Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Jerry_Eagle

UPTOW 424 KILOBLOCK

Recommended Posts

Svečias ♪Deivydas_Bmw

Pavadinimas nukopijuotas iš ten kur buvau administratorius t.y prasideda ir Real ....

TRINI TEMA IR GAUJA .

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Gauja kopijuota, neištrinsi-pasigailėsi . :)

Nekopijuota ;) Pavadinimas taip ir logo, bet visa tema ta kur su skin'ais ir t.t ten jau kurta mano pačio :)

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Svečias ♪Deivydas_Bmw

Nekopijuota ;) Pavadinimas taip ir logo, bet visa tema ta kur su skin'ais ir t.t ten jau kurta mano pačio :)

Ką tu čia knisi protą ką? LOGO KOPIJUOTAS, PAVADINIMAS KOPIJUOTAS ,ko dar nori? TAU GAL VIDEO NUMEST SU TA GAUJA?

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Ką tu čia knisi protą ką? LOGO KOPIJUOTAS, PAVADINIMAS KOPIJUOTAS ,ko dar nori? TAU GAL VIDEO NUMEST SU TA GAUJA?

Ble, ble, tai gerai logo su pavadinimu nupisau, bet viskas kita mano, tad kas tau čia yra..

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Svečias ♪Deivydas_Bmw

Ble, ble, tai gerai logo su pavadinimu nupisau, bet viskas kita mano, tad kas tau čia yra..

tai ką sakai kad tavo?

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Ar taip, ar taip adminai jailins..

Bet kodėl tokios nesąmonės prasidėjo? Ką būdavo blogai tarkim kuomet buvo RLS gangsters laikai? Nei kas jailindavo nei ką.. O dabar va ir prasidėjo visi jailai už eilinę darbinę ant kelio.. 

Greičiau parašytumėte įlipę į mašiną /boom ir toliau nuvažiuotumėte už tai, kad tarkim jailintumėt.. 

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Bet kodėl tokios nesąmonės prasidėjo? Ką būdavo blogai tarkim kuomet buvo RLS gangsters laikai? Nei kas jailindavo nei ką.. O dabar va ir prasidėjo visi jailai už eilinę darbinę ant kelio.. 

Greičiau parašytumėte įlipę į mašiną /boom ir toliau nuvažiuotumėte už tai, kad tarkim jailintumėt.. 

Na čia galima sakyt mano ir Žilvino nuo pelnas su tais jailais. Po RLS Gangsters, Žilvinas pasakė kažkokiam adminui jog galima jailint, tai taip ir prasidėjo. Beto, klausiau Dovydo ir Deivido, abu atsakė ir patvirtino: Rašant per /s, /v apie kažkokias gaujas nuosavos kūrybos, galima mutinti. Tas pats ir su civilių ir teisėsaugos šaudymu, galima jailint. Tai mašinos Rokai čia ne prie ko, jso tai px, gi civilių. Čia apie šaudymą su jailu esmė eina.

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Na čia galima sakyt mano ir Žilvino nuo pelnas su tais jailais. Po RLS Gangsters, Žilvinas pasakė kažkokiam adminui jog galima jailint, tai taip ir prasidėjo. Beto, klausiau Dovydo ir Deivido, abu atsakė ir patvirtino: Rašant per /s, /v apie kažkokias gaujas nuosavos kūrybos, galima mutinti. Tas pats ir su civilių ir teisėsaugos šaudymu, galima jailint. Tai mašinos Rokai čia ne prie ko, jso tai px, gi civilių. Čia apie šaudymą su jailu esmė eina.

Už tai jog šaudys civilius tai jo, tegul jail'ina. Bet tipo dabar jau ir paprastam žmogui nebegalima teisėsaugos apšaudyt? Galima ir už tai jail'int?  :o

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

tai ką sakai kad tavo?

Išvis tai koks tavo reikalas nevisproti tu? Užsimanė ir sukūrė, kad paįvairintų žaidimą, kas norės tas įstos. Nepatinka? nežiūrėk. Prsisipisinėji prie bile ko.

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Už tai jog šaudys civilius tai jo, tegul jail'ina. Bet tipo dabar jau ir paprastam žmogui nebegalima teisėsaugos apšaudyt? Galima ir už tai jail'int?  :o

Į Teisėsaugą šaudyt teisę turi tik GS, TB, RM, CN.

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Tada visi adminai buvo gaujoj :D

P.s bereikalinga tema atvažiuos kokie Taxistai ir iššaudys jus kaip muses.

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Na pas mane haujoi nebus taip jog važinėjame po miesta bele kaip ri šaudome į bet ką, to nebus išvis, sužinosiu jog tau daro mesiu iškarto ir darysiu gaujos pasivažinėjaima per kuri gražiai važiuosime visi.

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

NEBLOGA SEJP GAUJE GAL ATEISIU I JE GRAZEI PASIVAZINETI IR NESAUDITI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

AS MOKU GRAZEI VAZIOTI IR NENUTRENKTI ZMONIU :) JEI AS SAUDISIU GALESI MESTI LAUK ISKART MANE :)

CE PATI GEREUSE HAUJA

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

NEBLOGA SEJP GAUJE GAL ATEISIU I JE GRAZEI PASIVAZINETI IR NESAUDITI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

AS MOKU GRAZEI VAZIOTI IR NENUTRENKTI ZMONIU :) JEI AS SAUDISIU GALESI MESTI LAUK ISKART MANE :)

CE PATI GEREUSE HAUJA

aš jo tą ir manau.

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Svečias ♪Deivydas_Bmw

Išvis tai koks tavo reikalas nevisproti tu? Užsimanė ir sukūrė, kad paįvairintų žaidimą, kas norės tas įstos. Nepatinka? nežiūrėk. Prsisipisinėji prie bile ko.

Tu čia man mažiau vadovauk, noriu- žiūriu, nejaugi uždrausi?

Taigi vienas nevisprotis esi tik tu.

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Tu čia man mažiau vadovauk, noriu- žiūriu, nejaugi uždrausi?

Taigi vienas nevisprotis esi tik tu.

Aš nevisprotis? Tu vaikas atitrūk trumpam bent nuo pc, nes jau galva perkaito. Prisipisinėji prie žmonių nors jie nieko bloga čia nepadarė. Gi sako - "KAS NORI", tai ir rašys kas nori. Jeigu tu nenori tai ir neprisipisinėk prie žmogaus :D

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.

• Dabar skaito   0 nariai

• Registruoti nariai šiuo metu šios temos neperžiūri

Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.