Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Ridas

Administratorius
 • Pranešimų skaičius

  5.121
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  88

Būsenos atnaujinimai, kurių autorius Ridas

 1. Pro_Mode nušalintas nuo rusų mafijos dir. pavaduotojo pareigų dėl darbo rangų pardavinėjimų, kartu įtrauktas ir į dir./pav. nalogą bei užblokuotas 1000h

   

  Labai liūdna, kai žaidėjai iš administracijos tikisi, jog serveryje žaistų daugiau žaidėjų. Kaip jūsų manymu turėtume kviesti žaidėjus, kai mūsų senbuviai juos apgaudinėja ir naikiną viską, dėl ko stengiasi projekto komanda? 

  1. Rodyti daugiau komentarų  13 more
  2. Toyo_Yello

   Toyo_Yello

   Si karta as niekuom dėtas aciu dievuj!!

  3. Vincente_Delboske

   Vincente_Delboske

   silpnai ridas, coler laikais devynetus uz kenkeja, servo vezy dedavo

  4. Ridas

   Ridas

   #prieCoolerBuvoStipreu

 2. Šiandien, Black Friday proga, perkant kreditus, jų gausite 25% daugiau nei įprastai!

   

  P.S. Kurioje vietoje aš nusifotkinau, hmm? 

   

  1. Matas_Matt
  2. Lukas_Zip

   Lukas_Zip

   Blyat, žadėjau paypalu pirktis už 25€ vakar vos nesusigundžiau, o dabar kai tokia progą jau nebėr shaibu xd

 3. Šiokios tokios korekcijos forumo skiltyse, žiūrėsim ar pasiteisins.

 4. Be pirmadienio tikrai neturėsiu galimybės naudotis kompiuteriu (tiksliau pakrovėjas loptopo sulaužytas ;) ), atsiprašau už laukimą dėl skundų patikrų, bet anksčiau neturiu laiko ieškoti pakrovėjo per visą Vilnių, nes rast jį bus ne ez, eiliniai „universalūs” nesueis.

 5. Šį savaitgalį esu išvykęs į Švediją, viską patikrinsiu pirmadienį vakare.

 6. Iš jau esamų anketų į moderatoriaus pareigas išrinkome tris naujus komandos narius, prisidėsiančius prie geresnio RLS'o rytojaus kūrimo! Sveikinimai Black_Kodak, Invision_Power bei Nobody_Ellse!

   

  sorry Ses, next time maybie

 7. Naujasis emigracijų prižiūrėtojas - Vikarijus_Finger. Ačiū visiems dalyvavusiems, tačiau šįkart komanda pasirinko Vikarijų, kurio didelis indėlis į projektą buvo pastebėtas ir įvertintas. Linkime sėkmės su naujosiomis pareigomis ir sveikiname patekus į projektą komandą!

   

  Kiti dalyviai gavę balsų iš komandos narių turės didesnį šansą prisijungti prie forumo moderatorių, kuriuos iš jau esamų anketų tikrinsime šiomis dienomis, taip papildydami ir moderatorių komandą.

  1. Rodyti daugiau komentarų  10 more
  2. Hero_Master

   Hero_Master

   Sveikinu tave Vikarijau, nedeliosi free isp ane?

  3. Neivis_Extra

   Neivis_Extra

   Sveikinu, Vikarijau, buvai tikrai vertas šių pareigų, nors iš pradžių neatrodei rimtas, bet pamačiau, kad turi daug potencialo ir drąsos. GL HF, Amigo! 

  4. Matas_Matt

   Matas_Matt

   sveikinu buk geresnis negu dziora...

 8. Sveiki!

  Kadangi per keletą dienų netekome jau trijų, vienas svarbiausių pareigas ėjusių ir aktyviausių komandos narių, paprašysiu laiko, kad kartu su jau likusia komandos dalimi galėtume pilnai jas išspręsti.

  • Pagalbininko pareigų kol kas neužims niekas - pripažįstu, pripratau, kad kokybiškas komandos darbas suteikė man daug laisvės nuo projekto, net nebepamenu kada paskutinį kartą teko daryti kokius nors sprendimus ar elementariai tikrinti skundų skiltį. Nutolau nuo projekto, todėl vėl pradėdamas daryti tai, ką už mane darė Tom_White, viliuosi vėl aktyviai grįžti į projekto veiklą bei žinoti tai, kas vyksta mūsų serveryje.
  • Direktorių prižiūrėtojo pareigas perima Džioraldas_Golden - ilgametis projekto dalyvis, per plauką netapęs projekto pagalbininku, dabartinis komandos narys ir jau buvęs DP pilnai susitvarkys su pareigomis bei tikiuosi, jog išaugins dar vieną naują DP narį.
  • Su TeamSpeak situacija šiek tiek kitokia. Tai mažiausias projekto gabalėlis apskritai per visą mano RLS karjerą, niekuomet tai nebuvo ta erdvė, kur daryčiau kokias nors reformas, ieškočiau asmenų į komandą. Pats TeamSpeak apsiimti neplanuoju, bandysiu surasti žmogų, kuris apsiimtų TeamSpeak veikla, didžiausia tikimybė jog tai bus vienas iš dabartinių TeamSpeak komandos narių.
  • Emigracijų priežiūroje situacija nesikeičia, Džioraldas kol kas tęs darbus ir kaip emigracijų prižiūrėtojas, ties tuo kol kas nelabai yra ką pakomentuoti.

  Ačiū buvusiems komandos nariams už tvarų darbą bei puikias emocijas, padarėte tai, dėl ko RLS yra RLS.

  1. Rodyti daugiau komentarų  10 more
  2. Andrius_Crazy

   Andrius_Crazy

   tu nenorek kad rapas sudauzytu tave oboly

  3. Vierch_Rajon
  4. Rytis_Gun

   Rytis_Gun

   @Mantas_Sviderskas siulau si bicai priziuretojo pareigas mldc yra kaunietis 

 9. Prie komandos prisijungia Alfred_Pennyworth, kuris prie projekto prisideda kaip jos koduotojas. Linkime sėkmės bei sveikiname prisijungus!

 10. Sveiki. Asmeninėmis žinutėmis, skundais bei velykiniais prizais bus pasirūpinta iki 30d. vakaro.

  1. Rodyti daugiau komentarų  6 more
  2. Zenia_Bass

   Zenia_Bass

   ka padarysi nks taj nks yra tu servu tj mirs sitas jei taip daro :D varau i gtalg adgal kur ir pries rls losiau jei nori galim kartu...

  3. Ridas

   Ridas

   Tie, kurie tinkamai užpildė, laikėsi visų skundo anketos pildymo taisyklių, tiems jie ir buvo patikrinti. Pvz. Zenia sukūrė gal 5 temas, kiekvienoj po vieną sakinį, be jokios anketos ar net informacijos :D

  4. Justas_Ses

   Justas_Ses

   matos, kad is gtalg, nes ju rastingumas baisusXD

 11. Lewis palieka mūsų komandą.

   

  Ačiū jam už pagalbą, kai man jos reikėjo labiausiai. Nuoširdžiai skyrė daugybę savo laiko bei per pirmajį mėnesį pakeitė RLSą neįtikėtinai. Tikiuosi dar susitiksime.

  1. Rodyti daugiau komentarų  24 more
  2. Kučė_Bora

   Kučė_Bora

   @Lewis_Collins "Atsisakiau ne po Smecho posto, o po White blogo." Pažiūrim:

    

   •  Lewis, žmogus, kuris tikrai atidavė nuoširdžiai daug savęs RLSui, kad turėtume jį tokį, kokį turim ir dabar. Tik Lewis yra naujas žmogus, ir jis nebuvo supažindintas su mūsų kandžia community, kurie visiškai neturi padėkos jausmo
   • Įsivaizduokit šviesų žmogų, kuris buvo staigiai įmestas į juodą skylę su daug juodų būtybių? Ar jis ilgai taps šviesus?
   •  jis žmogus, ne robotas, bet su visu šitu, jis išbraukė savo minimum mėnesį miego, kad turėtume sistemas, kurias turime dabar. Nemanau, kad kažkas ne dėl +1 pranešimo yra jam padėkojęs už tai, bet aš, atstovaudamas direktorius, pavaduotojus ir žaidėjus, norėčiau padėkoti būtent Jam, už jo įdėta darbą. Ačiū!
     

   sr kad bandė už tave pastovėt, nebepasikartos

  3. Heress_Unn

   Heress_Unn

   rls smarkiai nusmuko po d0Nt pasitraukimo. Nekalbant apie stipriai krentantį žaidėjų skaičių, kuris sunkiai 50 perkopia, tuo labiau jau net koduotojo nėra pastovaus.

  4. Lewis_Collins

   Lewis_Collins

   Ka turi White postas ir bandymas uz mane pastovet? As tirsiog supratau, kad man vietos cia nera ir pacio laiko nebera kikek jo buvo pirmaji su puse menesio. If im gonna be honest with you, White turbut vienas is protingiausiu komandoje esanciu zmoniu nors ir buvo gincu, respecto jam taip kaip tvarko viska - daug.

   white postas man leido suprast, jog situacija negereja, o mano aktyvumas negeres dar bent dvi savaites, tad parasiau Ridui ir paklausiau jei iseinu kas kaip - sake, kad mano sprendimas ir pasitraukiau. Galetum rekaut jei buciau pradejes prasyt simtus euru, grasines modo platinimais ir kitu sudu.

   atsiprasau, kad is vis bandziau daryt atnaujinima sitam serveriui. Graziai rido paprasysiu, kad galimai visus isimtu.

 12. Kovas ir balandis tikriausiai bus tie pirmieji du mėnesiai per visą gyvenimą, kai tiek daug laiko skirsiu darbui ir namuose ką veiksiu, tai tik miegosiu.  Dėl to šiek tiek nukentės mano (automatiškai ir visko serverio) aktyvumas, nors skundus kaip ir toliau stengsiuosi patikrinti kaip visada - maždaug kas savaitę. Turiu daug atsakomybių, į kurias įsigilinti, išmokti bei sugebėti greit viską padaryti yra nelengva užduotis. Atsiprašau, jog dėl mano kaltės kenčia jūsų žaidimas, bet pažadu, jog gegužės mėnuo bus tikrai įdomus bei kupinas naujovių!

 13. Lietuvos Respublikos nepriklausomybės atkūrimo diena, tad ta proga šimtą vieną kartą dėkoju @Lukas_Svr už šį pusmetį darbo kartu. Puikiai pamenu, kiek kartų Lukas yra kandidatavęs į pareigas ir kiek daug pastangų į tai dėdavo.. Kol pavyko - praėjo daug laiko, bet jis nepasidavė. Svr sugebėjo atstovaudamas mafijų/gaujų pusę išlaikyti nešališkumą, drąsiai sakyti savo nuomonę išlaikant šaltą protą. Jis - tikras pavyzdys daug RLSo žaidėjų, tad dar kartą dėkoju jam už visus darbui projekto labui bei linkiu sėkmės, į kurią įeina ir sėkmė kažkada grįžti į komandą!

 14. Sveiki. Vyko forumo atnaujinimo darbai, dėl ko svetainė nebuvo pasiekiama kurį laiką vakar. Atnaujinimų eigoje turime ir minusą - įvyko dviejų dienų rollback. Na, bet dabar forumas veikia greičiau, o ir gifais galime dalintis ;)

  excited dog GIF by TikTok

 15. Sveiki. Viską peržiūrėsiu rytoj per pietus, kadangi pastarąsias dvi dienas buvau darbe ir neturėjau laiko.

   

 16. Atsiprašau dėl neaktyvumo - šią savaitę daug įvairių reikaliukų, savaitgalį viską patikrinsiu ir sutvarkysiu. Ačiū už jūsų kantrybę, myliu.

 17. Atnaujintos projekto taisyklės: Išskaidytos į žaidimo ir forumo, taip pat supaprastintos ir aiškesnės. Senoje taisyklių temoje buvo daug pasenusių dalykų bei neaiškumų, kadangi tekstas didelis ir rasti konkrečios informacijos reikėjo gan ilgai. Dabar viskas paprasčiau ir aiškiau, kaip žaidėme taip ir žaidžiame toliau, kviečiu perskaityti ir susipažinti!

 18. Serveryje neturime nei vieno žaidėjo, turinčio nuosavą Burrito, o paskutinį kartą matėme šią tr. priemonę dar kai serveryje buvo GP ir NP. VVP aukcione kviečiu įsigyti šią mašiną ir kol kas būtų vieninteliu jos savininku! Aukcijonas vyksta VVP, su nugalėtoju susisieksiu asmeniškai pats!

   

  Vehicle_482.jpg

 19. Sveiki. Jei turite klausimų man (pvz. kodėl įdėtas n atnaujinimas, ko čia srw griauni?), parašykite juos man į asmeninę žinutę. Šiandien apie 23h atsakysiu į klausimus savo daily bloge. Turit progą išsiklausinėti kas ir kodėl daryta (o gal dar kažką įdomesnio užduosit?)

 20. Prie moderatorių komandos prisijungia @Dovis_Elemo, kurio kandidatūra buvo išrinkta kaip geriausia.

 21. Atnaujinimai komandos sudetyje: Lukas_Cola ir Lukas_Svr perkelti į glob. moderatorius. Darius_Blogizzz grįžta į komandą kaip forumo moderatorius ir užima media skilties moderatoriaus pareigas (buvo užpildęs anketą). Svr skiltis (prisistatymai, pamokos, pagalba ir pnš) perims dar vienas naujas moderatorius, kurį išrinksime iš jau užpildytų anketų su komanda, kadangi visi kandidatai jau atsijungę ir miega vis tiek. 

Copyright © 2012-2019 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Important Information

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su Terms of Use.