Gabis_Plaipa

Direktorių priežiūra
 • Pranešimų skaičius

  1.011
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  14

Gabis_Plaipa paskutinis laimėjimas - Rugpjūtis 18

Tą dieną Gabis_Plaipa turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

316 Gerbiamas

Apie Gabis_Plaipa

 • Rangas
  GKB TYLIOJI KRYPTIS
 • Gimtadienis 2001.02.24

Profilio laukai

 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

28.655 profilio peržiūros
 1. Gabis_Plaipa

  Perlai perliukai

 2. Satan_Night atsisakė Policijos Departamento direktoriaus pareigų, todėl Policijai reikalingas naujas vadas! Atrankos tipas - motyvacinis laiškas Jūsų užduotis yra parašyti motyvacinį laišką šioje temoje, kuriame pilnai aprašote save, kaip kandidatą į Policijos Departamento direktoriaus pareigas. Rinkimų informacija ir taisyklės Rinkimai vyksta iki 2018.10.18 19:00h. Po nurodytos datos ši tema automatiškai yra užrakinama ir kandidatuoti į direktoriaus pareigas nebegalima. Temoje komentuoja tik kandidatai į firmos vadovo pareigas. Pašaliniai komentarai lygūs grubiam pažeidimui. Kandidatuoti į šio darbo direktorių galima visiems, nesantiems grubiuose sąrašuose. Kandidatų forumo slapyvardis privalo sutapti su žaidimo. Nuo paskutinio gauto forumo įspėjimo privalo praeiti bent savaitė, priešingu atveju kandidatūra atmetama. Direktorius turi turėti visas galimybes žaisti be problemų (t.y. jokių interneto bėdų, medinių kompiuterių), kurios galėtų sutrukdyti direktoriauti. Kandidatas negali dalyvauti kitų SAMP projektų veikloje. Kandidatai turi pateikti motyvacinį laišką pagal apačioje išvardintus kriterijus. Teksto spalva, šriftas ir pnš. nėra ribojami. Pildykite tokį motyvacinį laišką, kaip atrodytų jūsų forumo temos. Būsimas direktorius renkamas ne tik pagal anketą. Žiūrima į jo praeitį projekte, elgesį forume, gautas nuobaudas ir kitus pasiekimus. Netusčiažodžiaukite ir nerašykite to, kas ir taip aišku. Pildydami motyvacinį laišką negaiškite nei savo, nei mano laiko ir rašykite tik tai, kas yra aktualu ir naudinga. Pildant į direktoriaus pareigas, privaloma turėti bent 20'000 patirties taškų daugiau nei reikalauja darbas ir bent 5'000 to darbo patirties taškų. Pažymėkite anketą kaip redaguotą per 5min. nuo jos parašymo! Kriterijai, kuriuos rekomenduojama (nebūtina) paminėti rinkimuose Trumpas jūsų prisistatymas, jūsų istorija SAMPe ir RLSe, pasiekimai jame. Darbo aprašymas. Ką atlieka ši firma projekte, kodėl ji reikalinga? Unikalios darbo sistemos, kurias taikysite būdamas direktorius ir visos kitos idėjos, jūsų tikslas būnant firmos direktoriumi. Jūsų firmos „darbo diena“. Kaip ji atrodys? Kokią veiklą renksite darbuotojams? Kaip juos skatinsite dirbti ir nepalikti darbo? Pavaduotojas. Kaip jį rinksite? Galbūt jau turite tokį išsirinkę? Kokius darbus jam duosite? Jūsų veikla projekte šiuo metu, /info ir /xp lentelės Sėkmės pildantiems ! Direktorių Priežiūros komanda
 3. Gabis_Plaipa

  Perlai perliukai

 4. Įspėtas. p.s wolfui nebuvo nuimtas leidimas dirbt gaujose.
 5. Pirmiausia - reikia paprašyt leidimo, prieš einant į kito darbo bazę. Antra - jis turėjo pilną teisę tave nušaut, tad papeikimas atmestas. Papeikimas atmestas, nepakanka įrodymų. Nepakanka įrodymų, todėl papeikimas atmestas. (kitą kartą rašydamas papeikimą nepasigauk pats) Kadangi Feat'as susimokėjo, tai nematau prasmės dėt įspėjimo.
 6. TA MŪSŲ VASARA KARŠTĄĄ 

  43731693_345651306171054_6470480647898005504_n (2).jpg

  1. Rodyti daugiau komentarų  4 more
  2. Gabis_Plaipa

   Gabis_Plaipa

   prasau nustokit tyciotis!!!!

  3. Turbo_Butch

   Turbo_Butch

   qtf01Cm.jpg

   Dar pabazarinkit, mėsgabaliais tapsit @Vincente_Delboske @Lukas_Svr

  4. Vincente_Delboske

   Vincente_Delboske

   Daugiau baltymų, kad kotas stovėtų, ir būtų panų

 7. Gabis_Plaipa

  Gabis_Plaipa

  primini bausmes ir gauni štai ką:
 8. Gabis_Plaipa

  Free ban by Gabis_Plaipa

  ??????????????????????????????????????????????????????
 9. Naujasis Ballas'ų bosas - Feat_Thompson. Gl and hf. 

   

   

  P.s Prašymas iš manęs - išbūk bent minimumą plss, nes čia kažkoks užkeikimas su tb XD

 10. Rinkimai pratęsiami dėl kandidatų trūkumo.
 11. Saska_Finazonik kiek netikėtai atsisakė boso pareigų, tad Ballas gaujai reikalingas naujas bosas! Atrankos tipas - motyvacinis laiškas Jūsų užduotis yra parašyti motyvacinį laišką šioje temoje, kuriame pilnai aprašote save, kaip kandidatą į The Ballas gaujos boso pareigas. Rinkimų informacija ir taisyklės Rinkimai vyksta iki 2018.09.28 19:00h. Po nurodytos datos ši tema automatiškai yra užrakinama ir kandidatuoti į direktoriaus pareigas nebegalima. Temoje komentuoja tik kandidatai į firmos vadovo pareigas. Pašaliniai komentarai lygūs grubiam pažeidimui. Kandidatuoti į šio darbo direktorių galima visiems, nesantiems grubiuose sąrašuose. Kandidatų forumo slapyvardis privalo sutapti su žaidimo. Nuo paskutinio gauto forumo įspėjimo privalo praeiti bent savaitė, priešingu atveju kandidatūra atmetama. Direktorius turi turėti visas galimybes žaisti be problemų (t.y. jokių interneto bėdų, medinių kompiuterių), kurios galėtų sutrukdyti direktoriauti. Kandidatas negali dalyvauti kitų SAMP projektų veikloje. Kandidatai turi pateikti motyvacinį laišką pagal apačioje išvardintus kriterijus. Teksto spalva, šriftas ir pnš. nėra ribojami. Pildykite tokį motyvacinį laišką, kaip atrodytų jūsų forumo temos. Būsimas direktorius renkamas ne tik pagal anketą. Žiūrima į jo praeitį projekte, elgesį forume, gautas nuobaudas ir kitus pasiekimus. Netusčiažodžiaukite ir nerašykite to, kas ir taip aišku. Pildydami motyvacinį laišką negaiškite nei savo, nei mano laiko ir rašykite tik tai, kas yra aktualu ir naudinga. Pildant į direktoriaus pareigas, privaloma turėti bent 20'000 patirties taškų daugiau nei reikalauja darbas ir bent 5'000 to darbo patirties taškų. Pažymėkite anketą kaip redaguotą per 5min. nuo jos parašymo! Kriterijai, kuriuos rekomenduojama (nebūtina) paminėti rinkimuose Trumpas jūsų prisistatymas, jūsų istorija SAMPe ir RLSe, pasiekimai jame. Darbo aprašymas. Ką atlieka ši firma projekte, kodėl ji reikalinga? Unikalios darbo sistemos, kurias taikysite būdamas direktorius ir visos kitos idėjos, jūsų tikslas būnant firmos direktoriumi. Jūsų firmos „darbo diena“. Kaip ji atrodys? Kokią veiklą renksite darbuotojams? Kaip juos skatinsite dirbti ir nepalikti darbo? Pavaduotojas. Kaip jį rinksite? Galbūt jau turite tokį išsirinkę? Kokius darbus jam duosite? Ar darysite sąjunga su kitomis nusikalstamomis grupuotėmis? Jūsų veikla projekte šiuo metu, /info ir /xp lentelės Sėkmės pildantiems ! Direktorių Priežiūros komanda.
 12. Gabis_Plaipa

  Naujasis Cosa Nostra mafijos bosas!

  Sveiki, buvo renkamas Cosa Nostra mafijos bosas. Pasibaigus pirminiams rinkimams ir pasitarus su DP komandą nusprendėme juos pratęsti. Labai gaila, kad du stiprius kandidatus teko atmesti dėl taisyklių pažeidimų. Anketų: 5 Kandidatų: 1 Atmesta už taisyklių pažeidimus: 2 Linux_Kill – Sveikas, Linai. Šiose rinkimuose likai vienintelis kandidatas, nes kiti du pažeidė taisykles. Anketoje viską aprašėi pakankamai siaurai, neišsiplėtei. Iš karto anketoje sakai, kad darysi karą su RM ir TB, bet kodėl? Argi nemanai, kad pradžioje reikėtų pabandyti visus suvienyti ir tapti viena ir labai stipria jėga? Jei toks bandymas neišeina tuomet jau nelieka nieko daryti, kaip kariauti, bet tavo vietoje anketoje nebūčiau šio dalyko paminėjęs. Prie idėjų rašai, kad esi sugalvojęs 5 taktikas, bet nei vienos nepamini. Norėčiau pamatyti nors vieną iš tų taktikų pavyzdžių, nes įdomu ką gi tu ten turi sumąstęs. Likai vienas ir be tavęs kitų kandidatų šiose rinkimuose nėra, todėl sveikinu tave ir linkiu sėkmės!
 13. CN rinkimai pratesiami iki rytojaus (jaja,vėl). Galit pildyt kas nespėjot.

  1. Rodyti daugiau komentarų  1 more
  2. Pro_Mode
  3. Samperis_Dry

   Samperis_Dry

   pelkes mafijozai pardavines ginklus ;dddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd plius per velai redagota

  4. Pelkiu_Vanda

   Pelkiu_Vanda

   o eligijaus brigada bijo rašyt iš main acc:D;;dd;;d;:D;;;:D:D:D

    

 14. Matas_Rap nušalinamas nuo GS boso pareigų už nepagarbą rls serverio komandai. adios amigos:(

   

   

  1. Rodyti daugiau komentarų  24 more
  2. Lukas_Zip

   Lukas_Zip

   Mačiau kaip žaibas senutė nupiso

  3. Benas_Offensive

   Benas_Offensive

   Pz kai zaibas kirto, katina nunese

  4. Neivis_Extra

   Neivis_Extra

   tai vistiek simta pasiemem