Martis_James

Narys
 • Pranešimų skaičius

  266
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  2

Martis_James paskutinis laimėjimas - Gegužė 29 2017

Tą dieną Martis_James turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

64 Pritampantis

Apie Martis_James

 • Rangas
  NElenkas
 • Gimtadienis 1999.07.05

Informacija apie narį

 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

6.181 profilio peržiūros
 1. Martis_James

  Naujasis medikų tėvas atkeliavo pas mus!

  Visų pirmą ką norėčiau pasveikinti Ispaną tapus diretoriu, linkiu ištvermės ir kantrybės, bei ačiū už suteiktą šansą pildyti į šias pareigas, pamatyti ko manyje trūksta, tikrai taip dėl praeitės ji miglota, bet iš klaidų mokomės kaip sakoma, šauni analizė, sekantį kartą pasistengsiu labiau, nei šį. Sekės.
 2. Martis_James

  Peikiu Martis_James

  l4l net pats prisipažinai kad rašei į vip chat ,,durnelis'' čia jau įžeidimas žmogau .. https://imgur.com/a/TzZyUVR
 3. Martis_James

  nebuvo ka veikt

  Visai normaliai, tik trumpai gan jau
 4. Tai dar viena priežastis kurią paminėjo gerai žinomas - Darius.. Yra mėgėjų dosais užsiimti, čia pirmoji priežastis, antroji priežastis : kopijavimas, trečioji - repai iš kitų paskyrų, tikrai yra tokių žmonių, tai manau padarius rinkimus nematomus priežastys dingtų.
 5. Kokiom taisyklėm norite pateikti pasiūlymą?: hide off padarykit rinkimus Pasiūlymas: padarykit rinkimus kad niekas nematytų, nes tai visiška nesąmonė vienas nuo kito kopijuoja idėjas, anketas, beto dedasi free repus iš kitų acc . Pasiūlymo nauda - tokia ir nauda žaidėjai patys stengsis dėl savo pasiekimų, ir logiškiau būtų kad nematomi rinkimai būtų
 6. Martis_James

  Kokius rankus turite per CSGO?

  Sveikučiai, susidarė labai įdomu kokius rankus turit per CSGO, tai rašykit savo ranką ir numeskit nick, kas norėsit pažaisti csgo šiuo metu smurfinu su mg , bet mainas lem, tai add: https://steamcommunity.com/id/kalasas2/ Kas siekiate aukšesnio ranko rašykit į a.ž padėsiu pasikelt nuo silverio iki mge. Po apačia rašom savo nick'us Rašykit kokį didžiausią skiną esate turėję. Ar esat turėję ace? Koks mėgstamiausias mappas? Koks didžiausias buvo pasiektas rankas ant CSGO?
 7. Laukiu, bei būsiu per įžiebimą, įžėbsim ne tik eglutę, bet ir mano aki :p
 8. kodėl kai bandau prisijungti į serverį :D įvedu slaptažodį ir pastringA?a

  1. Bill_White

   Bill_White

   gta sa set ištrint bandyk.

 9. Dauguma žmonių ieškojo auto install snow-mod, štai čia galite parsisiųsti švarų snow-mod, neprašo gerų kompiuterių - čia tiems kas nemoką įsirašyti modloaderio. 

 10. Sveikučiai, noriu jums padėti dėl modų, tai kas turite lievus kompiuterius, sunkiai vežą sampą - parsisiųskit auto install, be crash'ų papildinių nesąmonių ir pnš, gražus snow modas, neprašo labai gero kompiuterio prideda net fps kažkiek. : https://www.gtaall.com/gta-san-andreas/mods/84770-new-winter-mod.html Turiu ir per modloaderį galiu pasidalinti jeigu reikės parašykit į pm, padedu tiem žmonėm kurie neturi modloaderio ir nežino kaip su juo elgtis.
 11. Martis_James

  Naujasis FTB firmos direktorius!

  Sveikinimai, Deividui. Turbūt teisėsauga išliks pozytivi.
 12. Martis_James

  martis james

  ne, aš adminas tam yra mute, p.s dėjau ir už tuos star ir mute so ..
 13. Martis_James

  martis james

  bla bla bla bla bla https://imgur.com/a/XgwRDmX ,,daunelis'' ,,asilas'' jap