Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Ridas

Administratorius
 • Pranešimų skaičius

  4.971
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  84

Būsenos atnaujinimai, kurių autorius Ridas

 1. Prie komandos prisijungia Alfred_Pennyworth, kuris prie projekto prisideda kaip jos koduotojas. Linkime sėkmės bei sveikiname prisijungus!

 2. Sveiki. Asmeninėmis žinutėmis, skundais bei velykiniais prizais bus pasirūpinta iki 30d. vakaro.

  1. Rodyti daugiau komentarų  6 more
  2. Zenia_Bass

   Zenia_Bass

   ka padarysi nks taj nks yra tu servu tj mirs sitas jei taip daro :D varau i gtalg adgal kur ir pries rls losiau jei nori galim kartu...

  3. Ridas

   Ridas

   Tie, kurie tinkamai užpildė, laikėsi visų skundo anketos pildymo taisyklių, tiems jie ir buvo patikrinti. Pvz. Zenia sukūrė gal 5 temas, kiekvienoj po vieną sakinį, be jokios anketos ar net informacijos :D

  4. Justas_Ses

   Justas_Ses

   matos, kad is gtalg, nes ju rastingumas baisusXD

 3. Lewis palieka mūsų komandą.

   

  Ačiū jam už pagalbą, kai man jos reikėjo labiausiai. Nuoširdžiai skyrė daugybę savo laiko bei per pirmajį mėnesį pakeitė RLSą neįtikėtinai. Tikiuosi dar susitiksime.

  1. Rodyti daugiau komentarų  24 more
  2. Kučė_Bora

   Kučė_Bora

   @Lewis_Collins "Atsisakiau ne po Smecho posto, o po White blogo." Pažiūrim:

    

   •  Lewis, žmogus, kuris tikrai atidavė nuoširdžiai daug savęs RLSui, kad turėtume jį tokį, kokį turim ir dabar. Tik Lewis yra naujas žmogus, ir jis nebuvo supažindintas su mūsų kandžia community, kurie visiškai neturi padėkos jausmo
   • Įsivaizduokit šviesų žmogų, kuris buvo staigiai įmestas į juodą skylę su daug juodų būtybių? Ar jis ilgai taps šviesus?
   •  jis žmogus, ne robotas, bet su visu šitu, jis išbraukė savo minimum mėnesį miego, kad turėtume sistemas, kurias turime dabar. Nemanau, kad kažkas ne dėl +1 pranešimo yra jam padėkojęs už tai, bet aš, atstovaudamas direktorius, pavaduotojus ir žaidėjus, norėčiau padėkoti būtent Jam, už jo įdėta darbą. Ačiū!
     

   sr kad bandė už tave pastovėt, nebepasikartos

  3. Heress_Unn

   Heress_Unn

   rls smarkiai nusmuko po d0Nt pasitraukimo. Nekalbant apie stipriai krentantį žaidėjų skaičių, kuris sunkiai 50 perkopia, tuo labiau jau net koduotojo nėra pastovaus.

  4. Lewis_Collins

   Lewis_Collins

   Ka turi White postas ir bandymas uz mane pastovet? As tirsiog supratau, kad man vietos cia nera ir pacio laiko nebera kikek jo buvo pirmaji su puse menesio. If im gonna be honest with you, White turbut vienas is protingiausiu komandoje esanciu zmoniu nors ir buvo gincu, respecto jam taip kaip tvarko viska - daug.

   white postas man leido suprast, jog situacija negereja, o mano aktyvumas negeres dar bent dvi savaites, tad parasiau Ridui ir paklausiau jei iseinu kas kaip - sake, kad mano sprendimas ir pasitraukiau. Galetum rekaut jei buciau pradejes prasyt simtus euru, grasines modo platinimais ir kitu sudu.

   atsiprasau, kad is vis bandziau daryt atnaujinima sitam serveriui. Graziai rido paprasysiu, kad galimai visus isimtu.

 4. Kovas ir balandis tikriausiai bus tie pirmieji du mėnesiai per visą gyvenimą, kai tiek daug laiko skirsiu darbui ir namuose ką veiksiu, tai tik miegosiu.  Dėl to šiek tiek nukentės mano (automatiškai ir visko serverio) aktyvumas, nors skundus kaip ir toliau stengsiuosi patikrinti kaip visada - maždaug kas savaitę. Turiu daug atsakomybių, į kurias įsigilinti, išmokti bei sugebėti greit viską padaryti yra nelengva užduotis. Atsiprašau, jog dėl mano kaltės kenčia jūsų žaidimas, bet pažadu, jog gegužės mėnuo bus tikrai įdomus bei kupinas naujovių!

 5. Lietuvos Respublikos nepriklausomybės atkūrimo diena, tad ta proga šimtą vieną kartą dėkoju @Lukas_Svr už šį pusmetį darbo kartu. Puikiai pamenu, kiek kartų Lukas yra kandidatavęs į pareigas ir kiek daug pastangų į tai dėdavo.. Kol pavyko - praėjo daug laiko, bet jis nepasidavė. Svr sugebėjo atstovaudamas mafijų/gaujų pusę išlaikyti nešališkumą, drąsiai sakyti savo nuomonę išlaikant šaltą protą. Jis - tikras pavyzdys daug RLSo žaidėjų, tad dar kartą dėkoju jam už visus darbui projekto labui bei linkiu sėkmės, į kurią įeina ir sėkmė kažkada grįžti į komandą!

 6. Sveiki. Vyko forumo atnaujinimo darbai, dėl ko svetainė nebuvo pasiekiama kurį laiką vakar. Atnaujinimų eigoje turime ir minusą - įvyko dviejų dienų rollback. Na, bet dabar forumas veikia greičiau, o ir gifais galime dalintis ;)

  excited dog GIF by TikTok

 7. Sveiki. Viską peržiūrėsiu rytoj per pietus, kadangi pastarąsias dvi dienas buvau darbe ir neturėjau laiko.

   

 8. Atsiprašau dėl neaktyvumo - šią savaitę daug įvairių reikaliukų, savaitgalį viską patikrinsiu ir sutvarkysiu. Ačiū už jūsų kantrybę, myliu.

 9. Atnaujintos projekto taisyklės: Išskaidytos į žaidimo ir forumo, taip pat supaprastintos ir aiškesnės. Senoje taisyklių temoje buvo daug pasenusių dalykų bei neaiškumų, kadangi tekstas didelis ir rasti konkrečios informacijos reikėjo gan ilgai. Dabar viskas paprasčiau ir aiškiau, kaip žaidėme taip ir žaidžiame toliau, kviečiu perskaityti ir susipažinti!

 10. Serveryje neturime nei vieno žaidėjo, turinčio nuosavą Burrito, o paskutinį kartą matėme šią tr. priemonę dar kai serveryje buvo GP ir NP. VVP aukcione kviečiu įsigyti šią mašiną ir kol kas būtų vieninteliu jos savininku! Aukcijonas vyksta VVP, su nugalėtoju susisieksiu asmeniškai pats!

   

  Vehicle_482.jpg

 11. Sveiki. Jei turite klausimų man (pvz. kodėl įdėtas n atnaujinimas, ko čia srw griauni?), parašykite juos man į asmeninę žinutę. Šiandien apie 23h atsakysiu į klausimus savo daily bloge. Turit progą išsiklausinėti kas ir kodėl daryta (o gal dar kažką įdomesnio užduosit?)

 12. Prie moderatorių komandos prisijungia @Dovis_Elemo, kurio kandidatūra buvo išrinkta kaip geriausia.

 13. Atnaujinimai komandos sudetyje: Lukas_Cola ir Lukas_Svr perkelti į glob. moderatorius. Darius_Blogizzz grįžta į komandą kaip forumo moderatorius ir užima media skilties moderatoriaus pareigas (buvo užpildęs anketą). Svr skiltis (prisistatymai, pamokos, pagalba ir pnš) perims dar vienas naujas moderatorius, kurį išrinksime iš jau užpildytų anketų su komanda, kadangi visi kandidatai jau atsijungę ir miega vis tiek. 

 14. Atnaujinti forumo grupių GFX darbai, už kuriuos dėkoju @Darius_Blogizzz

 15. Manau visiem ne paslaptis, jog atnaujinimų pats tokių nepadaryčiau. Taigi, nebėra ko slėpti, ir noriu pranešti, jog su projektu man padės @Lewis_Collins, prisidėdamas prie modifikacijos kodavimo. Visais kitais klausimais kaip ir seniau kreipiamės į mane, o Lewis prižiūrės VVP klaidų ir atnaujinimų skiltis :) Sėkmės jam, sėkmės mums visiems!

 16. Problemos dėl "lago" yra iš mūsų hostingų tiekėjų pusės, tad iš savo pusės nieko negaliu padėti, teks pakentėti.

  1. Vilius_Extra

   Vilius_Extra

   Nieko tokio , pakentėsime.

  2. Saška_Finazonik

   Saška_Finazonik

   Porą valandų be sampo pagyvens žmonės gi gal nenumirs jau. 

  3. Matthew_Kiwi

   Matthew_Kiwi

   Pabendravau su šeima, visai malonūs žmonės

 17. Minimali (nors davusi man per kišenę, heh) naujovė forume - nuo šiol matysite kas perskaitė tam tikrą temą. Naudingiausia bus matyti administratorių ir kitus papeikimus - matė savo papeikimą ir ignoravo jį ar apskritai nė nematė.

  1. Rodyti daugiau komentarų  14 more
  2. Ridas

   Ridas

   @Mantas_Cassilas va serve test buvo, gal rado bugų kokių, greičiau ištaisysim, greičiau paleisim.

  3. Vikarijus_Finger

   Vikarijus_Finger

   @Ridas naujovė būtų itin veiksminga, jeigu tokios skiltys, kaip papeikimai, ir ten esančios temos būtų matomos tik prisijungusiams lankytojams, nes jeigu tu tą temą tikrinsi atsijungęs, niekas nežinos, kad tą temą skaitei ir tada naujovė nebebus tokia veiksminga ;)

  4. Mantas_Cassilas

   Mantas_Cassilas

   @Ridas Kiek te maceu, tai db veikia tos komandos kelios, bet jei reik kai neturesiu naktim kaip as megstu paziesiu :?

 18. Ačiū už tūkstantį patiktukų, @Tom_White sveikas. <3

  1. Rodyti daugiau komentarų  3 more
  2. Saška_Finazonik

   Saška_Finazonik

   Ta proga 200kredų užmesk man (angel)

  3. The_Smecher
  4. Lukas_Svr

   Lukas_Svr

   ta progą galią čyt skiltį grąžink skatapaza

 19. Skundai patikrinti, jei ką praleidau, pakomentuokit. Naujieji atsiblokavimų prižiūrėtojai - The_Smecher ir Lukas_Svr.

  1. Rodyti daugiau komentarų  24 more
  2. Lukas_Svr

   Lukas_Svr

   tai ne ne , i vvp eisiu ird atmetinet

  3. The_Smecher

   The_Smecher

   @Dovis_Elemo Kaip Msw? Kaip Svr? Nebuvo niekad jie užėmė kažko aukščiau nei serverio prižiūrėtojo.

  4. San_Dievas
 20. Sveikinu, Ryti, su gimtadieniu <3! Dėkoju už tavo visą darbą projekte, indėlį įneštą į RLS (thx). Gražios šventės, susitiksim RLS EXITe?? (music)

  1. Rytis_Gun

   Rytis_Gun

   Dėkui, Ridai. Lauksiu Exite ;-)

  2. Dzioraldas_Golden

   Dzioraldas_Golden

   Prisidedu prie sveikinimų. BŪK LAIMINGAS! <3  tikiuosi, jog puikiai toliau bendrausim ne tik per ekraną, bet ir toliau šėlsim realybėj :D

Copyright © 2012-2019 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Important Information

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su Terms of Use.