Jump to content
Gyveni užsienyje? Informacija tau! ×
Iki rugsėjo pabaigos vyksta Double XP ir algos, naujokų imigracijos akcijos! ×

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Džioraldas_Golden

Administratorius
 • Pranešimų skaičius

  4.557
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  132

Džioraldas_Golden paskutinis laimėjimas - Rugsėjis 24

Tą dieną Džioraldas_Golden turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

2.606 Valdau

Apie Džioraldas_Golden

 • Rangas
  Pagrindinė administracija
 • Gimtadienis 2007.09.17

Kontaktai

 • Discord
  Golden'as

Informacija apie narį

 • Miestas
  Vilnius
 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • Administratorius
  Pagrindinis

Profilio peržiūros

363.087 profilio peržiūros
 1. Greita ir tikslinga medikų atnaujinimo revizija - bendradarbiavimo ir žaidėjų įsitraukimo į procesą pavyzdys! Labai ačiū už pastabas, dėl kurių atnaujinimas tampa prasmingesnis
 2. Prie projekto komandos prisijungia ir forumo moderatoriaus pozicijoje dirbs naujas veidas - Eimantas_Oho. Iki tol jis dirbo serverio prižiūrėtojo darbą. Drąsos idėjoms!
 3. Prie projekto komandos prisijungia ir forumo moderatoriaus pozicijoje dirbs naujas veidas - Eimantas_Oho. Iki tol jis dirbo serverio prižiūrėtojo darbą.

  Drąsos idėjoms! :) 

 4. Išleidome medikų darbo atnaujinimą. Suplanuoti yra viena, tačiau praktinis sistemų panaudojimas gali būti kitoks. Taip pat didesniame žaidėjų rate atsiranda ir daugiau idėjų, kaip naujas sistemas būtų galima paversti įdomesnėmis.

   

  Labai skatinu rašyti pastebėjimus apie patobulinimus, siūlyti idėjas, pakeitimus, diskutuoti. Tai galite padaryti pasiūlymų skiltyje. Jeigu atradote klaidų, praneškite apie jas VVP sistemoje.

   

  Ačiū už bendradarbiavimą! :) 

  1. Moon_Demon

   Moon_Demon

   Atvežkit man kompa į baraka maldauju

 5. Sveiki, projekto bendruomenės nariai! Džiaugiamės galėdami pristatyti medikų darbo atnaujinimą. Kartu su šiais patobulinimais mes pradėjome neutralių darbų atnaujinimo programą, o tai reiškia, jog visi neutralūs darbai sulauks didesnių ar mažesnių pasikeitimų. Šis medikų darbo atnaujinimas nukreiptas į darbuotojų galimybes turėti daugiau papildomos veiklos, padidinti paslaugų patrauklumą, daugiau užsidirbti. Taip pat ir į tokius pasikeitimus kaip naujas Ligoninės pastatas, kuris serveryje keičiamas pirmą kartą. Kartu su atnaujinimu skelbiame ir dvi akcijas: iki rugsėjo pabaigos žaisdami serverio žaidėjai gaus dvigubą bendrosios patirties dydį, o dirbdami darbiniu transportu - dvigubo dydžio atlyginimą į minute! Taip pat iki rugsėjo 19-osios vyks nuolaida ir kreditų paslaugai - pirkdami šių gausite 15 procentų daugiau! Taip pat nepamirškime ir jau vykstančios imigracijos akcijos, kuomet naujokai gali pasinaudoti papildomais priedais startuodami mūsų projekte. https://forumas.rls.lt/topic/84331-rudens-imigracijos-akcija/
 6. Medikų darbo atnaujinimą išleisime vakare, @Vikarijus_Fingerkada atranka?

 7. Vasaros sezonas baigėsi, atostogos keliauja į prisiminimus, į serverio veiklą grįžta žaidėjai ir daugėja veiksmo. Rugsėjį ir bendrai naują žaidimo "sezoną" pradedame pokyčiais projekto komandoje. Forumo moderatorių grupės gretas palieka Gintare_Smk, aktyviai šiose pareigose dirbusi pusę metų. Šią vietą užims vykusios moderatoriaus atrankos kandidatas Fixas_Hyper, kuris iki šiol ilgą laiką darbavosi serverio prižiūrėtojo pareigose. Kiti pokyčiai nukreipti į direktorių priežiūros grupę - ten atsisveikiname su Linux_Kill, kuris šioje pozicijoje dirbo tris mėnesius. Atsilaisvinusią vietą užims forumo moderatorius Bws_Nivalit, kuris, beje, pastarojoje direktorių prižiūrėtojų atrankoje buvo vienas pagrindinių kandidatų. Reikalingas dar vienas naujas forumo moderatorius, todėl labai skatinu kandidatuoti - tai jūsų galimybė! Naujos sudėties komanda sieksime naujų tikslų, kursime priemones juos pasiekti, o kitaip tariant - darysime tai, kas žaidėjus motyvuotų žaisti, pats žaidimas būtų kupinas veiksmo ir įdomybių. Šiuo metu darbuojamės su būsimu medikų darbo atnaujinimu - netrukus prasidės testavimo darbai. Mediko darbas pasipildys naujomis veiklomis, kurios suteiks įvairovės ir padidins darbo patrauklumą. Progresas ir mechanikų darbo atnaujinime - kodavimas slenka link pabaigos bei taip pat galėsime pradėti testavimo darbus. Artimiausiomis dienomis smulkių pokyčių sulauks ir nusikalstamos frakcijos - didės iš sandėlių gaunamų ginklų kiekiai, atpigs kai kurių juodoje rinkoje siūlomų pasirinkimų kainos. O kas liečia vieną iš papildomų veiklų žaidėjams - žvejybą - didės žuvų vertės, dėl ko uždirbti bus galima daugiau! Labai svarbus yra ir Jūsų, žaidėjai, įsitraukimas - rašydami pasiūlymus, pranešdami apie klaidas, organizuodami veiklas jūs prisidedate, jog čia žaisti būtų įdomiau.
 8. Dar turite galimybę pretenduoti į forumo moderatoriaus poziciją ir taip prisidėti prie projekto plėtros! (coffee)

  Atrankos nuoroda apačioje:

   

Copyright © 2012-2021 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.