Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dzioraldas_Golden

Direktorių priežiūra
 • Pranešimų skaičius

  4.316
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  108

Dzioraldas_Golden paskutinis laimėjimas - Sausis 5

Tą dieną Dzioraldas_Golden turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

1.645 Valdau

Apie Dzioraldas_Golden

 • Rangas
  Parduodu serverio duomenis
 • Gimtadienis 2007.09.17

Kontaktai

 • Discord
  Golden'as

Informacija apie narį

 • Miestas
  Vilnius
 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

338.940 profilio peržiūros
 1. Turime vieną kandidatą šiuose rinkimuose. Ačiū už tai, kad rinkimai netruko tiek ilgai, kiek tikėjomės, kad gali vykti. Armis_Elegy pakankamai atitinka tą vaizdą, kokio tikimės, tai tik galima palinkėti ryžtingai siekti rezultatų. Tikimės, kad veiksmo netrūks, bus kova tiek su teisėsauga, tiek su The Triads mafija. Rezultatai kalbės patys už save, tai dabar dar vertinti ne laikas. Sėkmes!
 2. Sveiki. Visuomet tikimės ir laukiame kandidato, kurį užtikrintai būtų galima pasirinkti kaip darbo direktorių. Tikėjausi daugiau, tiesą sakant. Žvelgiant į tai, ką turime, kandidatai negali pasižymėti turima patirtimi ar pasiekimais, o žodis "idėja" anketoje vis dar kiša koją. Arnas_Toreno - "visada būnu užtikrintas" ir "galbūt išlaikysiu gerą skaičių ištikimų darbuotojų" ar "turiu įvairiausių idėjų ir esu toks, kuris gali iš seno padaryt naują" ir "tai vizualiai panaši taškų sistema, tik unikalesnis pavadinimas".. Ir tai tik pora vietų, kurioje kertasi tavo paties mintys anketoje. Nežinau, neturiu už ko užsikabinti, kad būtų galima tave svarstyti kaip rimtą kandidatą šiuose rinkimuose, o anaiptol neradau veiklų ar kitų minčių, kurios iškart keltų mintį "va, čia tai turėtų būti puiku". Kokybės, deja, nėra. Lukas_Available - "Pagrindinis dalykas į ką atkreipsiu dėmesį kandidatų anketose yra jų motyvacija, aktyvumas bei užsibrėžti tikslai įmonėje". Parašei tikrai teisingai, bet ar pats sau pritaikei šiuos punktus? Kuo paremta tavo motyvacija? Kaip pasireiškia tavo aktyvumas? Aktyvumas minutėmis ar atliktais darbais? Kokie jie? O galiausiai, tai kokie tavo direktoriavimo tikslai? Įgyvendinti "6-oji įdėja - Privalomas mikrofonas"? Tikrai, kaip iš du kartus dirbusio direktoriaus pareigose, tikėjausi kiek daugiau. Bent jau veiklų ir sistemų prasme, o savo teiginį "kodėl aš, o ne kiti" parėmei tik savo charakterio bruožais. O kur aiškūs punktai, ką užtikrinsi, ką padarysi, ko negali kiti? Makis_Kopustas - Esi dar jaunas ir nepatyręs žaidėjas, visai neblogai išnaudojęs savo pirmąjį šansą Ivetos kadencijoje laikinojo pavaduotojo pareigose. Anketa bendrai, mintys, pasiūlymai, tikslai labai tipiški ir standartiniai, bet nežinau, ar galiu tikėtis daugiau. Tačiau manome, kad turime tau suteikti galimybę ir apsiimti direktoriaus pareigomis. Taip, bus iššūkių, reikės dirbti ir mokytis, tačiau tik taip išmoksi ir pasieksi geresnių rezultatų. Esi šviežias ir, priešingai nei kiti kandidatai, dar neturėjęs rimtų progų išbandyti save. Darbingai, Maki!
 3. Sveiki! Rinkimuose dalyvauti nusprendė vienas kandidatas - Toyo_Yello. Žaidėjas teisėsaugoje patyręs, dirbęs įvairiuose pareigose, todėl galime tikėtis profesionalumo. Veiksmai Kariuomenei yra prioritetas, todėl visas dėmesys turėtų būti nukreiptas būtent į šią pusę. Su Toyo apkalbėjome įvairius darbo aspektus, išsikėlėme tikslus. Tikimės ypatingo bendradarbiavimo su Policijos Departamentu, laiko naujiems žaidėjams teisėsaugoje, rezultatų veiksmuose. Manome, kad Toyo sukurs gerą aplinką srityje. Sėkmės!
 4. Šiuo metu ieškomi Kariuomenės ir The Triads mafijos direktoriai. Atrankos vyksta direktorių skiltyje. (gaming)

 5. Labai esu dėkingas, Simai, už šią iniciatyvą Tu tikras šaunuolis! Buvo tikrai labai malonu bent kažkiek prisidėti prie šio filmuko kūrimo.
 6. Pagal pateiktas nuotraukas neaišku, kur buvo daryta žala, o žala daryta buvo tik vienam žaidėjui, kas nereiškia masinio šaudymo į žaidėjus. Ar žaidėjas civilis ar mafijos narys, ar buvo šaudytasi šaudykloje, ar gatvėje. Trūksta įrodymų. Papeikimas priimtas.
 7. Forumo ir žaidimo slapyvardžiai nesutampa, prašymas atmetamas.
 8. Sveiki. Rinkimai nebuvo iš tų geriausių, ypač tada, kai laukiame tikrai patyrusio ir idėjinio žaidėjo. Rinkimuose dalyvavo trys kandidatai, kurių patirtis valdžioje daugiau mažiau yra vienoda (išsiskiria tik Gabija, kartą dirbusi Medikų direktorės pareigose). Žvelgdami į kandidatų siūlomas idėjas, susidarome vaizdą, kad kažkokio ypatingo modelio sudaryti nepavyko ir pateiktos mintys yra labiau standartinės. Svarstydami kandidatus teikėme prioritetą stabilumui, kadangi tai šiuo metu yra svarbiausias dalykas, žinant faktą, kad šį išlaikyti medikų darbe kurį laiką nelabai sekėsi. Iš naujojo direktoriaus tikimės ir darbo su naujais serverio žaidėjais bei veiklų, nukreiptų į medikų tobulėjimą ir užimtumą. Nesame tikri, ar tai pavyks užtikrinti šimtu procentu, tačiau šie tiksliai turėtų būti siekiamybė. Rokas_London - galiu pagirti už dabartinės situacijos įžvalgas ir išsikeltus tikslus - jie yra labai reikalingi dirbant direktoriaus pareigose ir siekiant aukštų darbo rezultatų. Pasiūlytos idėjos darbui, kurios padėtų siekti tų rezultatų, iš dalies tik apžvelgia tuos iškeltus tikslus, nors ir aprašytų idėjų įgyvendinimu kiek abejočiau, nes praktiškai jos nereikalingos (S.P.K, pavyzdžiui) ar praktiškai nevykdomos (M.O.P,K, pavyzdžiui). Taip pat, siūlyčiau anketoje nerašyti apie save netikrų faktų, nes taip geresnio vaizdo apie save nesudarysi. Nežinau, koks tu esi valdžioje ir kaip tau sektųsi, nes pareigose dirbai seniai, todėl rekomenduočiau bandyti siekti pavaduotojo pareigų. San_Aivaras - neabejotinai vienas iš labiausiai patyrusių medikų serveryje (200k+ XP). Kaip darbuotojas darbą atlieki gerai, bet, va, kyla klausimas dėl galimybių aukštesnėse pareigose. Šiuo metu neišsiskiri kažkuo, už ko būtų galima užsikabinti ir užtikrintai žinoti, kad būtent tu šiuose rinkimuose esi vertas šių pareigų. Esi labiau standartinis kandidatas ir norėtųsi matyti tavo tobulėjimą dirbant pavaduotojo ar kitose pareigose, nes neįsivaizduoju, kad šiuo metu galėtum pasiekti aukštų rezultatų. Oke_Boomer - stabiliausias kandidatas šiuose rinkimuose. Iš šio žmogaus taip pat kažko magiško tikėtis negaliu, nes yra nedaug patyrusi žaidėja, tačiau ji, tikimės, išlaikys stabilumą ir direktoriavimo metu su Gabija bus dirbama, siekiant savo atliekamą darbą pakelti į aukštesnį nei standartinis lygis. Kandidatei reikėtų pasistengti išlaikyti tvarką darbe, nes su tuo kilo problemų ir šiuo metu dirbant laikinosios direktorės pareigose. Tai yra šansas Gabijai tobulėti ir tikiuosi, kad ji jo nepames bei taip pat aktyvumas bus geras dienos metu. Sėkmės! Kandidatai, jeigu norėtume išsamesnės analizės, visuomet galite kreiptis į mane asmeniškai.
 9. Šiandien RolePlay veiklas išbandė Mechanikų įmonės darbuotojai su @Babuinas_Vanduo

  Naujame Los Santos remonto garaže jie tvarkė automobilius, vyko į iškvietimus, kur sprendė iškilusias problemas, o kuriamas komandinis darbas skatino siekti geresnių darbo rezultatų. Ačiū už gerą laiką!

  @Makis_Kopustas@Vladislovas_Spenys@Saniokas_Alex@Nieko_Asmenisko@Death_Stalker

  gjnMiS5.jpg

  Nuotrauka @Mantas_Sviderskas

 10. Šiandien Medikai su @Oke_Boomerišbandė RolePlay tipo veiklas Los Santos laboratorijoje. Dvi valandos komandinio darbo, paslaugų teikimo bei vairavimo įgūdžių tobulinimo praėjo akimirksniu, o veikla paliko nuostabius įspūdžius. Ačiū medikų komandai, jūs buvote šaunūs!

  @Pastorius_Jefris@Deivis_Snicelis@Sun_Day@Deivas_Vabalas@Mark_Marius@Airis_Mad@Number_One@Dzimonka_Zele@Bychas_Gytka @Dark_Gray

  lTaFnma.jpgNuotrauka: @Mantas_Sviderskas

 11. Labas! Imigracija sėkminga. Tau buvo skirta: 7,000 serverio patirties! 20,000€ serverio valiutos! VIP galimybės 5 dienoms! Serverio komandas rasi parašęs komandą /komandos Turbūt pradžiai reikės dar daugiau pinigų ir patirties. Tad Tau siūlau šioje temoje papasakoti apie pirmus įspūdžius ir galbūt gausi dar tiek pat patirties ir valiutos!
 12. Labas! Imigracija sėkminga. Tau buvo skirta: 7,000 serverio patirties! 20,000€ serverio valiutos! VIP galimybės 5 dienoms! Serverio komandas rasi parašęs komandą /komandos Turbūt pradžiai reikės dar daugiau pinigų ir patirties. Tad Tau siūlau šioje temoje papasakoti apie pirmus įspūdžius ir galbūt gausi dar tiek pat patirties ir valiutos!

Copyright © 2012-2020 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.