Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Ridas

Administratorius
 • Pranešimų skaičius

  4.969
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  83

Visas forumo dalyvio Ridas turinys

 1. Kompensuosime nuostolius kreditais vėlai vakare, atsiprašom
 2. VVP sistemos pakeitimai, nauja aprangų sistema Sveiki. Kartu su naujuoju 3.7.1 versijos atnaujinimu atsinaujina mūsų projekto aprangų bei apskritai visų paslaugų sistema. Kreditų sistema bei paslaugų pirkimas persikelia į patį žaidimą, dėl ko iš VVP sistemos yra išimtas paslaugų pirkimas, t.y. drabužių, administratoriaus, VIP, įspėjimų nusiėmimų paslaugos. Taip pat VVP sistemos drabužių atvaizdavimas yra nebesuderinamas su dabartinėmis naujovėmis, dėl ko jūsų turimos aprangos VVP nebebus rodomos. Tikimės, jog šis pokytis bus į naudą visiems - norėdami nusipirkti paslaugų nebereikės iš žaidimo pereiti į VVP bei atvirkščiai. Žinoma, laikui bėgant (galbūt su d0Nt pagalba) VVP sistemą pritaikysime ir su nauja paslaugų sistema, tačiau kol kas norisi ją išbandyti dabartinėje stadijoje, galbūt ir papildyti jei atsirastų toks poreikis (VIP/Admin statusą pirkti ir daugiau nei 15d./30d., sukurti spec. VIP + Admin I/II/III lygio paketus ir pnš.). Kaip žinia, iš projekto bus pašalintos visos CJ (id:0) aprangos, dėl ko yra griežtai draudžiama prekiauti turimomis CJ aprangomis nuo šios temos paskelbimo. Papildyta: Žaidėjams, turėjusiems CJ aprangas išdalintos kompensacijos kreditais. Kadangi dauguma žaidėjų turėjo nusipirkę ir kitas aprangas už 50 kreditų iš VVP sistemos, turėjo kitas retesnis aprangas, visus žaidėjus kviečiu apačioje nurodytomis datomis apsilankyti serveryje, kadangi visomis šio savaitgalio dienomis vyks kreditų dalybos, kad nei vienas nebūtų nuskriaustas dėl patirtos žalos. 2019-08-16 nuo 19:00 iki 19:30 tarpe serveryje visiems tuo metu prisijungusiems žaidėjams bus išdalinta po 50 kreditų. 2019-08-17 nuo 19:00 iki 19:30 tarpe serveryje visiems tuo metu prisijungusiems žaidėjams bus išdalinta po 50 kreditų. 2019-08-18 nuo 19:00 iki 19:30 tarpe serveryje visiems tuo metu prisijungusiems žaidėjams bus išdalinta po 50 kreditų. Jei serveryje bus prisijungę bent 80 žaidėjų, kreditų suma dvigubinasi, t.y. bus išdalinta po 100 kreditų! Tikiuosi, jog serverio prižiūrėtojai šiomis valandomis jums surengs įvairių renginių, o teisėsauga bei mafijos valdžios leis savo darbuotojams juose dalyvauti nerengdami grobimų. Ačiū. Taip pat labai noriu padėkoti projekto komandai (ypač Alfred_Pennyworth, Tom_White, Darius_Blogizzz, Intoxas_Samp) bei testuotojams už milžinišką darbą kuriant 3.7.1 atnaujinimą, prie kurio darbo buvo iš ties visko daug. Ačiū Jums! Pasilieku teisę redaguoti kreditų dalinimo datas, todėl prašau besidominčių sekti šią temą.
 3. Po tiek laiko, atėjo laikas skirti prizus. Taip, žinau, turėjo visa tai įvykti kur kas greičiau, tačiau mano noras su šiuo konkursu virto niekuo. Šiuo konkursu tikėjausi, jog patys žaidėjai parodys man ką jie iš tiesų nori pamatyti projekte, ne pora sakinių, ne eilinių pasiūlymų su "naujokų misijos/gaujas perverčiam mafijas/apsauga prideti prie /teisesauga lenteles/+rep uždėti kitam žaidėjui ir t.t. Mano lūkestis buvo, jog ši tema bus atspintys to, kur komanda galėtų iškarto nuo A iki Z pamatyti didelės sistemos atnaujinimą, kaip pavyzdį galiu paimti narkotikų sistema. Tikėjausi, jog kažkas ją aprašys, kad sukurs kažką unikalaus, į sistemą įtrauks darbus, pvz. teisėsaugą/mafijas/fūristus, jog idėja bus sugeneruota taip, kad dar patys žaidėjai ją norės tobulinti. Deja, šios užduoties niekas neįvykdė. Kadangi tikėjausi daug, o gavau labai mažai, esu priverstas sumažinti prizų fondą (kadangi negavau tai, ko buvo prašoma,, logiška, kad už 1/10 idėjos dalį negaliu duoti viso prizo). Už šiokias tokias pastangas šie žaidėjai gauna po 500 kreditų: Hero_Master Pink_Nightmare Black_Kodak (geriausiai suprato konkurso prasmę, ačiū jam) Lukas_Zip Matthew_Kiwi
 4. labas, kiek skoloj į PM. Dar vienas ameizing darbas, ačiū Intox už darbą p.s. gal kas gali man parašą padaryt iš tos viršuj esančios foto, kurioj yra ta cool citata įmesta? ačiū
 5. Ką čia beatsakinėt, kai aiškiai matosi, jog nemoki žaisti RLS serveryje. Atmesta.
 6. Ačiū visiems dalyviams, pradedame rinkti nugalėtojus. Tas tikrai užtruks, kadangi tikėjausi mažiau, bet kokybiškesnių idėjų, o ne didelio mini idėjų sąrašo.. Primenu, kad vertinamos yra pačios idėjos, o ne jų parašytas kiekis.
 7. Idėja RLSui! Realybėje šiandien ieškome paparčio žiedo, kurį, pasak liaudies, gali rasti tik drąsūs bei išmintingi asmenys. Beieškant šio žiedo kviečiame prisidėti prie analogiškos paieškos - mums reikia, kad surastum tą pačią geriausią idėją RLSui, kuri, galbūt galėtų būti administracijos kelias į išpildymą! ------------------- Tikslas jums - Sukurti idėją, kuri būtų susijusi su mūsų projektu. Visiškai nesvarbu ar idėją yra susijusi su forumu/modifikacija ar tiesiog kokiu nors palinkėjimu žaidėjams. Idėja turi būti pilnai aprašyta, nuo mažų mažiausios a, iki pačios didžiausios Ž. Idėją turi būti taip sugeneruota, jog niekam nekiltų kokių nors klaustukų! Tikslas administracijai - Geriau suprasti ko žaidėjai tikisi iš mūsų projekto, duoti progą pasireikšti visiems projekto nariams su savo idėjomis, pasistengti, jog geriausios idėjos virstų realybe. Prizų sąrašas: vt. - 3000 kreditų, SandKing tr. priemonė bei VVP verslas. vt. - 2000 kreditų bei VVP verslas. vt - 1000 kreditų. ------------------- Papildoma informacija bei taisyklės Konkursą rengia pagrindinė projekto administracija. Konkurso nugalėtojus renka projekto komanda, atsižvelgdama į žaidėjų išreikštą palaikymą idėjoms (reputacijos sistema) Konkurso dalyviai parašydami savo idėjas šioje temoje įsipareigoja leisti jas naudoti RLS projekto vystymui. Konkurso prizininkai (pirmos trys vietos) turės galimybę prisidėti prie jų idėjų realizavimo, jei pgr. administracija nuspręstų bandyti įgyvendinti parašytas idėjas. Konkurso dalyvių skaičius neribojamas, idėjų skaičius taip pat. Rekomenduojama savo idėjas patalpinti į spoilerį. Konkursas vyksta iki liepos 1d. Vėliau tema užrakinama ir per savaitę laiko išrenkami nugalėtojai. Komentavimas leidžiamas tik konkurso dalyviams. Galima dalyvauti ir su savo idėjos komanda - prizus galima padalinti. Kuo daugiau galvų, tuo geriau! Parašytas idėjas galima pildyti bei redaguoti iki pat temos užrakinimo. Idėjos negali būti kopijuojamos. Rašant idėją jūs garantuojate, jog idėją sugalvojote pats būtent mūdų serveriui. TEMA SKIRTA ĮDOMIOMS, IŠSAMIOMS, ARGUMENTUOTAI NUO A IKI Z APRAŠYTOMS IDĖJOMS. Čia ne pasiūlymų tema, o konkursas. Pasieku teisę paslėpti komentarus, kuriuose nėra pilnų paaiškinimų, pavyzdžių kaip kas turi veikti, ar idėjos tiesiog nėra vertos būti čia (primenu - čia ne pasiūlymų skiltis). Sėkmės dalyviams, laukiame jūsų idėjos RLSui!
 8. Prašymo laikinai užtildyti ar įkalinti žaidėją anketa Tave įžeidė, sutrukdė tavo rengiamą renginį ar kitaip tau pakenkė kažkuris iš žaidėjų? Apie tai gali pranešti šiame forume! Pagrindinė informacija Šią skiltį prižiūri tik 4lvl/5lvl serverio administratoriai. Anketą rašyti gali tik tas žmogus, kuris buvo tiesiogiai paveiktas nusižengimo. Šios skilties temas moderuoja forumo globalūs moderatoriai. Komentuoti temoje gali tik temos autorius, kaltinamas žaidėjas, administratorius nubaudęs kaltinamą žaidėją. Išimtis taikoma tik projekto komandai. Bausti šioje temoje įrašytus žaidėjus gali visi projekto administratoriai turintys tam privilegijų, tačiau jei neteisėtai užtildysite ar įkalinsite žaidėją nepatikrinę pilnai anketos ir nepasidomėję ar bausmė tikrai turi būti - būsite nubaustas pats. Melagingi prašymai = bausmės. Anketose įrodymai privalomi: tai turi būti nuotrauka arba vaizdo įrašas, žaidime turi matytis projekto laikrodis bei turi būti įjungtas /timestamp. Anketos galioja tik tuo atveju, jei nuo temos sukūrimo pradžios nepraėjo bent 6h. nuo padaryto pažeidimo. Administratorius, nubaudęs žaidėją šioje forumo skiltyje, privalo nedelsiant įkelti įrodymus kuriuose aiškiai matytųsi, jog bausmė buvo suteikta. Jei administratorius nubaudžia žaidėją ir neįkelia įrodymų, toks administratorius yra baudžiamas dviem įspėjimais. Griežtai draudžiama naudoti /unjail ; /unmute komandas prieš įkalintus ar užtildytus žaidėjus, kurie bausmes gavo pagal parašytą prašymą. Užblokavimo prašymai keliauja čia >> https://forumas.rls.lt/forum/13/ Anketa Žaidėjo Vardas_Pavardė, kuris padarė pažeidimą?: Kokį pažeidimą padarė žaidėjas?: Pažeidimo įrodymai:
 9. Atmesta. Jūsų IP adresu jau buvo atlikta imigracija.
 10. Prie komandos prisijungia Alfred_Pennyworth, kuris prie projekto prisideda kaip jos koduotojas. Linkime sėkmės bei sveikiname prisijungus!

 11. Visų pirma, administratorių prižiūrėtojas nėra atsakingas direktorių prižiūrėtojui, jog po kiekvieno pokyčio taisyklėse turėtų pats domėtis kas pasikeičia darbų srityse, o DP turi informuoti AP apie pasikeitusią tvarką. Situacija - 50/50, kadangi dėl apsaugos statuso nežinomybė verda jau seniai ir nei vienas DP narys (įskaitant ir save patį) nebuvo susidūrę su tokiais papeikimais. Pats apsaugos niekada nepriskyriau prie teisėsaugos, o kaip ir wiki nurodyta - apsauga yra civiliai. DP pakeitę apsaugos struktūrą, turi informuoti tiek projekto pagalbininką, tiek wiki prižiūrėtoją, jog būtų atnaujinta informacija, tiek AP narį - jei to nebuvo, reiškiasi galioja senoji tvarka - apsauga priskiriama prie civilių. Atmesta.
 12. Trečiojo įspėjimo dėl tokio dalyko skirti tikrai neketinu. Tikiuosi Mantas suprato savo klaidą ir daugiau panašių dalykų nebepakartos. Apskritai, nelabai suprantu daugelio norą nuversti Mantą - jis savo darbą atlieka gerai ir net neįsivaizduoju kas galėtų pakeisti jo vietą - susitvarkyti su kasdieniniais hate'ais, būti visų vengiamam, nes tavo pareigos yra tik tos, kuriomis baudi kitus žaidėjus. Daugiau supratimo - mažiau verkšlenimų dėl kiekvienos didesnės smulkmenos.
 13. isbus sysas tris menesius direktorius - lygiai po triju menesio jo isbuvimo ikeliu 3 naujus mapp darbus i serveri. sveikinu XD
 14. Atmesta. Moderatoriai turi pilną teisę paslėpti būsenos pranešimus savo nuožiūra, jei mano, jog jie yra netinkami.

Copyright © 2012-2019 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Important Information

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su Terms of Use.