Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Atranka į 4 lygio administratorius


   (2 reviews)

Mantas_Sviderskas
 • Administratorių priežiūra

fblogom.png&key=3360eb6e923caa1205f3fd70

 

Neterminuota atranka į 4 lygio administratorius

 

4 lygio administratoriai - pagrindiniai žmonės, kurie pasitinka naujokus, padeda jiems įvairiais klausimais ir padeda išspręsti iškilusias problemas. Į šias pareigas įeina pagalba žaidėjams, mainų priežiūra bei tvarkos palaikymas serveryje. Norint prisijungti prie 4 lygio administratorių komandos, tereikia užpildyti motyvacinį laišką.

 

Užpildęs anketą duosi ženklą pagrindinei administracijai apie savo norą, dėl ko šie atkreips į tave didesnį dėmesį (lygiai taip pat ir į tavo klaidas) ir fiksuos tavo pliusus ir minusus. Atsilaisvinus vietai komandoje - tai šansas jums prisijungti prie administratorių komandos. 

 

Šią anketą galima pildyti visada, tačiau jūsų užpildymas nereiškia, jog gausite atsakymą. Šioje temoje tiesiog noriu matyti veidus, kurie yra (jų manymu he) pasiruošę prisiimti atsakomybę ir prisidėti prie 4 lygio administratorių komandos. Taip pat kartu su šia tema pagr. administracijai bus kur kas lengviau pašalinti neaktyvius administratorius, kai matomas kitų žaidėjų noras juos pakeisti su kur kas didesne motyvacija, noru prisiimti atsakomybę ir dirbti kitų labui.

 

Pildant anketas rekomenduojama nurodyti:

 • savo amžių
 • savo kontaktus (geriausia būtų facebook paskyra)
 • savo pomėgius realybėje, lankomas veiklas
 • laiką, kurį galite ir skiriate projektui
 • jūsų veiklą žaidime bei užimamas pareigas
 • vidutinį pražaidimo laiką, kuomet būnate serveryje (būtų gerai, jei tas būtų nurodyta)
 • idėjas ką norėtumėte įnešti naujo, kažką pakoreguoti ar patobulinti
 • argumentuotą norą tapti 4 lygio administratoriumi
 • požiūrį į dabartinius 4 lygio administratorius, jų atliekamus darbus

 

Žaidėjai pildantys į 4 lygio administratoriaus pareigas, jas gauna 2 mėn. laikotarpiui. Jam pasibaigus galima iš naujo pildyti anketą. Rinkimai vyksta ne kadencijomis, todėl administratoriai keičiasi nuolatos, o ne kas tam tikrą laikotarpį.

Recommended Comments

On 2019-06-03 at 13:22, Neilas_Haze parašė:

Sveikas Mantai,

Šiek tiek prisistatysiu, dėlko rašau šį laiška mananu abu kuo puikiausiai žinom tad pasikartot nereikia. Esu vardu Neilas man 18 metų 2001.03.14. Daugiau neturiu ką ir pridurt prie šito išvaizda nemanau, kad tau įdomi, toliau galiu paminėti, kad esu žuvies horoskopo. Su manimi galima susisiekt per daug vietų t.y skype/ instagram/snapchat/skype ir t.t , bet pamačiau, kad geriausia būtų facebook, tai ją ir duosiu Neilas Neilas, nuotraukos nėra, jei kiltų problėmų ją rast raštelk :D.

 

Mano veikla nėra išskirtine mėgstu būti su draugais , lankausi kavinėse, viešumoje bendrauju su žmonėmis, lankiau būreli prieš 1.5 metų Krepšinį , sekėsi neblogai dalyvaudavau rungtinėse, turiu keletą medalių, diplomų mūsų komanda yra triumfavusi ir užėmusi pirmą vietą miesto krepšinio varžybu dvikovose, šeip esu ramaus būdo, kadangi gyvenu nuosavame name, tai man problemų nesudaro nueit, nuvažiuot [dviračiu] į miškeli, na nėra ten tundra :D , mėgstu pasivažinėt dviračiais su drauge, pabūt gamtoje, ar išvykt iškilai į tą pačia gamta, žalingu įpročių neturiu, ir labai tuom džiaugiuos, t.y nerūkau, bet gert , karts atsigeriu :D, tai va dažniausiai praleidžiu laiko prie kompiuterio, užsijemu šiokiu tokiu programavimu, muzikos kurimo, mokinuos video montažo, ar žaidžiu žaidimus.  

 

Nesu labai užimtas žmogus, kaip ir minėjaus dideli laiko tarpą skiriu kompiuteriui ir būnu prie jo, todėl mano aktyvumas yra aukso viduriukas skiriu 3 - 4 valandas tiek žaidimui tiek forumui, praeity žadžiau srg, ten turėjau daug postų keletą paminėsiu, nors žinau, kad čia jie nieko nereiškia :? FTB direktorių, pavaduotoją, SWAT direktorių, pavaduotoją Policijos pavaduotoją , CN , TB direktorius , Taxi pavaduotoją, Reporterių direktorių, pavaduotoją, AntiCheat komandos titulą, kuris simbolizuoja priežiūra servery nuo cheaterių, suteikiamas III lygio nemokamas administratorius , paskirtos temos , aš buvau atsakingas už Mafijų/Gaujų cheaterius, tai turėdavau tikrai daug darbo, nes beveik kas antras cheatina :D , bet visas šitas žlovęs kelias galim taip pavadint baigęs tada, kai netykėtai išvykau į užsienį [Olandija] su tėvais tada man buvo 17 , neturėjau kompiuterio negalėjau prisijunkt :D tada buvo sunkus laikotarpis, bet gryžęs po 2 mėnesių, per tą laiką viskas buvo kardinaliai pasikeitę, išrinkti nauji AntiCheat nariai, draugų gretos apmažėjo ir pats serveris, man jau buvo atsibodęs, tai todėl nusprendžiau pasukt kažkur kitur, perteikt savo patirtį, ir štai aš čia :D.

 

Žaidime esu Taksi darbuotojas, VIP narys , nežinau fainas darbas, kaip ir pats serveris, bet turiu daug pasiūlymų ties žaidėjų pritraukimu, ir pačiu žaidimu, gal kada asmeniškai juos galėsiu atskleist. Kaip ir minėjau esu Taksi darbuotojas, tai važinėju su darbine mašina, paimu iškvietimus, bendrauju su draugais per TS, ir nežinau planuoju imt Taksi pavaduotoją , bet matysim kaip čia gausis tai tiek. 

 

Serveryje būnu kartais iš ryto tarp 9 - 12h arba dieną nuo 13 - 22h , bet dažniausiai prisijungiu ryte ir tiesiog būnu žaidime, jeigu esu AFK galima POKE per TS visad sureaguoju arba žaidime parašyt į PM arba į Facebook, bet retai, kada būnu AFK jei žaidžiu tai žaidžiu :D Praleidžiu po 3 - 7h, jei patikrinus vakarykšti pražaidimą tai buvo 7:30 valandų servery, tai laikas įvairus standartiškai iki 5 valandų per dieną praleidžiu serveryje.

 

Įneščiau daugiau veiklos žaidėjam, su klausimanija, įvairiais eventais kurių prizas piniginis, o eventai įvairūs , pirmas pasiekęs su gelių puokšte laimės 10''000 , ARBA su belekokia tr.priemone arba įvardinčiau na pagrinda turėjai suprast , kad kalba eina apie įvairius eventus, dar didesnę serverio priežiūra, žaidėjų stebėjimą, naujokų pagalba, pamatyčiau prisiregistravo naujokas, iškart atsiteleportuočiau pas jy supažindinčiau dar su serveriu, pagrindinem komandos, išklausyčiau jo norus, prašymus ir jei jie būtų logiški jam padėčiau t.y pavežti, na duoti kažkoki pradini įnaša, atsakyti į visus jam iškilusius klausimus , ir padėti. Stebėčiau žaidėjus, ir blokuočiau už CHEAT, apie cheat nusimanau labai gerai ;) , būčiau pavizdingas, svarbiausia neutralus prižiūrėtojas, nebūčiau nei vienoj pusej , nei kitoj bausčiau visus vienodai, žinoma prisidėčiau prie eventu priežiūros kuriuos veda pats serveris, arba patys žaidėjai, stebėčiau, kad viskas vyktu sklandžiai.

 

4 lygio administratoriu noriu būti todėl, nes turiu nemažai patirties su panašiomis privilegijos, esu pats kaip žmogus ramaus būdo, komunikabilus draugšikas, orentuojuos su paskirtom privilegijom , sugebu padėt visiems kuriems reikia pagalbos apskritai nesvarbu, ar tai susije su serveriu ar dar su kažkuom, žinosiu - padėsiu. Įrodyt, kad nepasišiukšinsiu nuo kažko tai manau reikia pradėt , daugiau susipažint kas aš per žmogus ir , kad tikrai ką čia rašau nėra melas, vien tam , kad gauti 4 lygio administratorių, tam kad pasirodyt prieš žaidėjus ar dar prieš kažką, gerai pamąstyk Mantai.

 

Na jie atlieka nu negaliu sakyt, kad blogai, nes nei vieno nepažystu, ne šiek tiek Karina :D , na tvarkosi neblogai skelbia kam pagalbos į /padmins, mano skelbimas šiek tiek skirtusi, žaidėjus nukreipčiau į privačia žinute, arba /padmins , o taip tai viskas gerai. 

Ne čia rašai, eik į viršų ir paspausk ant lentutės "Siūsti" ir įdėk ten savo anketą :)

Pasidalinti komentaru


Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Svečias
Add a comment...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą..   Pašalinti teksto formatavimą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuoroda buvo įterpta automatiškai.   Įterpti kaip paprastą nuorodą

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Copyright © 2012-2019 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Important Information

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su Terms of Use.