Jump to content
Gyveni užsienyje? Informacija tau! ×

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Džioraldas_Golden

Administratorius
 • Pranešimų skaičius

  4.470
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  126

Džioraldas_Golden paskutinis laimėjimas - Birželis 10

Tą dieną Džioraldas_Golden turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

2.431 Valdau

Apie Džioraldas_Golden

 • Rangas
  Parduodu serverio duomenis
 • Gimtadienis 2007.09.17

Kontaktai

 • Discord
  Golden'as

Informacija apie narį

 • Miestas
  Vilnius
 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

355.312 profilio peržiūros
 1. Wassap, how's it hanging? Neretai atsigręžiame į nuotykius praeityje, prisimename gerą laiką su bičiuliais, norime tai patirti dar kartą. Gaujų dienų praktika serveryje yra ne kartą pasiteisinusi, todėl liekame prie idėjos tai daryti ir ateityje. Prašymų tai rengti esu gavęs iš serverio žaidėjų, dėl to man labai svarbu žinoti, kiek kiti yra/būtų susidomėję ir dalyvautų planuojamoje gaujų veikloje, ir organizuoju apklausą, kurioje kviečiu išreikšti savo nuomonę. Gaujų dienos planuojamai truktų 5-7 dienas su galimybe tą laiką prailginti, jeigu vis dar būtų norinčių dalyvauti. Gaujoms prireiks dviejų bosų, kurie tuo laikotarpiu burtų ir būtų kartu su komanda. Kalbant apie gaujų dienų programą, tai, priklausomai nuo to, ką organizuotų patys gaujų vadai, vyktų papildomos veiklos, kadangi gali būti, kad vien zonų tiesiog neužteks. Taip pat šios temos apačioje galite parašyti savo mintis šiuo klausimu t.y reikia to ar nereikia, jeigu reikia, tai kaip būtų galima įdomiai surengti gaujų dienas, kokios ypatybės būtų svarbios, reikalingi papildomai dalykai, ar reikalingas CBUG ir t.t (žinoma, venkime bereikšmių diskusijų). Jeigu šiam dalykui žaidėjai pritars, parengsime visą informaciją ir taisykles, papildomai pridėdami tam tikras išlygas bei galimybes.
 2. image.png.45d401a1d5980dbe23918f88be86a22f.png

  Say no more

  1. Rodyti daugiau komentarų  5 more
  2. Tonny_Corleone
  3. Andrius_Crazy

   Andrius_Crazy

   saunuolis dzioraldai 

  4. Džioraldas_Golden

   Džioraldas_Golden

   Ačiū už pasiūlymą, Smithai, moderatoriai juo tikrai pasinaudos!

 3. Dar vienas forumo žaidimas, šį kartą skirtas išaiškinti, kuris naminis gyvūnas - šuo ar katė - yra labiau mėgstamas ir kodėl. Galima reaguoti į kitų žaidėjų komentarus, tačiau stenkitės labai masiškos diskusijos neužvesti
 4. (coffee) Siekdami didesnio forumo narių aktyvumo, sukūrėme naują erdvę dalintis savo mintimis, juokeliais ar tiesiog sudalyvauti dėl bendro tikslo - šioje skiltyje moderatorių kuriami forumo žaidimai būtent tai ir kvies daryti! Neabejojame, kad tai turėtų patikti(gaming)

  https://forumas.rls.lt/forum/276-forumo-žaidimai/

 5. Siekdami didesnio forumo narių aktyvumo, sukūrėme naują erdvę dalintis savo mintimis, juokeliais ar tiesiog sudalyvauti dėl bendro tikslo - šioje skiltyje moderatorių kuriami forumo žaidimai būtent tai ir kvies daryti! Neabejojame, kad tai turėtų patikti. Pirmasis žaidimas ir paprastos jo taisyklės Parašykite TIK VIENĄ ŽODĮ apie virš jūsų esantį žaidėją t.y tą, kuris paskutinis parašė pranešimą šioje temoje. Primenu, kad būtent tik vieną žodį, ne daugiau! Žinoma, rašyti galima daugiau nei vieną kartą. Let’s spread creativity!
 6. Šiuo metu vis dar ieškomas naujas Cosa Nostra mafijos bosas!

  Jeigu abejojate savo galimybėmis ar nesate užtikrintas, ar čia yra jūsų vieta, kviečiame pasinaudoti savaitės trukmės bandomąja galimybe, kurios metu įvertinsite, ar norėtumėte tęsti darbą toliau, jums vieta ir veikla patinka. Tokiu atveju direktorių priežiūros komandai siųskite motyvacinį laišką asmenine žinute, kuriame argumentuotumėte savo pasirinkimą, norą, savo požiūrį į mafijos veiklą, jums aktualias sritis ir kuriose norite tobulėti, kodėl galite būti perspektyvus lyderis, jūsų galimybės.

   

 7. Kosmosas_Kosmonautas serveryje yra nepageidaujamas asmuo :pepeinvalid:

   

  Turėdami žinių apie šio veikėjo egzistavimą, praneškite projekto komandai. 

  1. Rodyti daugiau komentarų  5 more
  2. Vakaris_Ninja

   Vakaris_Ninja

   Žmogus serva remia, o jus šitaip su juo

  3. Josh_Hokage

   Josh_Hokage

   sekmes kitam projekte kaip sakant

  4. Ray_Allen

   Ray_Allen

   Uz ka cia taip ji? 

 8. Akcentuodami nuomonių įvairovę ir didesnio skaičiaus žaidėjų įtraukimą į projekto darbus bei plėtrą, prisijungti prie komandos kvietėme naujus veidus. Atsinaujinimas komandoje yra neišvengiamas veiksnys, todėl ir šį kartą informuojame apie pasikeitimus projekto komandoje. Per vykusius jaunesniojo direktorių prižiūrėtojo rinkimus kandidatūrą užimti pareigas pareiškė trys žaidėjai, kurie ir buvo patvirtinti kaip žaidėjai, galintys užimti šį postą. Po individualių pokalbių, grupinių diskusijų bei užduočių, motyvacijos ir įgūdžių bei kompetencijų vertinimo, idėjų apžvalgos ir bendro kiekvieno kandidato galimybių įvertinimo šiam darbui, nusprendėme prie direktorių priežiūros komandos pakviesti prisijungti du žaidėjus: Simą_Rexxą ir Linux_Kill. Pirmiausiai šie asmenys užims jaunesniojo direktorių prižiūrėtojo rolę t.y bus mokymosi stadijoje. Pokyčių nusimato ir kitose komandos pareigybių sferose: vertiname Justo_Ses indėlį į projektą bei aktyvų jo darbą komandoje, negalime neatkreipti dėmesio ir nesuteikti galimybės tobulėti, kas per metus laiko komandoje nuolat buvo demonstruojama ir tai nebėra žmogus, kurį buvome pratę matyti praeityje. Todėl Justas_Ses perkeliamas dirbti į projekto prižiūrėtojų komandą, taip papildant Nojaus ir Gabrieliaus dvejetą. Į atsilaisvinusią forumo moderatoriaus vietą kaupti patirties kviečiamas vienas iš kandidatų Bws_Nivalit - šiam žmogui tai bus pirmos pareigos projekto komandoje, tačiau tikrai neabejoju, kad ir ne paskutinės, nes tai galimybėmis pasižymintis žaidėjas, kuriam tai bus tramplinas tolimesniam darbui komandoje. Nusimato dar vienas pilnas iššūkių vasaros sezonas, kurį išgyvensime, tobulėsime ir kursime. Kad būtų geriau!
 9. Pagarba už pavyzdį parašant blogą! Žinoma, nėra čia ko pasakoti apie visus mūsų susitikimus, bet pas pirmas prie žvyrkelio.. valio!
 10. Pagaliau pribrendo reikalas išrinkti naują teisėsaugos srities direktorių. Užimti Policijos Departamento vadovo pareigas pareiškė du žaidėjai, todėl galiu džiaugtis turėdamas galimybę pasirinkti. Nors tai nėra idealiausi variantai, tačiau, kaip ir jau esu minėjęs, vasarinis sezonas būtent ir yra skirtas tiems, kurie be didesnės konkurencijos galėtų semtis patirties įvairiuose postuose, kai žaidimo sezono metu tai padaryti sunkiau. Tačiau kad ir kokia situacija bebūtų, labiausiai vertinu entuziazmą darbui, pagrįsta noru kurti ir generuoti idėjas. Adam_Archer - vertinu tavo kandidatūrą, tačiau po jos pateikimu sąmoningai tempiau laiką, sukurdamas terpę didesniam kandidatų skaičiui. Ir nors tai nebuvo išpildyta su kaupu, tačiau tavo požiūris yra teigiamas ir atliepiantys darbo poreikius, todėl galima tikėtis kokybės siekiamybės. Žvelgdamas į tavo anketą, vis dar pastebiu iki galo neužbaigtų minčių, nors po pastarojo karto pokytis lyg ir akivaizdus. Kai generuoji idėją, apgalvok ją nuo A iki Z: ką ji reiškia mano darbui, kokia jos prasmė ir nauda t.y kodėl ji turėtų egzistuoti, ką ji duos man, darbuotojams. Todėl kai teigi, kad sukursi rangų sistemą tokią, kuri motyvuos siekti tikslų, supažindink, kokių tikslų ir kodėl darbuotojas bus linkęs tuo naudotis. Matau, kad esi gerų minčių turintis vaikinas, todėl skatinu tobulėti. Ačiū! Deimantas_Hip - labiausiai ryškėja tavo entuziazmas mąstyti idėjas, jas kurti, plėtoti, galvoti, kas sričiai ir darbuotojams būtų gerai, naudinga. Žinoma, kaip visuomet, tai reikės siekti išlaikyti, kadangi tai nuolat svyruojantis dalykas ir kažkas turi tam daryti teigiamą įtaką, tačiau neabejoju, kad tai tau pavyks, kadangi žvelgdamas į tavo patirtį ankščiau, žinau, kad su iššūkiais sėkmingai susitvarkydavai. Bendrai rekomenduočiau susikoncentruoti į keletą prioritetinių grupių, kurie sričiai yra svarbiausi ir aplink juos sukti idėjas - taip išvengsi bereikalingų sistemų ir sukoncentruoti dėmesį ten, kur reikia. Sėkmės! Deimanto_Hip nesėkmės per 14 dienų atveju, srities vadovavimą perims kitas kandidatas Adam_Archer
 11. Artimiausiam laikui (tikiuosi bent mėnesiui) The Triads komandos vairas patikimas Bws_Nivalit. Laimės, sveikatos, pinigų ;) 

  1. Rodyti daugiau komentarų  3 more
  2. Turbo_Butch

   Turbo_Butch

   Pasisavino Plaipos taktikas.....

  3. Lukas_Svr

   Lukas_Svr

   Tai kad jis plaipos net nezino... 

  4. Tonny_Corleone

   Tonny_Corleone

   kas čia per naujokas?

 12. Nojus tvarkingais argumentais atsakė į papeikime nurodytus teiginius. Svarbu paminėti, kad žaidime susiduriant su masiniu apšaudymu, apie tai reikia pranešti administratoriams, o turėdamas vaizdinės medžiagos, ją gali siųsti ir taip tik palengvinsi situaciją, Sėkmės!
 13. Jeigu žvelgtume į šių rinkimų kiekybę, tai drąsiai galėtume sakyti, kad tai - vieni geriausių rinkimų per pastarąjį laiką. Žinoma, kokybės prasme kiek nusileidžia kiekybės rodikliui, tačiau tai nebuvo vieno kandidato rinkimai, o buvo net kelios opcijos, iš kurių buvo galima rinktis. Laikausi tikslo plėsti žaidėjų, galinčių dirbti direktoriaus pareigose, ratą, man svarbu, kad nauji ar nepatyrę valdžioje žaidėjai, kai tik yra galimybė, galėtų išbandyti darbą šioje vietoje. Šie rinkimai - ne išimtis. Primenu, kad raudona spalva pažymėti kandidatai savo kategorijose yra aprašomi atsitiktiniu būdu, o ne eile nuo prastesnių iki geresnių Black_Tomy - trūksta detalumo tavo siūlytose priemonėse, kurios ir šiaip nemanau, ar būtų veiksmingos, nes net ir taikant tokias bazines sistemas, jų pritaikymas šiuolaikiniams standartams yra būtinas, jeigu siekiama, kad jos neštų naudą tiek darbui, tiek darbuotojams. Beje, žaidėjus kiek klaidinami, kai savaitės užduotyse galima gauti tiek žetonus, tiek taškus, todėl verčiau pasirinkti vieną būdą ir jam skirti visą dėmesį. Sėkmės tobulėjant, norėdamas išgirsti detalesnių komentarų, rašyk asmenine žinute. Ernis_Hard - iš pradžių teikei kandidatūrą The Triads mafijos boso pareigoms, dabar tu jau prie Taksi įmonės sparno - toks neapibrėžtumas nėra į naudą, nes tai dvi skirtingos sritys, o tavo patirtis nėra tokia, kad taip lengvai galėtum rotuoti tarp sričių. Visi pasiūlymai nukreipti į klientą, o darbuotojui pasiūlai tik egzaminus, kurių taikymas nelabai turi prasmės ir šiaip nebūsi linkęs to organizuoti. Daugiau dalykų, nukreiptų į darbuotojų veiklas ir darbo kokybę! Calvis_Sport - akcentuoji gana svarbius darbui dalykus, bet vis gramatinės klaidos peršasi akyse. Nors tai nėra aspektas, pagal kurį vertinčiau kandidatą, tačiau direktorius turi gebėti rašyti taisyklingai. Taip pat nesi tiek patirties ir šiuo metu potencialo dirbti direktoriaus pareigose, Jeigu nori tobulėti ir mokytis, labai kviečiu detalesnei apžvalgai asmeniškai. Adam_Archer - šviečiasi, kad esi gana perspektyvus žaidėjas, tik labai laukiu iniciatyvų, kurias parodysi. Sutinku, kad darbo veikla sukasi aplink veiksmą, veiklas, tačiau neatlikai namų darbų - neišsiaiškinai, kokių konkrečiai, todėl nieko šiam punktui pridurti ir neturėjai. Trūksta detalumo ir kitose vietose, tačiau labiau padirbėjus su tuo, tikrai gautųsi gera anketa. Kviečiu išbandyti jėgas pavaduotojo poste - tai būtų gera pradžia. Armis_Elegy - esi patyręs ir idėjų (būtent idėjų be nosinės i, turėtum šitą atmintinai mokėti) turintis žmogus, tai perteiki ir savo anketoje, taip pat žinau, kad vadovauti Taksi įmonei yra tavo siekiamybė. Bet, deja, ir ne šį kartą. Vertindamas su kitais kandidatais, šiuo metu didesnę perspektyvą ir pastovumą matau kituose dviejuose kandidatuose, o pačio aktyvumas gana šlubuojantis, nors šioms pareigoms šis veiksnys yra tikrai svarbus. Sėkmės! Fixas_Hyper - esi gabus žaidėjas ir neabejoju tavo galimybėmis dirbti šiose pareigose, tačiau šiuose rinkimuose renkuosi kitą kandidatą. Tai darau dėl dviejų priežasčių: svarbu ieškoti naujų žaidėjų, kurie rodo entuziazmą siekti pareigų, turi tam galimybių bei kompetencijų, turime atkreipti dėmesį į tokius žaidėjus, siekti išlaikyti jų iniciatyvumą. O kita priežastis, tai tavo pareigos serverio prižiūrėtojo pareigose. Vasarą, kai aktyvumas ir taip mažesnis, didelė prabanga derinti du dalykus, todėl manau, kad šių rinkimų atveju našesnis gali būti ten, o direktoriaus pareigose išbandysime naują veidą. Lee_Pri - negaliu neatkreipti dėmesio į tavo entuziazmą. Pirmą kandidatavimo kartą tapti direktore nepavyko, tačiau antrą kartą, kai tai leidžia galimybės, turiu suteikti tau šansą pirmą kartą išbandyti direktorės pareigas. Kaip ir pati minėjai, kils iššūkių, todėl dirbsime kartu, neabejoju, kad atsiras ir žmonių, kurie bus linkę tau padėti (kad ir tas pats Fixas), todėl viena, kaip ir kiekvienas kitas naujas direktorius, tikrai nebūsi palikta. Gero darbo! Lee_Pri nesėkmės per 14 dienų atveju, darbą direktoriaus pareigose perimtų Fixas_Hyper

Copyright © 2012-2021 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.