Jimmy`Santos

Kaip pasidaryti darbą su .GIF formatu?

Recommended Posts

  • Susikuriame naują langą [Ctrl+N] ir spaudžiame OK.
  • Įsikeliame norimą nuotrauką [Ctrl+V] į Jūsų sukurtą langą ir ją prideriname [Ctrl+T].
  • Panaudojame „Nashville“ efektą.ir jo permatomumą pasidarome 20%.[bus apačioje kaip pasidaryti]
  • Susikuriame naują sluoksnį ir panaudojame „Rectangle Tool“ , padarome juodas linijas viršuje ir apačioje parašo horizontaliai.
Pasirašome kokį norime testą ant savo darbo. Užsirašę tekstą, spaudžiame viršuje Window>>Animation. Paspaudžiame ant teksto sluoksnio. Automatiškai jum išmeta „Animation“ lange sluoksnį su Jūsų darbu. „Animation“ lange spaudžiame „Dublicate selected frames“ ir sumažiname teksto permatomumą iki 10%. Sumažinę teksto matomumą spaudžiame ant „Tweens animation frames“ [Teen With: Next frame ; Frames to add: 5] Voolliaa, jau turime darbą! Paspaudę „Play“ mygtuką pamatysite savo paraše mirksentį tekstą. Dabar pasakysiu kaip išsaugoti. Spaudžiame [Alt+Shift+Ctrl+S] ir padarome tokius nustatymus.. ten kur nustatytas darbo tipas padarome GIF ir spaudžiame SAVE. TURIME JUDANTĮ PARAŠA!

Darbas - VyLiB7a.gif

 

“Nashville„ efektas [Pamoka]

  • Susiraskite jums patinaknčią nuotrauką.
Paskui eikite į Layer>New Fill Layer>Solid Color... Kai jums išmes lentelę, nieko nespauskite, išskyrus "OK" mygtuką. Paskui jums išmes spalvų lentelę, o kur yra laisvas plotelis spalvos kodui rašyti, rašykite : fedeb2 Paraše spalvos kodą, spauskite "OK" mygtuką. Tada jums turi rodyti "kreminės" spalvos vaizdą. Paskui nustatykite layer'į kad jis būtu "Multiply" Jei norite galite padaryti sharpen'ą. Filter>Sharpen>Sharpen.

 

Patiko pamoką? Paspausk +R3p ir pasakyk nuomonę.

  • Patinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Svečias
This topic is now closed to further replies.