Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Vilius_Unsafe

Narys (-ė)
 • Pranešimų skaičius

  1.480
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  17

Vilius_Unsafe paskutinis laimėjimas - Gruodis 5 2019

Tą dieną Vilius_Unsafe turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

330 Gerbiamas

Apie Vilius_Unsafe

 • Rangas
  Princas
 • Gimtadienis 2001.03.10

Informacija apie narį

 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

46.947 profilio peržiūros
 1. Nu rls'iečiai turim fivemo clapperių čia? 😁 Reiktų liaudies susigaudančios aplinkoj

 2. Sveika sena liaudis, fivemą kas nors kapojat? 😁

  1. Aka_Gamka

   Aka_Gamka

   svx, vienam serve pakapoju karts nuo karto

  2. Benas_Offensive

   Benas_Offensive

   ragemp platformoj, lietuviskuose serveriuose vyresne auditorija, jeigu fivem atsibodo - pabandyk

 3. Jūs nebestumkit, dar RLS'e tokie uraganai siaučia
 4. Na liaudis vyksta dar kas įdomaus?

 5. Sveiki, iki win 10 perrašymo viskas buvo čiki, įrašydavau gta, sampą, cleo ir įsikeldavau sampfuncs, viskas veikdavo. Po win perrašymo viską ir tuos pačius failus keliu, surašau, bet sampfuncs neveikia, net nerodo, kad įsikėlė, jungiasi sampas.
 6. Jūsų vardas realybėje: Vilius Jūsų slapyvardis žaidime: Vilius_Unsafe Jūsų pravardė(nebūtina): Nėra Gyvenamasis miestas: Tauragė arba keliaujantis laiku. Amžius, gimimo data: 19, 2001. Pagrindiniai charakterio bruožai: Sunku pačiam įvardinti. Gal linksmas, užsispyręs. Kiek laiko žaidžiate samp?: Nuo 2013 Kada pradėjote žaisti RLS projekte bei kaip jį atradote?: 2013, net neatsimenu. Jūsų pomėgiai, gal kažkuo domitės, sportuojate?: Futbolas. Ką veikiate laisvalaikiu?: Sportuoju, leidžiu laiką su draugais. Kokius filmus mėgstate?: Komedijos, veiksmo, siaubo. Kokios muzikos klausote?: Viską, kas veža. Ar turite brolių, seserų, ar gerai sutariate su jais?: Brolį, jo neblogai sutariam. Ar auginate kokį nors augintinį?: Ne. Gal turite kokių nors išskirtinių bruožų kuriais galėtumėt pasigirti? Kokie jie?: Tokių, kaip aš nėra. Kokie dabartinio jūsų gyvenimo tikslai, ką turite išsikėlė į viršų bei ko siekiate?: Svajok tyliai, nes svajonės pildosi. Papildomas laukelis jūsų prisistatymui(jame galite ką nors pridurti kas nebuvo paminėta)[nebūtina]: Jūsų nuotrauka[privaloma]:https://imgur.com/a/c1KXLwQ
 7. Net ir jei žaidėjo padarius /info lentelę jam neitų pražaidimo laikas?
 8. Tai žaidėjus visus galima blokuoti kurie neatsako į arafk lentelę?
 9. Čia jau dabar permetam kaltę ant manęs? ;d Jūs įrodykit, kad Greitis_Vėjas šitame video gavo bent vieną pražaistą minutę serveryje.
 10. Tai jaile kas antras stovi be afk lentelės pas mane, bet jam nei gyvybės niekas neina? Visus banint?
 11. Tai jei žaidėjas važinėjosi, ir nuėjo į tualetą? Na ir kas, kad siųlo tas afk lenteles. Man dažnai būna, kad rodo jog žaidėjas nėra nuleidęs žaidimo ar išmestos žaidėjo lentelės. Ir iei tu jam ant afk lentelės pasiųlai arafk automatiškai ji turėtų dingti? Žaidėjas tiesiog stovi, nei kart nepadaryta jo info lentelė, jam gal net nėjo žaidimo laikas ir atlygis už darbą? Tai gal pradedam visus baninti kurie ignoruoja mus ir neatsako į arafk??
 12. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): Egis_Nike Pažeidimo aprašymas: Žinau, kad tikrinami VVP, bet ten tokie įrodymai, kur tikrai atrodau, kad kažką darau, skraidau, nors taip nėra. Tiesiog, net į /vc matosi kažkas rašinėja, kad atsitelina nušauna čytas. Tai mane irgi čia kažkas mėtė, net neleido į mašiną įlipti, net nespėjau į /padmins parašyti. Pažeidimo įrodymai (foto/video):

Copyright © 2012-2021 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.