Eimantas_Bryant

Narys
 • Pranešimų skaičius

  18
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

0 Neutralus

5 Sekėjai

Apie Eimantas_Bryant

 • Rangas
  Naujas narys forume
 • Gimtadienis 2001.09.10

Kontaktai

 • Discord
  Dedule.

Informacija apie narį

 • Miestas
  Šiauliai
 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • Administratorius
  Nenustatyta
 • VIP narys
  Taip
 • Darbas
  Cosa Nostra

Profilio peržiūros

1.052 profilio peržiūros
 1. Tiesa tokia, kad serveris nyksta ne vien dėl Rido, daug įtakos turi ir komandos nariai pvz: DP su savo dumb blistais. Jūs dejuojat, kad nieko nebėra iš serverio senų žmonių tai, kad jūs ir esate kalti įrašote į blistą žmones už tai, kad panaudojo spreadą ar aimą kokį, ar čia normalu? Suprantu įrašytumėt į blistą už stambu čytinimą, ddsonimą, ar kažką kitą, bet čia tai wtf??? Pažiūrėkite kiek serverių neturi tokio dalyko ir klesti kaip visuomet. Dabar sakysite savo ''dumb as fuck'' politinį šudą vaizduodami 200iq ''juk tai, kad sumažintume čyterius'' užtenka tuos čyterius nubausti ir su banu. Nu ne esmė mano nuomonė čia. Dar vienas dalykas lėmęs rls'o žaidėjų kritimą tai cbugo išėmimas ar tai, kad serverio/samp/gta bugų išnaudojimas ir už jį baudžiama wtf?? Tai jei yra klaidų serverio jas ir reikia taisyti, o ne bausti dėl jų. Suprantu, kad samp arba gta bugų neištaisysi, bet jie ir nėra didelį kažkokie. Nu krc man rodos išsakiau ką norėjau laukiu heiterių.
 2. Tai aš tavęs nesuprantu. Sakau kuomet nėra veiksmo žaidžiu su modintu GTA, kad įdomiau būtų kaitint, o kai yra veiksmo įsijungiu clear GTA dėl FPS'o. Ir tu man bandai prikišti, kad aš specialiai reloginau, atsipašant gal nebesvaik aiškiai parašyta prarastas rišys su serveriu, bet tu savo įsikandes ir kartoji tą patį. Čia dėl to, kad dirbu CN? Manau šitoje situacijoje mums reikia nešališko žmogaus kuris įvertintu viską @Tom_White. (Po kiekvieno crash tikrai nesidarau įrodymų mąstyk logiškai, plius jei bučiau relogines tai ir nebučiau prisijunges.)
 3. Atmesta? Tai ką dabar aš lieku kaltas, kad gavau crash? Jo sure tikrai norėjau gauti jį juk kai gavau iškarto prisijungiau atgal šeip katik parodei, kad tiesiog esi nešališkas, čia yra akivaizdus įrodymai už free star ir tu sakai atmesta, nes aš kaltas?
 4. Matai "Prarastas rišys" yra crash, o ne relog reikia skirti du elementarius dalykus. Įrodymai yra, kad crash gavau? Yra. Apie ką mes dar kalbame?
 5. :DDDDDDDDDDDD svyla padai ane? Prisigalvoji čia, įrodymai yra? Nėra, diskusija baigta. Laukiu tavęs įrašyto į grubių žaidėjų sarašą. (FREE STAR) + unjail. @Tekashi_Xdd
 6. Tu pats matei savo įrodymus? Nei viename filmuke ar nuotraukoje nemačiau, kad reloginčiau. Visiškai nenaudingi tavo įrodymai dėl relog. Seni gali, net nebesimazinti....
 7. Gerai bėga kaip bėga :DDD, bet žmogau kur tavo įrodymai, kad reloginau ką tu čia įkelei tai yra 0.
 8. Nusižengusio karininko V_P: @Edvinas_Neon Nusižengimo data: 2019.04.17 Papeikimo aprašymas: Free star. Užmetė bėga nežinia kur jam būnant, laukiau ant tilto sf daug maž +- 3 minutes jokio veiksmo nevyko pradėjau važiuoti link bazės kur ir norėjau, parašiau už ką bėga? Nesulaukiau jokio atsakymo tik hydros puolimo nuo kuriuo mane išcrashino (nes full moded gta, jis nėra skirtas veiksmui pilna visokių efektų). Taigi reikalaujų įrodymų už bėgos įtarimus ir relogo. Papeikimo įrodymai(PRIVALOMA): https://imgur.com/a/JaLvtjU
 9. "(Labai likau nuviltas, bet geriau jis, nei Tonny)".Tokia ir pagarba žmogui,DPKT ant kitų žmonių stumia,kas šiais laikais darosi.