Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dzioraldas_Golden

Pagalbininkas
 • Pranešimų skaičius

  4.235
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  107

Visas forumo dalyvio Dzioraldas_Golden turinys

 1. Labai gaila, kad per dvi savaites tokiam prizui laimėti atsirado vos du dalyviai. Kur dingo žaidėjų kūrybiškumas? Ar jis atsiranda tik rašant papeikimus? Nepaisant to, turiu skirti dovanas abiems dalyviams: Deimai_Deimai ir Aka_Gamkai. Balsavimo nelabai ir verta organizuoti, dėl to gumos netempsiu ir paskelbsiu rezultatus. Deima_Deima - transporto priemonė "Dune" ir 800 kreditų; Aka_Gamka - 800 kreditų ir 15 d. 3 lygio administratoriaus statusas. Nuotraukos: Deima_Deima - https://imgur.com/a/LJRnsEe Aka_Gamka - https://imgur.com/a/g3tYfEi
 2. Panaikinta bausmė "Iškickinti iš serverio už mušimąsi ligoninėje", kadangi ji buvo sukurta dar egzistuojant senai sistemai, o naujame veikime žalos žaidėjas nebegauna, todėl bausmė likusi nebeaktuali.

  Ačiū @Tpaba_Akgandzia 

   

 3. Džiaugdamiesi maloniais orais nepamirškite, kad turite puikią progą sudalyvauti konkurse ir laimėti! 😎📸

   

 4. kaip ir tau bandymas nuversti komandos narį su padirbtais įrodymais
 5. Labas dar kartą, "Smagu', kad palaikot forumą tokia aktyvia diskusijų vieta. Pirmiausiai dėl mano sprendimų. Papeikimo Alanui temoje pateikiau atsakymą, temą užrakinau, nes nemačiau reikalo diskusijoms. Ar buvau teisus, ar ne - įvertins Ridas. O apie papeikimus, kurie buvo atsakyti Rido, tame taip pat nematau problemos, nes komandos viduje mes turime tam tikrus susitarimus. Pavyzdžiui, esant tam tikroms priežastims perleisti Ridui atsakyti į komandos nario papeikimą. Labai įdomu, kokiu motyvu papeikime minimi prieš daugiau nei mėnesį parašyti papeikimai. Kodėl į tai nebuvo atkreiptas dėmesys iškart? Toliau sprendimas dėl egzistuojančių klaidų su hydra. Šią situaciją su Ridu ir Alfredu aptariau, priėjome prie jau paminėtų išvadų. Galbūt galėtumėt pasiūlyti variantų kaip būtų galima išspręsti problemą dėl hydros gydimo turint žalą? Tikriausiai siūlysite išvis nesigydyti ar hydros nenaudoti. Aš nemanau, ar Tpaba turi kompetencijos vertinti mano kompetenciją, tačiau į jo kritiką ir komentarus reaguoju ramiai. Taip pat manau, kad Ridas patenkins tavo poreikį ir peržiūrės pastarąjį papeikimą Alanui. Tokia galimybė visada egzistuoja. Sėkmės!
 6. Sveiki, Vienintelis dalykas, ką būtų galima iš šio papeikimo paimti, tai tik prie bendrųjų teisėsaugos taisyklių prirašyti panašią į šią grąžintą BMT. Taip, seniau ši taisyklė egzistavo (tik Alanas ją šiek tiek pamodifikavo savaip), tik dėl mano klaidos buvo nepastebėtai ištrinta. Tai ir bus padaryta. Kitas dalykas, tai nelabai suprantu papeikimo motyvo. Šališkumas? Koks? Nauja BM taisyklė? Žmonėms priimtinas būdas yra kelti klausimą ir diskutuoti: yra tema klausimai/pasiūlymai direktorių prižiūrėtojui, ten galima pilnai tai atlikti. Be abejo, papeikimas jums yra vienintelė žinoma priemonė. Tačiau net ir rašant papeikimą, tikrai nereikia iškelti tokios dramos ir apvilkti situaciją nereikalingais papildomais dalykais, taip siekiant kažkokio įtaigumo. Tame visiškai nematau prasmės. Ties relogu mes jau kaip ir aptarėm, pats klausei, problemą kaip ir išsprendėm. Papeikimo nereikėjo. O kam vėl reikėjo tą temą paliesti? Tai papeikimui svorio nesuteikia. Galiausiai manęs paminėjimas daug kartų. Why? Taip, aš atsakingas už Alaną kaip komandos narį, bet jis yra atsakingas už savo darbą, o aš jį tik konsultuoju. Viliuosi, kad kai kada dar kils tokie klausimai, juos spręsit kalbėdami, o ne rašydami papeikimus. Taip, kaip sėkmingai darydavo kiti. Sėkmės!
 7. Labai didelis ačiū dalyvavusiems šiame konkurse, smagu įvertinti jūsų originalumą ir nuotraukas. Šiame konkurse apdovanojamos trys prizinės vietos, o už dalyvavimą (kadangi tai ir yra svarbiausias dalykas), skiriame priedą (100 kreditų) visiems neiškovojusiems prizinės vietos. Pirmąją vietą laimi @Kentas_Baranis. Tikrai ne vienam šypseną sukėlė tavo trumpa gimtadienio šventimo istoriją. Antrąją vietą laimi . @Jarad_Higgins. Tos siauros akys trečioje nuotraukoje.. Trečiąją vietą laimi @Aka_Gamka. Nuotraukoje galėtum ir nusišypsoti...
 8. RLS IRL konkursas pratęsiamas iki 05.26! Labai laukiu kūrybišku idėjų <3 

   

 9. Atnaujinu sprendimą: Egzistuojant su hydra esančioms klaidoms, Tpaba ir Ignį blokavimus atmetu, tačiau atsiras nauja bendroji mafijų taisyklė, kuri draus sėdėti transporto priemonės keleivio vietoje, kai joje nebus vairuotojo ir bus siekiama išvengti hydros duodamos žalos. Su Invisionu (jo blokavimas taip pat buvo atmestas) ir kitais kareiviais kylanti situacija, kai jie gauna žala valdydami hydrą, tačiau sistema vis tiek leidžia pasigydyti, buvo motyvas prieiti prie tokios išvados, siekiant, kad dėl egzistuojančių serverio klaidų nekentėtų abi pusės.
 10. Informacija apie vykstančią pagrindinę gimtadienio loteriją!

   

 11. Pagrindinė gimtadienio loterija Visi žaidėjai, kurie yra įvykdę fotografo misiją, yra gavę redaktoriaus dovaną - loterijos bilietą. Turėdami loterijos bilietą jūs pretenduojate į kasdien dalinamus prizus žaidime. Laiminguoju galite tapti būtent būdami ištraukti iš visų įvykdžiusiųjų misiją sąrašo. Kasdien iki sekmadienio yra traukiami laimingieji, kurie laimi mažuosius loterijos prizus: kreditus, piniginius prizus, aprangų kuponus, privilegijas. Sekmadienį (05.17) bus traukiami laimingieji, kurie laimės pagrindinius loterijos prizus. Rezultatai bus skelbiami redaguojant šį pranešimą. Piniginį čekį įsigyti namui (400'000 eurų); Laimėjo Nastya_Kozhevnikova ir @Bruder_Musslos Piniginį čekį įsigyti transporto priemonei (500'000 eurų); Laimėjo @Green_Jobs Vilą Los Santos mieste (21 interjero); Laimėjo @Matthew_Escobar Dvi retas transporto priemones Laimėjo @Pablo_Huares Laimėjo @Pijakas_Ltu
 12. Situacijoje dalyvavau, situaciją žinau, ir blokavimas yra teisingas. Be to, siunčiu 2000 valandų trukmės poilsio kelionę, manau patiks Papeikimas atmestas.
 13. Sveikinu, Linai! Labai tikiuosi, kad pavyks gerai pasirodyti ir neteks kartoti pastarojo CN scenarijaus. Stiprybės!
 14. RLS IRL (Realus Lietuvos Serveris Realiame Gyvenime) #4 - ketvirtą kartą vykstantis kūrybos konkursas, kurio metu konkurso dalyvių užduotis - kasdienybėje rasti kažko RLS'ietiško: realiame gyvenime kažką sukuriate, pamatote ar sugalvojate, kas susiję su mūsų projektu. Pavyzdžiui, galbūt kažkur jūsų kieme stovi mašina su "RLS" numeriais, su kreidom ant sienos išpiešti "RLS.LT THE BEST" ar turite gerų gebėjimų ir galite nufilmuoti, kaip perkeliate žaidimo veiksmą į savo gyvenimą. Viskas atiduodama jūsų kūrybai! Konkurso informacija ir taisyklės Konkursas vyks dviem etapais: Pirmasis etapas vyks iki 05.26. Jo metu turite man į AŽ atsiųsti savo kūrybą, kuri bus patalpinta šioje temoje; Antrasis etapas vyks iki 05.30 20 val. Jo metu žaidėjai balsuos už geriausius! Siųsti galite iki trijų nuotraukų/vaizdo įrašų. Jie turi būti kokybiški, gali būti redaguoti. Prizai Pirmos vietos laimėtojas - Transporto priemonė "Dune" ir 800 kreditų; Antros vietos laimėtojas - 800 kreditų ir 15 d. 3 lygio administratoriaus statusas; Trečio vietos laimėtojas - 500 kreditų ir 30 d. VIP statusas.
 15. Asmenukių nuotraukos konkursas Konkurso informacija ir taisyklės Konkursas vyksta 4 dienas - iki 05.16 19 val. Nustatytos nuotraukų temos nėra, tačiau labai simboliška būtų kurti nuotraukas gimtadienio tema. Konkursui galima įkelti iki trijų padarytų asmenukių. Nuotraukos negali būti redaguotojos, o fotografuodami nepamirškite išjungti pokalbių langą (F7) ir laikrodį (/laikrodis). Galima redaguoti savo įkeltas nuotraukas t.y jas pakeisti, jeigu nufotografuosite naujai, tačiau ne vėliau nei iki konkurso pabaigos Laimėtojus rinks projekto komanda. Norint dalyvauti konkurse, jums reikia turėti SELFIE CLEO modifikaciją. Atsiųsti ją galite paspaude ant nuorodos (viduje rasite naudojimo instrukciją) Prizai Pirmos vietos nugalėtojas - 400 kreditų + VIP 20 d. Antros vietos nugalėtojas - 300 kreditų + VIP 15 d. Trečios vietos nugalėtojas - 200 kreditų + VIP 10 d. Anketa Jūsų slapyvardis: Nuotraukos: Pirmoji: Antroji: Trečioji:
 16. Asmeniškai atsiprašau už Vikarijaus neapdairumą: jis, pilnai neišsidiskutavęs su kitais projekto priežiūros nariais, priėmė neteisingą sprendimą. Asmeniškai atsilyginsiu už šį nesusipratimą. Bausdamas už šį pažeidimą žvelgiau į kitus du pažeidimus - abu jie nėra verti dviejų įspėjimų. Išties labai gaila, kad per tokias žioplas klaidas žmogus renkasi sau įspėjimus. Skiriu Vikarijui 0.5 įspėjimo ir kuriam laikui nušalinu nuo blokavimų tikrinimo. Galbūt sprendimas ir netenkins visų susidomėjusių šia situacija, tačiau perspektyvaus komandos nario prarasti nenoriu.
 17. Stengėmės tikrai ne veltui. Lauksime įvertinimų! Ačiū, draugams!
 18. Smagu sveikinti bendruomenę jau aštuntojo gimtadienio proga! Metai, kaip ir visi ankščiau prabėgę: pilni įspūdžių, nuotykių, naujovių, bet ir nesutarimų, Galime džiaugtis turėdami solidžią ir unikalią bendruomenę, kuri kuria projektą savo idėjomis, darbais ir, be abejo, kasdieniu žaidimu čia, kartu. Pasaulyje vyraujančio karantino laikotarpiu įsitikinome, kad serveris yra matomas ir naujiems, ir seniems, visai seniai žaidusiems ir prisiminusiems nostalgiją keliančius laikus. Tariame Jums milžinišką AČIŪ už dar vienus metus kartu! Gero gimtadienio Šį kartą esame Jums parengę įvairaus tipo renginių. O kadangi progą minėsime iki pat savaitės pabaigos, įvairių konkursų ir įvykių tikrai netrūks! Renginio datos ir laikai bus pranešami vėliau. Pagrindinės žaidimo užduotys, kurias artimiausiu metu pristatys Alfredas. Už jų įvykdymą Jūsų laukia labai įdomūs prizai, turėsite galimybę dalyvauti pagrindinėje loterijoje, o savo aprangas patobulinti galėsite naujais aksesuarais. Taip pat laukia papildomi priedai žaidime. Kūrybos konkursai forume, kurių temos bus paskelbtos artimiausiu metu: Meme kūrimas; Selfie nuotrauka; Geriausio nuotykio istorija; RLS IN REAL LIFE (RLS IRL). Reakcijos žaidimai Discord'e ir socialiniuose tinkluose; Kas pirmesnis - tas gudresnis; Vietovių paieškos; ONLINE žaidimai: Kahoot protmūšis apie RLS; Turnyrai ir galimybės žaidime: Loterijos punktas (veiks kelis kartus dienoje); Komandinės rungtys, vienetų turnyrai (parašiutai ir kt.) Šaudykla (bus atrakinta visą laiką) ir konkursai ten; Tradicinės lenktynės ir bulių kautynės, klausimanija ir kiti žaidimai. Imigracijos akcija naujiems mūsų bendruomenės nariams, kuria pasinaudoję galite gauti 10'000 XP; 25'000 € ir 10 d. VIP statuso galimybes!
 19. Pasikeitimai projekto komandoje Labai simboliška, kad ir vėl gegužės mėnesį mūsų projekto komandos struktūra keičiasi. Prieš daugiau nei dvi savaites iš projekto priežiūros narės pareigų atsistatydino Pink_Nightmare, dėl to atsilaisvinusią vietą nutartą užpildyti nauju nariu. Taip pat vykusioje diskusijoje projekto komanda nutarė atsisakyti dviejų skirtingų (forumo moderatoriaus ir globalus forumo moderatoriaus) grupių, sujungiant juos į vieną - forumo moderatorių grupę. Įvertinę trijų, dabar dirbančių forumo moderatorių darbą ir motyvaciją, priėjome prie išvados, jog komandai reikalingos naujos idėjos, naujos mintys ir apskritai nauji žmonės, kadangi dabartiniai jau yra gerokai išsikrovę. Nusprendėme atsisveikinti su 7 mėnesius dirbusiais Invision_Power ir Nobody_Ellse, labai vertiname jų indėlį į mūsų projektą ir jų atliktus darbus. Viliamės, kad liksite mūsų bendruomenės nariais. Rinkdamiesi norėjome universalių žmonių, gebančių ne tik atlikti jam pavestas darbo funkcijas, tačiau ir reikštų idėjas, diskutuotų svarbiais klausimais ir tinkamai reprezentuotų komandą. Domis_Bass, kaip žinia, lieka forumo moderatoriumi, o prie jo prisijungs naujai išrinkti Linux_Kill ir Egis_Nike. Projekto priežiūros komandoje, kaip minėjau, atsiradus laisvai vietai, ją užimti buvo organizuojami rinkimai, kuriuose dalyvavo keturi kandidatai. Apžvelgę ir įvertinę kandidatų galimybes bei motyvaciją, nusprendėme prisijungti prie projekto priežiūros komandos pakviesti Luką_Svr. Ačiū kandidatams. Jūsų pastebėjimai ir komentarai padės pasiekti geresnių rezultatų. Turėkite omenyje, kad esant laisvai vietai, jūs galite būti pakviesti. Labai tikimės, kad naujų narių integracija į komandą nebus sudėtinga, jūsų idėjos bus įgyvendinamos, o turima motyvacija suteiks gyvasties atliekamiems darbams. Sėkmės!
 20. Atitildytas. Įrodymų nėra.
 21. Ištrauktas iš kalėjimo. Įrodymų nėra.
 22. [WIKI] Gegužės mėnuo projekte nuolat skamba kaip mėnuo, kai minime gimtadienį, tačiau būtent šį mėnesį vyksta ir pasikeitimai projekto komandoje.

  Gegužės mėnesio istorijos santrauka - wiki.rls.lt pagrindiniame puslapyje!

  https://wiki.rls.lt/index.php?title=Pagrindinis_puslapis

 23. Drabužių sistemos aprašymą rasi WIKI platformoje. Dalinuosi nuoroda: https://wiki.rls.lt/index.php?title=Drabužių_sistema Jeigu kils papildomų klausimų, juos gali rašyti man privačiai, asmenine žinute. Gero laiko!

Copyright © 2012-2020 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.