Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Ray_Allen

Narys
 • Pranešimų skaičius

  860
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  4

Ray_Allen paskutinis laimėjimas - Kovas 17

Tą dieną Ray_Allen turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

196 Pritampantis

Apie Ray_Allen

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Informacija apie narį

 • Miestas
  Plungė
 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

2.620 profilio peržiūros
 1. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Klaudijus_Klaudijuz Pažeidimo aprašymas: Sveiki. Taigi šiandien nusipirkome elektrinį siurblį namuose, jis naudoja Wi-Fi. Man šįvakar žaidžiant, sukilo ping'as. Paklausiau į /padmins "Gal žinot ar elektrinis siurblys, daug eikvoja interneto namuose?" Norėjau da rašyti "Ar dėlto gali kilti ping'as?", bet man nebetilpo į vieną žinutę, tad norėjau išsiųsti dar vieną, bet nespėjau, nes per 2 sec gal iškart buvau užmutintas..Prisijungiau su kita paskyra, Ray_Allen(Iš pradžių buvau su Julius_Molten), pasikalbėti, pasiaiškinti. Pajungiau žaidimą per Sandbox, tad ss neišsisaugo, o per kitas programas įrašymo, jos pasidaro, bet jų neina kelti niekur. arba aš nemoku:ddTad nuotraukas padariau su telefonu, bet manau tai esmės nekeičia. Manau, kad Klaudijaus atsakymas man,kad mano klausimas yra nelogiškas, yra ganėtinai neteisus, nes mano klausimas buvo su tikslu, pasiteirauti dėl savo žaidimo gerovės, o administracija tam ir skirta, kad padėtų? Jis tiesiog galėjo atsakyti man , kad kreipkis į kitus, Babuinas atrašė, kad centus, man to užteko suprasti, kad tai negali įtakoti mano ping'o. Pažeidimo įrodymai (foto/vid): https://imgur.com/a/VWsM9JI Mano nuomone, Klaudijus per greit padarė išvadas.
 2. Svkn ridas, dar tebesvenciu tavo gimse tai pamiršau pasveikint viskas ok sveikinu

 3. Senai nemačiau tokių rimtų rinkimų.
 4. Labas rytas, kūriau šį eilėraštį, sėdėdamas darbe, pagal tikrus birželio 22 dienos įvykius Labas rytas aš sakau, Prie kavos puodelio aš mąstau. Ką man veikti šią dienelę, Gal pravėdint lauke galvelę? Užsidėjęs šalmą ant galvos, Kuriu pirdą be dainos. Nuvažiavęs aš į miestą, užgęstu, Ką daryti ? Pasakyk man tu! Ogi grįžęs po darbų, Klausau pliotkų tarp draugų. Pasėdėjęs, pasvarstau, Man miegot jau reik manau. Pagarbiai - Julius Vičius.
 5. Norėjau pats imt tuos roxus, sr'us, pasiėmiau pežo kisbee 2013 ir eina super, išvaizda nėra ten kad kažką super. Paprastas mocas. Draugai keli turi tuos roxus ir sr tai taiso... Gali koki runneri šiaip ieškot jei iš pirdu. Bet gali ieškot 49cc regu beginuku siaip
 6. Dar kaip tik ką tik pagalvojau kad idetu daugeu radiju :Dd
 7. Administratoriaus, kuris jus įkalino Vardas_Pavardė (arba - sistema)?: @Decyg_Fps Kodėl buvote įkalintas į kalejimą?: Ždž, starai viskas liux, okei, super. BET BUVAU IŠKICKINTAS EXITO INTERJERE. Įrodymai, jog buvote įkalintas į kalejimą: https://www.part.lt/perziura/16264fdc0af77676cf4636752c3e487f853.png https://www.part.lt/perziura/08a4f01badd7b8fc75973801df3fef1a245.png PRIDEDU, KAS RAŠOMA BTT: 17. Bėgliui nepaklusus išeiti iš namo ar garažo, galima naudoti /kill komandą. 18. Žaidėjui nepaklusus išeiti iš interjero, galima jį nušauti. Prieš atliekant šį veiksmą būtini įrodymai, jog žaidėjas buvo informuotas apie prašymą išeiti iš interjero ir nuo to laiko praėjo bent trys minutės. Galima dėti įtarimą už pareigūno neklausymą. [jeigu bėglys ligoninėje, reikia vadovautis 15 taisykle]. TAIP PAT PRIDEDU NUORODĄ Į PAPEIKIMĄ.
 8. Kaip tavo beveik jauneuses gerbejas, mano sveikinimai nuoširdzeusi, linkiu kad turėtum dauk narkotiku ir pinigu. Daug daug draugų tau 

 9. Kiek tu daug ex turi..... Sveikinu Gabije
 10. Nu čia tai liux Pareis strelnikovskaja bratva tojau
 11. Man labiausiai patiko kaip jūsų golfas degė :~p Labai geras blogas, spaudžiu mėlyna širdele
 12. Geri bairei, naujos taisyklės, nes nėra ištaisomos serverio klaidos. Kalbu apie tai, kad negalima sėdėt G. Tai tiesiog istaisykit šią klaidą, ilgai truktumėt? Nemanau. Būtumėt ištaisę klaidą, kad sėdint g negaunama žalos, arba galima gydyti hydra, nebūtų buvę tokiu nesąmonių :dd. Viso.

Copyright © 2012-2020 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.