Julius_Molten

Narys
 • Pranešimų skaičius

  377
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

-20 Nemėgstamas

Apie Julius_Molten

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Profilio peržiūros

1.216 profilio peržiūros
 1. Julius_Molten

  Naujasis FTB direktorius !

  Sveikinu, sėkmės direktoriavime.
 2. Julius_Molten

  Didi pradžia - skaudi pabaiga

  Kai pamatai kokias senas nuotraukas, ten kur gaujiniai kieti, seni žmonės, atrodo, ahh būtų smagu pabuvoti su jais, bet dabar kai jau pamatai save tokiose nuotraukose, tokioje šeimoje taip gerai pasijunti. Nieko nemokejau zonoje apart įbėgti ir mirti, o vėliau su tavo, monstro bei visų kitų pagalba mokiausi, stengiausi kilti, nebūti tas menkas gaujinis kur tik ant mėsos, norėjau eiti į priekį ir įgyti visų pasitikėjimą, nes atėjau ne iš pradžių. Atrodo, augau net kaip asmenybė per tuos pora mėnesių ar kiek. Dėkui už viską visai šeimai, tikiuosi dar kažkada susijungs ta pati komanda ir bus veiksmo. Viso
 3. Julius_Molten

  Versija 3.6.7

  Neperskaiciau visko, bet cj geri atnaujinimai pagal kitus, mldc, kad judat.
 4. Išlaikęs teises? Išlaikes. Kiek galima mieste važiuoti? 90? Kiek atsimenu ir vsio, kiek čia gali verkti jezz, atsibodai jau visiems čia su savo nesąmoningais pasiūlymais.
 5. Julius_Molten

  Naujasis Armijos direktorius jau čia!

  Sveikinu, tikras teisėsaugos ypač ARMIJOS veteranas, būtent tokio vado ir reikia mūšyje. Užgrūdink gerai savo pėstininkus!
 6. Julius_Molten

  Naujasis, oldschool'inis FTB direktorius !

  Tas pats ir dėl 4 tssg sričių? Xd. Sveikinu.
 7. Julius_Molten

  RLS.LT SAUSIO 13 GFX

  Darbas simple, bet visai gražus, kaip man, nedarant tokius dalykų, bet kurie tai daro ir tau pataria ar kažką sako ir priimk,o ne jiems aiškink ką sakyti ko ne, ikeliai darbą, tai ir pasako žmonės nuomones.
 8. Julius_Molten

  WIKI konkursas #3 [iki 01.13]

  Labas visiems, esu Julius, rašau po laiko, nes nieko nesugalvojau,o tema dar neužrakinta ir šiandien aš aptarsiu tas pirmas dienas kai idėjo namų plėšimą. Atsimenu, kai tik įdėjo namų plėšimą, visi vare pries ligoninės ir plėšė namus,tada dar kai žaisdavo apie 100 žmonių, ne kaip dabar, ant vakaro tik nebent per zonas 100 žmonių Grįžtam prie temos, atsimenu, kaip dar kai kurie bandė ginti namus savo vieni, ten prieš kokius 3 bet isimintiniausia buvo, kai Kawasakis jei neklystu, turėjo LS vilą ir žiauriai daug kas varė plėšti jo namo, vienas pats bande ginti iš admin pasiėmęs M4 xdd. Šiaip aprašiau labai trumpai, nes net nežinau ką rašyt. Tiesiog norėjau kažką parašyti Visoooo. - Julius
 9. Julius_Molten

  Versija 3.6.2

  Šaunu.
 10. Julius_Molten

  Ieškoma LT tssg skinai, ir transportas.

  PD - http://www37.zippyshare.com/v/29058363/file.html SFPD: https://imgur.com/a/9T8R4 Police Ranger: https://imgur.com/a/KAGwC HPV-1000: https://imgur.com/a/g3hxT Police Maverick: https://imgur.com/a/q8n6h Taip pat tame faile rasi ir WV Golf IV Policijos mašiną (Lietuvišką), Aras uniformą, Audi A6 Policijos mašiną bei lietuviškas Policijos Pareigūnų uniformas (https://imgur.com/a/3Jrou)
 11. Julius_Molten

  Mode_Rator

  Bugas dbr ofise, kai iskinina, jungiesi, kai prisijungi iškrenti iš mepo, o jis matomai be begos, nes jį iskikino Anti sistema. Atsiprašau,kad komentuoju, tiesiog pasakau, kad bugas. Vakar per grobimą ne vienam taip atsitiko.
 12. Julius_Molten

  Versija 3.6.1

  Nesu prieš ši dalyką, bet kai padidino iki 200e, iš pradžių visi sakė nebesitelins, per brangus, bet dabar niekas į tai nekreipė dėmesio ir telinosi daug, dabar po mėnesio tas pats bus.
 13. @Matthew_Kiwi daryk fotkes, gausi kreditų :d.
 14. Julius_Molten

  [Mapp] Area51(Treniruočių zoną)

  Pabandysiu šiaip, galėsi įvertinti
 15. Klausimas, ar kai bėgi nuo teisėsaugos, ir tau kai uždeda star už bėgimą, gali dėti ir už neklausyma? Daug kas deda.