Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Egis_Nike

Narys
 • Pranešimų skaičius

  790
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  13

Egis_Nike paskutinis laimėjimas - Spalis 12

Tą dieną Egis_Nike turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

590 Forumo siela

Apie Egis_Nike

 • Rangas
  orbit - walgik kramtik zudik :D:D:D
 • Gimtadienis 2002.12.11

Kontaktai

 • Skype
  neturiu sorry
 • Discord
  zaj1bal#2458

Informacija apie narį

 • Miestas
  Wilno
 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • Administratorius
  IV lygis
 • VIP narys
  Taip
 • Darbas
  Apsauginis

Profilio peržiūros

5.430 profilio peržiūros
 1. Religija moko, jog žmogaus gyvenimo pirma pusė kyla į kalną, o antra rieda pakalniui, ir tada dienos jau nebe tavo žinioj, bet kada jos gali būti iš tavęs atimtos, o tu nieko negali padaryti, ir užtat geriausiai visai nieko nedaryti.

 2. Brangūs broliai ir seserys, Tikėjimo išpažinime kartojame žodžius: „Kaip Šventajame Rašte išpranašauta, trečiąją dieną prisikėlė iš numirusių.“ Mes kaip tik ir švenčiame šį įvykį: Jėzaus prisikėlimą, svarbiausią krikščionybės naujieną. Šv. Paulius rašo Korinto krikščionims: „Pirmiausia aš jums perdaviau, ką esu gavęs, būtent: Kristus numirė už mūsų nuodėmes, kaip skelbė Raštai; jis buvo palaidotas ir buvo prikeltas trečiąją dieną, kaip skelbė Raštai; jis pasirodė Kefui, paskui Dvylikai.“ (1 Kor 15, 3–5) Šis trumpas tikėjimo išpažinimas skelbia būtent Velykų slėpinį ir prisikėlusio Kristaus pirmąjį pasirodymą Petrui ir Dvylikai: Jėzaus mirtis ir prisikėlimas yra mūsų vilties šerdis. Be tikėjimo Jėzaus mirtimi ir prisikėlimu mūsų viltis bus silpna, tai net nebus viltis; būtent Jėzaus mirtis ir prisikėlimas yra mūsų vilties šerdis. Apaštalas sako: „Jei Kristus nebuvo prikeltas, tai jūsų tikėjimas tuščias.“ (1 Kor 15, 17) Deja, dažnai būdavo bandoma silpninti tikėjimą Jėzaus prisikėlimu, tarp tikinčiųjų taip pat kildavo abejonių. Tai, kaip sakoma, „nerimtas“ tikėjimas, jis nėra tvirtas; taip yra dėl paviršutiniškumo, kartais dėl abejingumo, nes žmonės užsiėmę tūkstančiais kitų dalykų, kuriuos laiko svarbesniais už tikėjimą, taip pat dėl išskirtinai horizontalaus požiūrio į gyvenimą. Tačiau būtent prisikėlimas atveria mus didesnei vilčiai, nes atveria mūsų ir pasaulio gyvenimą amžinajai Dievo ateičiai, pilnutinei laimei, tikrumui, kad blogis, nuodėmė, mirtis gali būti nugalėti. Tai leidžia su didesniu pasitikėjimu išgyventi kasdienius dalykus, imtis jų drąsiai ir įsipareigojant. Kristaus prisikėlimas nauja šviesa nušviečia tuos kasdienius dalykus. Kristaus prisikėlimas yra mūsų stiprybė!

  1. Rodyti daugiau komentarų  2 more
  2. Ray_Allen

   Ray_Allen

   Dėl l serverio žlugimo, žmogaus pasikeitimą galime matyti skirtingai. Vieni pereina į kitus serverius, kiti užsiima krikščionybe. Tokią nuomonę paremia ir literatūra, kuri ne visada būdama gyvenimo atspindys, vis dėlto mąsto apie tikrą gyvenimą. Jau XXI amžiuje žlugusio serverio forume buvo kalbama šia tema. Šioje vietoje aiškiai parodoma, kaip žmogus nepasiduoda, ir gyvendamas krikščionybe, sugeba įkvėpti žmones gyventi toliau. Šitokio žmogaus asmenybę taip pat galima tapatinti su prometėjiška asmenybe, kuri aukojasi ir stengiasi dėl kitų. Taigi, serverio žlugimas gali žmogų netik parklupdyti, bet gali žmogus atrasti naują gyvenimo kelią. 

  3. Egis_Nike

   Egis_Nike

   Auksiniai ´´zodziai, kolega!

  4. Bmw_Aycm
 3. Jėzaus mirtis ir prisikėlimas – mūsų vilties šerdis

 4. Draugystė – tai gražiausias žodis,
  Kai jį tari širdim,
  Juk nėr ramybės ir paguodos,
  Kai šalia draugo neturi.

  1. Egis_Nike

   Egis_Nike

   dekingas is wisos sirdies sauni ideja cia

  2. Matas_Matt
 5. kaip sakoma paskutinis išėjęs, išjunkit šviesą (cycle) 

 6. Jūsų Vardas_Pavardė bei klubas, kuriam vadovaujate?: Egis_Nike, Procentas- paskolų klubas. Jūsų prašymas?: Perleisti klubą - @Matas_Matt Kodėl jums reikalingas jūsų prašomas dalykas?: Pasitraukiu iš visų serverio pareigų ir norėčiau perleisti klubą žmogui kuris daugiausiai man padėjo.
 7. Tu esi bičiukas

  1. Egis_Nike

   Egis_Nike

   NUIMK TĄ RYŽĄ SPALVĄ : D

  2. Lukas_Svr

   Lukas_Svr

   Ash ne diewas : - D

  3. Matas_Matt

   Matas_Matt

   mano laikas.. atėjo?

 8. Sveikas, Mantai! Imigracija sėkminga. Tau buvo skirta: 7,000 serverio patirties! 20,000€ serverio valiutos! VIP galimybės 5 dienoms! Serverio komandas rasi parašęs komandą /komandos Turbūt pradžiai reikės dar daugiau pinigų ir patirties. Tad Tau siūlau šioje temoje papasakoti apie pirmus įspūdžius ir galbūt gausi dar tiek pat patirties ir valiutos!
 9. Sveikas, Armi! deja, bet turi jau perdaug patirties. Sveikas, Arunai! deja, bet jau turi perdaug patirties Atmesta. Sveikas, Mantai! Tau skiriama: 4,000 serverio patirties. 7,000€ serverio valiutos

Copyright © 2012-2020 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.