Gaujos ir vėl aktyvios savaitgaliui! Pildykite anketas gaujų skiltyse.

Ridas

Administratorius
 • Pranešimų skaičius

  4.930
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  81

Ridas paskutinis laimėjimas - Gegužė 12

Tą dieną Ridas turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

1.456 Valdau

Apie Ridas

Kontaktai

 • Skype
  ridas.
 • Discord
  Ridas#0715

Informacija apie narį

 • Miestas
  Vilnius
 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • Administratorius
  Pagrindinis
 • VIP narys
  Taip
 • Darbas
  Kareivis

Profilio peržiūros

250.139 profilio peržiūros
 1. 1. Jūsų Vardas_Pavarde: tom white 2. Jūsų /info lentelė ir juodųjų sąrašu nuotrauka: mama pc laidus atime nes nd nepadariau ryt ikelsiu ok 3. Argumentai, kodėl renkates Policijos Departamenta, o ne Kariuomenės srity: si sritis geresne turi gera drk pav manau man cia patiktu labai 4. Ar sutinkate, jog jei anksčiau paliksite "Kursanta" pateksite į Policijos juodaji sąraša? ne wtf uska 5. Raktinis žodis: raktas??
 2. Prašymo laikinai užtildyti ar įkalinti žaidėją anketa Tave įžeidė, sutrukdė tavo rengiamą renginį ar kitaip tau pakenkė kažkuris iš žaidėjų? Apie tai gali pranešti šiame forume! Pagrindinė informacija Šią skiltį prižiūri tik 4lvl/5lvl serverio administratoriai. Anketą rašyti gali tik tas žmogus, kuris buvo tiesiogiai paveiktas nusižengimo. Šios skilties temas moderuoja forumo globalūs moderatoriai. Komentuoti temoje gali tik temos autorius, kaltinamas žaidėjas, administratorius nubaudęs kaltinamą žaidėją. Išimtis taikoma tik projekto komandai. Bausti šioje temoje įrašytus žaidėjus gali visi projekto administratoriai turintys tam privilegijų, tačiau jei neteisėtai užtildysite ar įkalinsite žaidėją nepatikrinę pilnai anketos ir nepasidomėję ar bausmė tikrai turi būti - būsite nubaustas pats. Melagingi prašymai = bausmės. Anketose įrodymai privalomi: tai turi būti nuotrauka arba vaizdo įrašas, žaidime turi matytis projekto laikrodis bei turi būti įjungtas /timestamp. Anketos galioja tik tuo atveju, jei nuo temos sukūrimo pradžios nepraėjo bent 6h. nuo padaryto pažeidimo. Administratorius, nubaudęs žaidėją šioje forumo skiltyje, privalo nedelsiant įkelti įrodymus kuriuose aiškiai matytųsi, jog bausmė buvo suteikta. Jei administratorius nubaudžia žaidėją ir neįkelia įrodymų, toks administratorius yra baudžiamas dviem įspėjimais. Griežtai draudžiama naudoti /unjail ; /unmute komandas prieš įkalintus ar užtildytus žaidėjus, kurie bausmes gavo pagal parašytą prašymą. Užblokavimo prašymai keliauja čia >> https://forumas.rls.lt/forum/13/ Anketa Žaidėjo Vardas_Pavardė, kuris padarė pažeidimą?: Kokį pažeidimą padarė žaidėjas?: Pažeidimo įrodymai:
 3. Atmesta. Jūsų IP adresu jau buvo atlikta imigracija.
 4. Tai gal sakau.. Kokį modą man duok jei jau už tavęs ištekėsiu :d

 5. Prie komandos prisijungia Alfred_Pennyworth, kuris prie projekto prisideda kaip jos koduotojas. Linkime sėkmės bei sveikiname prisijungus!

 6. Visų pirma, administratorių prižiūrėtojas nėra atsakingas direktorių prižiūrėtojui, jog po kiekvieno pokyčio taisyklėse turėtų pats domėtis kas pasikeičia darbų srityse, o DP turi informuoti AP apie pasikeitusią tvarką. Situacija - 50/50, kadangi dėl apsaugos statuso nežinomybė verda jau seniai ir nei vienas DP narys (įskaitant ir save patį) nebuvo susidūrę su tokiais papeikimais. Pats apsaugos niekada nepriskyriau prie teisėsaugos, o kaip ir wiki nurodyta - apsauga yra civiliai. DP pakeitę apsaugos struktūrą, turi informuoti tiek projekto pagalbininką, tiek wiki prižiūrėtoją, jog būtų atnaujinta informacija, tiek AP narį - jei to nebuvo, reiškiasi galioja senoji tvarka - apsauga priskiriama prie civilių. Atmesta.
 7. Trečiojo įspėjimo dėl tokio dalyko skirti tikrai neketinu. Tikiuosi Mantas suprato savo klaidą ir daugiau panašių dalykų nebepakartos. Apskritai, nelabai suprantu daugelio norą nuversti Mantą - jis savo darbą atlieka gerai ir net neįsivaizduoju kas galėtų pakeisti jo vietą - susitvarkyti su kasdieniniais hate'ais, būti visų vengiamam, nes tavo pareigos yra tik tos, kuriomis baudi kitus žaidėjus. Daugiau supratimo - mažiau verkšlenimų dėl kiekvienos didesnės smulkmenos.
 8. sveikas kaip tau nauseda prezidentas

 9. isbus sysas tris menesius direktorius - lygiai po triju menesio jo isbuvimo ikeliu 3 naujus mapp darbus i serveri. sveikinu XD
 10. Sveikas, gali gal pažiūrėti sms?