Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Member_Black

Prisistato Member_Black c(:

Recommended Posts

Nu ką Chebra,tai prisistatau ir aš ! Member_Black :D

1.Vardas? Matas

2.Pravardė?(Nebūtina) Dažniausiai taip - Matas Tomatas Kečiupas :D

3.Amžius? 14 metų.

4.Zodiako ženklas? Liūtas. Rawwwrr... ;D

5.Kur gyveni? Vilkaviškyje.

6.Kuo domiesi, gal kokius būrelius lankai? Aš domiuosi šokiais,matematika :D , kompiuteriais. Lankau Šokius,dainavimą. Lankiau dramą 5 metus,ir krepšinį ~1metus.

7.Ką veiki laisvalaikiu? Sėdžiu prie kompo,naktį ir dieną ( Noliferis ) , domiuosi SAMP,CS 1.6,MINECRAFT projektais ir padedu jiems. ( Išvisų išėjau nes užnervino jie jau mane ir dar vienas pliusas kodėl mečiau tuos projektus - Nes radau jus ;) )

8.Kiek laiko žaidi serveryje? Poliūbomu,esu noliferis jugi.. Dieną ir Naktį :D ~12h

9.Ar ilgai žaidi SAMP? ~6metai,tiksliai nežinau.

10.Kokius filmus mėgsti? Supratau šį klausimą taip - Kokius filmų žanrus mėgsti ? O mėgstu visokius.. Siaubo,Veiksmo,Nuotykių,Trilerius ir visokius kitus kurių čia nepaminėjau.

11.Kokios muzikos klausai? Visokios. - Ką daryyyyt , jei tavęs nemyli niekas o tu taip visus myliii ! :D

12.Ar turi augintinį? Jei taip, kokį? Taip,Katiną kurio vardas Pūkis. Žuvyčių , Degutes dvi ( Mergaites, Degu )

13.Turi brolių, seserų? Turiu Brolį ir Seserį.

14.Koks tavo gyvenimo tikslas? Baigti 12 klasių,gerai sutarti su mergina. Pasiekti ką nors šiame projekte :)

15.Kokie tavo privalumai? Būti linksmam,normaliam. Nes kaip susinervinu tai būnu nevaldomas...

16.Kokie tavo trūkumai? Neturiu,o gal turiu bet neatsimenu c(:

17.Įkelk savo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!) Naujas nešiojamas kompiuteris ( Mano ),čia nuotraukų nėra.. Labai atsiprašau.

Šiektiek dar paminėsiu.

Esu toks prie prikolo,mėgstu prikolinti,esu linksmas,draugiškas,malonus,bendraujantis. Pabendrausim,pamatysit :D

Mano buvę nickai -

Maxius_Gummis , Matas_Fox , Matas_Foxs .

• Nepatinka 2

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.

Copyright © 2012-2021 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.