Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dzioraldas_Golden

Narys
 • Pranešimų skaičius

  4.246
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  107

Dzioraldas_Golden paskutinis laimėjimas - Gegužė 11

Tą dieną Dzioraldas_Golden turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

1.521 Valdau

Apie Dzioraldas_Golden

 • Rangas
  Parduodu serverio duomenis
 • Gimtadienis 2007.09.17

Kontaktai

 • Skype
  dzioraldas-uk
 • Discord
  Golden'as

Informacija apie narį

 • Miestas
  Vilnius
 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

329.539 profilio peržiūros
 1. Sveikinu dar vieni metai arčiau mirties.😦

  1. Dzioraldas_Golden

   Dzioraldas_Golden

   Ačiū ačiū, kuo arčiau - tuo geriau, kaip ten sako ;) 

 2. sveikinu kidas

  1. Dzioraldas_Golden

   Dzioraldas_Golden

   ačiū, kada į Vilnių?

  2. Justas_Ses

   Justas_Ses

   jei studijuos nuneš tai už metu

 3. Labas, Arba bausti abu, arba nei vieno. Nors tai ir buvo citavimas, bet tai dalinimasis įžeidžiančio turinio. Įžeidimai mūsų bendruomenėje nėra toleruojami. Mantas šį kartą savo sprendimu pasielgė neapdairiai. Bus įspėjamas.
 4. Pasikeitimai bausmėse.

  Prie dabar galiojančių chatų, kuriuose negalima skelbti skelbimų, pridedami ir /rc bei /padmins chatai.

 5. [WIKI] Vasarai pagavus ritmą, o žaidėjams - poilsį, kviečiu keletą minučių skirti Liepos mėnesio istorijos apžvalgai, kuri jau prieinama wiki.rls.lt pagrindiniame puslapyje!

  https://wiki.rls.lt/index.php?title=Pagrindinis_puslapis

 6. Sveiki, Kad reikalas su tiek su serverio prižiūrėtojais, tiek pačia jų sistema yra sudėtingas - sutinku. Išties matome, kad neretai darbas neatspindi lūkesčių, tačiau svarbu išsiaiškinti, kodėl taip yra. Galbūt trūksta motyvacijos arba trūksta galimybių. Ne vieną kartą asmeniškai esu raginęs kreipti didesnį dėmesį veiksmų stebėjimams. Be abejo, supraskime, kad visi turime gyvenimą ir reikalų jame, dėl to kartais tai padaro savo, jeigu kalbame apie aktyvumą. Kandidatų į pareigas tai pat nėra apstu, kadangi tai daug atsakomybių reikalaujantis darbas, todėl dažnai sudėtinga pasirinkti, o kartais net nėra iš ko, kai norime daugiau patirties turinčio ir daugiau galinčio padaryti žaidėjo. Jeigu minime tai, kad didžioji dalis jų dirba TRV, tai čia nėra problema, kuriame darbe jie dirba. Suprantu, kad Mantą visi kaltina dėl to, nes jis pats ten dirba ir esą suteikia nuolaidas kolegoms, tačiau tuo nesu įsitikinęs, kadangi su tuo tiesiogiai neteko susidurti, kad kažkam būtų daromos nuolaidos. Dėl Flakkos, tai Mantas viso "vertimo' situacijoje nelaviravo, dėl to minimas negali būti. Įrašas, kuriame matosi 'Flakka", atrodo tikroviškai, todėl tikiu, kad tai nėra neatidumo klaida, o verčiau priešinga Flakkai situacija. Taip, kai Flakka pranešė apie tai, kad jis to nedarė, buvo galima atkreipti dėmesį, nors tai daro ir tikrai neleistinas programas naudoję žaidėjai, dėl to tikriausiai tas dėmesys ir nebuvo atkreiptas. Situacija, kaip bebūtų, išsiaiškinta. Ačiū žaidėjams, kurie padėjo, kad toks rezultatas būtų pasiektas. Papeikimas skirtas tobulėjimui, bet, kaip ir esu minėjęs, to galima siekti ir kitais būdais. Įspėjimų nebus, argumentavau. Tema rakinama.
 7. Organizuotas renginys virto chaosu dėl neaiškaus jo organizavimo (akmuo į Alano daržą), dėl ko vieni laikėsi securicar taisyklių, nepaisant to, kad securicar principas visiškai kitoks, o kiti - paprasto event'o, O kadangi konkrečiai taip ir nebuvo įvardinta, kokia forma vyksta ši veikla, buvo prieita prie tokių pasekmių. Tenka apgailestauti už tokią renginio kokybę ir nesusipratimus, nes organizuojant turi aiškiai būti nurodytos taisyklės bei renginio forma. Bausti turėčiau arba abi puses, arba nė vienos, tad pasirinksiu šioje situacijoje nebausti, dėl jau minėtų priežasčių.
 8. Sveiki, Pradėsiu dėl rinkimuose galiojančio minimalaus žodžių skaičiaus motyvaciniame laiške, Taip, praktikoje būna situacijų, kuomet tikrai reikia pritaikyti išimtį dėl tam tikrų priežasčių, pavyzdžiui, pažymėjo kaip redaguotą anketą ne per 10, o 11 min, kai taisyklėje esmė net ne pats faktas, kad anketą svarbu pažymėti kaip redaguotą per 10 min, bet kad įkėlus jos nebebūtų galima taisyti ir kelti anketa tada, kada tikrai jautiesi pasiruošęs. Antrą kartą tam pačiam kandidatui nepritaikyti tos pačios taisyklės jau kelia susirūpinimą pačia taisykle: arba 400 žodžių minimalus reikalavimus yra per aukštas, arba šios taisyklės nereikia išvis. Siūlau Alanui tai apsvarstyti. Jack_Marozy neįrašymas į valdžios juodąjį sąrašą, nepaisant to, kad ir buvo spaudžiamas kitų žaidėjų, nėra teisingas kitų atžvilgiu. Suprantu, kad Alanas sąmoningai tai darė, pritaikydamas išimtį kaip "nukentėjusiam", bet čia nėra nukentėjimas, dėl kurio nebūtų galima žaisti ar tiesiog garbingai atsistatydinti iš pareigų, jeigu jauti, kad spaudimas nebe pakeliamas. Atsakant dėl kitų žaidėjų, įrašytų į valdžios juodąjį sąrašą, tai jų patekimo ten priežastys kitokios, tačiau pats faktas išlieka toks, kad už direktoriaus nuostatų nesilaikymą turėtų būti atitinkamai ir taikomos nuobaudos. Niekada neatmetu galimybės išimtis, kadangi aklai vadovautis taisyklėmis taip pat negalima dėl visai gyvenimiškų priežasčių. Pats spaudimas atsirado iš dviejų pusių konfrontacijos, kurioje akivaizdžiai laimėjo Cosa Nostra kompanija, tačiau, kaip ir Alanas minėjo, mums reikalingi žaidėjai ir turėtume būti jiems draugiški, tačiau naujokų grupė draugauti nelabai ir norėjo. Taip, rinkimuose nebuvo tinkamų kandidatų, tačiau šioje situacijoje pasirinkti Jack_Marozy buvo klaida. Ir šioji tik pasimatė neseniai nušalinus jį iš pareigų kaip nežinia kur esantį ir dingusį. Papeikimas patvirtintas, įspėjimas
 9. Tik išjunk kompiuterį.. Labas, Neturiu ką pasakyt, nes savo sprendimu esu užtikrintas ir jaučiuosi padaręs teisingai, o ir jis neprivalo visiems patikti.
 10. Nesu linkęs priimti šio papeikimo. Žvelgiant į situaciją, tai šį papeikimą buvo galima parašyti visiems administratoriams, kurie tuo metu buvo prisijungę ir matė tai. Kodėl Vikarijus? Ai, 2.5.. Pats papeikimas tapo Mato ir Vikarijaus santykių ryškinimusi, o diskusijoje neradau argumento, dėl ko Vikarijus turėtų būti nubaustas.

Copyright © 2012-2020 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.