Gaujos ir vėl aktyvios savaitgaliui! Pildykite anketas gaujų skiltyse.

Ridas

Administratorius
 • Pranešimų skaičius

  4.930
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  81

Visas forumo dalyvio Ridas turinys

 1. 1. Jūsų Vardas_Pavarde: tom white 2. Jūsų /info lentelė ir juodųjų sąrašu nuotrauka: mama pc laidus atime nes nd nepadariau ryt ikelsiu ok 3. Argumentai, kodėl renkates Policijos Departamenta, o ne Kariuomenės srity: si sritis geresne turi gera drk pav manau man cia patiktu labai 4. Ar sutinkate, jog jei anksčiau paliksite "Kursanta" pateksite į Policijos juodaji sąraša? ne wtf uska 5. Raktinis žodis: raktas??
 2. Prašymo laikinai užtildyti ar įkalinti žaidėją anketa Tave įžeidė, sutrukdė tavo rengiamą renginį ar kitaip tau pakenkė kažkuris iš žaidėjų? Apie tai gali pranešti šiame forume! Pagrindinė informacija Šią skiltį prižiūri tik 4lvl/5lvl serverio administratoriai. Anketą rašyti gali tik tas žmogus, kuris buvo tiesiogiai paveiktas nusižengimo. Šios skilties temas moderuoja forumo globalūs moderatoriai. Komentuoti temoje gali tik temos autorius, kaltinamas žaidėjas, administratorius nubaudęs kaltinamą žaidėją. Išimtis taikoma tik projekto komandai. Bausti šioje temoje įrašytus žaidėjus gali visi projekto administratoriai turintys tam privilegijų, tačiau jei neteisėtai užtildysite ar įkalinsite žaidėją nepatikrinę pilnai anketos ir nepasidomėję ar bausmė tikrai turi būti - būsite nubaustas pats. Melagingi prašymai = bausmės. Anketose įrodymai privalomi: tai turi būti nuotrauka arba vaizdo įrašas, žaidime turi matytis projekto laikrodis bei turi būti įjungtas /timestamp. Anketos galioja tik tuo atveju, jei nuo temos sukūrimo pradžios nepraėjo bent 6h. nuo padaryto pažeidimo. Administratorius, nubaudęs žaidėją šioje forumo skiltyje, privalo nedelsiant įkelti įrodymus kuriuose aiškiai matytųsi, jog bausmė buvo suteikta. Jei administratorius nubaudžia žaidėją ir neįkelia įrodymų, toks administratorius yra baudžiamas dviem įspėjimais. Griežtai draudžiama naudoti /unjail ; /unmute komandas prieš įkalintus ar užtildytus žaidėjus, kurie bausmes gavo pagal parašytą prašymą. Užblokavimo prašymai keliauja čia >> https://forumas.rls.lt/forum/13/ Anketa Žaidėjo Vardas_Pavardė, kuris padarė pažeidimą?: Kokį pažeidimą padarė žaidėjas?: Pažeidimo įrodymai:
 3. Atmesta. Jūsų IP adresu jau buvo atlikta imigracija.
 4. Prie komandos prisijungia Alfred_Pennyworth, kuris prie projekto prisideda kaip jos koduotojas. Linkime sėkmės bei sveikiname prisijungus!

 5. Visų pirma, administratorių prižiūrėtojas nėra atsakingas direktorių prižiūrėtojui, jog po kiekvieno pokyčio taisyklėse turėtų pats domėtis kas pasikeičia darbų srityse, o DP turi informuoti AP apie pasikeitusią tvarką. Situacija - 50/50, kadangi dėl apsaugos statuso nežinomybė verda jau seniai ir nei vienas DP narys (įskaitant ir save patį) nebuvo susidūrę su tokiais papeikimais. Pats apsaugos niekada nepriskyriau prie teisėsaugos, o kaip ir wiki nurodyta - apsauga yra civiliai. DP pakeitę apsaugos struktūrą, turi informuoti tiek projekto pagalbininką, tiek wiki prižiūrėtoją, jog būtų atnaujinta informacija, tiek AP narį - jei to nebuvo, reiškiasi galioja senoji tvarka - apsauga priskiriama prie civilių. Atmesta.
 6. Trečiojo įspėjimo dėl tokio dalyko skirti tikrai neketinu. Tikiuosi Mantas suprato savo klaidą ir daugiau panašių dalykų nebepakartos. Apskritai, nelabai suprantu daugelio norą nuversti Mantą - jis savo darbą atlieka gerai ir net neįsivaizduoju kas galėtų pakeisti jo vietą - susitvarkyti su kasdieniniais hate'ais, būti visų vengiamam, nes tavo pareigos yra tik tos, kuriomis baudi kitus žaidėjus. Daugiau supratimo - mažiau verkšlenimų dėl kiekvienos didesnės smulkmenos.
 7. isbus sysas tris menesius direktorius - lygiai po triju menesio jo isbuvimo ikeliu 3 naujus mapp darbus i serveri. sveikinu XD
 8. Atmesta. Moderatoriai turi pilną teisę paslėpti būsenos pranešimus savo nuožiūra, jei mano, jog jie yra netinkami.
 9. Negyvenam 2001, jog apsibarakaduotume. Stebėti nereiks, ~30min. tarpe padarysiu, kad bėgliai negalėtų naudotis jailo pickupu.
 10. 1. Nėra tokio dalyko kaip banko pinigai. Jei kažkas pinigus gauna, kažkas turi ir jų netekti. Jei teisėsauga nepraras nieko už savo pralaimėtus grobimus, tada tiesiog mafijos gamins "orinius" pinigus = pinigai augs serveryje iš oro = prastės ekonomika. To RLS'e neleisiu - esam projektas su viena stabiliausių ekonomikų, taip ir turi likti. 2. Gaudyti tol, kol bėglio mašina sprogs / jis bus priverstas iš jos pasišalinti / dirbti su kolega, kuris darytų driveby / laiku iššokti iš darbinės tr. priemonės (pvz. kai atsirenkia į siena bėglys). Būdų daug. 3. Bėgliai, tyčia atsisėdę į kalėjimą gali būti traktuojami kaip serverio klaidų naudotojai ir už tai galima juos blokuoti (/ban). Neužilgo padarysiu, jog bėgliai savo noru į kalėjimą neatsisėstų.
 11. Jungiant policiją ir FTB, aš testavau viską ką tik galėjau. Atsiprašau už sukeltus nepatogumus.
 12. 1. Septyni metai vienodos spalvos - laikas šiokiems tokiems pokyčiams! Priprasim. 2. O kas čia blogo? ;/ 3. Vyr. departamentas yra skirtas tik įsidarbinimui bei lėktuvų pasiėmimui. Tai nėra darbo garažas ar pnš. Norėjau pabandyti tokį modelį, papildant mūsų ir taip menką San Fierro miestą, pažiūrėsim kaip gausis. 4. Teisėsaugos darbas yra ginti pastatus apskritai be premijos. Jų fondai auga nuo baudų, policija turi radarus, kalėjimą. Mafijoms pinigai eina tik iš darbuotojų važinėjimų su darbinėmis. Dabar, kai mafijos turės galimybę kovoti tarpusavyje, sumažėjo teisėsaugos, spėju, jog kovos galbūt prasidės apskritai tik 1 mafija vs 2 teisėsaugos sritys. Sunkiau mafijom bus grobimuose, dėl ko ir prizas didesnis automatiškai. Serveryje per mažai žaidėjų, jog reikėtų laikyti tris atskirus teisėsaugos darbus. Direktoriai dažnai būna silpni, nesurenka komandų, neišnaudoja darbo potencialio - dabar teisėsauga taps stipresnė, jei turės geras galvas. Kaip ir visiška pieva lekiant ant 300km/h insta surakinti ir sustabdyti. Niekas netrugdo dirbti po du - vienas važiuoja, kitas driveby daro. Kol turit /bega, tikrai įmanoma pabandyti prisitaikyti prie naujovių, jei bus bloga situacija - tvarkysim
 13. rls.lt - septyni metai kartu! Prabėgo dar vieni metai. Tiesa pasakius, net pats nepajutau kaip greitai prabėgo dar vieni metai. O Tu? Net sunku patikėti, kad išgyvenome jau tiek daug, o ypač per šiuos metus, kai buvo tiek visko daug: begalę pakitimų taisyklėse, komandos struktūroje bei atnaujinimuose - net ir projekto savininkas pasikeitė! Manau galiu drąsiai teigti, jog šie metai mums buvo vieni svarbiausių per visą tą laikotarpį ir labai džiaugiuosi, jog dauguma Jūsų buvo šių pasikeitimų dalimi! Jūs, projekto žaidėjai, esate viskas ką turi šis projektas - mūsų unikali bendruomenė yra pati nuostabiausia kokią man tik teko kada nors pažinti. Būtent jūs ir esate priežastis, kodėl esu čia bei dėl ko yra RLS! Didžiulis AČIŪ visiems bendruomenės nariams už puikias akimirkas kartu - nuo įvairiausių pokštų forumo temose iki didžiausių projekto dramų! Kviečiu dalyvauti konkursuose, „pasigriebti“ puikius prizus bei pasimėgauti tuo, ką sukūrėme kartu per šiuos 7 metus! rls.lt - ką nuveikėme per tuos septynis metus? Serveryje turime net 154'817 sukurtas vartotojų paskyras! Serveryje turime visi kartu sukaupę net 569,303,783€ valiutos! Forume turime net 19'878 vartotojų paskyrų! Forume turime sukurtų 15'177 temų, kurias kuriose parašyta net 174.771 pranešimas! Kartu pasiekėme 249 žaidėjų rekordą! Facebook paskyroje turime 1'420 patiktukų! Discord platformoje net 368 grupės narius! 2'149 užblokuotų IP adresų ! 2'934 užblokuotų vartotojų paskyrų !
 14. 3.6.9 ATNAUJINIMAI Išimtas FTB darbas. Direktoriai bei pavaduotojai negalės įspėti darbuotojų, kurie yra jungimosi į žaidimą būsenoje. Policija ir armija gaus daugiau pinigų už sėkmingus grobimus į dfondą (pasidalins FTB dalį) (po 4000e) Laimėjus banko/žmogaus grobimą, mafijos dabar į darbo fondą gaus 50'000e (teisėsauga praras po 25'000e) Laimėjus banko grobimą mafijai, pinigų maišą padėjęs žaidėjas gaus 10'000e (buvo 2000e), bei po 10 įrankių ir chemikalų (buvo po 4) Laimėjus banko grobimą teisėsaugai, pinigų maišą padėjęs žaidėjas gaus 10'000e (buvo 1000e). Laimėjus žmogaus grobimą teisėsaugai, ji į darbo fondą gaus po 10'000e (buvo 3'000e) Policija nuo šiol gali naudotis /nark komanda. Teisėsaugai įdėtas šaunamasis tazeris, kurį pasiimti galima kartu su savo darbo ginklais. Šaunamasis tazeris turi 5 kulkas. Žaidėjas, pašautas iš tazerio būna nukrečiamas elektros - nebegali pajudėti 4 sekundes. Draudžiama naudotis sistema iki tol, kol direktorių prižiūrėtojai jums leis tą daryti (pvz. sukurs taisykles dar kokias nors.) Atnaujintas policijos departamentas - keturios naujos bazės: Vyriausiasis departamentas - Šioje vietoje galima įsidarbinti į policiją, joje yra sraigtasparniai. Pirmasis departamentas - vienas iš policijos padalinių. Antrasis departamentas - vienas iš policijos padalinių. Federalinis tyrimų biuras - vienas iš policijos padalinių, skirtas grynai FTB padaliniui. Policijai viena iš aprangų (/skinas) pakeista į FTB agento aprangą. Policija gavo buvusį FTB transportą (bullet, fbi rancher, lvpd) Į /gps įdėtos naujos policijos departamento bazės. Palikus darbą, sistema iš žaidėjo atims jo turimus ginklus. Administratoriui pasiėmus ginklus (/ginklai), apie tai praneš netoliese esantiems žaidėjams. Duoti ginklus galima nuo 10 kulkų (nebe 1) 4 lygio administratoriai gali naudoti /unmute komandą be apribojimų. Į keletą minimap'o vietų įdėta papildomai iconų. Teisėsauga nebegali naudoti /ant komandos būdami tr, priemonėje. Mafijos nuo šiol gali grobti viena kitos bazę. Norint pradėti tokį grobimą mafijos direktorius ar pavaduotojas turi panaudoti komandą /grobtibaze. Turi būti prisijungę bent 5 kitos mafijos nariai. Už kiekvieną grobimo minutę gaunamas pelnas - 50e/min iš kitos mafijos darbo fondo (kai pilnai susipažinsim su sistema, bus padidintas). Sistema dar gali turėti klaidų, tad visas klaidas praneškite VVP.RLS.LT ir jei randate klaidų, jomis naudotis draudžiama! Draudžiama naudotis sistema iki tol, kol direktorių prižiūrėtojai jums leis tą daryti (pvz. sukurs taisykles dar kokias nors.) Mafijos nuo šiol gali grobti viešuosius pastatus. Norint pradėti tokį grobimą mafijos direktorius ar pavaduotojas turi panaudoti komandą /grobtipastata. Turi būti prisijungę bent 8 teisėsaugininkai. Už kiekvieną grobimo minutę gaunamas pelnas - 100e/min iš teisėsaugos sričių darbo fondo (50e iš PD, 50e iš armijos). Šiuo metu, kol susipažinsim su nauja sistema, grobti galima tik savivaldybę. Sistema dar gali turėti klaidų, tad visas klaidas praneškite VVP.RLS.LT ir jei randate klaidų, jomis naudotis draudžiama! Draudžiama naudotis sistema iki tol, kol direktorių prižiūrėtojai jums leis tą daryti (pvz. sukurs taisykles dar kokias nors.) Kitas atnaujinimas planuojamas iki birželio pirmos, t.y. dviejų savaičių tarpe. Iki to laiko dar bus keletas klaidų taisymų. Tiesiog nespėjau padaryti visko, ką planavau. Vien dabar - 4:00h ryto, tiesiog nebepajėgiu toliau koduoti, tad keletą likusių darbelių atsidėsiu. Ačiū @d0Nt už pagalbą. 05-12 BUG FIX Sutvarkyta klaida, dėl ko nepilnai rodė tazerio naudojimo tekstą. RC Interjero klaida sutvarkyta. Bėgliai nebegali naudotis kalėjimo pickupais. Norint savo noru patekti į kalėjimą reikia neturėti bėglio statuso (teisėsaugininkai norėdami įvežti bėglį į kalėjimą, turi jam nuimti bėglio statusą!)
 15. Žaidėjo paskyra užblokuota trims mėnesiams, įtraukta į visų darbų juodąjį sąrašą.