Julius_Molten

Narys
 • Pranešimų skaičius

  323
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

-18 Nemėgstamas

Apie Julius_Molten

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Profilio peržiūros

1.104 profilio peržiūros
 1. Julius_Molten

  2018m. Rudens sezono nominacijos!

  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime —Julius_Molten Rudens žaidėjas — @Andrius_Crazy Rudens komandos narys — @Tom_White Rudens administratorius — @Andrius_Crazy xdd Rudens direktorius — @Tpaba_Akgandzia Rudens pavaduotojas — @Domce_Ggg Rudens teisėsaugos direktorius — @Toyo_Yello Rudens mafijos direktorius — @Lukas_Svr Rudens neutralaus darbo direktorius — @Skirmantas_Pro Rudens teisėsaugininkas — @Simas_Pinokis Rudens mafijozas — @Turbo_Butch Rudens neutralusis — @Ievukz_Miau Rudens paslaugiausias žmogus — @Tpaba_Akgandzia Rudens moderatorius — @Lukas_Svr Rudens TS3 prižiūrėtojas — @Dovis_Elemo
 2. Julius_Molten

  YOUNG G AŠ. OUTLAW'S 20'S BLOOD GANG

  Keras vidijo.
 3. Julius_Molten

  PERKU VILĄ

  Turiu namą 1int jei nori, 330k + dar 2 skinai yra name.
 4. Julius_Molten

  Peikiu Erlandą

  Tu jau senai žinojai, kad esi sąraše. Kokį dar kampą išsiverkt, ką tu nusišneki? Tu čia lieji visur tas sąrašas, kad be nutiktų.
 5. Julius_Molten

  Išleisti

  Administratoriaus, kuris jus įkalino Vardas_Pavardė (arba - sistema)?: Erlandas_Kileris Kodėl buvote įkalintas į kalejimą?: u= cv šaudymą, nors jisai yra Tweaker Hunters sąraše, o a dirbu TB Įrodymai, jog buvote įkalintas į kalejimą: https://www.part.lt/perziura/00e7d315718fc8664d4b722f273d5a76241.png Jau išėjau už kilus.
 6. Julius_Molten

  Peikiu Erlandą

  Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Erlandas_Kileris Pažeidimo aprašymas: visiškas nesupratimas ką daro, kokios taisyklės, jailina už cv šaudymą, nors jisai yra TB Tweaker hunters sąraše. Sviderskas buvo parašęs, kad negalima šaudyti su spalva, o ne tai, kad civilių negalima. Viskas buvo leista DP nutarimu, tad jailinti negali būti leidžiama. Pažeidimo įrodymai (foto/video):https://www.part.lt/perziura/00e7d315718fc8664d4b722f273d5a76241.png Gali užmesti tik -rep ir viskas? Atsakyt negali nieko?
 7. Julius_Molten

  Parduodu skiną

  Dar neuzmete tipo @Ridas
 8. Julius_Molten

  Čytas Salvis_Lolas

  Atsiprašau, kad kisuosi, bet patikek tik parašyti ir šnekėti,kad tu nieko nenaudojai yra žiauriai sunku. Aš gavau pats ban, ir manimi niekas netikėjo, ką norėjai tą galėjai pasakyti.
 9. Julius_Molten

  free ban by the_smecher

  Tai tu pateik daugiau įrodymų. Pateikei vienos sekundės video,kur tiesiog palagino.
 10. Julius_Molten

  „Outlaw's“ Tweaker hunters

  Tikreusei sugebejai nušauti afk ir su low hp ane? Xdd
 11. Julius_Molten

  free ban by the_smecher

  Žinai kiek šitokiu variantų būtų banuose??? Per bankus labai dažnai būna, kai atsitupe šaudo į laiptus, ir kai parbega tssg tada vienam kitam palagina ir kelias sekundes jis kaip Inv, bet to kelių sekundžių jam nusiima hp. Jei čia tavo visu įrodymai, tai garantas, kad per mažai.
 12. Julius_Molten

  RLS Kalėdos: Kalėdų eglutės įžiebimas

  Prigriebsiu ferverku.
 13. Julius_Molten

  RLS Kalėdos: Kalėdų eglutės įžiebimas

  Gal galės nuomotis tuos namukus?
 14. Julius_Molten

  Parduodu mafijozo skiną

  Turiu