Ray_Allen

Narys
 • Pranešimų skaičius

  640
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  2

Ray_Allen paskutinis laimėjimas - Lapkritis 9 2018

Tą dieną Ray_Allen turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

111 Turintis ką pasakyti

5 Sekėjai

Apie Ray_Allen

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Informacija apie narį

 • Miestas
  Plungė
 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

1.599 profilio peržiūros
 1. Ray_Allen

  PARDUODU SF NAMĄ

  160k.
 2. Ray_Allen

  [Mapp] PD depart.

  Kitoje pusėje yra apsuktas ženklas toks pats.
 3. Ray_Allen

  [Mapp] F.T.B

  Viskas gražu, tik,kad man gal atrodo vienas dalykas šiek tiek lievai. Tai yra FTB bazė,tai gal ją padaryti modernesnę, sienas, stalus ir t.t. Tikiuosi supranti ką noriu pasakyti, tai tėra mano nuomonė, bet šiaip cool.
 4. Ray_Allen

  Xbox One

  O tu turi game pass? Tu jį parsisiuntei nemokamai?
 5. Ray_Allen

  Xbox One

  Sveiki, norėčiau paklausti kas žaidžiant su Xbox One. Aš nusipirkau ir gavau game pass 14 dienų ar mėnesiui, nebežinau. Jei aš dabar iš game pass pasiemu žaidimą, galėsiu jį žaisti tada kai nebeturėsiu game pass? Ar man nebeleis jo žaisti. Nes dabar pasemiau Forza Horizon 4 nemokamai iš to game pass. Ar man beis jį žaisti?
 6. Viskas buvo susitvarkyta, išsiaiškinome, aš maniau, kad tu jo draugas, ir jis tau padeda pabėgti, aš tave norėjau nuvesti į jaila, su Mantu išsiaiškinom. Nusoviau tave /tpsf nes buvo bankas ir maniau kad saudysi, esi GS ir nusoviau. Dėl begos, uzmeciau tau ja, kad nepadarytum tp, nes turėjai 10star. Saudziau, nes nestojai, po truputį vis važiavai,kai aš be mašinos, susprogai ir bėgiojai su cj skinu. Įrodymus pateiksiu šiek tiek vėliau, kai isikels video
 7. Ray_Allen

  [Mapp] G4S

  Gražus mapp darbas visai. Šaunuolis. Norėčiau paklausti per kur ir kaip mappini tuos visus darbus? Nenusimanau aš apie tokius dalykus xd. Norėčiau pats pabandyti kažką pakurt.
 8. Ray_Allen

  RLS.LT Piešinių konkursas

  1. Jūsų Vardas_Pavardė: R'A 2. Ar susipažinote su visomis taisyklėmis: Jes 3. Jūsų piešinys (įkelkite į imgur.com): Pats piešinys apačioje https://imgur.com/a/Uek6NC5 P.s Tikiuosi @Barrio_Guerilla nesupyks, kad paėmiau jo nuotrauką, tiesiog pasirodė labai graži bei įdomi, norėjau pabandyti perpiešti tokią nuotrauką. Kai kurių spalvų neatitaikiau, neįšėjo sutalpinti į vieną A4 lapą, tad priklijavau dar A5 lapelį. Neįšėjo atitaikyti aukščio. Kai kurie žmonės šiek tiek cringe nežinau ar pasiseks laimėti, bet bandyti verta, užtrukau apie 3 valandas kažkur sudėjus Nes tikrai sunku
 9. Ray_Allen

  fzk pardoda sf nama

  Gal nori mainyti į 1int namą? Jame dar yra 2vvp skjnai. Jei nenori mainyt, siūlau 220k
 10. Ray_Allen

  Ray Allen

  Isizeisciau, bet aš nemačiau kaip tave įžeidė jisai, tad ir neuzmutinau.
 11. Ray_Allen

  Ray Allen

  Sveikas, pats pateikei įrodymus. 'moltenas tai suduose isiraites' man tai yra įžeidimas, nes tai yra netiesa. Ką mačiau tą uzmutinau. Nemačiau kaip Pijus kažką rašė blogo ir nemutinau.
 12. Ray_Allen

  seems like niurkt

  Nerasyk čia tajp, nes čia yra n-7 forumas
 13. Ray_Allen

  Parduodu namą TB bazėj

  370k
 14. Ray_Allen

  seems like niurkt

  Kodėl ten uztusavai? Xddd
 15. Ray_Allen

  Parduodu namą TB bazėj

  320k