiausiai kreditų įsigyjęs BANKINIU būdu žaidėjas laimės galimybę gauti išskirtinį automobilį, kurį galės išsirinkti pats! (Žinoma, ne betkokią, o logišką (t.y. ne darbinę ir su kuria būtų galima dalyvauti eisme)). Papildomai 2'000 kreditų! Visi kiti žaidėjai, pirkę kreditų bankiniu būdu už bent 25e pretenduoja į SANDKING / DUNERIDE / HOTRING tr. priemones, pagal pačio žaidėjo pasirinkimą. Rezultatai - iki pirmadienio vakaro!

Copyright © 2012-2020 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.