Ray_Allen

Narys
 • Pranešimų skaičius

  649
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  2

Ray_Allen paskutinis laimėjimas - Lapkritis 9 2018

Tą dieną Ray_Allen turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

111 Turintis ką pasakyti

6 Sekėjai

Apie Ray_Allen

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Informacija apie narį

 • Miestas
  Plungė
 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

1.672 profilio peržiūros
 1. @Tpaba_Akgandzia @Jason_Costello @Win_Night :dd
 2. Dėkui, už informaciją,nuomones, kažką bandysiu
 3. Sveiki, taigi nebeinu į futbolą ir nusprendžiau išbandyti kažko naujo, ir nežinau kas geriau ar karatė ar boksas? Būtų įdomu išgirsti kas lankote jūsų nuomones.
 4. Kaip tik reik prisigerti, prisivalgyti, nes gi kiaulės metai :DD ir tave sveikinu su naujais.
 5. Kitoje pusėje yra apsuktas ženklas toks pats.
 6. Viskas gražu, tik,kad man gal atrodo vienas dalykas šiek tiek lievai. Tai yra FTB bazė,tai gal ją padaryti modernesnę, sienas, stalus ir t.t. Tikiuosi supranti ką noriu pasakyti, tai tėra mano nuomonė, bet šiaip cool.
 7. O tu turi game pass? Tu jį parsisiuntei nemokamai?
 8. Ray_Allen

  Xbox One

  Sveiki, norėčiau paklausti kas žaidžiant su Xbox One. Aš nusipirkau ir gavau game pass 14 dienų ar mėnesiui, nebežinau. Jei aš dabar iš game pass pasiemu žaidimą, galėsiu jį žaisti tada kai nebeturėsiu game pass? Ar man nebeleis jo žaisti. Nes dabar pasemiau Forza Horizon 4 nemokamai iš to game pass. Ar man beis jį žaisti?
 9. Gražus mapp darbas visai. Šaunuolis. Norėčiau paklausti per kur ir kaip mappini tuos visus darbus? Nenusimanau aš apie tokius dalykus xd. Norėčiau pats pabandyti kažką pakurt.
 10. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: R'A 2. Ar susipažinote su visomis taisyklėmis: Jes 3. Jūsų piešinys (įkelkite į imgur.com): Pats piešinys apačioje https://imgur.com/a/Uek6NC5 P.s Tikiuosi @Barrio_Guerilla nesupyks, kad paėmiau jo nuotrauką, tiesiog pasirodė labai graži bei įdomi, norėjau pabandyti perpiešti tokią nuotrauką. Kai kurių spalvų neatitaikiau, neįšėjo sutalpinti į vieną A4 lapą, tad priklijavau dar A5 lapelį. Neįšėjo atitaikyti aukščio. Kai kurie žmonės šiek tiek cringe nežinau ar pasiseks laimėti, bet bandyti verta, užtrukau apie 3 valandas kažkur sudėjus Nes tikrai sunku
 11. Gal nori mainyti į 1int namą? Jame dar yra 2vvp skjnai. Jei nenori mainyt, siūlau 220k