Jump to content
Gyveni užsienyje? Informacija tau! ×

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

 1. WIKI platformos moderatorius

  Sveiki! Siekdami tęsti WIKI platformos plėtrą, ieškome naujų šios moderatorių.
  Darbas paremtas savanorystės principu, o jam reikalingi motyvuoti žaidėjai, kurie mėgsta rašyti ar nori išmokti tai daryti. Svarbu iniciatyvumas, kuris labai labai reikalingas. Taip pat reiktų paminėti ir laiką, kurio prireiks, kadangi tai gali būti ir ne kelių minučių reikalas.
  Motyvaciniame laiške norime pamatyti jūsų motyvaciją šiam darbui: kaip esate pasirengęs, kaip galėsite padėti. Taip pat pastebėjimus bei idėjas (jeigu jų turėsite).
   
  Už atliekamą darbą moderatoriai bus paskatinami premijomis ir kitomis galimybėmis. 

  Pareigos: Wiki prižiūrėtojas

  Vietų skaičius: 2

  Kandidatai: 16

  Updated:

 2. Atranka į projekto komandą

  Visuomet ieškome motyvuotų bei inotyvių žaidėjų, norinčių prisidėti prie projekto dar labiau ir prisijungti prie mūsų komandos! Suteikiame progą jums užpildyti anketą kada tik norite, tačiau ne visuomet yra laisvų vietų mūsų komandoje, tad patekimo procesas tikrai gali užtrukti - kiekvieną kartą ieškant naujo nario į komandą peržvelgiame visas anketas iš naujo, dėl to jei nepasisekė pirmąjį kartą, galite nurimti - jūsų anketa niekur neprapuolė ir kol čia yra pateiktas jūsų motyvacinis laiškas, tol jūs visada esate kandidatas.
   
  Taigi, norint patekti į projekto komandą reikia tiesiog užpildyti savo motyvacinį laišką su pozicija, į kurią (ar kurias) norėtum būti pakviestas. Užpildęs anketą duosi ženklą pagrindinei administracijai apie savo norą, dėl ko šie atkreips į tave didesnį dėmesį (lygiai taip pat ir į tavo klaidas) ir fiksuos tavo pliusus ir minusus.
   
  Šią anketą galima pildyti visada, tačiau jūsų užpildymas nereiškia, jog gausite atsakymą. Šioje temoje tiesiog noriu matyti veidus, kurie yra (jų manymu he) pasiruošę prisiimti atsakomybę ir prisidėti prie komandos. Ši tema apskritai yra tikrinama keletą kartų per sezoną, tad klausinėti apie rezultatus nereikia ir apskritai tai yra draudžiama. Atsilaisvins vieta, tada kažką ir iš kandidatų pakviesim į tam tikrą poziciją.
   
  Taip pat kartu su šia tema pgr. administracijai bus kur kas lengviau pašalinti neaktyvius komandos narius, kai matomas kitų žaidėjų noras juos pakeisti su kur kas geresne vizija ir idėjomis 
   
  Pildant anketas rekomenduojama nurodyti:
  savo amžių savo kontaktus (geriausia būtų facebook paskyra) savo pomėgius realybėje, lankomas veiklas laiką, kurį galite skirti projektui vidutinį pražaidimo laiką, kuomet būnate serveryje (būtų gerai, jei tas būtų nurodyta) idėjas būnant komandos nariu: į kokias pareigas labiausiai norite patekti (projekto priežiūra / forumo moderavimas) argumentuotą norą tapti komandos nariu požiūrį į dabartinius komandos narius, jų trūkumus įvardinti didžiausias projekto problemas jūsų nuožiūra, o dar geriau ir jų sprendimų būdus (ne modifikacija)

  Pareigos: Komandos narys

  Vietų skaičius: Unlimited

  Kandidatai: 46

  Updated:

 3. Atranka į 4 lygio administratorius

  Neterminuota atranka į 4 lygio administratorius
   
  4 lygio administratoriai - pagrindiniai žmonės, kurie pasitinka naujokus, padeda jiems įvairiais klausimais ir padeda išspręsti iškilusias problemas. Į šias pareigas įeina pagalba žaidėjams, mainų priežiūra bei tvarkos palaikymas serveryje. Norint prisijungti prie 4 lygio administratorių komandos, tereikia užpildyti motyvacinį laišką.
   
  Užpildęs anketą duosi ženklą pagrindinei administracijai apie savo norą, dėl ko šie atkreips į tave didesnį dėmesį (lygiai taip pat ir į tavo klaidas) ir fiksuos tavo pliusus ir minusus. Atsilaisvinus vietai komandoje - tai šansas jums prisijungti prie administratorių komandos. 
   
  Šią anketą galima pildyti visada, tačiau jūsų užpildymas nereiškia, jog gausite atsakymą. Šioje temoje tiesiog noriu matyti veidus, kurie yra (jų manymu he) pasiruošę prisiimti atsakomybę ir prisidėti prie 4 lygio administratorių komandos. Taip pat kartu su šia tema pagr. administracijai bus kur kas lengviau pašalinti neaktyvius administratorius, kai matomas kitų žaidėjų noras juos pakeisti su kur kas didesne motyvacija, noru prisiimti atsakomybę ir dirbti kitų labui.
   
  Pildant anketas rekomenduojama nurodyti:
  savo amžių savo kontaktus (geriausia būtų facebook paskyra) savo pomėgius realybėje, lankomas veiklas laiką, kurį galite ir skiriate projektui jūsų veiklą žaidime bei užimamas pareigas vidutinį pražaidimo laiką, kuomet būnate serveryje (būtų gerai, jei tas būtų nurodyta) idėjas ką norėtumėte įnešti naujo, kažką pakoreguoti ar patobulinti argumentuotą norą tapti 4 lygio administratoriumi požiūrį į dabartinius 4 lygio administratorius, jų atliekamus darbus  
  Žaidėjai pildantys į 4 lygio administratoriaus pareigas, jas gauna 2 mėn. laikotarpiui. Jam pasibaigus galima iš naujo pildyti anketą. Rinkimai vyksta ne kadencijomis, todėl administratoriai keičiasi nuolatos, o ne kas tam tikrą laikotarpį.

  Pareigos: 4 lygio administratorius

  Vietų skaičius: 255

  Kandidatai: 212

  Updated:

Copyright © 2012-2021 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.