Jump to content

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Svečias nebenaudojamas28

[Rls Life PLIUS] 05.01 || Kelionė..

Recommended Posts

Svečias nebenaudojamas28

RLS Life.

FEy21qa.png

RLS „Kelionė“

14.00 Trečiadienis

sEWJKl8.jpg

Taigi, buvo surengta kelionė, kurioje dalyvovo tikrai garsių RLS žaidėjų, kurie iš šaudėsi ir draskėsi.. Žinoma ir plaukiojome..

66Yyf6U.png

Kelionėje taippat dalyvavo DPKT nariai Makaras_C, Tadas_B, kuriems bandė nardyti [Žodžio reikšmė - plaukti pasinėrus]

UG5y5ba.png

Taigi, Makaras_C [DPKT] atsistojęs ant kojų vandenyje [Magija ;OO] pradėjo šaudyti ir po vandeniu, į tuos, kurie „nėrė“ prie jo.

CN ir RM mafijos toliau grobima pastatus

12.15

Gl65Ec5.jpg

Taigi, CN ir RM mafijos toliau laisvai puldinėja pastatus, kadangi teisėsaugai atgrobti pastatus nelabai sekasi, na, bet teroristai „Armija“ drąsiai kovoja su CN ir RM mafijomis. Tikimės ir daugiau grobimų, bei teisėsaugos treniruotčių.

---------------------

BreakingNews.png

Pagriežtintas darbuotojų priėmimas į darbą !

Taigi, stulbinanti naujiena apie kurią kalbėsime kitame laikraštyje, kuriame klausinėsime direktorių nuomonės apie šį „griežtinimą“

Šiems darbas tai negalioja : Taksi. Mechanikai. Medikai. Radistai. Tolimųjų reisų vairuotojai.

Taigi, ar jūs esate UŽ ar PRIEŠ šią tvarką ?

---------------------

SWATų keistos treniruotės..

SWAT – Greito regavimo būrys, ar grobimų ekspertai ? Ne kartą jau pastebėjome, jog SWATai rengia tikrai keistas treniruotes kaip : Grobimai. Kam SWAT nariams mokėti grobti žmogų ? Ar negalime vesti treniruočių kaip šturmas ar kas kita, o kam tie grobimai ? :|

Ar jums patinka tokios SWAT treniruotės ?

05-11 Dienos Anektodai.

Nuėjo Petka su Čiapajevu į spektaklį "Aladino lempa". Per pertrauką nuėjo į barą, prisivalgė, prisigėrė... Per antrą dalį Petkai šikt užsinorėjo...
Čiapajevas sako:
- Pakentėk, į spektaklį atėjai, o ne į tualetą.
Palaukė Petka kiek laiko, mato kad neišlaikys ir bėga tualeto ieškot... Išbėga į koridorių, žvilgt į vieną kambariuką - žmonės persirenginėja... Žvilgt į kitą - ten tas pats... Staiga pajuto, kad jau neišlaikys, įšoko per pirmas pasitaikiusias duris, ir prišiko į kažkokį vazoną... Grįžta Petka atgal į savo ložę, o visa salė žvengia, raitosi ant grindų. Čiapajevas pro ašaras, žvengdamas sako Petkai:
- Nu, Petka, nu tu duodi... Kada tu nuogu užpakaliu į sceną išėjai, niekas nesijuokė... Kada tu į Aladino lempą kakojai - niekas nesijuokė. Bet kada iš Aladino lempos išlindo aktorius ir pasakė: "Dėjau aš ant tokio scenarijaus", čia jau niekas neišlaikė...

Ateina vaikinas į bažnyčią atgailos. Atsiklaupia prie būdelės ir sako kunigui:
- Nusidėjau, tėve.
- Pasakok.
- Kartą nuėjau pas draugą. Tačiau buvo tik jo mergina. Lauke pylė kaip iš kibiro, o aš neturėjau skėčio, tai pasilikau. Na ir ką - patvarkiau aš ją...
Kunigas liepia pasakoti toliau.
- Kartą buvau pas uošvę. Lauke smarkiai lijo, aš ir vėl neturėjau skėčio... Na ir patvarkiau aš uošvę...
Kunigas klauso toliau.
- Kai kitą kartą nuėjau pas draugą, jis buvo vienas. Lauke lijo, skėčio neturėjau, nu ir ką - patvarkiau ir draugą...
Kunigas sako:
- Klausyk, gal tu jau eik namo, nes dangus niaukiasi, o tu, kaip matau, skėčio neturi.

Per pamoką Petriukas labai smarkiai nusižiovauja. Mokytoja jam sako:
- Petriuk, nepraryk manęs.
Petriukas atsako:
- Nebijokit, mokytoja, aš kiaulienos nevalgau.

Vyksta žaidimas ”Kas laimės milijoną”. Paskutinis žingsnis iki 1 000 000... Laidos vedėjas užduoda klausimą:
- Kuris iš šių paukščių nesuka lizdo? Atsakymo variantai: Žuvėdra, Balandis, Žvirblis, Gegutė.
- Nu, nežinau, tačiau juk turiu dar skambutį draugui!
- Gerai, skambink.
Žmogelis skambina, užduoda klausimą, jo draugas iš karto sako:
- Aišku, kad gegutė! 100 %!
Atsako teisingai ir žmogelis laimi 1 000 000. Kitą dieną švenčia laimėjimą, faktas, kad gerasis draugas pakviestas. Taigi to draugo ir klausia:
- Kaip gi tu čia sužinojai apie gegutę, tu gi iš visų mano pažįstamų esi pats durniausias?
O tas ir sako:
- Visi žino, kad gegutė laikrodyje gyvena, tai nach*i jai tas lizdas reikalingas?

Nusipirko zuikis plokštelę, kurios vienoje pusėje pasakojama kaip pasidaryti pusryčius, o kitoje – kaip daryti rytinę mankštą. Eidamas namo zuikis apvirto, ir plokštelė perlūžo per pusę. Parėjęs namo, ją blogai suklijavo. Ryte zuikis paleidžia plokštelę ir daro viską, kas sakoma:
- Atsisėskite ant žemės, praskleiskite kojas ir plakite kiaušinius, kol susidarys putos.

---------------------------------------------------------

Terry_Snow and David_Fernandez

2o13

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Manes foto nesimato nes as ten vandeni kazkur nardau :D bet siaip laikrastis zjbs dar tas grobimas buvo geras teisesauga nesugebejo atgrobti :D

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Nuėjo Petka su Čiapajevu į spektaklį "Aladino lempa". Per pertrauką nuėjo į barą, prisivalgė, prisigėrė... Per antrą dalį Petkai šikt užsinorėjo...
Čiapajevas sako:
- Pakentėk, į spektaklį atėjai, o ne į tualetą.
Palaukė Petka kiek laiko, mato kad neišlaikys ir bėga tualeto ieškot... Išbėga į koridorių, žvilgt į vieną kambariuką - žmonės persirenginėja... Žvilgt į kitą - ten tas pats... Staiga pajuto, kad jau neišlaikys, įšoko per pirmas pasitaikiusias duris, ir prišiko į kažkokį vazoną... Grįžta Petka atgal į savo ložę, o visa salė žvengia, raitosi ant grindų. Čiapajevas pro ašaras, žvengdamas sako Petkai:
- Nu, Petka, nu tu duodi... Kada tu nuogu užpakaliu į sceną išėjai, niekas nesijuokė... Kada tu į Aladino lempą kakojai - niekas nesijuokė. Bet kada iš Aladino lempos išlindo aktorius ir pasakė: "Dėjau aš ant tokio scenarijaus", čia jau niekas neišlaikė...

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD žodžiu po varžybų skauda visus raumenis krč, presą. Tai krč taip skaudžiai juokiaus :D

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.

• Dabar skaito   0 nariai

• Registruoti nariai šiuo metu šios temos neperžiūri

Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.