Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Nonstop_Drop

Narys
 • Pranešimų skaičius

  77
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

4 Neutralus

1 Sekėjas

Apie Nonstop_Drop

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis

Profilio peržiūros

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pats ikėlei, p.s jai ožys įžeidimas? Tau. O jai mane individų vadini, mane tai zeidzia, tad visai nemaloniai skamba, kai vadina tave individų.
 2. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Saniokas_Alex Pažeidimo aprašymas: Konsofkei, sveikas Lukai, susidūriau su keistu atvėju, žinoma /padmins yra skirta klausimams serverio administracijai, bet šitas klausimas mane sutrigdė ir norėjau sužinoti atsakymą, bet gavau mutė dėl /padmins ne tam, žinau esu pats administratorius, bet Naujokai per daug nori jau paimti valdžią, manau klausimas yra tikrai normalus ..Kodėl pica trikampiais, pjaustoma apvalios formos. Ir kvadratinei dėžei, manau atsakymas yra aiškus, bet nebūtina už tai bausti jog paklausiau Pažeidimo įrodymai (foto/video): https://imgur.com/a/AbMC48I
 3. Anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavardė:Nonstop_Drop 2. Kodėl būsite neaktyvus?:išvažiuoju į gamtą 3. Kiek laiko užtruks ne aktyvumas 3dienas, pirmadienį grįšiu.
 4. Realiai prisidedu, administratorius tikrai geras, Bet jai blogos nuotaikos, geriau Nesirodyt akyse šaunuolis, taip ir toliau
 5. Tyčia nepraleidau, jai ne įrašyti, vadinasi daug kuo nepasižymėjo o jai šnekant apie kitą komandą prižiūrėtojus, pagrindinius administratorius, moderatorius, mes Jums visada dėkingi, jog suteikiat pagalba ir džiaugsmą serverį, mes visada būsim Jums dėkingi, ir stengsimės tobulėti patys. Ačiū.
 6. Giriamo žaidėjo slapyvardis RLS.lt serveryje : @Iveta_Eng @Domis_Bass@Linux_Kill@Dzioraldas_Golden@Pijakas_Ltu@Pink_Nightmare @Matas_Matt @Egis_Nike Giriamo žaidėjo padarytas darbas, dėl ko jis yra giriamas: Šie visi administratoriai tikrai nusipelno didelio pagyrimo, Žinoma grįžau į servery kaip mažiau nei mėnesis, bet Visuomet jie padėjo priprasti iš naujo prie serveriom tiek man. ir visuomet padeda naujokams, bei kitiems administratoriams, ir žaidėjams, Daugiau tokių reikia kaip jūs, esat nuostabūs, jai tik kokia bėda visada padės. manau bus daug kurie pritars man. Atsiprašau iškarto kurių dar nepažymėjau, galbūt Iškritote iš galvos. Ačiū už Jūsų pastangas Mielieji
 7. @Savas_KentasReikėjo sakyt sandkingą @Pijakas_Ltu duo man mašiną išsirinkt Btw prisidedu maladėc Pijokas.
 8. Atsiemu savo papeikimą, jai parodai man taisyklę kad įrodymus turiu įkelti per 10minučių.
 9. išeidamas iš žaidimo neprivalau paspausti ESC kad palikčiau afk. turi tam tikras laikas praeiti jog išmestų afk lentelę. Bet įrodymai pateikti, dar kartą klausiu, kodėl buvo sunku palaukti kol įkelsiu? kartoju dar kartą pamačiau tavo žinutę ir įkėliau. kas dar neaišku? Įrodymai buvo pateikti, tu nesugebėjai sulaukti, savavališkai unmutinai. Nefreepostinam, ir laukiam Manto. Viskas.
 10. Manau visi turim gyvenimą, ir kai tu man žaidime parašiai, Buvau AFK , nes buvau tualete, Tai iš valandos negi taip buvo sunku palaukti kol įkelsiu? paprašiai manęs įkelti, pamačiau sms nuėjau ir įkėliau. Laukiam Manto sprendimo.

Copyright © 2012-2020 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.