Danke_Green

Narys
 • Pranešimų skaičius

  922
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  3

Danke_Green paskutinis laimėjimas - Sausis 2

Tą dieną Danke_Green turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

159 Turintis ką pasakyti

Apie Danke_Green

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Kontaktai

 • Skype
  dovydasxxx5

Informacija apie narį

 • Lytis
  Nežinoma

Profilio peržiūros

108.034 profilio peržiūros
 1. Gegužė kaip ir į pabaiga, kodėl žaidėju skaičius neauga?

 2. Nepamirškit gegužės 26 dieną visi kam 18 metų ir daugiau, eikit balsuoti už Nausėda !  

   

  1. Rodyti daugiau komentarų  23 more
  2. Tazas_Romero

   Tazas_Romero

   Nu nežinau kodėl nei už vieną, lyg ir Nausėda yra 

  3. Danke_Green

   Danke_Green

   Reik rinktis mažesni blogi ir tiek. Nausėda tikrai geresnis prezidentas bus nei šimonytė(lansbergio šuo) . 

  4. Ridas

   Ridas

   Xdd lansbergej sugriowe wiska

 3. Žinoma leidžiu naudotis.
 4. Pats klipas gal yra nėra labai įspūdingas, parinkta medžiaga yra gera. Montažas ir efektai prasti. Labiau klipas simbolizuoja nostalgija gaujoms bet pats klipas nėra įspūdingas. Toks 2013-2015 metų stiliaus. Gerai padirbėta !
 5. Rimtai? aš niekur nerašiau kad tu mane pzu,drauga nėra skirtumo. Laukiam gerbiamo @Mantas_Sviderskas atsakymo. Į diskusijas nesiveliu.
 6. Ką tu čia bandai įrodyti man , viskas aiškiai yra viska video stambdymas, dar pasisveikinai, nedėjau bėga nes sustojai bet paskui tyčia padarei pzu. Davai laukiam @Rytis_Gun atsakymo tingiu veltis į beverti aiškinimą. .
 7. Atsiprašau kad komentuoju tikrai noriu kvailesnis nepasirodyti. Nuo 2013 metų jai neklystu apsauga buvo priskiriama kaip pagalbine TEISĖSAUGOS sritiis. Mhmm kaip čia tau dubajaus Karaliau lengviau viska paiškinti. ir šeip kam galvoji kad yra /ant komanda apsaugai ? Mano situacija tokia turėtu būti nes žaidžiam RP serveri, apsauginis surakinta žaidėja kuris šaudo į ji nes jis turi laikytis taisyklės( 3.Apsauga yra pavaldi teisėsaugai) ir tokioje situacijoje žaidėja surakinus suvesti komanda /kviesti > policija ir viska išsiaiškinti. Bet nuo kada apsauga yra civiliai ? Čia dar pacituoju B.A.T taisyklės Raudona pažymėjau tas kas tau turėtu tave įtikinti kad apsauga nėra - CIVILIAI!!! Apsauginis nesvarbu ar jis su uniforma ar ne - visada išlieka apsauginiu. Apsauginiams draudžiama surakinti žaidėjus be priežasties. Apsauga yra pavaldi teisėsaugai, todėl draudžiama saugoti mafijų/gaujų narius. Draudžiams be priežasties šaudyti į civilius, mafijų ir gaujų narius, teisėsaugininkus. - Tai reiškia kad kas rašė BAT nelaikė apsaugos civiliais. Apsauga gali padėti teisėsaugai (pvz. sedėti mašinoje su policininku, padėti jam gaudyti nusikaltelius) Apsaugai galima padėti gaudyti nusikaltėlius, kurie yra pažymėti /bega. Apsaugai galima įduoti teisėsaugai asmenį, turintį didelį įtarimo lygį (40+ star). Už stambius nusižengimus, apsauginis gali būti ne tik išmestas iš darbo, bet ir įrašytas į TGMS ir BDS sąrašus. Apsaugos direktorius ar pavaduotojas gali priimti teisėsaugininką į savo darbą be atrankos, jei teisėsaugininkas savo darbe išdirbo bent 7d. nu ir dar biški iš BTT Apsauga gali vykti į grobimus pagal BAT taisykles. Apsauga gali padėti teisėsaugai gaudyti nusikaltėlius. Apsauga gali padėti Policijai prižiūrėti kalėjimą. Apsaugai galima įduoti teisėsaugai asmenį, turintį didelį įtarimo lygį (40+ star). Apsauga gali padėti teisėsaugininkams veržtis į mafijos/gaujos zoną/bazę Nežinau jai dar nesupratai kad apsauga yra ne CIVILIAI ! čia dar viska aiškiai persiskaityk - http://wiki.rls.lt/index.php?title=Apsauga kažko užgeso man galvele bet gal aš klystu, nors nemanau. Panaršiau internete biški pridedu daugiau info Tai taip pale tave išeiną kad Teisėsauga pasikviečia apsauga(civilius) į grobimą ir ju šaudyt negalim ? čia 100% tapaba teisus reikėjo pirma pasitarti su DP o ne savo dvirati išrast.
 8. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė) : @Word_Exe Pažeidimo aprašymas: Administratoriaus komandų piktnaudžiavimas padarius pažeidimą. Pažeidimo įrodymai (foto/video): Nuo 0.25 galit žiūrėti.
 9. Sveikas visi įrodymai pateikti ,tai pat parašytas papeikimas dėl PZU komandos naudojimo. Non RP nuo 0.02 prasideda Nuo 0.20 matosi kai stabdau ir pasveikina ir tyčia padaro [pzu] (dabar kad video įkėliau tai dar ir papeikima parašysiu) Mmmm? ką čia dar pridėjus nu realiai viskas vidose matos tad geros dienos.
 10. Sveikinu seni, b* linkiu laimės džiaugsmo ir t.t. Grįžk į serva pasilgom seni. 

 11. Už Nausėda! 

  1. Rodyti daugiau komentarų  5 more
  2. Danke_Green

   Danke_Green

   @Ridas ir aš tave myliu seni 

  3. Ridas

   Ridas

   as taves nebe kai pamaciau sita busena :) 

  4. Fricas_Festas

   Fricas_Festas

   O ką už Šimonyte balsuot? :D Nėra pasirinkimo